Ik kan erom lachenquote:
Hollandse nieuwe is niet bepaald Nederlandse nieuwe.quote:Op woensdag 2 januari 2013 01:58 schreef paddy het volgende:
[..]
Ik ben geen Armeen, dus ik hoef geen zwarte lach (zal ik allicht fout schrijven)? Ik ben geen Turk dus ik hoef geen lahmacun? Ik ben geen Italiaan dus hoef geen pizza? Ik hoef geen hete kip want ben geen Chinees? Ik vind dit heerlijk allemaal en gewoon een Nederlander, dus snap werkelijk niet waarom die zin
Er was een college planologie, waarin uitgelegd werd wat er met de Bijlmer bedoeld werd. Mij verbaasde het dat er zo weinig kroegen gepland waren. Als planologen zo dom waren, dan hoefde ik van dat vak niet veel te weten. Maar toen kon ik geen Tropische Cultuurtechniek meer studeren.quote:
Je zou ook eens antwoord geven. Jij schreef.....Ik ben geen Nederlander, dus lust geen haring... wat heeft eten nu in vredesnaam met afkomst te maken...waarom je het niet lust.quote:Op donderdag 3 januari 2013 00:40 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Hollandse nieuwe is niet bepaald Nederlandse nieuwe.
Ik kom uit Brabant, mijn vader ving paling in de beek met een mand, maar haring was er bij ons niet te vangen.
evenwicht moet jezelf zoeken. Ik vind 1 haring met klein gesneden uitjes best lekker. Hoef het niet elke week. Garnalen (Hollandse) vind ik heerlijk met een klein beetje maggi en peper en meloenquote:Op donderdag 3 januari 2013 10:59 schreef Specularium het volgende:
Ja, met een berg uien zodat je de haring niet proeft.
R&P / PDD [Autisme, Asperger, PDD-NOS] #107 - 2013 een nieuw topicquote:Op donderdag 3 januari 2013 11:27 schreef Kentoet het volgende:
Maar met die PI's kan ik niet zo goed omgaan...
Dat heb ik alleen in het echt.quote:Op donderdag 3 januari 2013 11:33 schreef Kentoet het volgende:
Moeilijk als je mimiek niet strookt met wat je zegt, moeilijk voor mij...
Ik ga niet zeggen dat ik het nu volledig snap, maar goed, je hebt dus kennelijk heel iets anders gestudeerd. Dat kan.quote:Op donderdag 3 januari 2013 00:45 schreef Kees22 het volgende:
[..]
Er was een college planologie, waarin uitgelegd werd wat er met de Bijlmer bedoeld werd. Mij verbaasde het dat er zo weinig kroegen gepland waren. Als planologen zo dom waren, dan hoefde ik van dat vak niet veel te weten. Maar toen kon ik geen Tropische Cultuurtechniek meer studeren.
Later bleek een soort gelijk: een collega tijdens een practicum die drie gebieden opdeelde in A, B en C. Dan zien we later wel wat we daar mee bedoelen.
En ach, uiteindelijk werd het niet zo heet gegeten als het opgediend werd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |