Heel even los van het feit dat het op zich goed is maar mag dat wel van de verzekering? Met je personenwagen (Niet ingericht voor taxivervoer) tegen betaling mensen vervoeren?quote:
Over van het Brenggebied (de echte witte, met kutstoelen), en van ZuidHolland (ex interliners, grijs, goeie stoelen). Die van Breng worden geleasd. Ter vervanging van amba's, die eruit gaan.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:28 schreef Pino112 het volgende:
Iemand enig idee waarom Connexxion sinds de nieuwe dienstregeling met andere bussen rijdt op iig de lijn 70 in Overijssel? Zijn nu van die grijze Volvo's, heb ze nog niet eerder gezien hier..
Ohja die witte zag ik voor de vakantie ook wel ja.quote:Op maandag 7 januari 2013 11:32 schreef _JdM_ het volgende:
[..]
Over van het Brenggebied (de echte witte, met kutstoelen), en van ZuidHolland (ex interliners, grijs, goeie stoelen). Die van Breng worden geleasd. Ter vervanging van amba's, die eruit gaan.
Ik kwam ze ook wel eens tegen op lijn 11 stadhoudersmolen en 15(?) (vliegveld)Teuge. Heb 2x in een optare gezetten, als passagier zijnde vond ik het geen verkeerde wagen maar wellicht dat het voor een chauffeur toch anders is. Enige nadeel vond ik dat de wagen maar 1 deur heeft...quote:Op maandag 7 januari 2013 07:53 schreef _JdM_ het volgende:
[..]
Tussen de spitsen wordt er op de veluwelijn met 12-meters gereden, die men over heeft van de spitsfrequenties op andere lijnen. En helaas soms ook een optares. Die groene optares rijden vaker elders dan op de stadsdienst Apeldoorn.
Gasbussen hebben een kleinere tank dan dieselbussen, dus je kunt er minder mee rijden (probleem zie je ook in SRAN waar de omlopen te lang zijn). In Apeldoorn moeten ze naar de ecofactorij, een stuk rijden idd. De MAN's van Veolia zijn ivm de storingen naar Apeldoorn gegaan "dichtbij het vuur van TSN". En zo hadden ze in Ede alleen maar Mercedes Citaro's in onderhoud, mooi makkelijk. Maar sinds 25 maart 2011 hebben ze alle veluwelijn/valleilijnstickers erafgehaald, zodat ze makkelijker kunnen uitwisselen. (Onderhoud weer naar TSN...?)
Stadsdienst Harderwijk rijdt met optares. Ik zag de 10 meter amba's vooral op lijnen 107 Putten-Ede en 107 Ede-Apeldoorn. En eigenlijk elke dag wel eentje verdwaald op de stadsdienst Apeldoorn...
Heb van een ander forum begrepen dat de hele concessie gevuld gaat worden met Volvo 8700's, 12 meter bussen van Breng Nijmegen, 12,7 meter bussen uit ZHN en "oude" 14,5 meter volvo's.quote:Op maandag 7 januari 2013 10:28 schreef Pino112 het volgende:
Iemand enig idee waarom Connexxion sinds de nieuwe dienstregeling met andere bussen rijdt op iig de lijn 70 in Overijssel? Zijn nu van die grijze Volvo's, heb ze nog niet eerder gezien hier..
Lijn 11 overdag, lijnen 12 (Ugchelen)-15 (Twello voormalig station; keren op elkaar) en 16 rijden met optares. In de avond ook nog een van de twee omlopen 2 (Rijkskantoren)-5(Woudhuis).quote:Op maandag 7 januari 2013 21:13 schreef springer1980 het volgende:
[..]
Ik kwam ze ook wel eens tegen op lijn 11 stadhoudersmolen en 15(?) (vliegveld)Teuge. Heb 2x in een optare gezetten, als passagier zijnde vond ik het geen verkeerde wagen maar wellicht dat het voor een chauffeur toch anders is. Enige nadeel vond ik dat de wagen maar 1 deur heeft...
Ik weet uiteraard niet wat jij doet als je de bus binnenstapt maar ik (als chauffeur) ga ervan uit dat jongeren zich nog redelijk kunnen vastgrijpen als ik optrek. En als je dan meer met je smartphone bezig bent dan met een plekje zoeken is dat maar jammer.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 11:21 schreef Little_Dolls het volgende:
Hier een lokale (Vlaamse) busreiziger die zich afvraagt waarom die dingen altijd gelijk vertrekken als ik nog niet eens neerzit en zodoende haast omver val.
Het ligt er ook een beetje aan hoe vlot je wegrijdt en wat het vermogen van je bus is natuurlijk.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 11:29 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Ik weet uiteraard niet wat jij doet als je de bus binnenstapt maar ik (als chauffeur) ga ervan uit dat jongeren zich nog redelijk kunnen vastgrijpen als ik optrek. En als je dan meer met je smartphone bezig bent dan met een plekje zoeken is dat maar jammer.
Daarnaast kan het ook met vertraging te maken uiteraard. Als ik op tijd ben wacht ik meestal wel. Ben ik 5 minuten te laat ga ik echt niet wachten tot iedereen zit. Maar goed, zo ben ik. Andere collega's doen het weer anders
Ik kan me wel vastgrijpen hoor, maar toch blijft het "riskant".quote:Op vrijdag 11 januari 2013 11:29 schreef Tha_T het volgende:
[..]
Ik weet uiteraard niet wat jij doet als je de bus binnenstapt maar ik (als chauffeur) ga ervan uit dat jongeren zich nog redelijk kunnen vastgrijpen als ik optrek. En als je dan meer met je smartphone bezig bent dan met een plekje zoeken is dat maar jammer.
Daarnaast kan het ook met vertraging te maken uiteraard. Als ik op tijd ben wacht ik meestal wel. Ben ik 5 minuten te laat ga ik echt niet wachten tot iedereen zit. Maar goed, zo ben ik. Andere collega's doen het weer anders
Is dit serieus?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 12:04 schreef Alexxxxx het volgende:
verhuis naar Hasselt, daar is de bus voor iedereen gratis
Oh, dat wist ik niet. Waarom is dat en waarom niet elders?quote:Op vrijdag 11 januari 2013 13:50 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Ja, de meeste bussen in Hasselt zijn gratis
Omdat Hasselt wel bereid is te investeren in de bereikbaarheid en populairteit van de stad, en andere Vlaamse gemeenten niet.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 13:51 schreef Little_Dolls het volgende:
[..]
Oh, dat wist ik niet. Waarom is dat en waarom niet elders?
Ok, nieuw voor mij dus.quote:Op vrijdag 11 januari 2013 13:54 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Omdat Hasselt wel bereid is te investeren in de bereikbaarheid en populairteit van de stad, en andere Vlaamse gemeenten niet.
Zodat je op Fok! kunt posten dat het handig is. Inderdaad jaquote:Op vrijdag 11 januari 2013 15:35 schreef Ou-Tannu het volgende:
handig hoor dat wifi in de bus bij Arriva
Voor zover ik weet alleen de stadsbussen / alle lijnen die beginnen met een H voor het lijnnummer...quote:
en de restquote:Op vrijdag 11 januari 2013 19:17 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Zodat je op Fok! kunt posten dat het handig is. Inderdaad ja
Wat voor zieke pr0n je allemaal binnentrekt in de bus moet je inderdaad maar voor je houdenquote:
ROFL! nee dat had ik nog niet eens bedachtquote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:13 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Wat voor zieke pr0n je allemaal binnentrekt in de bus moet je inderdaad maar voor je houden
dan is het beter dat we niet bij jou in de bus gaan zitten wanneer jij aan het werk bentquote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:13 schreef NoBody122 het volgende:
[..]
Wat voor zieke pr0n je allemaal binnentrekt in de bus moet je inderdaad maar voor je houden
Precies, want zoals al aangegeven wil ik het allemaal niet wetenquote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:48 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
dan is het beter dat we niet bij jou in de bus gaan zitten wanneer jij aan het werk bent
Uiteraard maar generaliserende vraag > generaliserend antwoordquote:Op vrijdag 11 januari 2013 12:08 schreef AdoraBelle het volgende:
[..]
Het ligt er ook een beetje aan hoe vlot je wegrijdt en wat het vermogen van je bus is natuurlijk.
Klopt. het overgrote deel dusquote:Op vrijdag 11 januari 2013 20:04 schreef springer1980 het volgende:
[..]
Voor zover ik weet alleen de stadsbussen / alle lijnen die beginnen met een H voor het lijnnummer...
Kleine correctie. Ik kom wekelijks in het Belgische Hasselt en heb het even gevraagt aan een Favebook vriend:quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |