SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. datSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op vrijdag 21 december 2012 23:10 schreef Dudeweiser het volgende:
fucking vet, netSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. datIk dacht dat je al verder wasSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Ik vond dat eerste wel tegenvallen, maar dat tweede wel tof
Feyenoord Rotterdam
nee, heb al ruim een week niet meer gespeeldquote:Op vrijdag 21 december 2012 23:26 schreef Fuszy het volgende:
[..]
Ik dacht dat je al verder was. Ik vond dat eerste wel tegenvallen, maar dat tweede wel tof
The fun begins....quote:Op zaterdag 22 december 2012 22:00 schreef Fuszy het volgende:
Die kampjes op dat tweed eiland zijn wel een stukje lastiger te veroveren zeg
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 23 december 2012 00:09 schreef Knuck-les het volgende:
Story line uitgespeeld. Heb me onverwacht zeer met deze game vermaak. Al vond ik het verhaal de laatste helft wel ernstig inzakken. Vooral naIk vond het daarna ook niet meer zo leuk zonder ...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nu afwachten of er DLC uitkomt.<a href="http://www.vwkweb.nl/" rel="nofollow" target="_blank">[b]Vereniging voor weerkunde en klimatologie[/b]</a>
<a href="http://www.estofex.org/" rel="nofollow" target="_blank">[b]ESTOFEX[/b]</a>
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.2de Kamer vragen ditI dont suffer from insanity, I enjoy every minute of it.
Die is voor de beste arrow quiver dacht ik, heb je die zeker weten?quote:Op zondag 23 december 2012 00:35 schreef -CRASH- het volgende:
Ik heb nog een item in me rugzak
een maneater shark skin.
En ik heb alles wat je maken kan.
Is dat een bug of komt er nog iets speciaals ????
Die had ik dus nog nietquote:Op zondag 23 december 2012 00:37 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Die is voor de beste arrow quiver dacht ik, heb je die zeker weten?
95%quote:Op zaterdag 22 december 2012 20:10 schreef -CRASH- het volgende:
Progress 72%
Nog te gaan
4 missions
4 Lost letters
6 Story quests
10 Hunter quests
75 Relics
Alle Suply drops
Ally Rakyat trails
heb 55% van de trophies
Waarom heb je al die relics verzameld?quote:Op zondag 23 december 2012 01:18 schreef Fukushima het volgende:
[..]
95%
Nog te gaan
7 missies
1 story quest
1 rakyat trail
De rest heb ik dus ook alle 120 relics
Er kunnen er weer een paar afgestreept wordenquote:Op zondag 23 december 2012 01:18 schreef Fukushima het volgende:
4 missions 4 Lost letters6 Story quests10 Hunter quests75 RelicsAlle Suply dropsAlly Rakyat trails
Dat "probleem" heb ik nu ook.quote:Op donderdag 20 december 2012 07:37 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Dat werd heel eenvoudig toen ik een sniper had met een silencer. Toen ging de lol er ook wel een beetje van af.
Of gewoon 4 gb extra ram kopen voor een appel en een eiquote:Op vrijdag 21 december 2012 20:03 schreef Froop het volgende:
[..]
Present, maar dat ligt niet zozeer aan het spel, maar aan het geheugengebruik van mijn pc. Ik zag dat op FC3 na, Firefox en de Flashplayerplugin voor soms wel 1 GB aan geheugen gebruikten. Via taakbeheer die twee processen stoppen was een verademing.
vergenoeg ervanaf zitten, in de struiken worksquote:Op zondag 23 december 2012 11:28 schreef Fuszy het volgende:
Mwah, ik vind het nog best lastig met een sniper + silenced. (ik heb nog niet de beste sniper)
Je merkt wel zodra je schiet dat alle ogen op je gericht zijn en iedereen op je af komt rennen.
Ik was gisteren ook slim bezig. Twee keer een machine gun in mijn weapon slots. Geniaal, omdat die dezelfde ammo sharen
quote:Op zondag 23 december 2012 13:29 schreef Convict het volgende:
mijnen plaatsen voor de backup vijanden die aan komen rijden. en geen enkele vijand gaat over die mijnen rijden of lopen....... neem ik het kamp over. komen die allies eraan om het kamp te bevolken en je raad het al... boom!whyyy
Ik zit al op 8, en dit vind ik toch al wel redelijk wat.quote:Op zondag 23 december 2012 10:28 schreef nummer_zoveel het volgende:
[..]
Of gewoon 4 gb extra ram kopen voor een appel en een ei
voor de 100% completion, welke ik nu dus ook hebquote:Op zondag 23 december 2012 02:55 schreef schijffie het volgende:
[..]
Waarom heb je al die relics verzameld?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Everything in the world is about sex except sex. Sex is about power.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |