Vitesse er ook nog vlak achter. Echt superspannend ja.quote:Op zondag 23 december 2012 16:25 schreef SuperHarregarre het volgende:
Wel machtig dat je dit soort snertwedstrijden wint. Ziek spannend zo met 4 ploegen op drie punten van elkaar.
Hopelijk weet Feyenoord in de Arena weer de vorm te vinden zoals we die al vaker in topwedstrijden hebben laten zien.quote:Op zondag 23 december 2012 16:25 schreef SuperHarregarre het volgende:
Wel machtig dat je dit soort snertwedstrijden wint. Ziek spannend zo met 4 ploegen op drie punten van elkaar.
Klopt, dat waren pijnlijkere jaren. Dat je eigenlijk gewoon een van de best spelende teams hebt maar toch overal naast grijpt.quote:Op zondag 23 december 2012 16:28 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Vitesse er ook nog vlak achter. Echt superspannend ja.
Ik heb Feyeoord volgens mij 1 hele goede competitiewedstrijd zien spelen (tegen AZ), maar we staan gewoon op drie punten van de koppositie na 18 wedstrijden. Dat is wel eens heel anders geweest.
Vitesse krijgt er misschien wel een paar hele goede bij juist.quote:Op zondag 23 december 2012 16:32 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
Klopt, dat waren pijnlijkere jaren. Dat je eigenlijk gewoon een van de best spelende teams hebt maar toch overal naast grijpt.
Normaliter wordt PSV kampioen natuurlijk, zeker gezien hun doelsaldo. Twente, Feyenoord en Ajax doen niet zoveel voor elkaar onder. Vitesse gaat de mist in na vertrek Bony. Wachten is op problemen in Eindhoven. Hopelijk een reeks mindere wedstrijden, uitschakeling door ons in KNVB-beker, druk op Advocaat en dan ineenstorten van het kaartenhuis.
Dat kan. Is koffiedik kijken natuurlijk. Daarnaast moeten ze die spelers wel weer inpassen. Vraag me af hoe effectief dat gaat zijn.quote:Op zondag 23 december 2012 16:35 schreef macca728 het volgende:
[..]
Vitesse krijgt er misschien wel een paar hele goede bij juist.
Misschien een dvd van maken.quote:Op zondag 23 december 2012 16:39 schreef Tarado het volgende:
Die Pellè is toch wel dé speler van de eerste seizoenshelft, ongelofelijk
Ze scoren ruim drie keer per wedstrijd gemiddeld... 60 goals in 18 wedstrijden! Maar onze verdediging is op elke positie beter dan die van PSV. Ze hebben wel een bredere selectie. Als wij Pelle of Immers kwijtraken hebben we een probleem, ze staan voorlopig al allebei op scherp en Immers pakt sowieso veel kaarten altijd. Het moet gewoon heel erg meezitten willen we mee gaan doen om de titel.quote:Op zondag 23 december 2012 16:32 schreef SuperHarregarre het volgende:
e teams hebt maar toch overal naast grijpt.
Normaliter wordt PSV kampioen natuurlijk, zeker gezien hun doelsaldo. Twente, Feyenoord en Ajax doen niet zoveel voor elkaar onder. Vitesse gaat de mist in na vertrek Bony. Wachten is op problemen in Eindhoven. Hopelijk een reeks mindere wedstrijden, uitschakeling door ons in KNVB-beker, druk op Advocaat en dan ineenstorten van het kaarten
He's a fennemen.quote:Op zondag 23 december 2012 16:39 schreef Tarado het volgende:
Pellè is toch wel dé speler van de eerste seizoenshelft, ongelofelijk
Na de laatste DVD van Feyenoord is er jaren niet meer gewonnen van Ajax... Zullen we dat dus maar ff niet doen?quote:
Misschien ook een huldiging.quote:
Over een maand kan alles er heel anders voor staan bij alle Nederlandse clubs. Als wij Clasie, De Vrij of Martins Indi kwijtraken haken we ook af.quote:Op zondag 23 december 2012 16:35 schreef macca728 het volgende:
Normaliter wordt PSV kampioen natuurlijk, zeker gezien hun doelsaldo. Twente, Feyenoord en Ajax doen niet zoveel voor elkaar onder. Vitesse gaat de mist in na vertrek Bony. Wachten is op problemen in Eindhoven. Hopelijk een reeks mindere wedstrijden, uitschakeling door ons in KNVB-beker, druk op Advocaat en dan ineenstorten van het kaartenhuis.
Vitesse krijgt er misschien wel een paar hele goede bij ju
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
quote:Op zondag 23 december 2012 16:46 schreef heiden6 het volgende:
[..]
Over een maand kan alles er heel anders voor staan bij alle Nederlandse clubs. Als wij Clasie, De Vrij of Martins Indi kwijtraken haken we ook af.
Aan de andere kant, Manchester United schijnt 15 miljoen te hebben geboden voor Wijnaldum, als die weggaat dan stort het hele elftal van PSV in.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.15 miljoen voor Wijnaldum? Zijn ze blind in Manchester?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Baat 't niet, schaadt 't niet. Dus slikken, kreng.
Dit.quote:Op zondag 23 december 2012 16:23 schreef macca728 het volgende:
matige wedstrijd, gelukkig gewonnen !
Wat krijgt Feyenoord daar van?quote:Op zondag 23 december 2012 16:47 schreef SuperHarregarre het volgende:
[..]
15 miljoen voor Wijnaldum? Zijn ze blind in Manchester?
Schaken speelt op zijn eigen niveau hoor, statistisch gezien.quote:Op zondag 23 december 2012 16:46 schreef StraatSoldaat het volgende:
ens met BMI en Schaken aan de hand? spelen de laatste tijd echt onder hun niveau
Overduidelijk ja.quote:Op zondag 23 december 2012 16:39 schreef Tarado het volgende:
Die Pellè is toch wel dé speler van de eerste seizoenshelft, ongelofelijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |