Ja ik vraag mij ook af hoe hij daar mee om is gegaan, en wat er door hem heen ging toen het OM 2 jaar na de moord besloot om geen grootschalig DNA onderzoek te houden.quote:Op zondag 9 december 2012 20:51 schreef utrecht1970 het volgende:
Ik ben ook benieuwd of hij die aflevering van peter r de vries gezien heeft, dat het iemand uit de buurt moest zijn. Ik vraag mij af of hij daar bang van werd, ze komen dichterbij
hieperdepiep boera, en snel een rondje fietsenquote:Op zondag 9 december 2012 21:12 schreef Patroon het volgende:
[..]
Ja ik vraag mij ook af hoe hij daar mee om is gegaan, en wat er door hem heen ging toen het OM 2 jaar na de moord besloot om geen grootschalig DNA onderzoek te houden.
Hè?quote:Op zondag 9 december 2012 21:08 schreef utrecht1970 het volgende:
Dat de familie nu opeens een verklaring heeft voor zijn interesse in deze gruwelijke moordzaak, hij wilde alle afleveringen over de moordzaak zien
Ah okay, ik dacht al even dat we ergens een verklaring van de familie over z'n gedrag hadden gemist.quote:
In de stad Groningen zijn in de jaren 90 meerdere prostituees vermoord. Het merendeel is nog onopgelost geloof ik.quote:Op zondag 9 december 2012 21:25 schreef utrecht1970 het volgende:
Zou hij met meer onopgeloste zaken in buurt in verband gebracht worden (als die er zijn)
Als die zoveel zouden lijken op de moord op Marianne was daar al wel een duidelijk verband gelegd.quote:Op maandag 10 december 2012 14:40 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
In de stad Groningen zijn in de jaren 90 meerdere prostituees vermoord. Het merendeel is nog onopgelost geloof ik.
mwach, een flink aantal wel hoor. je weet dat we in nederland verschillende seriemoordenaars actief gehad hebben?quote:Op maandag 10 december 2012 14:40 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
[..]
In de stad Groningen zijn in de jaren 90 meerdere prostituees vermoord. Het merendeel is nog onopgelost geloof ik.
Zo, dat zijn toch heel wat meisjes en vrouwen in de loop der jaren.quote:Op maandag 10 december 2012 15:30 schreef simmu het volgende:
[..]
mwach, een flink aantal wel hoor. je weet dat we in nederland verschillende seriemoordenaars actief gehad hebben?
http://pasteurella.blogsp(...)en-in-nederland.html
Nou, inderdaad zegquote:Op maandag 10 december 2012 17:18 schreef nummer_zoveel het volgende:
Zo, dat zijn toch heel wat meisjes en vrouwen in de loop der jaren.
Die namen!quote:Op maandag 10 december 2012 15:30 schreef simmu het volgende:
[..]
mwach, een flink aantal wel hoor. je weet dat we in nederland verschillende seriemoordenaars actief gehad hebben?
http://pasteurella.blogsp(...)en-in-nederland.html
Gelukkig heeft de komst van de condoom veel verbeterdquote:Op maandag 10 december 2012 20:27 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Nou, inderdaad zegGevaarlijk beroep
Dat werd in de regio sowieso wel veel gevolgd, dus zo opvallend zou dat niet zijn.quote:Op zondag 9 december 2012 21:08 schreef utrecht1970 het volgende:
Dat de familie nu opeens een verklaring heeft voor zijn interesse in deze gruwelijke moordzaak, hij wilde alle afleveringen over de moordzaak zien
Nee maar het zou nu wel een andere lading hebbenquote:Op maandag 10 december 2012 20:50 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Dat werd in de regio sowieso wel veel gevolgd, dus zo opvallend zou dat niet zijn.
Is een verzinsel van utrecht1970 hoorquote:Op maandag 10 december 2012 20:50 schreef GizartFRL het volgende:
[..]
Dat werd in de regio sowieso wel veel gevolgd, dus zo opvallend zou dat niet zijn.
Binnenkort op Wikileaksquote:Op vrijdag 21 december 2012 18:11 schreef Alleskids het volgende:
alle gegevens zijn uit de computers gehaald
Tijdens rechtzaak sowieso, lijkt me?quote:Op vrijdag 21 december 2012 21:14 schreef JohnDDD het volgende:
ben benieuwd of er nog nieuws komt binnenkort
gedetailleerde bekentenis ofzo
Ik heb er niet zoveel moeite mee als mijn DNA-profiel ergens online staat.quote:Op vrijdag 21 december 2012 18:21 schreef Alleskids het volgende:
[..]
leuk voor later
PAPA, PAPPA, je staat op internet...
Stuur Jasper even een kaartjequote:Op vrijdag 21 december 2012 23:41 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik heb er niet zoveel moeite mee als mijn DNA-profiel ergens online staat.Betwijfel of iemand er wat mee kan.
Sowieso zijn er geen namen aan gehangen, enkel nummers.
een bijstanduitkering?quote:Op maandag 24 december 2012 12:24 schreef Isegrim het volgende:
Waar gaan ze van leven dan? En wat moet je op zo'n boerderij zonder beesten?
Ik ken geen enkel boerengezin waarin de vrouw een aparte baan heeft.quote:Op maandag 24 december 2012 12:29 schreef alors het volgende:
Goed mogelijk dat zijn vrouw gewoon een baan had, in de melkveehouderij zijn echt geen gouden bergen te verdienen. Zoon en dochter zien overname niet zitten, dan kun je het beter meteen maar verkopen. Dieren moeten toch blijven eten en verzorgd worden, kost alleen maar geld.
Voor je bijstand ontvangt zal je hem moeten verkopen en "opeten"quote:Op maandag 24 december 2012 13:19 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Kun je van een bijstandsuitkering een boerderij betalen? Maar misschien kost die boerderij niet veel aangezien 'ie al erg lang in handen van de familie is.
Oh ja, dat is ook nog eens zo.quote:Op maandag 24 december 2012 13:24 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Voor je bijstand ontvangt zal je hem moeten verkopen en "opeten"
Moet het wel je eigendom zijn, want wat niet van jou is kun je niet verkopen en opeten.quote:Op maandag 24 december 2012 13:24 schreef Buster24 het volgende:
[..]
Voor je bijstand ontvangt zal je hem moeten verkopen en "opeten"
Achteraf komt de spijt, maar op het moment zelf neem je (blijkbaar) de afweging dat het wel een doodzonde waard is.quote:Op maandag 24 december 2012 19:42 schreef Injetta het volgende:
Tragisch hoor voor dat gezin. Zo leefde je nog een 'normaal' leven. Boerderij, kinderen, braaf naar de kerk. En zo zit je man ineens in de gevangenis, bekent dat hij een verkrachter en moordenaar is, hele land weet er van. Die vrouw is eigenlijk in een klap alles kwijt..........
Ik vraag me af hoe die man zich daarbij voelt.....
Een moord op je geweten, een gezin van dochter en zus beroofd, en nu je eigen gezin totaal in de ellende gestort.
quote:Bauke Vaatstra, de vader van de vermoorde Marianne Vaatstra, wordt sinds de arrestatie van Jasper S. gestalkt door een man die beweert dat de verkeerde vastzit voor de moord. Dat meldt de Gooi- en Eemlander.
De zelfbenoemde speurder, Wim Dankbaar uit Overveen, mailt Vaatstra voortdurend zijn complottheorie en vertelt de vader daarbij gedetailleerd wat er volgens hem tijdens Koninginnedag 1999 in het Friese Veenklooster is voorgevallen.
Dankbaar is nog steeds van mening dat de twee asielzoekers die eerder werden aangehouden de daders zijn. Hij gelooft dat er destijds met het DNA geknoeid is, om zo de werkelijke daders buiten schot te houden.
'Het is allemaal om gek van te worden. Ik heb met de zaaksofficier overlegd of we die vieze leugenaar juridisch aan kunnen pakken, maar dat ligt moeilijk', vertelt Vaatstra aan het dagblad.
De complotdenker begrijpt echter niets van de reactie van Vaatstra: 'Het gaat mij niet om de familie Vaatstra, maar om het feit dat zich een groot onrecht afspeelt.' Daarnaast zouden Jan Vlug, de advocaat van Japers S., en het Openbaar Ministerie onder een hoedje spelen. Dat concludeerde hij nadat de advocaat de verklaring van S. openbaar maakte.
Half november vond het Nederlands Forensisch Instituut een match met het DNA dat op het lichaam van Marianne was gevonden in 1999. Kort daarna werd Jasper S. aangehouden, een melkveehouder die slechts 2,5 kilometer van het weiland woont waar het lichaam van Marianne werd gevonden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |