behalve die laatste week van het jaarquote:Op maandag 3 december 2012 15:46 schreef cafca het volgende:
Och, het zal het jeugdig enthousiasme zijn ranja, wij beginnen tot de doelgroep van radio 2 te horen
Vooral die eerste 2quote:Op maandag 3 december 2012 15:56 schreef ranja het volgende:
[..]
behalve die laatste week van het jaar
16x Coldplay6x Snow Patrol
18x Bløf
7x Keane
![]()
Mijn stemmen:
0444 MY GENERATION - THE WHO
0541 DENIS - BLONDIE
0557 VENUS - SHOCKING BLUE
0904 JOHNNY B. GOODE - CHUCK BERRY
1231 EIGHT DAYS A WEEK - THE BEATLES
1255 YOU REALLY GOT ME - THE KINKS
1900 THAT'LL BE THE DAY - BUDDY HOLLY
1982 FRIDAY ON MY MIND - THE EASYBEATS
---- LET'S DANCE - CHRIS MONTEZ
---- POUPÉE DE CIRE, POUPÉE DE SON - FRANCE GALL
---- RUSSIAN SPY & I - HUNTERS
---- RED RIVER ROCK - JOHNNY & THE HURRICANES
---- WALKING ON SUNSHINE - KATRINA & THE WAVES
---- PUPPET ON A STRING - SANDIE SHAW
---- BREAKAWAY - TRACEY ULLMAN
Van mij moet niks. Ik luister zelden radio dus ik weet eigenlijk niet of ze gedraaid worden. Ik heb alleen het idee dat die groep helemaal niet zo klein is. Het zal wel aan mij liggen, maar iedereen die ik ken is wel bekend met The Smiths. Dit terwijl er ook heel veel in de lijst staat waar ik nog nooit van heb gehoord. Op grond daarvan zou je verwachten dat ze er vaker in staan.quote:Op maandag 3 december 2012 15:39 schreef cafca het volgende:
[..]
Tja, het zal wel aan mij liggen, maar ik hoor hier al jaaaaaren mensen roepen dat the Smiths in de top 2000 "moeten", terwijl er m.i. buiten dat groepje niemand op the Smiths zit te wachten.
Ik hoor ook liever een plaat van Big Star of Nick Drake (of zelfs the Smiths) dan Gers Pardoel, maar als ik die wil horen zet ik wel een CD op. Radio is voor een heel breed publiek bedoeld, dus wordt er ook heel brede muziek gedraaid. Dus een keer the Smiths mag er van mij best in staan, maar ik snap de opwinding van sommige mensen daarover nooit zo goed.
Die van mij:quote:
quote:
quote:Op maandag 3 december 2012 14:55 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Het eerste wat ik deed was kijken of The Smiths erin stonden. En, ja, welgeteld 1 keer. Dat had natuurlijk minstens 10 keer moeten zijn.
Dat is overdrachtelijkquote:
Mee eens. Het vertekent die lijst zo. Alsof Anouk 18 keer beter en populairder is als iets als The Smiths of Jeff Buckley.quote:Op maandag 3 december 2012 16:36 schreef cafca het volgende:
Maar persoonlijk heb ik meer moeite met 18x Bloff, 25 Stones en 25 Beatles en 18 keer Anouk in de lijst
18 keer Blof? Mèn, Nederland is diep gezonken. Hb ik toch mooi even 17 nummers van die gasten weten te vermijden, want buiten dat vreselijk saaie Avond ken ik geen moer van dat duo.quote:Op maandag 3 december 2012 16:36 schreef cafca het volgende:
Maar persoonlijk heb ik meer moeite met 18x Bloff, 25 Stones en 25 Beatles en 18 keer Anouk in de lijst
Dat in ieder geval.quote:Op maandag 3 december 2012 16:39 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Dat is overdrachtelijk
[..]
Mee eens. Het vertekent die lijst zo. Alsof Anouk 18 keer beter en populairder is als iets als The Smiths of Jeff Buckley.
ja daar hebben de Zwarte Lijst voor, he.quote:Op maandag 3 december 2012 17:06 schreef female81 het volgende:
Maar in de hoogste regionen valt het een beetje tegen. Hoewel het tegenwoordig iets beter is dan voor z'n overlijden.
En buiten hem om is het al helemáál huilen met de pet op, qua 'zwarte' muziek.
Behalve dat daar ook Adele instaatquote:Op maandag 3 december 2012 17:27 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
ja daar hebben de Zwarte Lijst voor, he.
Ja, maar zo kom je in een cirkel terecht... er staan weinig zwarte artiesten in de top 2000, daarvoor is een zwarte lijst waar dan weer blanken instaan die zwarte muziek maken, hoe zit het dan met de blanke zwarte muziek in de top 2000? Daar ging het dacht ik niet over.quote:Op maandag 3 december 2012 17:32 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Adele maakt dan ook zwarte muziek. Daar hoef je niet per se zwart voor te zijn.
Adele legt sowieso al snel meer gewicht in de schaal dan Kate Bush.quote:Op maandag 3 december 2012 17:44 schreef Marnixos het volgende:
Adele staat er vaker in dan Kate Bush
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |