die sticker is niet nodig. Het is geen zending die naar het buitenland moetquote:Op donderdag 13 december 2012 13:20 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
En dan? Heb ik toch nog steeds geen CN sticker. Komt 'ie weer retour.
Die had ik er gisteren wel massaal tussen zitten, wat me 2 zakken meer dan normaal opleverde.quote:Op donderdag 13 december 2012 15:32 schreef gelestipjes het volgende:
Tot nu toe merk ik er nog niks van dat ze de kerstkaarten vooral op de daldagen doen. Vandaag echt veel meer kerstkaartjes dan gisteren.
Nou, hier was het echt beduidend drukker dan vorige week donderdag.quote:Op donderdag 13 december 2012 15:58 schreef GeintegreerdePool het volgende:
Nou nou, al de doempredikers over de drukte gisteren, het viel reuze mee.Druk maar minder dan vorige donderdag, het paste net in 2 ritten.
Wel op de terugweg op een glad stuk een schuiver gemaakt, gelukkig zonder post, maar het zal er wel grappig uitgezien hebben.
Hier ook. 4 tassen gisteren en 4 tassen vandaagquote:Op donderdag 13 december 2012 15:32 schreef Selestha het volgende:
Vandaag viel mee voor mij, ik had even veel post als gisteren! Gisteren was het in verhouding veel (4 zakken) en nu 6 zakken die ik in 4 zakken kon omtoveren..
Zoets ja, alleen niet door de postbezorgers maar door de chauffeurs van het Autobedrijf.quote:Op donderdag 13 december 2012 16:33 schreef Snoepje5 het volgende:
Hoe verlopen die processen van verwerking vd post?
Brievenbus > bezorger haalt het eruit > brengt naar distributiecentrum > van distri gesorteerd naar plaats en dan in de vrachtwagen > aankomst distri 2 > gesorteerd voor postbodes > mee met de postbode.
?
Al mijn post naar zuid holland is foetsie![]()
Eens zien wie ik daar voor aansprakelijk kan stellen.
Toch frappant dat alles in regio Zuid Holland foetsie is? Dan moet het probleem ergens bij het distri in die omgeving liggen, lijkt mij.quote:Op donderdag 13 december 2012 16:40 schreef ErwinRommel het volgende:
[..]
Zoets ja, alleen niet door de postbezorgers maar door de chauffeurs van het Autobedrijf.
Welke regio in ZH?quote:Op donderdag 13 december 2012 16:41 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
Toch frappant dat alles in regio Zuid Holland foetsie is? Dan moet het probleem ergens bij het distri in die omgeving liggen, lijkt mij.
Dat doen ze ook niet. Ze hadden het wel beloofd, maar blijkt in de praktijk ondoenlijk. Het zou in de voorbereiding teveel tijd kosten om op de piekdagen de kerstpost tussen de gewone post uit te filteren. Dus heb je gewoon elke dag kerstkaarten.quote:Op donderdag 13 december 2012 15:32 schreef gelestipjes het volgende:
Tot nu toe merk ik er nog niks van dat ze de kerstkaarten vooral op de daldagen doen. Vandaag echt veel meer kerstkaartjes dan gisteren.
Vooral het magazine van Visa maakt het weer volumneus,kan ook wel voor de 18% rente die je daar betaaldquote:Op donderdag 13 december 2012 16:49 schreef Kramerica-Industries het volgende:
[..]
Dat doen ze ook niet. Ze hadden het wel beloofd, maar blijkt in de praktijk ondoenlijk. Het zou in de voorbereiding teveel tijd kosten om op de piekdagen de kerstpost tussen de gewone post uit te filteren. Dus heb je gewoon elke dag kerstkaarten.
Vandaag een hele drukke dag, met veel tijdschriften.We redden het amper. En dat terwijl de drukte qua kerstkaarten nog wel meevalt. Ik vrees het ergste voor volgende week...........
oa:quote:
Ahh, die regio ken ik niet, werk zelf via de mini hub Gorinchem.quote:Op donderdag 13 december 2012 17:01 schreef Snoepje5 het volgende:
[..]
oa:
27
26
32
Allemaal precies in dat hoekje links onder zuid holland.
29 blijkt wel bezorgd te zijn - of klant moet na 6 dagen nog niks hebben laten weten. Is 29 apart van 27 en 26?
Idem dito voor 22 en 21 (niks gehoord).
Overigens alleen de post die dus verzonden is tussen 7 december en 10 december.
Tijdschrift van KVK Eigen Bedrijf komt niet meer volgend jaar, ivm bezuinigingen bij de overheid.quote:Op donderdag 13 december 2012 16:58 schreef ophaling10 het volgende:
[..]
Vooral het magazine van Visa maakt het weer volumneus,kan ook wel voor de 18% rente die je daar betaald
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |