Beetje jammer inderdaad.quote:Op vrijdag 28 december 2012 15:25 schreef Mint_Clansell het volgende:
Het verbaast dat werkgevers en uitzendbureaus ook nu deze smoes blijven gebruiken, zeker in het zwakke economische klimaat waar we de laatste jaren in verkeren en waar je alleen met veel geluk een vast contract krijgt.
Okee, ik weet dat veel bedrijven voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten en in deze barre economische tijden de lat wat hoger kunnen leggen, maar die eisen zijn lachwekkend voor wat je er voor terug krijgt. HBO / Universitair voor een veredelde data-entry baan waarbij je een hongerloontje krijgt en dan ook het liefst een HBO'er met veel ervaring voor zoekt? Zelfs voor een starter van dit niveau is dit laag, KPN.quote:Functienaam: Medewerker Orderverwerking
Organisatie: KPN
Functieomschrijving: Als Medewerker Orderverwerking realiseer je de voorwaarden voor tijdige en correcte levering van producten en diensten aan de klant. Je voert het orderbehandelingsproces uit door voorbereiden, registeren, plannen en bewaken van de voortgang van klantorders. Je voorkomt complicaties van het leveringsproces door risico's tijdig te herkennen en daarop in te grijpen.
Functie-eisen: KPN is voor deze functie zoek naar HBO starters of HBO'ers met veel werkervaring. Wij zoeken kandidaten met goede communicatieve vaardigheden en een sterk analytisch vermogen die nauwkeuig te werk gaan en snel kunnen schakelen.
Arbeidsvoorwaarden: KPN biedt uitstekende arbeidsvoorwaarden. Het startsalaris ligt op ¤ 10,00 per uur en gaat na een half jaar al omhoog. Daarnaast biedt KPN uitstekende opleidings- en ontwikkelingsmogelijkheden.
Uren per week: 36
Werk-/denkniveau: HBO / Universitair
Salarisklasse: 1600-1800
ik heb dit werk gedaan voor tele2/kpn en verdiende 1800 netto (mbo)quote:Op woensdag 2 januari 2013 08:19 schreef Mint_Clansell het volgende:
[..]
Okee, ik weet dat veel bedrijven voor een dubbeltje op de eerste rang willen zitten en in deze barre economische tijden de lat wat hoger kunnen leggen, maar die eisen zijn lachwekkend voor wat je er voor terug krijgt. HBO / Universitair voor een veredelde data-entry baan waarbij je een hongerloontje krijgt en dan ook het liefst een HBO'er met veel ervaring voor zoekt? Zelfs voor een starter van dit niveau is dit laag, KPN.
ik meen het toch serieus.quote:
Was dat bij deze baan waarbij het dan ook my way or the highway was?quote:Op woensdag 2 januari 2013 09:05 schreef marcosta het volgende:
[..]
ik meen het toch serieus.
waarom zou ik erom liegen
ging nog via het uzb en is meer dan 4 jaar geleden maar betaalde erg goed.
ruim 430 euro per week
uitzendbaan later ingeruild voor een vaste baanquote:Op woensdag 2 januari 2013 11:16 schreef Domme_Gans het volgende:
[..]
Was dat bij deze baan waarbij het dan ook my way or the highway was?
Ik heb gewoon werk hoorquote:Op woensdag 2 januari 2013 11:23 schreef marcosta het volgende:
[..]
uitzendbaan later ingeruild voor een vaste baan
wat is je punt?
omdat jij niks kan vinden of een baan vast kan houden...
Succes ermee meid! Welkom bij de clubquote:Op woensdag 2 januari 2013 11:13 schreef Silmarwen het volgende:
Uitkering aangevraagd, ingeschreven etc etc.
Kleine kans op werk in mijn sector. Of zeg maar geen kans. Zit te kijken naar leerbanen (je moet toch wat). Tandartsassistent. Prima prima, maar dan 4 maanden onbetaalde stage. Dat kan ik niet ivm kinderopvang.
Vandaag nog regiomanager aan de lijn gehad "Nee, in principe word je niet verlengd tenzij... blablabla". Het is wel goed met ze. 3 Vacatures gevonden, 1 afgewezen, 1 nog niets gehoord, 1 hoor ik de eerste twee weken van januari wat van.
Ik vind 1800 euro voor een FT job niet echt heel spectaculair betaald..quote:
Dat ligt er maar net aan wat je doet. Als je manager bent is het inderdaad wat karig. Voor een helpdeskmedewerker bijvoorbeeld een redelijk (start)salaris.quote:Op woensdag 2 januari 2013 11:46 schreef marcosta het volgende:
[..]
Ik vind 1800 euro voor een FT job niet echt heel spectaculair betaald..
gewoon normaal maar ben dan ook geen 20 meer
ik deed o.a ditquote:Op woensdag 2 januari 2013 11:51 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Dat ligt er maar net aan wat je doet. Als je manager bent is het inderdaad wat karig. Voor een helpdeskmedewerker bijvoorbeeld een redelijk (start)salaris.
Jij zit toch in de IT? Ik had begrepen dat het weer wat begon aan te trekken daar.quote:Op woensdag 2 januari 2013 12:55 schreef Swetsenegger het volgende:
zojuist eerste sollicitatiegesprek gehad. Ik stap net weer thuis de deur binnen en werd gebeld door de recruiter dat ik word uitgenodigd voor een 2e gesprek.
2013 begint in ieder geval positief.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |