ff me chainmail overheen doen danquote:Op maandag 10 december 2012 11:48 schreef malzahar het volgende:
[..]
wil wel testen of ik er doorheen kom met een kruisboog
Iets met pot...ketel...zwart...quote:Op maandag 10 december 2012 11:52 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Dat zegt toch niemand?
Anders ga je even negatief rondhakken op alles wat je niet snapt
Er is hier niks aan verzonnen hoor, niet alle LARP spelers zijn pussies of lelijk.quote:Op zondag 9 december 2012 22:38 schreef Drinky het volgende:
Volgens mij is het deel van het LARP weekend het enige wat niet verzonnen is. Die droeftoeters waren afgelopen week massaal op station utrekt, allemaal typische nerds en auts
Ik had het eerder met Catch22 over potige kerels, niet ketels. En die zwartkijkerij van jou, daar hebben we niks aan.quote:
En verwacht je nu een lintje voor je reactie?quote:Op maandag 10 december 2012 12:04 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ik had het eerder met Catch22 over potige kerels, niet ketels. En die zwartkijkerij van jou, daar hebben we niks aan.
Jij lijkt mij echt zo'n butje dat met de Brute Brigade enthousiast mee zou spelen om het vervolgens achteraf op het forum of in de FB-groep alles en nog wat te bekritiseren en de organisatie naar de touwtyfus te schelden omdat er niet genoeg hotdogs waren om in die vette bek van je te proppen.
Excusez-moi? Jij begint zo chagrijnig blubber en inhoudsloze poep te typen.quote:Op maandag 10 december 2012 12:04 schreef HSG het volgende:
[..]
En verwacht je nu een lintje voor je reactie?
wat ben je boosquote:Op maandag 10 december 2012 12:06 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Excusez-moi? Jij begint zo chagrijnig blubber en inhoudsloze poep te typen.
Het is maar net hoe je het opvat.quote:Op maandag 10 december 2012 12:06 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Excusez-moi? Jij begint zo chagrijnig blubber en inhoudsloze poep te typen.
Ja sorry maar als iemand zonder reden andermans hobbies begint te beledigen dan wordt het zwart voor mijn ogen. Dan ga ik door het lint en moet ik tegengehouden worden, dat is gewoon smerig.quote:
Sinds wanneer had ik het over zijn hobby?quote:Op maandag 10 december 2012 12:09 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ja sorry maar als iemand zonder reden andermans hobbies begint te beledigen dan wordt het zwart voor mijn ogen. Dan ga ik door het lint en moet ik tegengehouden worden, dat is gewoon smerig.
Kom op zeg, waarom zou iemand om zijn hobbies minder zijn dan iemand anders? Hoezo is het nodig om daar zo kinderachtig over te doen? Laat ons gewoon met rust (we doen niemand kwaad!) en ga rukken ofzo.
Ja dat zei je misschien niet expliciet maar we weten allemaal dat je dat wel insuineerde. Anders ga je dat ontkennen ofzoquote:Op maandag 10 december 2012 12:10 schreef HSG het volgende:
[..]
Sinds wanneer had ik het over zijn hobby?
Je zit gewoon stoer te doen hier, ga lekke voetballen ofzo en laat mij in me waarde. Ik heb nergens gezegd dat ik stoer was, ik ben degene die klappen heeft gehad. Durf dat tenminste eerlijk toe te geven. Ga lekker verder slijmen in je emo topic over dat je niet in slaap kan vallen met Meloewa.quote:Op maandag 10 december 2012 12:10 schreef HSG het volgende:
[..]
Sinds wanneer had ik het over zijn hobby?
Nee het is maar net hoe jij het opvat. Maar ik ga je het ook niet uitleggen wat ik daadwerkelijk bedoel want jij snapt dat toch niet.quote:Op maandag 10 december 2012 12:13 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
[..]
Ja dat zei je misschien niet expliciet maar we weten allemaal dat je dat wel insuineerde. Anders ga je dat ontkennen ofzo
Lief dat je zo goed op mij let.quote:Op maandag 10 december 2012 12:14 schreef Jachtgeweer het volgende:
[..]
Je zit gewoon stoer te doen hier, ga lekke voetballen ofzo en laat mij in me waarde. Ik heb nergens gezegd dat ik stoer was, ik ben degene die klappen heeft gehad. Durf dat tenminste eerlijk toe te geven. Ga lekker verder slijmen in je emo topic over dat je niet in slaap kan vallen met Meloewa.
Je mag een keer met ons mee, we zoeken nog een boogschutterquote:
Thx broquote:Op maandag 10 december 2012 13:38 schreef Nikmans het volgende:
Ik vind de LARPers hier cooler dan de niet-LARPers
Boogschutter, ja dat lijkt me wel wat.quote:Op maandag 10 december 2012 15:29 schreef Jachtgeweer het volgende:
[..]
Je mag een keer met ons mee, we zoeken nog een boogschutter
jawelquote:Op maandag 10 december 2012 12:03 schreef Jachtgeweer het volgende:
[..]
Er is hier niks aan verzonnen hoor, niet alle LARP spelers zijn pussies of lelijk.
Als je als volwassen man nog bezig houdt met wat zelfs 12-jarigen kinderachtig vinden, dan zit er een steekje los.quote:Op maandag 10 december 2012 12:03 schreef Jachtgeweer het volgende:
[..]
Er is hier niks aan verzonnen hoor, niet alle LARP spelers zijn pussies of lelijk.
Was de 18de niet weer een gathering bij de Efteling?quote:Op maandag 10 december 2012 18:38 schreef AlDieWillenteKaaprenVaren het volgende:
Binnekort weer midwinterfestivals, als je er over denkt om het te doen is het nu een goede tijd!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |