Op de fiets en?quote:
zijn weer een hoop fanclubs aan het stemmen geweest volgens mij...quote:
Inderdaad, zeker als je kijkt naar de enorme populariteit op last.fm van Morrisey en The Smithsquote:Op maandag 3 december 2012 15:03 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
[..]
Je hoeft er niet van te houden. De hele lijst staat natuurlijk vol met bagger. Maar The Smiths vind ik een band die er wel tussen past. Kan je wel sarcastisch over gaan lopen doen en er op afgeven, wat natuurlijk ook heel cool is, maar het is toch opvallend dat ze er nu pas voor het eerst instaan.
Oh het was niet fel bedoeld hoor. Ik gaf alleen aan dat ik blij was dat ze er eindelijk een keer instaan. Toch leuk als je van de muziek houdtquote:Op maandag 3 december 2012 15:05 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]
Het valt wel op hoe fel al The Smiths fans zijnIk eet nog een Smiths chipje!
Ik geloof niet dat Gerard Cox een fanclub heeft.quote:Op maandag 3 december 2012 15:06 schreef ranja het volgende:
[..]
zijn weer een hoop fanclubs aan het stemmen geweest volgens mij...
813 Gerard Cox 't Is Weer Voorbij Die Mooie Zomer 1973
hoezo
1182 Edward Sharpe & The Magnetic Zeros Home 2011
wie
Dat is dat blije hippyliedje wat op zich best aardig is. Met een leuke boodschap die overgenomen en verkracht is door Ikea om meer lelijke spulletjes te verkopenquote:Op maandag 3 december 2012 15:06 schreef ranja het volgende:
[..]
1182 Edward Sharpe & The Magnetic Zeros Home 2011
wie
Ik Neem Je Mee en iets met Guus.quote:
quote:Op maandag 3 december 2012 15:08 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Oh het was niet fel bedoeld hoor. Ik gaf alleen aan dat ik blij was dat ze er eindelijk een keer instaan. Toch leuk als je van de muziek houdtAlleen schijnbaar hebben sommige mensen een probleem met de band. Geniet van je chipje!
Klopt! Leuk nummer maar beetje hoog nu imo.quote:Op maandag 3 december 2012 15:11 schreef ranja het volgende:
Grootste stijger denk ik?
249 +1529 The White Stripes Seven Nation Army 2003
Misschien heeft Radio Rijnmond een oproep gedaan?quote:Op maandag 3 december 2012 15:08 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ik geloof niet dat Gerard Cox een fanclub heeft.
Ik weet waar hij woont. Er staat een witte koe in zn tuinquote:Op maandag 3 december 2012 15:11 schreef ranja het volgende:
[..]
Misschien heeft Radio Rijnmond een oproep gedaan?
Johnny Marr (gitarist The Smiths) heeft ook grote invloed gehad met zijn riffje van "This Charming Man"quote:Op maandag 3 december 2012 15:11 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]Ik heb er geen probleem mee maar er wordt altijd zoveel nadruk opgelegd door velen hier. Als ik het dan ook luister klinkt het best lekker maar zo bijzonder vind ik het nu ook weer niet
Mag van mij op 1 staan maar de reden van de stijging is natuurlijk dat het overal in (voetbal)stadions wordt gezongen... dat is wat jammer. Maar ach, doel heiligt het middel ofzo...quote:Op maandag 3 december 2012 15:11 schreef Morpheus2002 het volgende:
Klopt! Leuk nummer maar beetje hoog nu imo.
Sorry ik ben nieuw in dit topic, dus die discussie is mij ontgaan. Wel luister ik al jaren naar de band en het viel mij ook al een poosje op dat ze er niet tussen staan.quote:Op maandag 3 december 2012 15:11 schreef Morpheus2002 het volgende:
[..]Ik heb er geen probleem mee maar er wordt altijd zoveel nadruk opgelegd door velen hier. Als ik het dan ook luister klinkt het best lekker maar zo bijzonder vind ik het nu ook weer niet
Teveel gehoord en te populair. Ik kan er niet meer naar luisterenquote:Op maandag 3 december 2012 15:15 schreef ranja het volgende:
[..]
Mag van mij op 1 staan maar de reden van de stijging is natuurlijk dat het overal in (voetbal)stadions wordt gezongen... dat is wat jammer. Maar ach, doel heiligt het middel ofzo...
Gewoon genietenquote:Op maandag 3 december 2012 15:16 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Sorry ik ben nieuw in dit topic, dus die discussie is mij ontgaan. Wel luister ik al jaren naar de band en het viel mij ook al een poosje op dat ze er niet tussen staan.
Zolang je de Top2000 niet ziet als een soort representatieve ranglijst is het gewoon een week van een hoop leuke liedjes waar The Smiths imo in thuis hoort. Zeker als Gers Pardoel en Claudia de Breij er ook in staan
En waarom vind jij dan dat ze erin horen? En dan nog wel 10 keer? Je hoort ze nooit op de radio en 99% van de luisteraars zal zoiets hebben van: wiequote:Op maandag 3 december 2012 15:03 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
[..]
Je hoeft er niet van te houden. De hele lijst staat natuurlijk vol met bagger. Maar The Smiths vind ik een band die er wel tussen past. Kan je wel sarcastisch over gaan lopen doen en er op afgeven, wat natuurlijk ook heel cool is, maar het is toch opvallend dat ze er nu pas voor het eerst instaan.
Volgens mij heeft Heroin er ooit wel ingestaan...quote:Op maandag 3 december 2012 14:57 schreef Bosbeetle het volgende:
Ik vind dat de noise scene ondervertegenwoordigd is.
Ik ben geen zelfbenoemde kenner... die indruk had ik meer van jou eigenlijkquote:Op maandag 3 december 2012 15:26 schreef cafca het volgende:
[..]
En waarom vind jij dan dat ze erin horen? En dan nog wel 10 keer? Je hoort ze nooit op de radio en 99% van de luisteraars zal zoiets hebben van: wieof hooguit: "oha, zo'n Jan Douwe Kroeske bandje "
Dat een stelletje zelfbenoemde muziekkenner heeft besloten om het helemaal geweldig te vinden, wil nog niet zeggen dat het in de top 2000 hoort
Tja, het zal wel aan mij liggen, maar ik hoor hier al jaaaaaren mensen roepen dat the Smiths in de top 2000 "moeten", terwijl er m.i. buiten dat groepje niemand op the Smiths zit te wachten.quote:Op maandag 3 december 2012 15:30 schreef Thomas B. het volgende:
[..]
Ik ben geen zelfbenoemde kenner... die indruk had ik meer van jou eigenlijkJe doet net alsof The Smiths een of ander obscuur bandje, maar dat valt erg mee. Volgens mij onderschat jij het publiek een beetje als zelfbenoemd kenner. Blijkbaar mag het van jou alleen maar als het vaak op SkyRadio en 538 wordt geplugd, want dat is jouw criterium voor goede muziek.
10 keer is wat sterk uitgedrukt, maar in verhouding tot de rest van de lijst zou ik ze wel eerder en vaker verwachten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |