Wat ben je toch weer aan het overdrijvenquote:Op zondag 16 december 2012 17:28 schreef Aloulou het volgende:
Ik heb hiermee meer ervaring dan jij, dat weet ik wel heel zeker. Niet in alle gevallen en bij alle mensen gaat het op, maar zodra er in de straat drie allochtone gezinnen bijkomen gaan sowieso een deel van die witte mensen in de buurt hopen dat de buurt maar niet in een "zwarte wijk" gaat veranderen. Hoe goed die drie allochtone gezinnen ook geintegreerd zijn. Zelfde geldt voor een school. Eentje is leuk, beetje variatie. Drie erbij dan worden het "er best veel zeg", en bij zes kinderen in de klas met een kleurtje blijven andere weg of verhuizen. "De zwarte school is in opmars". Heeft niets met rancune naar een autochtoon te maken of hen de boeman toeschuiven. Andersom is zou dat net zo zijn. Iets menselijks.
Voor deze klassen zijn sowieso amper leraren te vinden. Terwijl er buiten de stad geen baan te vinden is.quote:Op zondag 16 december 2012 12:17 schreef Leandra het volgende:
[..]
Die samenstelling heeft meestal weer tot gevolg dat het niveau naar beneden gaat, een negatief effect dat je zou kunnen verminderen door de klassen kleiner te maken.
Zo zien de meeste Nederlanders het ook? Drie van die half-surinaams (bruin gekleurde) kindjes die gewoon Nederlands zijn in een Nederlands handbalteam en de mensen die hen niet persoonlijk kennen beoordelen dat "het Nederlandse handbalelftal uit buitenlanders bestaat". Of maak van dat handbal voetbal, of iets breder een buurt etc etc. Geen slachtofferrol dit maar gewoon wat ervaring.quote:Op maandag 17 december 2012 13:07 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Wat ben je toch weer aan het overdrijven
.......
Bovendien; veel mensen met een kleurtje kunnen gewoon als autochtoon beschouwd worden. Mijn half-surinaamse nichtjes zijn net zo hollands als mijn eigen kinderen en zo zien de meeste Nederlanders het denk ik ook.
Angsthaas!quote:Op zondag 16 december 2012 12:14 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Ik ben ook gevlucht toen mijn dochter werd geboren.
quote:
Hé, jij zegt dat je bent gevlucht!quote:Op maandag 17 december 2012 15:47 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Ok man. Ga jij ze maar lekker op een zwarte pauperschool doen, zo niet, dan ben je bang.
Yep, zoals ik al eerder schreef. Mijn dochter kan al enigszins lezen en schrijven toen ze 4 was en toen kwam ze in de klas met kinderen die GEEN WOORD Nederlands spraken. De 1e jaren worden volledig weggegooid aan het leren van NLs aan die kinderen.quote:
Uhuh! Totdat de hele school uit Fathma's, Rachids en Mbutu's bestaat, Valerie opeens met een accent gaat praten en 90% VMBO als schoolverlaatadvies krijgt. Moet je eens opletten hoe snel DS4 zijn kind ervan af haaltquote:Ik woon in een dorp met gewoon één school en dat zal de school zijn waar Valerie naartoe gaat. Ongeacht de huidskleur van de overige kinderen.
Dat, en daarnaast zijn dit nu juist vaak niet de kinderen uit de 'probleemgroep. Niet voor niets dat zij in die omgeving wonen/op school zitten en niet nog steeds in de achterstandswijk zitten.quote:Op maandag 17 december 2012 13:07 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Kinderen van allochtone herkomst doen het hier prima omdat de culturele norm hier gewoon nog nederlands is.
De meeste (hopelijk) wel. Veel van de harde schreeuwers hier op FOK! (waarvan een deel alleen met allochtonen in aanraking komt in de media en waarvan een deel alleen met allochtonen in aanraking is gekomen in de achterstandswijk die zij met de allochtonen deelden), die blijven maar suggereren dat allochtonen (op die enkele uitzondering na) sowieso gelijk staan aan problemen.quote:Bovendien; veel mensen met een kleurtje kunnen gewoon als autochtoon beschouwd worden. Mijn half-surinaamse nichtjes zijn net zo hollands als mijn eigen kinderen en zo zien de meeste Nederlanders het denk ik ook.
Mijn hele schooltijd heb ik niets anders meegemaakt dan dat de leraar bezig was met de domme kinderen in de klas. Welkom in Nederland!quote:Op maandag 17 december 2012 15:55 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
Yep, zoals ik al eerder schreef. Mijn dochter kan al enigszins lezen en schrijven toen ze 4 was en toen kwam ze in de klas met kinderen die GEEN WOORD Nederlands spraken. De 1e jaren worden volledig weggegooid aan het leren van NLs aan die kinderen.
Ik kan niet ontkennen dat het dorp waar ik woon bestaat uit een deel oorspronkelijke bewoners (stuk voor stuk inderdaad blank) en voor de rest uit mensen die het zich kunnen veroorloven om leuk te wonen (voor zover ik weet ook stuk voor stuk blank), maar dat is wel besides the point.quote:Uhuh! Totdat de hele school uit Fathma's, Rachids en Mbutu's bestaat, Valerie opeens met een accent gaat praten en 90% VMBO als schoolverlaatadvies krijgt. Moet je eens opletten hoe snel DS4 zijn kind ervan af haaltLekker makkelijk praten vanaf je lelieblanke dorpsschool.
Ehum ik heb in de tussen 1976 ern 82 op een lagere school gezeten met 40 leerlingen in een klas. Dus dat klassen de afgelopen 40 jaar alleen maar groter geworden zijn klopt totaal niet met mijn ervaring. Van 40 naar 30 is nog altijd een vermindering van 33%quote:Op zondag 16 december 2012 13:38 schreef Leandra het volgende:
[..]
Nee, ik denk niet dat alles is geprobeerd, in de afgelopen 40 jaar zijn de klassen stukken groter geworden, klassen van 30 leerlingen in het basisonderwijs zijn geen uitzondering meer, terwijl het juist bij kinderen met issues belangrijk is dat de klassen stukken kleiner zijn, maar max 20 zou voor mij over de hele linie in het basisonderwijs al prima zijn.
Verhuis naar een willekeurige stad in de randstad en gooi dr daar op school. Culturen genoeg (behalve de NLe dan).quote:Op maandag 17 december 2012 16:09 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik zou graag zien dat er ook wat andere culturen vertegenwoordigd zijn op die school.
Nou de exacte aantallen weet ik niet meer, maar tussen 81-86 waren ze zeker niet groter dan 30.quote:Op maandag 17 december 2012 16:11 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Ehum ik heb in de tussen 1976 ern 82 op een lagere school gezeten met 40 leerlingen in een klas. Dus dat klassen de afgelopen 40 jaar alleen maar groter geworden zijn klopt totaal niet met mijn ervaring. Van 40 naar 30 is nog altijd een vermindering van 33%
Helemaal niks mis met die verschillende culturen hoor. Tenzij het een achterstandsschool is.quote:Op maandag 17 december 2012 16:12 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Verhuis naar een willekeurige stad in de randstad en gooi dr daar op school. Culturen genoeg (behalve de NLe dan).Je zal zooo blij worden
Nee, dat is juist precies het punt .quote:Op maandag 17 december 2012 16:09 schreef DS4 het volgende:
[..]
Mijn hele schooltijd heb ik niets anders meegemaakt dan dat de leraar bezig was met de domme kinderen in de klas. Welkom in Nederland!
[..]
Ik kan niet ontkennen dat het dorp waar ik woon bestaat uit een deel oorspronkelijke bewoners (stuk voor stuk inderdaad blank) en voor de rest uit mensen die het zich kunnen veroorloven om leuk te wonen (voor zover ik weet ook stuk voor stuk blank), maar dat is wel besides the point.
Ik zou graag zien dat er ook wat andere culturen vertegenwoordigd zijn op die school. Doorgaans zijn de welwillende allochtonen juist een bron van inspiratie.
Een bron van inspiratiequote:Op maandag 17 december 2012 16:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, dat is juist precies het punt .
Lekker makkelijk praten zo lang je er niets mee te maken hebt. Dan kun je idealistisch zijn.
Punt is gewoon dat dat 'gemengd' in principe autochtoon is met max. 10% niet-Westers allochtoon. Daarboven gaat het gewoon mis. Niet raar ook als de helft vd klas geen woord NLs spreekt als ze beginnen....quote:Op maandag 17 december 2012 16:14 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Helemaal niks mis met die verschillende culturen hoor. Tenzij het een achterstandsschool is.
Genoeg gemengde scholen waar het prima vertoeven is.
Je bedoelt zoals het Franse nationale voetbalteam? Ze stonden wel eens zo op het veld:quote:Op maandag 17 december 2012 15:28 schreef Aloulou het volgende:
[..]
Zo zien de meeste Nederlanders het ook? Drie van die half-surinaams (bruin gekleurde) kindjes die gewoon Nederlands zijn in een Nederlands handbalteam en de mensen die hen niet persoonlijk kennen beoordelen dat "het Nederlandse handbalelftal uit buitenlanders bestaat". Of maak van dat handbal voetbal, of iets breder een buurt etc etc. Geen slachtofferrol dit maar gewoon wat ervaring.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Scratch a liberal and you will find a fascist
Er zijn in dit topic ook genoeg mensen uit de randstad die wel weten waar ze over praten hoor.quote:Op maandag 17 december 2012 16:14 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Nee, dat is juist precies het punt .
Lekker makkelijk praten zo lang je er niets mee te maken hebt. Dan kun je idealistisch zijn.
quote:Op maandag 17 december 2012 16:19 schreef EdvandeBerg het volgende:
[..]
Je bedoelt zoals het Franse nationale voetbalteam? Ze stonden wel eens zo op het veld:
[ afbeelding ]
En ja, dan snap ik dat de gemiddelde Fransman hier zich niet echt door vertegenwoordigd voelt.Oh dan heb je het NLe jeugdelftal nog niet gezienSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op woensdag 23 januari 2013 16:22 schreef gnaeus het volgende:[/b]
Je denkt serieus dat een goede opvoeding dit kan voorkomen ? Het is juist vaak de oorzaak van misdragingen.
Ik heb nog wel een klassefoto van 82 waar we toch echt met 40 kinderen op staan. Maar geod dat was natuurlijk wel in liimburg dus had men al niet perse kleinere klassen nodig wat toendertijd in amsterdam natuurlijk wel het geval was.quote:Op maandag 17 december 2012 16:14 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Nou de exacte aantallen weet ik niet meer, maar tussen 81-86 waren ze zeker niet groter dan 30.
Je weet dondersgoed dat, gezien de overgrote meerderheid van het soort immigranten wat naar NL komt, zo'n school in principe per definitie een achterstandsschool is. Kan je allemaal lekker gezellig gaan doen, maar dat is gewoon de realiteit.quote:Op maandag 17 december 2012 16:22 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Er zijn in dit topic ook genoeg mensen uit de randstad die wel weten waar ze over praten hoor.
Probleem is dat er door sommigen wordt gedaan alsof een school met veel allochtonen (erg subjectief) sowieso een probleem is. Dit terwijl het probleem juist zit in het feit dat het gaat om scholen met acherstandsleerlingen. En ja, dat er een bepaalde correlatie is omdat er relatief veel allochtonen in achterstandswijken wonen, maakt niet dat allochtonen het niveau per definitie omlaag brengen.
Een gemengde school met autochtonen en allochtonen uit normale buurten kan het gewoon goed doen.
Nagenoeg niemand wil zijn kind op een achterstandsschool hebben, behalve de mensen uit die buurten zelf. En zelfs die zouden het waarschijnlijk liever niet hebben als je het ze vraagt. Ze houden zich er alleen verder totaal niet mee bezig.
Er wordt in dit topic continu gesuggereerd dat het probleem zit in de meerdere culturen op een school. En dat is erg jammer. DS4 zegt namelijk nergens dat hij graag zou willen dat de school van zijn kind een achterstandsschool zou worden. Hij zegt nergens dat hij graag zou willen dat er (allochtone) (of autochtone) kinderen uit achterstandswijken op de school kwamen.
Nee hoor. Daarboven gaat het helemaal niet per definitie mis. Dat hangt dus helemaal van het type allochtonen dat in die klas zit.quote:Op maandag 17 december 2012 16:18 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Punt is gewoon dat dat 'gemengd' in principe autochtoon is met max. 10% niet-Westers allochtoon. Daarboven gaat het gewoon mis. Niet raar ook als de helft vd klas geen woord NLs spreekt als ze beginnen....
quote:Op zondag 16 december 2012 12:38 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Wat een dikke bullshit. Ik was de enige Nederlander is mijn klas en ik kon me geen betere tijd wensen op de middelbare school. Elke dag was gegarandeerd lachen
Nee. De overgrote meerderheid die in wijken woont waar voornamelijk allochtonen zitten, dat zijn 'van dat soort immigranten'.quote:Op maandag 17 december 2012 16:29 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Je weet dondersgoed dat, gezien de overgrote meerderheid van het soort immigranten wat naar NL komt, zo'n school in principe per definitie een achterstandsschool is. Kan je allemaal lekker gezellig gaan doen, maar dat is gewoon de realiteit.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |