Treurig nieuws, zo'n zwaar slopende ziekte.quote:PVV-Kamerlid Fleur Agema heeft aan haar collega's in de Tweede Kamer bekendgemaakt dat zij aan de ernstige zenuwaandoening Multiple Sclerose lijdt. In een Twitterbericht bedankt ze voor de lieve reacties en schrijft ze dat het nu heel goed met haar gaat. "MS is onvoorspelbaar, maar heb alle vertrouwen in de toekomst."
Agema vertelt desgevraagd dat ze afgelopen zomer een paar dagen in het ziekenhuis heeft gelegen, maar dat ze goed is hersteld. De ziekte belemmert haar nu niet in haar werk.
Rechterhand
De 36-jarige Agema is de nummer twee van de PVV. Bij de Catshuisonderhandelingen afgelopen voorjaar was ze de rechterhand van partijleider Wilders. Ze is vicefractievoorzitter en woordvoerder langdurige zorg.
http://nos.nl/artikel/450772-pvvkamerlid-agema-lijdt-aan-ms.html
Dat verklaart dan ook zijn ongecontroleerde spasmen.quote:was ze de rechterhand van partijleider Wilders
Nou, wat ze al zegt, het is onvoorspelbaar.quote:Op woensdag 12 december 2012 14:13 schreef Specularium het volgende:
Ik weet ook niet of vertrouwen hebben in de toekomst in dit geval realistisch is.
Soms. Met Karin Spaink gaat het al lang weer heel goed.quote:Op woensdag 12 december 2012 14:13 schreef Specularium het volgende:
[.]
Ik weet ook niet of vertrouwen hebben in de toekomst in dit geval realistisch is.
Moet je hier eens proberen te zeggen met kanker.quote:
Wat een waardeloos gevoel voor humor heb jij. Zelfs als grap is de gedachte dat ziekte een straf is helemaal niet gepast.quote:
Zij heeft het geluk dat er voor haar variant medicijnen beschikbaar zijn die bij haar aanslaan. Hele hordes hebben dat niet.quote:Op woensdag 12 december 2012 14:59 schreef Disana het volgende:
[..]
Soms. Met Karin Spaink gaat het al lang weer heel goed.
Mijn man is er maar 40 mee geworden. Hij is afgelopen zomer overleden.quote:Op woensdag 12 december 2012 15:01 schreef lezzer het volgende:
[..]
Zij heeft het geluk dat er voor haar variant medicijnen beschikbaar zijn die bij haar aanslaan. Hele hordes hebben dat niet.
Gelukkig hoef ik tegenwoordig ook niet meer te beargumenteren waarom het fout is om complete groepen mensen af te rekenen op één matige, anonieme one-liner.quote:Op woensdag 12 december 2012 14:54 schreef TimMer1981 het volgende:
[..]
Gelukkig hoef ik tegenwoordig niet eens meer te beargumenteren waarom links geestesziek en hypocriet is...
Niet dat ik het ermee eens ben of dat ik het een smaakvolle opmerking vind, maar er zijn complete volksstammen die daar heel anders over denken.quote:Op woensdag 12 december 2012 15:00 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een waardeloos gevoel voor humor heb jij. Zelfs als grap is de gedachte dat ziekte een straf is helemaal niet gepast.
Mijn moeder wordt morgen 60.quote:Op woensdag 12 december 2012 15:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Mijn man is er maar 40 mee geworden. Hij is afgelopen zomer overleden.
Dit.quote:Op woensdag 12 december 2012 15:03 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Gelukkig hoef ik tegenwoordig ook niet meer te beargumenteren waarom het fout is om complete groepen mensen af te rekenen op één matige, anonieme one-liner.
Verder is MS een ziekte die je niemand toewenst, vooral vanwege de onzekerheid over het verloop. Het is voor Agema te hopen dat de achteruitgang lang op zich laat wachten.
Oh ja, ik weet het. Als je zelf met ziekte te maken hebt, krijg je de gekste dingen toegedicht en -gewenst. Dat neemt niet weg dat ik zelden na zal laten er iets van te zeggen. Omdat ik weet hoe vervelend domme stempels voor zieke mensen zijn.quote:Op woensdag 12 december 2012 15:05 schreef Elfletterig het volgende:
[..]
Niet dat ik het ermee eens ben of dat ik het een smaakvolle opmerking vind, maar er zijn complete volksstammen die daar heel anders over denken.
Dat kan ik me voorstellen.quote:Op woensdag 12 december 2012 15:10 schreef Disana het volgende:
[..]
Oh ja, ik weet het. Als je zelf met ziekte te maken hebt, krijg je de gekste dingen toegedicht en -gewenst. Dat neemt niet weg dat ik zelden na zal laten er iets van te zeggen. Omdat ik weet hoe vervelend domme stempels voor zieke mensen zijn.
Cannabisquote:Op woensdag 12 december 2012 15:01 schreef lezzer het volgende:
[..]
Zij heeft het geluk dat er voor haar variant medicijnen beschikbaar zijn die bij haar aanslaan. Hele hordes hebben dat niet.
Gecondoleerd.quote:Op woensdag 12 december 2012 15:02 schreef Disana het volgende:
[..]
Mijn man is er maar 40 mee geworden. Hij is afgelopen zomer overleden.
Dankjewel. En sterkte gewenst voor lezzer, wiens moeder ook nog veel te jong is om te overlijden. Het is een rotziekte.quote:
Nee. Het zijn toch haar collega's dus dan is het normaal dat ze het zegt, toch? Lijkt mij.quote:Op woensdag 12 december 2012 15:40 schreef Re het volgende:
ja het is een kutziekte maar dat zijn zoveel ziektes. maar moeten we nu extra medelijden hebben omdat ht een kamerlid is, en dan nog voor de PVV... is het een excuus voor iets? Moet elk kamerlid zich nu verantwoorden over welke ziekte ze nu hebben of niet?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |