Daar was het nog steeds 0-0quote:Op dinsdag 4 december 2012 21:28 schreef Jian het volgende:
Ajax is gewoon kansloos tegen zo'n multimijoenen schulden-formatie, klaar. Moet je verder niet over zeiken, uitzitten, je wonden likken en hopen dat die Duitsers hun plicht doen.
Moet je es tegen hem zeggen dat ze met Imbecilio in het team al 3 doelpunten zouden hebben gemaakt..quote:Op dinsdag 4 december 2012 21:23 schreef Jian het volgende:
Wat zit die ouwe nou te kankeren, ze spelen tegen Real, wat had ie dan verwacht. O wacht Oop weet natuurlijk nog wel een paar topspelers te koop voor weinig .........
Die kon er volgens Opa toch ook geen drol van?quote:Op dinsdag 4 december 2012 21:32 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Moet je es tegen hem zeggen dat ze met Imbecilio in het team al 3 doelpunten zouden hebben gemaakt..
Hahaha Daarom juistquote:Op dinsdag 4 december 2012 21:37 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Die kon er volgens Opa toch ook geen drol van?
Willen ze toch wat aan gaan doen?quote:Op dinsdag 4 december 2012 21:36 schreef Jian het volgende:
Weet je wat het is, die hele Champions league boeit me niet meer zo. Het is gewoon een oneerlijk gebeuren waarbij bepaalde ploegen zich tot aan de nek in de schulden mogen steken en andere clubs zich aan strenge begrotingsnormen moeten houden. Gaat nergens meer over, lekker concentreren op de competitie en dit lekker laten varen
quote:Op dinsdag 4 december 2012 21:36 schreef Jian het volgende:
Weet je wat het is, die hele Champions league boeit me niet meer zo. Het is gewoon een oneerlijk gebeuren waarbij bepaalde ploegen zich tot aan de nek in de schulden mogen steken en andere clubs zich aan strenge begrotingsnormen moeten houden. Gaat nergens meer over, lekker concentreren op de competitie en dit lekker laten varen
Ja, eerst maar es zien!quote:Op dinsdag 4 december 2012 21:38 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Willen ze toch wat aan gaan doen?
Problemen bij zijn streampartner. hij is zo weer terugquote:Op dinsdag 4 december 2012 21:56 schreef Jian het volgende:
Oop is zo in mineur dat hij de stream er heeft uitgegooid?
zie je wel?quote:Op dinsdag 4 december 2012 21:59 schreef Pearlbitch het volgende:
[..]
Problemen bij zijn streampartner. hij is zo weer terug
Je doet alsof het een keus is om dit "te laten varen".quote:Op dinsdag 4 december 2012 21:36 schreef Jian het volgende:
Weet je wat het is, die hele Champions league boeit me niet meer zo. Het is gewoon een oneerlijk gebeuren waarbij bepaalde ploegen zich tot aan de nek in de schulden mogen steken en andere clubs zich aan strenge begrotingsnormen moeten houden. Gaat nergens meer over, lekker concentreren op de competitie en dit lekker laten varen
Helaas Coos. Je leek goed op koers. Maar Real vindt het wel best zo.quote:
Een keuze is om plichtmatig je wedstrijdjes te spelen, verder geen poespas, geen verwachtingen, geen inspanningen, zinloos. Als Ajax 2e was geworden in de poule dan hadden ze de volgende wedstrijden tegen één van de multiemiljoenen-schuldenformaties verloren. 0% kans om een finale te spelen in de Champions League.quote:Op dinsdag 4 december 2012 22:14 schreef Gert het volgende:
[..]
Je doet alsof het een keus is om dit "te laten varen".![]()
En als ajax tweede had kunnen worden in de poule dan had ik je helemaal niet gehoord over clubs met schulden.
Maar de EL lijkt veilig te zijn nu. En da's best leuk.
Heb nog andere ijzers in het vuur. Zenith moet even gelijk maken! Dan heb ik rijtje van vier goed.quote:Op dinsdag 4 december 2012 22:20 schreef Gert het volgende:
[..]
Helaas Coos. Je leek goed op koers. Maar Real vindt het wel best zo.
Ah, opaatje is weer online. Die heeft de moed er weer in.
Nee Gert een grotere club binnen Europa wordt je nooit, zolang deze rechtsongelijkheid blijft. Je kunt met die enkele miljoenen hooguit op nationaal niveau wat doen. Ik ben benieuwd of de UEFA haar uitspraken (uitsluiting champions league) aangaande clubs met teveel schulden waar gaat maken, maar ik heb er vooralsnog een hard hoofd in.quote:Op dinsdag 4 december 2012 22:30 schreef Gert het volgende:
EL is sportief wel leuker dan CL ja, voor Nederlandse clubs.
Maar die bedragen in de CL hè. Wil je een grotere club worden dan heb je die nodig.
Toch nog 4-1. Neen maar een troostfrisbiertje oop.
Clubs met een grotere thuismarkt, meer tv-gelden, meer merchandise etc zijn hoe dan ook in het voordeel, ook als die schulden aangepakt gaan worden.quote:Op dinsdag 4 december 2012 22:34 schreef Jian het volgende:
[..]
Nee Gert een grotere club binnen Europa wordt je nooit, zolang deze rechtsongelijkheid blijft. Je kunt met die enkele miljoenen hooguit op nationaal niveau wat doen. Ik ben benieuwd of de UEFA haar uitspraken (uitsluiting champions league) aangaande clubs met teveel schulden waar gaat maken, maar ik heb er vooralsnog een hard hoofd in.
Tuurlijk zijn clubs uit de echte grote voetballanden altijd in het voordeel, maar enigszins nivellerend ..... ik zou zelfs durven zeggen behoorlijk nivellerend!quote:Op dinsdag 4 december 2012 22:50 schreef Gert het volgende:
[..]
Clubs met een grotere thuismarkt, meer tv-gelden, meer merchandise etc zijn hoe dan ook in het voordeel, ook als die schulden aangepakt gaan worden.
Maar toch: het gaat wel enisgzins nivellerend werken. Tel daarbij de extra inkomsten op die de clubs van Murdoch gaan ontvangen (door ons betaald overigens), onze goed jeugd. Als je dan nog wat miljoenen extra kan pakken in de CL dan zou het maar zo kunnen dat je aardig meedoet.
Al is een finale natuurlijk heel ver weg.
Mooi zoquote:Op dinsdag 4 december 2012 23:03 schreef Coos het volgende:
Ik ga ook van voetbal houden.![]()
Totaal 3 euro ingezet en 26,64 terug.![]()
![]()
dat is dd lekker verdiendquote:Op dinsdag 4 december 2012 23:03 schreef Coos het volgende:
Ik ga ook van voetbal houden.![]()
Totaal 3 euro ingezet en 26,64 terug.![]()
![]()
-29% kansspelbelastingquote:Op dinsdag 4 december 2012 23:03 schreef Coos het volgende:
Ik ga ook van voetbal houden.![]()
Totaal 3 euro ingezet en 26,64 terug.![]()
![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |