abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  vrijdag 7 december 2012 @ 15:55:05 #1
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_120041225
De Slankreeks

Vorige topics: Topicreeks: Gezond Slank



De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop:
• O Ontbijt
• T Tussendoortje
• L Lunch
• D Diner
• S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!

PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Bijwerken staat vrij!

[ Bericht 1% gewijzigd door uniekhoorn op 07-12-2012 16:07:40 ]
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
  vrijdag 7 december 2012 @ 16:12:31 #2
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_120041983
O: kwark en vla
T's: 2 appels, cup a soup snert, 200 gr wortels, kwart paprika, halve komkommer, cappuccino, swarzwalder kirsch met slagroom... niet mijn ding.
L: 2 boterhammen met 1 gekookt ei, likje mayo, tomaat, beker melk, kom mosterdroomsoep met spekjes
T's: grote peer, sinaasappel, paar dropjes, blokje choco, cola-berenburg
D: sperzibonen, broccoli, zalmpakketjes uit de oven, gebakken aardappelen uit de oven, gepofte ui/knoflook uit de oven.
KOrtom de oven gaat aan, lekker makkelijk
T zoute stokjes
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_120042187
Hai, wakker!
Het schijnt nu wel weer mee te vallen qua weer? maar ja ik ga maar naar anna karenina ofzo vanavond :)

Mijn kerstjurkje heb ik al, laatst laten zien. Hij is prachtig èn heeft lange mouwen :P
pi_120042228
Weekend!

Gaar op de bank nu, lekker niets meer doen...
pi_120042423
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 15:53 schreef uniekhoorn het volgende:
Sport je nog Uks?
Mocht niet meer sporten ivm operatie, maar vanaf komende week mag ik weer rustig sporten van de arts. Niet om conditie te trainen, maar om het op peil te houden zegmaar.
Het enige probleem is het kiezen van de oplossing
pi_120044919
Oh Hai!

Komt wel goed XM! Na een aantal weken zie je echt wel dat t een zwangerschapsbuik is hoor :Y
Veel plezier Maria!

En ik ga met kerst ook lekker jurkjes aantrekken hoor, heb er genoeg *O*

Fijne cursusdag gehad. Nu moe, zo bij vriendinnetje eten en wijn drinken O+

O: havermout, cacao, banaan
T: koffie verkeerd, appel
L: bruin bolletje salami, bruin bolletje kipfilet met garnituur :') verzorgde lunch
T: 2 mandarijnen, drie abrikozen
T: rijstwafel pindakaas
B: 30 min fietsen, fysio oefeningen
D: ik geloof zelfgemaakte pizza en wijn
T: misschien toetje :9
Be someone that makes you happy
pi_120045084
Ik heb voor het eerst in 5 jaar schoenen compleet afgetrapt en snel ook (mijn wandelschoenen) en nu heb ik deze voor de winter:



Lief heeft ze voor me gehaald na zijn werk O+
  vrijdag 7 december 2012 @ 17:40:49 #8
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_120045737
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 16:25 schreef uw_koninklijke_sneuheid het volgende:

[..]

Mocht niet meer sporten ivm operatie, maar vanaf komende week mag ik weer rustig sporten van de arts. Niet om conditie te trainen, maar om het op peil te houden zegmaar.
Fijn dat je weer wat mag doen... rustig aan he?

Wat een fijne laarzen Mar!

Wat heb je toch weer een lekker lijstje Nallie

Hier is het eten bijna klaar, honger
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_120045879
Ik doe nog wijn en olijfjes en zulks bij mijn lijstje :) prekerst vandaag, heerlijk.

Ze zijn echt fijn uniek, heerlijk warm :)
  vrijdag 7 december 2012 @ 17:46:17 #10
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_120045918
Oohh wijn... Dat mis ik écht. En ibuprofen. Rood vlees enzo kan me gestolen worden, kazen idem, maar een glaasje wijn.. :'(
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_120045968
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 17:46 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oohh wijn... Dat mis ik écht. En ibuprofen. Rood vlees enzo kan me gestolen worden, kazen idem, maar een glaasje wijn.. :'(
Jah been there! Ik haalde gewoon 1 belachelijk dure wijn voor wanneer het eindelijk weer mocht.
En toen was ik echt ontzettend dronken na 1 glas :P (zwangerschap + bv, samen toch al snel een jaar geen alcohol)
pi_120046108
Pfff ik begin nu wel te balen.

Freud en ik hebben voor morgen een leuke fotografie workshop in elkaar gezet: portretten schieten in een profi studio. Ik zou de visagie doen van de modellen en met twee anderen aansturen tijdens de shoot. Nu ga ik de modellen maar hier thuis opmaken, maar moet ik dus wel thuis blijven :'(
pi_120046148
Balen An! -O- :* beterschap!
Ja doei.
pi_120046169
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 17:46 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oohh wijn... Dat mis ik écht. En ibuprofen. Rood vlees enzo kan me gestolen worden, kazen idem, maar een glaasje wijn.. :'(
:*
pi_120046209
Ik vond het dikker worden ook echt niet makkelijk XM..
Ik was inderdaad ook erg blij toen je het echt ging zien, maar dat was bij mij "pas" rond 20 weken denk ik, misschien iets eerder. Daarvoor leek het ook gewoon nergens na ;( heel irritant idd.

Oh ja geen alcohol, verschrikkelijk moeilijk had ik het daar mee. Dat viel me eigenlijk zo van mezelf tegen.
En toen ik BV gaf dronk ik wel weer wijn. Gewoon 1 glas tussen de voeding in. Na 1.5 uur is het weg...
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_120046253
603km gerend in 2012 and counting O+ Net terug van een 9,16km rondje op zéér rustig tempo, en dat was echt heel lekker *O*

Het hoosde alleen wel van de regen _O- [/bikkel]
Ja doei.
  vrijdag 7 december 2012 @ 17:55:52 #17
55647 XcUZ_Me
Vileine vrouw
pi_120046275
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 december 2012 17:53 schreef An24 het volgende:

[..]

:*
Jij beterschap. Kan me voorstellen dat je baalt.

En Skoap, klopt. Ik zit nu precies in die irritante fase dat je wel begint te groeien, maar alleen maar vadsig lijkt :').

En ik verwacht ook teut te zijn na mn eerste wijntje weer. Maar dat duurt nog heeeeeeeeeeeeeeeeeeeel lang ( ;( ). Valt me ook wel tegen hoeveel ik het mis idd :@.
[b]Op dinsdag 4 maart 2008 13:44 schreef Zhenar het volgende:[/b]
Spelletjeshater! :( Prinses der Duisternis! :r Eter van kinderen en puppies!!!!! :'( !!!!!
pi_120046306
Dank mo!

En wat een goed rondje weer. Douchen is dan extra lekker he! O+
pi_120046341
Duik nu onder de douche :Y altijd even eerst rusten en wat water drinken voordat ik eronder duik :@
Ja doei.
  Vis een optie? vrijdag 7 december 2012 @ 17:57:57 #20
70532 loveli
N
pi_120046360
Jee, even onderweg op een parkeerplaats gaan staan om uit te puffen, staat er een bouwvakkersdecollete voor me z'n auto te herladen :') kneus.
crap in = crap out
  vrijdag 7 december 2012 @ 18:32:42 #21
1062 Tinkepink
Niet zeuren maar poetsen
pi_120047674
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 17:57 schreef motorbloempje het volgende:
Duik nu onder de douche :Y altijd even eerst rusten en wat water drinken voordat ik eronder duik :@
Wat is daar :@ aan? Is toch normaal, even wachten met douchen naar het sporten?
Geen zorgen voor de dag van morgen.
pi_120047748
Nou ja, soms is dat wel eens langer dan een uur :') lekker stinken _O-
Ja doei.
  Vis een optie? vrijdag 7 december 2012 @ 18:36:13 #23
70532 loveli
N
pi_120047835
stinken na het sporten :9
crap in = crap out
pi_120047971
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 17:46 schreef XcUZ_Me het volgende:
Oohh wijn... Dat mis ik écht. En ibuprofen. Rood vlees enzo kan me gestolen worden, kazen idem, maar een glaasje wijn.. :'(
Ik kan nu heel goedkoop dronken worden. 1 glaasje voel ik al :'). Het vervelende vind ik dat wijn opeens 'anders' smaakt. Minder lekker -O-.
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_120048115
quote:
1s.gif Op vrijdag 7 december 2012 18:40 schreef Phaidra het volgende:

[..]

Ik kan nu heel goedkoop dronken worden. 1 glaasje voel ik al :'). Het vervelende vind ik dat wijn opeens 'anders' smaakt. Minder lekker -O-.
oh dat heb ik gelukkig niet.
Life is what happens while you are busy making other plans...
pi_120048160
Ruilen? Sinds het gezondere leven en krachttraining merk ik tegenwoordig pas wat na een 5 borrels :')

Ik dacht trouwens dat poezen niet krols werden in de winter :?
Chloe dus wel :+
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_120048672
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 17:40 schreef uniekhoorn het volgende:

[..]

Fijn dat je weer wat mag doen... rustig aan he?
Rustig aan doen zal geen probleem zijn
Het enige probleem is het kiezen van de oplossing
  vrijdag 7 december 2012 @ 19:09:31 #28
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_120048969
Wat goed Mo...
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_120049055
Echt wel bikkel Mo!!

En jemig ik ben zo blij vandaag :D
Ik hoop dat al die dingen die normaal zouden moeten zijn altijd zo bijzonder blijven voor me O+
pi_120049250
quote:
0s.gif Op vrijdag 7 december 2012 18:45 schreef V1z0R het volgende:
Ruilen? Sinds het gezondere leven en krachttraining merk ik tegenwoordig pas wat na een 5 borrels :')

Ik dacht trouwens dat poezen niet krols werden in de winter :?
Chloe dus wel :+
Haha, das een fabeltje vaiz. In het wild gebeurt dat niet omdat ze moeten overleven. Bij jou heeft ze voldoende reserves. Ze kunnen ook gewoon kittens krijgen. Ga je haar laten steriliseren?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')