Volkomen gehersenspoeld.quote:Op zondag 16 december 2012 18:12 schreef Specularium het volgende:
Hoe die moeder ook tegen hem praat.
.
Woont in Engeland.quote:
Worden die meestal niet gebakken in hete olie?quote:Op zondag 16 december 2012 18:15 schreef dawg het volgende:
waarom geeft ze hem eigenlijk geen insecten?
Die eten poepquote:Op zondag 16 december 2012 18:15 schreef dawg het volgende:
waarom geeft ze hem eigenlijk geen insecten?
hoeft niet met alle insecten geloof ik. of nouja, geen idee eigenlijk, ik eet ze niet.quote:Op zondag 16 december 2012 18:16 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Worden die meestal niet gebakken in hete olie?
maandag 17 december 22.55 uur, Nederland 2quote:
Kan, maar je kunt ze prima rauw eten.quote:Op zondag 16 december 2012 18:16 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Worden die meestal niet gebakken in hete olie?
Dit was de eerste documentaire van een jaar of 5 geleden. Morgen is de vervolgdocumentaire die dit jaar gemaakt is.quote:
quote:Tom mag van zijn moeder alleen rauw en onverwarmd voedsel eten. Dat hij daardoor ernstig ondervoed is en een groeiachterstand heeft, lijkt zijn moeder niet te willen inzien.
In Rauw maakten kijkers voor het eerst kennis met Tom en zijn moeder Francis. De film zorgde voor heftige en boze reacties. Tom mag namelijk sinds zijn vijfde alleen rauw, ongekookt en onverwarmd voedsel eten. Volgens zijn moeder is dat de enige gezonde manier van leven.
Ernstig ondervoed
Vijf jaar later zocht filmmaker Anneloek Sollart Tom en zijn moeder nogmaals op. In de vervolgfilm Rauwer blijkt dat er niets is veranderd. Tom eet nog steeds gehoorzaam de rauwe groentegerechten die zijn moeder klaarmaakt. Inmiddels is Tom wel medisch onderzocht. Het resultaat is schokkend. Uit het onderzoek blijkt dat hij te weinig calorieën binnenkrijgt en een kalkgebrek heeft. Volgens de kinderarts is hij ernstig ondervoed. Zonder bijvoeding wordt hij 12 tot 15 centimeter kleiner dan zijn leeftijdsgenoten.
Verwaarlozing
Het dieet heeft er inmiddels ook voor gezorgd dat Tom niet meer naar school gaat. Volgens zijn moeder is het onmogelijk dat haar zoon op een middelbare school blijft eten zoals zij dat van hem verlangt. Haar besluit hem voortaan thuis les te geven heeft vergaande gevolgen. Na de melding van kindermishandeling, moet Francis met Tom voor de rechter verschijnen. Ze wordt officieel beschuldigd van verwaarlozing en geestelijke mishandeling. Bovendien wordt ze geadviseerd haar voedingspatroon aan te passen. Francis is echter niet van plan op te geven. Naar eigen zeggen heeft ze het beste met haar kind voor.
KOrt!quote:Op zondag 16 december 2012 18:22 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Dit was de eerste documentaire van een jaar of 5 geleden. Morgen is de vervolgdocumentaire die dit jaar gemaakt is.
want onze voorvaders maakte ook geemm vuurtjes enzoquote:Op zondag 16 december 2012 17:52 schreef iBenny het volgende:
Kind: "Ik denk dat rauw eten ons natuurlijke dieet is"
Wuut
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |