Ik mag het fucking hopen als je bijna 4 keer zoveel betaald voor een redelijk goede PC dan voor een console.quote:Op maandag 17 december 2012 13:58 schreef wickedmen het volgende:
Ik denk dat de pc versie er toch vele malen er beter uit zal zien.
4x zoveelquote:Op maandag 17 december 2012 18:59 schreef kilozout het volgende:
[..]
Ik mag het fucking hopen als je bijna 4 keer zoveel betaald voor een redelijk goede PC dan voor een console.
Echt een fucking bagger post van je.
quote:Op maandag 17 december 2012 18:59 schreef kilozout het volgende:
[..]
Ik mag het fucking hopen als je bijna 4 keer zoveel betaald voor een redelijk goede PC dan voor een console.
Echt een fucking bagger post van je.
Ik heb het over de huidige prijs.quote:Op maandag 17 december 2012 19:53 schreef De_Dakgoot het volgende:
[..]
4x zoveelPs3 bij launch was al 600 euro goede pc zit je op 700 euro.
Trauma'squote:Op maandag 17 december 2012 18:16 schreef De_Dakgoot het volgende:
ALL YOU HAD TO DO WAS FOLLOW THE DAMN TRAIN CJ!
Er zijn duidelijk 2 kampen. Maar, de meerderheid heeft gesproken, je bent officieel een loser.quote:Op maandag 17 december 2012 18:13 schreef SherlockHolmes het volgende:
[..]
Een subjectieve poll![]()
Je snapt er niets van.
-SH
quote:Op maandag 17 december 2012 20:46 schreef ZwartmetSuiker het volgende:
[..]
Er zijn duidelijk 2 kampen. Maar, de meerderheid heeft gesproken, je bent officieel een loser.
Het is aandachttrekkerij.quote:
En het lukt hem ook nogquote:Op maandag 17 december 2012 21:32 schreef kilozout het volgende:
[..]
Het is aandachttrekkerij.
Je hebt ruimte onder je post voor een sig. Een sig in de post gebruiken is gewoon een schreeuw voor aandacht.
Had de vorige keer NFS MW gekocht, dat was echt dramatischquote:Op maandag 17 december 2012 21:38 schreef Gezicht het volgende:
Kwaliteit hoef je niet veel van te verwachten denk ik... Zal echt niet opgepoetst zijn ofzo. Maar dat is natuurlijk ook helemaal niet nodig bij zo'n bazengame.
Nooit gespeeldquote:Op maandag 17 december 2012 22:05 schreef kilozout het volgende:
SA is een game die je met rust moet laten en nooit meer moet aanraken als je graag je bestaande ervaring wil behouden.
Speel de game niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |