Ik heb sowieso geen negers in mijn team. Het is maar goed dat ik geen Engels spel speel.quote:Op zondag 23 december 2012 15:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee. Als de africa-cup begint doe ik hem er in voor Bony.
Al had ik dat beter 4 weken geleden kunnend oen.
Dan loop ik misschien eindelijk wat punten op je inquote:Op zondag 23 december 2012 15:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Nee. Als de africa-cup begint doe ik hem er in voor Bony.
Door meer te scoren dan de tegenstander... Lesje voetbal nodig?quote:Op zondag 23 december 2012 15:49 schreef TweeGrolsch het volgende:
Verhoek![]()
Godsamme hoe krijgen ze het bij feijenoord toch voor elkaar om punten te pakken
Gevat hoor.quote:Op zondag 23 december 2012 15:50 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Door meer te scoren dan de tegenstander... Lesje voetbal nodig?
Zolang ze niet voor PSV spelen kan ik die missen als kiespijn idd.quote:Op zondag 23 december 2012 15:49 schreef Tchock het volgende:
[..]
Ja, iemand met een moyenne van meer dan 1 willen we echt missen in de Eredivisie
Zou Pelle ook bunga bunga feestjes geven?quote:Op zondag 23 december 2012 15:52 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Wel erg zongebruind hier... Het lijkt wel een jonge Berlusconi
Zijn vriendin is wel wat oud met 17 jaar.quote:Op zondag 23 december 2012 15:52 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Zou Pelle ook bunga bunga feestjes geven?
Zijn vriendin is 17 jaar, dus....quote:Op zondag 23 december 2012 15:52 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Zou Pelle ook bunga bunga feestjes geven?
Ja, hij heeft zelfs een bungalijstquote:Op zondag 23 december 2012 15:52 schreef Ties02 het volgende:
[..]
Zou Pelle ook bunga bunga feestjes geven?
Tegen dit Groningen zou het wel kunnen, maar niet door dit Feyenoord.quote:Op zondag 23 december 2012 15:53 schreef GGMM het volgende:
Als Feyenoord nog 9 goals maakt staan ze voor Ajax.
Dan maken jullie helemaal geen kans in Amsterdam.quote:Op zondag 23 december 2012 15:53 schreef Fok-it het volgende:
Pelle kan nog weleens geel krijgen straks
Ik denk sowieso niet dat we winnen.quote:Op zondag 23 december 2012 15:53 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dan maken jullie helemaal geen kans in Amsterdam.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |