Denk je dat Ajax en PSV dit zullen laten liggen als ze er zelf beter van kunnen worden? Ik denk 't nietquote:Op donderdag 27 december 2012 19:21 schreef HarryVonZwichell het volgende:
[..]
Dat blijf je wel zeggen, maar ik zie geen zinnig argument van je.
quote:Op donderdag 27 december 2012 19:22 schreef bojan het volgende:
[..]
Denk je dat Ajax en PSV dit zullen laten liggen als ze er zelf beter van kunnen worden? Ik denk 't niet
quote:De Nederlandse clubs ontkennen nu dat er een akkoord ligt. PSV wijst erop dat de achttien clubs van de Eredivisie net een overeenkomst hebben gesloten met de zender Fox van mediamagnaat Rupert Murdoch. "Tot 2025 krijgen de clubs 80 tot 100 miljoen euro per seizoen. Het zou dus raar zijn om daar nu vraagtekens te stellen bij huidige constructie", zegt voorlichter Jeroen van den Berk tegen RTL Nieuws.
Volgens Ajax komt het verhaal over een Beneliga om de zoveel jaar op, maar is het op dit moment niet aan de orde.
Sport 1 zit al te azen op de uitzendrechtenquote:Op donderdag 27 december 2012 19:22 schreef TLC het volgende:
De voormalige Sovetrepublieken willen ook een eigen competitie opzetten, krijg je iets als CSKA, Anzhi, Spartak, Dinamo Kiev, Shakhtar, Metallist Kharkiv, Dnjeper.
Waarom zouden ze hier beter van worden, want ik denk dat het niveau aantoonbaar lager ligt in de Belgische competitie, dan in de Nederlandse competitie.quote:Op donderdag 27 december 2012 19:22 schreef bojan het volgende:
[..]
Denk je dat Ajax en PSV dit zullen laten liggen als ze er zelf beter van kunnen worden? Ik denk 't niet
Anderlecht, Club, Genk en Standard zijn beter dan VVV, RKC, Willem 3 en Roda JCquote:Op donderdag 27 december 2012 19:24 schreef HarryVonZwichell het volgende:
[..]
Waarom zouden ze hier beter van worden, want ik denk dat het niveau aantoonbaar lager ligt in de Belgische competitie, dan in de Nederlandse competitie.
Willem 1 speelt ze allemaal wegquote:Op donderdag 27 december 2012 19:25 schreef bojan het volgende:
[..]
Anderlecht, Club, Genk en Standard zijn beter dan VVV, RKC, Willem 3 en Roda JC
Jonge, Willem 4 zuigt ballequote:Op donderdag 27 december 2012 19:25 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Willem 1 speelt ze allemaal weg
Klopt, door onze multiculturele samenleving.quote:Op donderdag 27 december 2012 19:26 schreef TLC het volgende:
Over pakweg 25 jaar zijn nationale competities er niet meer
Ja, dat kan een blinde bejaarde van 100 jaar nog zien. Tevens ligt het niveau van de Eredivisie hoger dan de voorgaande jaren vind ik.quote:Op donderdag 27 december 2012 19:25 schreef bojan het volgende:
[..]
Anderlecht, Club, Genk en Standard zijn beter dan VVV, RKC, Willem 3 en Roda JC
nee, het is commercieel gewoon totaal niet interessant meerquote:Op donderdag 27 december 2012 19:27 schreef bojan het volgende:
[..]
Klopt, door onze multiculturele samenleving.
Ajax en PSV willen niet. Dat is inmiddels duidelijk. Niet alles geloven wat die onbetrouwbare Standard voorzitter vertelt.quote:Op donderdag 27 december 2012 19:20 schreef bojan het volgende:
[..]
De nederlandse topclubs slaan dit voorstel alvast niet af hoor
Ajax en PSV hebben nergens gezegd dat ze niet willen.quote:Op donderdag 27 december 2012 19:28 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Ajax en PSV willen niet. Dat is inmiddels duidelijk. Niet alles geloven wat die onbetrouwbare Standard voorzitter vertelt.
Oh ja, je stemt VBquote:Op donderdag 27 december 2012 19:27 schreef bojan het volgende:
[..]
Klopt, door onze multiculturele samenleving.
Ze ontkennen nergens iets. Wanneer er over nagedacht wordt dan laten ze het sowieso ook niet direct in de media weten. Nee hoor, tegenstanders houden zich vast aan nietszeggende mediaberichtjes en wat regionale en anti-belgische sentimenten. Mettertijd komt het er gelukkig toch welquote:
quote:Op donderdag 27 december 2012 19:29 schreef bojan het volgende:
[..]
Ajax en PSV hebben nergens gezegd dat ze niet willen.
quote:Twijfels in Utrecht: ‘Ik vraag me af of PSV en Ajax er zo happig op zijn’
Het idee van een Beneliga is al jaren oud, maar wordt van tijd tot tijd leven ingeblazen door de voorstanders. Roland Duchâtelet is een fervent aanhanger van een samensmelting van de Belgische competitie en de Eredivisie. De voorzitter van Standard Luik heeft echter niet zoveel medestanders, ook niet in Nederland. Wilco van Schaik zegt namens FC Utrecht dat zijn club in principe wel geïnteresseerd zou zijn, maar tegelijkertijd rekent hij niet op een snelle invoering van zo’n systeem.
/
Duchâtelet haalde deze week aan dat PSV en Ajax vóór de invoering van een Beneliga zouden zijn. Verder zei hij dat een samengaan van beide competities zou betekenen dat de landen de strijd aan kunnen gaan met de Europese concurrenten. Van Schaik betwijfelt of de Belg gelijk heeft. “Die aansluiting hebben we al niet meer, kijk maar naar Ajax-Real Madrid. En een Beneliga zal dat gat echt niet veel kleiner maken”, merkt hij op in een interview met RTV Utrecht/
En er zijn meer nadelen, weet de directeur van FC Utrecht. “De UEFA zal de Beneliga zien als één competitie. Dus raken Nederland en België in dat geval de helft van hun huidige aantal Europese tickets kwijt. Ik vraag me af of PSV en Ajax er zo happig op zijn, als ze in het geval van een slecht jaar Europees voetbal zouden moeten missen.” Helemaal pessimistisch wil Van Schaik ook niet zijn. “FC Utrecht-Anderlecht en FC Utrecht-Club Brugge zijn op voorhand zeer interessante affiches. Als het er echt van komt gaan we wel meedoen. Maar we hebben nu ook een hele interessante competitie.”
Ja, laten we om willem II een neuk geven. Tilburgquote:Op donderdag 27 december 2012 19:28 schreef HarryVonZwichell het volgende:
[..]
Ja, dat kan een blinde bejaarde van 100 jaar nog zien. Tevens ligt het niveau van de Eredivisie hoger dan de voorgaande jaren vind ik.
Trouwens, ooit gedacht hoe de kleinere clubs zullen denken? Clubs als Willem II genereren tegen topploegne die op bezoek komen, als zij in de Beneliga 2 zullen spelen valt een groot deel van die inkomsten weg. En Willem II heeft al niet zo'n vol stadion tijdens de thuiswedstrijden.
Ja en, in België is dit ook zo... Anderlecht heerst maar Zulte en Lokeren staan op nummer 2 en 3. AA Gent staat 12de en gaat bijna degraderen, terwijl ze een budget hebben van om en bij de 20 miljoen euro. (naar Belgische normen is dat veel)quote:Op donderdag 27 december 2012 19:30 schreef HarryVonZwichell het volgende:
De charme van de Eredivisie is dat het ongemeen spannend is. Als de topploegen verzwakken kunnen ze zomaar punten laten liggen tegen een Willem II.
De nacompetitie is ook erg interessant, met name de degradatie/promotieplayoffs.
Ik heb liever niet dat dit soort dingen verdwijnen. Want de stadions zijn daar ook zo bedroevend.
Omdat de Beneliga qua reistijden vermoeiender zal zijnquote:Op donderdag 27 december 2012 19:33 schreef bojan het volgende:
[..]
Ja en, in België is dit ook zo... Anderlecht heerst maar Zulte en Lokeren staan op nummer en 3. AA Gent staat 12de en gaat bijna degraderen, terwijl ze een budget hebben van om en bij de 20 miljoen euro. (naar Belgische normen is dat veel)
Anderlecht raast nu op sneltempo door de competitie maar hier kan ook iedereen van iedereen winnen hoor.
Ik zie niet in waarom dat in een Beneliga ook niet zo zal zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |