ik zit pas ergens op 37quote:Op woensdag 26 december 2012 15:28 schreef Fukushima het volgende:
Nog maar ff een foto gemaakt van me scherm
[ afbeelding ]
het mes heb je standaard. Druk maar op Fquote:Op vrijdag 28 december 2012 03:20 schreef n8n het volgende:
Net voor het eerst in de schuilgrot van de dames geweest. Goed spel, vind het alleen jammer dat je het mes niet als main wapen kan kiezen
Probeer hem eerst even uit op de pc dan. Grafisch is die dan misschien niet mooi, mocht je geen game pc hebben. Maar dan kan je toch mooi even kijken hoe die is.quote:Op vrijdag 28 december 2012 19:12 schreef johnnyblaze11 het volgende:
Wil m graag op xbox hebben, maar helaas geen demo beschikbaar ofzo... Vind 52 euro toch wel veel voor iets wat ik niet zeker weet of ik het leuk vind.
Die schuur heeft 2 deuren hè, pak je wel de goede? 1 is volgens mij altijd open.quote:Op vrijdag 28 december 2012 22:32 schreef Vault-Boy het volgende:
Verdomme heb een bug. Als ik die paddenstoel moet terug brengen naar die dokter, dan gaat de deur helemaal niet open.
Pfffff en dit is nog het begin van het spel.
OMG ik ben blind manquote:Op vrijdag 28 december 2012 22:34 schreef delano.888 het volgende:
[..]
Die schuur heeft 2 deuren hè, pak je wel de goede? 1 is volgens mij altijd open.
lolololololquote:Op vrijdag 28 december 2012 22:45 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
OMG ik ben blind manIk moest gewoon de achterdeur nemen
Had ik eerst ook hoorquote:Op vrijdag 28 december 2012 22:45 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
OMG ik ben blind manIk moest gewoon de achterdeur nemen
Grrrrr...ben die grot honderd keer op en neer gerend om een ander uitgang/weg te zoeken, 10000 steentjes gegooid om die bewakers overal heen te laten lopen om ongezien een hoekje te exploren..quote:Op vrijdag 28 december 2012 23:34 schreef Crazy-M het volgende:
Die missie dat je van kleding moet wisselen is echt een eitje. 1 keer afgegaan in het deel net voor je het water in moet. Rende het hoekje maar had niet gezien daar ook nog iemand stond
Silenced sniper/bowquote:Op zaterdag 29 december 2012 09:40 schreef diedjuh het volgende:
Het lukt me maar niet om ongezien een kamp te veroveren. Iemand tips?
Gewoon goed opletten, je camera gebruiken en observeren. En geduld hebbenquote:Op zaterdag 29 december 2012 00:08 schreef Tism het volgende:
[..]
Grrrrr...ben die grot honderd keer op en neer gerend om een ander uitgang/weg te zoeken, 10000 steentjes gegooid om die bewakers overal heen te laten lopen om ongezien een hoekje te exploren..
ja weet ik maar wil ook net als in Hitman en dishonored met een mes in m'n hand rondsluipen. Toch anders ook al heb ik m'n mes altijd voor handenquote:Op vrijdag 28 december 2012 19:18 schreef Crazy-M het volgende:
[..]
het mes heb je standaard. Druk maar op F
zo leg ik ook alle heavys om, met het mesje.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |