Indien je blij wordt van een kerstpakket omdat je het even moeilijk hebt en juist de verwennerijtjes en traktaties die de feestmaand zo speciaal maken er dit jaar niet aan zitten, stuur de FHF mods ( Liesje 1979 en Cat22) een PM. Wij beloven dat je -als je dat wil- anoniem blijft. Al heeft de gever natuurlijk wel een adres nodig om het pakket naartoe te sturen of te (laten) brengen.quote:Op dinsdag 7 december 2010 19:53 schreef ElisaB het volgende:
Even een berichtje voor de mensen die eigenlijk wel een pakket zouden willen, maar niet durven te PM-men: doe het nou gewoon!
Wat kan jou het schelen dat ik weet dat je tóch wel graag iets wilt krijgen. Je hoeft niet je hele verhaal te vertellen, je hoeft niet met je naam op internet, je hoeft geen eeuwige dank te beloven, je mag helemaal anoniem blijven. Wat kan je gebeuren, behalve misschien iets waar je even een beetje blij van wordt?!
Voor de aanbieders: bied alleen een pakket aan als je dit ook daadwerkelijk kunt realiseren, dit om teleurstelling te voorkomen. Het verzenden van de pakketten is op eigen risico.quote:Wat is je leefsituatie? (alleenstaand, partner, gezin?)
Als je kinderen hebt: jongen/meisje + leeftijd?
Zijn er ook huisdieren, zo ja hond/kat/goudvis/etc?
Welke geur vind je heel lekker (voor bijvoorbeeld douchegel, geurkaarsen etc):
Welke geur vind je absoluut NIET lekker (voor bijvoorbeeld douchegel, geurkaarsen etc):
Zijn er nog bepaalde allergieën (binnen het gezin)?
Waar kan je het meest van genieten: Lezen/schrijven/creabea'en/film kijken?
En welke genre heeft dan de voorkeur (bij creabea'en: haken, scrappen, photoshoppen):
Wat is nog een lang gekoesterde wens?
Wat is je favoriete kleur?
Wil je anoniem blijven voor de gever (FOK!naam)?
Zo nee: mag het pakket door de gever of andere FOK!ker aan jouw deur bezorgd worden?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.= aangeboden
= gekoppeld
![]()
= aangekomen!
[ Bericht 49% gewijzigd door Cat-astrophe op 18-12-2012 20:36:00 ]Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
leuke mams heb jequote:Op donderdag 13 december 2012 22:40 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
krijg net bericht van mijn mam dat het pakket er is!! echt diepe buiging voor de dames! wat n tijdstip x
onze dag was heerlijk! alles geregeld lekker gegeten, mooie bloemen gehad, en mn zus en moeder hadden champagne geregeld dus echt kunnen toasten! wij zijn eerder dan gedacht naar huis gegaan want onze hond was ineens ziek! maar mijn pa brengt het pakket morgen langs dus dan gaan we genieten en foto's maken! maar ik vind je een kanjer!!!quote:Op donderdag 13 december 2012 22:51 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
leuke mams heb je![]()
hoe was jullie dag?
en nu lekker genieten he
quote:Op donderdag 13 december 2012 23:09 schreef gridjuh het volgende:
ik ga naar bedje toe....denk niet dat ik zal slapen....weet even niet wat me overkomen is.....
quote:Op vrijdag 14 december 2012 00:31 schreef MoniqueB1965 het volgende:
Ik kan nu ook niet slapen, mijn pakket komt morgenochtend tuusen 8 en 9............ SPANNEND!!!!!
En dan zul je zien, slaap je eindelijk, staat de postbode aan de deur (en vind je een melding op de mat dat die de dag erop wel terugkomt omdat je niet thuis was)quote:Op vrijdag 14 december 2012 00:31 schreef MoniqueB1965 het volgende:
Ik kan nu ook niet slapen, mijn pakket komt morgenochtend tuusen 8 en 9............ SPANNEND!!!!!
Slechtquote:Op vrijdag 14 december 2012 00:36 schreef MoniqueB1965 het volgende:
en jij bent dus ook nog wakker. Hoe ist met mijn ventje?
De pakketjes blijven voorlopig nog dicht. Kleine meneer is onwijs ziek, vanavond bij de huisartsenpost geweestquote:
Je hoeft niks te zeggen want je rúikt gewoon blijquote:Op vrijdag 14 december 2012 00:42 schreef liesje1979 het volgende:
Ik kon me niet beheersen en heb 2 kadootjes uitgepakt.Een douche/body pakket van kneipp en...een bioscoopbon!
![]()
Ik weet gewoon echt niet wat ik moet zeggen!!
dat worden nog meer zieke kindjesquote:Op vrijdag 14 december 2012 00:53 schreef djkoelkast het volgende:
Die lollie! Die komt in een week niet op
aaahw ja,lekker jochie heb je vampquote:Op vrijdag 14 december 2012 00:56 schreef Barretje80 het volgende:
[..]
dat worden nog meer zieke kindjes
" niet 1, niet 2, maar 3"
![]()
quote:Op vrijdag 14 december 2012 01:23 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
aaahw ja,lekker jochie heb je vamp
<3<3quote:Op vrijdag 14 december 2012 08:08 schreef vamperotica het volgende:
[..]![]()
Vanmorgen toen ik 'm wakker maakte vroeg ie zich af waar dat emmertje bij zn bed nou vandaan kwam![]()
Maar hij herinnerde het zich weer en vond dat ie wel naar school kon en wilde extra bordjes voor boterhammen pakken omdat ie dacht dat jullie waren blijven slapen
Je foto uploaden bij tinypic en dan de url hier plaatsen tussen [img] en [/img]quote:Op vrijdag 14 december 2012 08:54 schreef MoniqueB1965 het volgende:
ik heb een foto gemaakt, maar heb geen flauw idee hoe ik die moet plaatsen. Kan iemand mij helpen?
Dit dus, is er nog een mogelijkheid om wat bij te dragen? Zoniet meldt ik me aan voor volgend jaarquote:Op vrijdag 14 december 2012 01:21 schreef WebHawkjuh het volgende:
Prachttopic! Jammer dat ik dit nu pas zie
Je kunt het beste Cat22 even PM-en, dat ziet ze sneller dan posts in dit topicquote:Op vrijdag 14 december 2012 09:24 schreef Olment het volgende:
Dit dus, is er nog een mogelijkheid om wat bij te dragen? Zoniet meldt ik me aan voor volgend jaar
done, thanks voor de infoquote:Op vrijdag 14 december 2012 10:00 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Je kunt het beste Cat22 even PM-en, dat ziet ze sneller dan posts in dit topic
nieuwe deadline en er een nieuwjaarspakket van makenquote:Op vrijdag 14 december 2012 10:01 schreef Selestha het volgende:
Ik heb me ook nog aangemeld, zie wel of er nog iets kan worden gedaanJammer dat ik het pas één dag voor de deadline gezien heb
Haha, dat zou ook nog kunnenquote:Op vrijdag 14 december 2012 10:25 schreef loecje het volgende:
[..]
nieuwe deadline en er een nieuwjaarspakket van maken
precies, oliebollenmix, sterretjes, flesje bubbels etcquote:Op vrijdag 14 december 2012 10:25 schreef loecje het volgende:
[..]
nieuwe deadline en er een nieuwjaarspakket van maken
Foeiquote:Op vrijdag 14 december 2012 10:54 schreef Puala het volgende:
Ik ben gister helemaal vergeten een cadeautje uit te pakken![]()
onoesquote:Op vrijdag 14 december 2012 10:54 schreef Puala het volgende:
Ik ben gister helemaal vergeten een cadeautje uit te pakken![]()
Stuur me een berichtje.quote:Op vrijdag 14 december 2012 08:16 schreef DrParanoid het volgende:
Kan ik nog mee doen met een pakket aanbieden op maat? Vorig jaar ook mee gedaan, dit jaar zie ik het nu pas
Ontvangen en op gereageerd.quote:Op vrijdag 14 december 2012 10:01 schreef Selestha het volgende:
Ik heb me ook nog aangemeld, zie wel of er nog iets kan worden gedaanJammer dat ik het pas één dag voor de deadline gezien heb
PM ontvangen.quote:Op vrijdag 14 december 2012 09:24 schreef Olment het volgende:
[..]
Dit dus, is er nog een mogelijkheid om wat bij te dragen? Zoniet meldt ik me aan voor volgend jaar
Wat mij betreft is er geen deadline voor late aanmeldingen. Nu hangen we het aan het thema kerst en natuurlijk is het fijn als de pakketten dan bezorgd zijn (en van de mensen die al eerder gekoppeld zijn verwacht ik dat ookquote:Op vrijdag 14 december 2012 10:25 schreef loecje het volgende:
[..]
nieuwe deadline en er een nieuwjaarspakket van maken
Top idee, een euro per week mis je in principe niet. en op het laatst kun je er een mooi pakket van maken.quote:Op vrijdag 14 december 2012 11:58 schreef djkoelkast het volgende:
Ik heb eens zitten denken en misschien heb ik een tip voor mensen die wel mee willen doen maar denken van ja, maar december is al zo duur.
Voor het komende jaar: probeer elke week dat je boodschappen doet 1 euro te besparen op je boodschappen per week. Haal bijvoorbeeld een keer niet het allerzachtste toiletpapier, maar die van 1 euro goedkoper. Of haal een keer geen patat maar bak ze zelf van de aardappels die je nog hebt liggen of koop een pak goedkopere rijst in plaats van snelkook of haal eens chips van het eigen merk, geen Calvé mayonaise van 2 euro per pot maar de tube van 80 cent.
Als je aan het einde van het jaar elke week 1 euro op je boodschappen hebt bespaard en dat in een potje hebt gedaan heb je eind van het jaar 50 euro gespaard en daar kun je een énorm pakket aan boodschappen voor halen. Jij hebt het in principe niet gemist, alleen iets pro-actiever gelet op wat je hebt gekocht qua prijs.
Was zomaar een ideetje
dat is ook een goed idee. komend jaar ga ik 1euro per week opzij zettenquote:Op vrijdag 14 december 2012 11:58 schreef djkoelkast het volgende:
Ik heb eens zitten denken en misschien heb ik een tip voor mensen die wel mee willen doen maar denken van ja, maar december is al zo duur.
Voor het komende jaar: probeer elke week dat je boodschappen doet 1 euro te besparen op je boodschappen per week. Haal bijvoorbeeld een keer niet het allerzachtste toiletpapier, maar die van 1 euro goedkoper. Of haal een keer geen patat maar bak ze zelf van de aardappels die je nog hebt liggen of koop een pak goedkopere rijst in plaats van snelkook of haal eens chips van het eigen merk, geen Calvé mayonaise van 2 euro per pot maar de tube van 80 cent.
Als je aan het einde van het jaar elke week 1 euro op je boodschappen hebt bespaard en dat in een potje hebt gedaan heb je eind van het jaar 50 euro gespaard en daar kun je een énorm pakket aan boodschappen voor halen. Jij hebt het in principe niet gemist, alleen iets pro-actiever gelet op wat je hebt gekocht qua prijs.
Was zomaar een ideetje
Ahh, arm mannetje!!quote:Op vrijdag 14 december 2012 00:47 schreef JaleesaJoia het volgende:
[..]
De pakketjes blijven voorlopig nog dicht. Kleine meneer is onwijs ziek, vanavond bij de huisartsenpost geweest
Slimme man van me ;-)quote:Op vrijdag 14 december 2012 11:58 schreef djkoelkast het volgende:
Ik heb eens zitten denken en misschien heb ik een tip voor mensen die wel mee willen doen maar denken van ja, maar december is al zo duur.
Voor het komende jaar: probeer elke week dat je boodschappen doet 1 euro te besparen op je boodschappen per week. Haal bijvoorbeeld een keer niet het allerzachtste toiletpapier, maar die van 1 euro goedkoper. Of haal een keer geen patat maar bak ze zelf van de aardappels die je nog hebt liggen of koop een pak goedkopere rijst in plaats van snelkook of haal eens chips van het eigen merk, geen Calvé mayonaise van 2 euro per pot maar de tube van 80 cent.
Als je aan het einde van het jaar elke week 1 euro op je boodschappen hebt bespaard en dat in een potje hebt gedaan heb je eind van het jaar 50 euro gespaard en daar kun je een énorm pakket aan boodschappen voor halen. Jij hebt het in principe niet gemist, alleen iets pro-actiever gelet op wat je hebt gekocht qua prijs.
Was zomaar een ideetje
Whut?? Wat heeftie?quote:Op vrijdag 14 december 2012 00:47 schreef JaleesaJoia het volgende:
[..]
De pakketjes blijven voorlopig nog dicht. Kleine meneer is onwijs ziek, vanavond bij de huisartsenpost geweest
Inderdaad!quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:07 schreef Cat22 het volgende:
Leuk idee! Wat we dit jaar ook hebben gedaan is donateurs koppelen aan shoppers. Zo konden mensen die wel geld maar geen tijd hadden toch bijdragen terwijl de andere groep, die graag wilde maar niet kon, ook kon meedoen. Ik koppelde zo twee mensen én een ontvanger, de afhandeling werd onderling geregeld (geen verantwoordelijkheid van FHF, FOK! etc.).
En wat ik zo links en rechts terughoor werkte dat heel fijn. Dus die gaat volgend jaar ook in de OP.
Maar er melden zich geen mannelijke shoppers aan.quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:10 schreef loecje het volgende:
dat koppelen van donateurs en shoppers is idd ook een heel leuk idee.
al weet ik niet of sommige donateurs het nog steeds een goed idee noemen om een vrouw te laten shoppen...
Ik moet noodgedwongen bonen uit blik eten deze kerst, maar het was het waard!quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:10 schreef loecje het volgende:
dat koppelen van donateurs en shoppers is idd ook een heel leuk idee.
al weet ik niet of sommige donateurs het nog steeds een goed idee noemen om een vrouw te laten shoppen...
ach, nu hoeven andere dat es niet te doenquote:Op vrijdag 14 december 2012 12:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik moet noodgedwongen bonen uit blik eten deze kerst, maar het was het waard!
Gelukkig maarquote:Op vrijdag 14 december 2012 12:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik moet noodgedwongen bonen uit blik eten deze kerst, maar het was het waard!
bij ons ging het best nog enigzins een beetje gecontroleerd toch coolguyquote:Op vrijdag 14 december 2012 12:10 schreef loecje het volgende:
dat koppelen van donateurs en shoppers is idd ook een heel leuk idee.
al weet ik niet of sommige donateurs het nog steeds een goed idee noemen om een vrouw te laten shoppen...
quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:12 schreef Olment het volgende:
[..]
ach, nu hoeven andere dat es niet te doen
Goed van je![]()
Zolang Coolguy zijn portomonnee ook maar leeggetrokken is door littledrummergirlquote:
Hij liep te klagenquote:Op vrijdag 14 december 2012 12:13 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
bij ons ging het best nog enigzins een beetje gecontroleerd toch coolguy?
Als ik volgend jaar tijd heb meld ik me ook aan als shopper.quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:11 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Maar er melden zich geen mannelijke shoppers aan.
niet tegen mijquote:
Ah je mag hier een vorkje mee komen prikken hoor!!quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik moet noodgedwongen bonen uit blik eten deze kerst, maar het was het waard!
quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:14 schreef Olment het volgende:
[..]
Als ik volgend jaar tijd heb meld ik me ook aan als shopper.
Vind dit echt een prachtig gebaar.
ik heb gehoord dat er nog mensen met broodjes, appeltaart en chocoladecake zijnquote:Op vrijdag 14 december 2012 12:11 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik moet noodgedwongen bonen uit blik eten deze kerst, maar het was het waard!
Dat heb je goed!!quote:Op vrijdag 14 december 2012 12:14 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
niet tegen mijen ik weet zeker dat we onze ontvanger heel blij hebben gemaakt
blij dat jullie een senseo hebbenquote:Op vrijdag 14 december 2012 14:09 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
De senseo sevilla, is echt HEERLIJK!!!
quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:19 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
blij dat jullie een senseo hebbendat pakje was een wilde gok
Woooowquote:Op vrijdag 14 december 2012 14:32 schreef MoniqueB1965 het volgende:
[ afbeelding ]
Zo? Hoop van wel, ik wil ook ons mooie pakket showen.
Leuk! Ik ben benieuwdquote:Op vrijdag 14 december 2012 11:48 schreef Cat22 het volgende:
[..]
Stuur me een berichtje.
[..]
Ontvangen en op gereageerd.
[..]
PM ontvangen.
Wauw, supermooi pakketquote:
Wat veel!quote:Op vrijdag 14 december 2012 14:32 schreef MoniqueB1965 het volgende:
[ afbeelding ]
Zo? Hoop van wel, ik wil ook ons mooie pakket showen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |