Ik gooi nog heel even deze erin omdat ik nog een antwoord zoek op het eerste gedeelte van mijn vraag. Ik heb nu sinds een paar dagen duidelijk minder stuwing. Kan ik ergens deze week al een keertje beginnen met afkolven om een voorraadje denken jullie? Of gooi ik dan mijn productie weer door de war?quote:Op zondag 9 december 2012 18:36 schreef Spees_Eend het volgende:
Bij mij begint de stuwing wat af te nemen en nu vraag ik me af: wanneer zou ik dan kunnen beginnen met afkolven? Ik ben een beetje bang dat wanneer ik dat ga doen, dat ik d productie weer ga stimuleren en de stuwing weer helemaal terug gaat komen. Ik zou graag beginnen met het aanleggen van een voorraadje zodat ik over een tijdje ook eens zonder baby van huis kan voor een (halve) dag. Is dat dan slim om meteen na en voeding te doen zodat je geen extra voedingsmoment creëert?
Mijn oudste heeft indertijd echt eeuwen aan de borst gezeten, ook toen hij 6 mnd was. Hij vond het ook fijn, denk ik. Maar ik had wel vele problemen destijds... Ontstekingen, blaren, kloven...noem maar op. Ik heb vervroegd moeten afhaken. Nu gaat dat me niet overkomen. Het gaat nu als een treinquote:Op dinsdag 11 december 2012 11:27 schreef bitterend het volgende:
PV ik dacht dat als ze ouder worden dat ze effectiever gaan drinken, dus in een kortere tijd alles uithalen wat ze nodig hebben...dit geldt niet voor mijn spekkie trouwens die vindt het in de ochtend heerlijk om heeeeel lang aan de borst te drinken/sabbelen
quote:Op dinsdag 11 december 2012 06:40 schreef Marjolijntje het volgende:
6 maanden borstvoeding
Mijn doel wat ik had tijdens mijn zwangerschap is bereikt!
Ja ook al is hij wel voldoende aangekomen.. Want nu investeren in goed vaak aanleggen, dat heeft invloed op de rest van de borstvoedingstijd..quote:Op dinsdag 11 december 2012 12:23 schreef sverbern het volgende:
Ja, Liza, ik zou hem vaker aanleggen, bijvoorbeeld voor en na elk slaapje. En let op dat hij goede plasluiers heeft. Ga ook af en toe een keer extra wegen (niet al te vaak, en alleen in het begin) om zeker te weten dat hij goed groeit.
Wat een mooi doel!quote:Op dinsdag 11 december 2012 08:20 schreef Marjolijntje het volgende:
M'n doel na m'n zwangerschap is wat verlengd ja
2 jaar zou mooi zijn!
Vroedvrouw (is ook lactatiedeskundige) kwam vandaag langs. G weegt op dag 4 al 130g meer dan zijn geboortegewicht. Ik zit aan 6 à 7 voedingen per dag en dat zou ok moeten zijn. Meer lukt niet, want dan weigert hij, net als Luuk, om aan te happen. De stuwing is momenteel voor het grootste stuk weggedronken/gemasseerd en wat een zalig gevoel is dat. Het Lolo Ferrari-gevoel is even wat minderquote:Op dinsdag 11 december 2012 14:40 schreef kaatjejannie het volgende:
Luuk drinkt zo'n 6-8 keer op een dag. Ik kan hem wel vaker aanleggen, maar dan vertikt ie gewoon te drinken. Hij komt wel lekker aan. Overdag maak ik hem wel wakker na uiterlijk 4 uur, liever nog 3 uur. In de nacht zet ik geen wekker, maar dan laat ie er een uur of 5 tussen zitten.
Vandaag heeft ie een plak/regeldagje denk ik. Hij drinkt veel bij me, en als ik hem wegleg gaat ie brullen. Gelukkig is N nog thuis.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |