Hater!quote:Op donderdag 6 december 2012 18:39 schreef Adelante het volgende:
[..]
Precies laat er 3 meter vallen, knapt het van op
Ik ben al blij met 3cmquote:Op donderdag 6 december 2012 18:39 schreef Adelante het volgende:
[..]
Precies laat er 3 meter vallen, knapt het van op
Wat een veeleisende vrouw. Wat moet zo toch met jouw 20 cm sneeuw?quote:Op donderdag 6 december 2012 18:49 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Mijn vrouw is enkel tevreden met mijn 20 centimeter...
quote:Op donderdag 6 december 2012 18:49 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Mijn vrouw is enkel tevreden met mijn 20 centimeter...
quote:Modellen algemeen tot +48 uur
Beoordeling door meteoroloog
Geldig tot vrijdag 07 december 2012 24.00 locale tijd
Guidance modelbeoordeling voor Nederland, de Nederlandse kustwateren en de Noordzee, gebaseerd op de HIRLAM run van 12 UTC en de overige genoemde modellen en gidsen met bijbehorende runtijd.
Modellenbeoordeling.
NEERSLAG:
Op de zwakke trog vanmiddag en vanavond enkele winterse buien. De eerste frontale neerslag bereikt rond 1 uur vannacht de westkust en zal vrijwel meteen in de vorm van sneeuw zijn. Het gebied trekt in de loop van de nacht en ochtend naar het oosten en ligt morgenmiddag grofweg in een strook van Friesland richting de Achterhoek. Wel is er nog enige onzekerheid over het meest noordoostelijke punt van de neerslag en dit moet gemonitord blijven worden. De intensiteit van de neerslagband wordt geleidelijk minder en trekt dan langzaam naar het zuiden. De totale sneeuwhoeveelheden zullen in een groot gebied uitkomen op 5-10 cm, op een aantal plaatsen waarschijnlijk meer. In het zuidwesten van het land kan de neerslag later in de ochtend en de middag tijdelijk overgaan in natte sneeuw/regen. Het restant van de oude occlusie kan zaterdagochtend en -middag wederom sneeuw brengen in het noorden van het land.:
ZICHT
In sneeuw slecht. Na passage van het laag stroomt heldere lucht met riante zichten binnen van het noordoosten uit.
TEMPERATUUR:
Vannacht Tn tussen min 2 in het oosten en +2 aan zee. Vrijdag overdag in neerslag rond 0, in de middag in het zuidwesten enkele graden boven nul. In de avond met een naar oost draaiende wind en de zich uitbreidende opklaringen snel zakkende temperaturen. In de nacht naar zaterdag lichte vorst aan de kust, matige vorst landinwaarts en in het noordoosten strenge vorst, lokaal in het noordoosten zeer strenge vorst boven het sneeuwdek (rond -15 C). Gevoelstemperaturen van -15 zijn dan natuurlijk ook mogelijk.
Paraaf meteoroloog: zwagers
Uitgifte: 06/12/2012 18.28 uur LT.
Afkoelen als ze heet is en ik niet in de buurt ben.quote:Op donderdag 6 december 2012 18:51 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Wat een veeleisende vrouw. Wat moet zo toch met jouw 20 cm sneeuw?
Ja, zo krijgen we dus nooit sneeuwquote:Op donderdag 6 december 2012 18:54 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Afkoelen als ze heet is en ik niet in de buurt ben.
ACT-F hier ligt al 50 meter sneeuw en ik woon vlakbij je.quote:Op donderdag 6 december 2012 18:55 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Ja, zo krijgen we dus nooit sneeuw
Tussen ons ligt zelfs 20km sneeuw.quote:Op donderdag 6 december 2012 18:56 schreef Toto69 het volgende:
[..]
ACT-F hier ligt al 50 meter sneeuw en ik woon vlakbij je.
Zowdepleuris, das niet goor.quote:Op donderdag 6 december 2012 19:00 schreef ACT-F het volgende:
[..]
Tussen ons ligt zelfs 20km sneeuw.
quote:Op donderdag 6 december 2012 19:16 schreef Gwywen het volgende:
Stel nou dat het morgen echt zo sneeuwt zoals ze beloven, en dan ga ik een kerstboom kopen, en mijn kind gaat sleeën, is dat niet fantastisch
Preciesquote:Op donderdag 6 december 2012 19:20 schreef michiel_merk het volgende:
wel grappig dat dit breed word uitgemeten op het nieuws, meestal is het dan zo dat het met een sisser afloopt
What to Expect When You're Expectingquote:Op donderdag 6 december 2012 19:20 schreef michiel_merk het volgende:
wel grappig dat dit breed word uitgemeten op het nieuws, meestal is het dan zo dat het met een sisser afloopt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |