Of gewoon 4 gb extra ram kopen voor een appel en een eiquote:Op vrijdag 21 december 2012 20:03 schreef Froop het volgende:
[..]
Present, maar dat ligt niet zozeer aan het spel, maar aan het geheugengebruik van mijn pc. Ik zag dat op FC3 na, Firefox en de Flashplayerplugin voor soms wel 1 GB aan geheugen gebruikten. Via taakbeheer die twee processen stoppen was een verademing.
vergenoeg ervanaf zitten, in de struiken worksquote:Op zondag 23 december 2012 11:28 schreef Fuszy het volgende:
Mwah, ik vind het nog best lastig met een sniper + silenced. (ik heb nog niet de beste sniper)
Je merkt wel zodra je schiet dat alle ogen op je gericht zijn en iedereen op je af komt rennen.
Ik was gisteren ook slim bezig. Twee keer een machine gun in mijn weapon slots. Geniaal, omdat die dezelfde ammo sharen
quote:Op zondag 23 december 2012 13:29 schreef Convict het volgende:
mijnen plaatsen voor de backup vijanden die aan komen rijden. en geen enkele vijand gaat over die mijnen rijden of lopen....... neem ik het kamp over. komen die allies eraan om het kamp te bevolken en je raad het al... boom!whyyy
Ik zit al op 8, en dit vind ik toch al wel redelijk wat.quote:Op zondag 23 december 2012 10:28 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Of gewoon 4 gb extra ram kopen voor een appel en een ei
voor de 100% completion, welke ik nu dus ook hebquote:Op zondag 23 december 2012 02:55 schreef schijffie het volgende:
[..]
Waarom heb je al die relics verzameld?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
Volgens mij wordt het spel direct opgeslagen als je het uitgespeeld heb.quote:Op maandag 24 december 2012 13:50 schreef delano.888 het volgende:
Is er trouwens een manier om beide eindes te spelen en vervolgens te kiezen? Dus niet filmpjes kijken op internet..
Ik draai em op ultra op een crossfire hd6870 zonder problemen. Op de eilanden fps van 50/60, ongeacht waar, maar als ik aan de kust kom lagt ie als de ziekte en stort de fps in naar 10/20. Geen idee waarom, zou verwachten dat alle bewegende bomen en planten meer rekenkracht vragen dan een stuk zee. Op very high nergens last van. Zal dan toch wel te maken hebben met dat water.quote:Op vrijdag 21 december 2012 20:01 schreef Quotidien het volgende:
Ik heb bij het spelen van dit spel dus ook keiveel lag. PC zou het prima aan moeten kunnen dus dit lijkt me meer iets van het spel. Meer mensen last van?
Welk einde je ook kiest. Er komt niks aparts meer.quote:Op maandag 24 december 2012 13:50 schreef delano.888 het volgende:
Is er trouwens een manier om beide eindes te spelen en vervolgens te kiezen? Dus niet filmpjes kijken op internet..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op maandag 24 december 2012 19:17 schreef Luukiee09 het volgende:
Wie kan me helpen? Het gaat over het begin op het 2e eiland10000 stenen gooien.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Jup, dat is de manierquote:
Mag geen wapens gebruikenquote:Op maandag 24 december 2012 19:21 schreef delano.888 het volgende:
Ik ben daar nog niet, maar silenced sniper al geprobeerd? Merk dat die nuttig is in 90% van de missies
je hebt geen wapensquote:Op maandag 24 december 2012 19:21 schreef delano.888 het volgende:
Ik ben daar nog niet, maar silenced sniper al geprobeerd? Merk dat die nuttig is in 90% van de missies
ik ben net op dat 2e eiland maar heb dat ook nog niet meegemaakt.quote:Op maandag 24 december 2012 21:37 schreef Klonk het volgende:
Ik heb het gevoel dat ik het net voor de eerste keer zie regenen en onweren in het spel
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Tweede eiland is wel een stuk toffer qua missies vind ik.Feyenoord Rotterdam
ik merkte dat pas op het 2e eiland, bij een side quest waar ik vermiste mensen moest gaan zoeken.quote:Op maandag 24 december 2012 21:37 schreef Klonk het volgende:
Ik heb het gevoel dat ik het net voor de eerste keer zie regenen en onweren in het spel
je had ook snel je parachute moeten openenquote:Op dinsdag 25 december 2012 00:11 schreef robuust89 het volgende:
Die wingsuit
Ik ren door het bos, spring een heuveltje af en druk per ongeluk nog een keer op de shift toets. Resultaat, ik val dood van minder dan een meter hoogte
Die wingsuit is handig om vaart te maken, maar veilig landen? Je mag hopen dat je een rivier vindt waar je in kunt neerstortenlanden, want ik ram echt alle knoppen in maar parachute openen? Ho maarquote:Op dinsdag 25 december 2012 00:11 schreef robuust89 het volgende:
Die wingsuit
Ik ren door het bos, spring een heuveltje af en druk per ongeluk nog een keer op de shift toets. Resultaat, ik val dood van minder dan een meter hoogte
Bij mij opent hij altijd hoor.quote:Op dinsdag 25 december 2012 09:41 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Die wingsuit is handig om vaart te maken, maar veilig landen? Je mag hopen dat je een rivier vindt waar je in kunt neerstortenlanden, want ik ram echt alle knoppen in maar parachute openen? Ho maar
Ik snap er ook echt geen hol van wat ik verkeerd doe, maar ik druk de goede knoppen in. Als ik geluk hebt dan klapt hij uit, ander klap ik weer op de grond.quote:
Welk platform speel je? PC?quote:Op dinsdag 25 december 2012 09:57 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Ik snap er ook echt geen hol van wat ik verkeerd doe, maar ik druk de goede knoppen in. Als ik geluk hebt dan klapt hij uit, ander klap ik weer op de grond.
C geprobeerd?quote:
Nee, zal het nog eens proberen. Wil de single player nog een keertje doorspelen op het moeilijkste niveau.quote:
En dan geven we jou die namen van de dieren, wat heb jij er dan aan?quote:Op dinsdag 25 december 2012 11:09 schreef LeaderRoel het volgende:
Dieren die nog missen:
-Inktvissen/octopussen
-Dolfijnen
-Krokodillen die niet alleen maar in het water drijven maar ook over het land lopen enzo
- Meer aapjes
- Gorilla's
- Grote witte haai
- Cobra's/giftige en vet gevaarlijke slangen
-Kameleons
Weten jullie nog wat dieren
goffedomme niet nog meer beesten die je dood kunnen makenquote:Op dinsdag 25 december 2012 11:09 schreef LeaderRoel het volgende:
Dieren die nog missen:
-Inktvissen/octopussen
-Dolfijnen
-Krokodillen die niet alleen maar in het water drijven maar ook over het land lopen enzo
- Meer aapjes
- Gorilla's
- Grote witte haai
- Cobra's/giftige en vet gevaarlijke slangen
-Kameleons
Weten jullie nog wat dieren
Die jij in het spel zou willen hebben, wat heb je dan aan onze dieren?quote:Op dinsdag 25 december 2012 15:26 schreef LeaderRoel het volgende:
Het is een lijstje met dieren die ik nog graag in het spel gezien zou willen hebben
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
We, the unwilling.. led by the unqualified..
to do the unnecessary.. for the ungrateful..
op C drukkenquote:Op dinsdag 25 december 2012 09:41 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Die wingsuit is handig om vaart te maken, maar veilig landen? Je mag hopen dat je een rivier vindt waar je in kunt neerstortenlanden, want ik ram echt alle knoppen in maar parachute openen? Ho maar
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |