Die hadden gewoon geen zin om daar ook nog de hele middag te moeten zittenquote:Op woensdag 26 december 2012 16:05 schreef Jian het volgende:
Dik over vieren al, bij mij kwamen ze er echt niet meer in. Godsamme, straks komen wij, hebben we niet eens genoeg zitplaatsen
quote:Op woensdag 26 december 2012 15:59 schreef Toverheks het volgende:
Wie jat die Feyenoord Kerstbal ff uit de boom? en kiepert hem ongemerkt in de prullebak
Opa moet maar een mooie Ajax pyama voor haar kopenquote:
Dan heeft PB ook weer eens een feestje.quote:Op woensdag 26 december 2012 16:13 schreef Jian het volgende:
Ik heb het niet heel goed gezien maar volgens mij is die schoondochter wel een lekker ding
Die is niet zo kritisch. Een hartslag is voor haar voldoende.quote:Op woensdag 26 december 2012 16:14 schreef pullup het volgende:
[..]
Dan heeft PB ook weer eens een feestje.
Dat kan je wel zeggen ja...quote:Op woensdag 26 december 2012 16:13 schreef Jian het volgende:
Ik heb het niet heel goed gezien maar volgens mij is die schoondochter wel een lekker ding
Er moet toch wat mis met 'r zijn, want anders loop je gillend weg op het moment dat oop zich voorsteltquote:
Het is er gesjelligquote:Op woensdag 26 december 2012 16:32 schreef Pearlbitch het volgende:
Oop drinkt de hele dag al water, maar nu de visite er is doet hij gezellig mee met een wijntje
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 26 december 2012 16:32 schreef Pearlbitch het volgende:
Oop drinkt de hele dag al water, maar nu de visite er is doet hij gezellig mee met een wijntje
[ afbeelding ]
Hij had de visite ook al een uur eerder verwacht..quote:
Jij bent zeker dat meisje met de staak ?quote:Op woensdag 26 december 2012 16:52 schreef mootie het volgende:
Ik sta bij Leo, volgens mij zie ik Pullup in de verte!
Ze hebben vast ook gezellige sfeerverlichting?quote:Op woensdag 26 december 2012 17:30 schreef Coos het volgende:
Ik ben verkeerd uitgestapt.Ik sta nu in de Geleenstraat. Er zijn hier kennelijk een hoop dames thuis en die vragen of ik bij hen kerstfeest kom vieren.
![]()
Dus Oop ken de tyfus krijgen, ik blijf hier.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |