abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Forum Admin maandag 2 maart 2015 @ 21:07:22 #101
35723 crew  GGMM
pi_150230239
quote:
1s.gif Op zondag 1 maart 2015 01:13 schreef vluggejapie99 het volgende:
Van HSV gewonnen GODVERREDOMME! RAAAAAAAAAH!!!
Ja leuk, wanneer komt er nou een nieuw mopje?
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_150230629
Ik las dat Frankfurt 12.000 man meenam naar Bordeaux. Das 2x zoveel als Feyenoord in Rome :{
pi_150230644
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 21:07 schreef GGMM het volgende:

[..]

Ja leuk, wanneer komt er nou een nieuw mopje?
Ik ben al een paar weken druk bezig om er een te bedenken. Ik voel een hele goede aankomen.
  maandag 2 maart 2015 @ 21:17:39 #104
414990 Immerdebestebob
Frikandellenfetisjist
pi_150230653
.

[ Bericht 99% gewijzigd door Immerdebestebob op 02-03-2015 21:17:51 ]
pi_150231825
quote:
0s.gif Op maandag 2 maart 2015 21:17 schreef Pleun2011 het volgende:
Ik las dat Frankfurt 12.000 man meenam naar Bordeaux. Das 2x zoveel als Feyenoord in Rome :{
Niet zo gek. Eintracht is dan ook een grotere club.
pi_150494401
Was jij dit Japie?

Supporters Eintracht Frankfurt te gast in Almelo

Afgelopen weekend waren er twee bijzondere gasten neergestreken in het Polman Stadion. Timo en Steffen, in het dagelijks leven supporter van Eintracht Frankfurt, staken de grens over en hadden er aan het einde van het weekend een nieuwe favoriete club bij. “Na een leuke uitwisseling vorig jaar, met Heracles Almelo - NAC en Eintracht Frankfurt - Bayern München, hadden we dit keer een droomweekend uitgezocht”, vertelt Heracles-supporter Martin Kosters. “Zaterdag stond Heracles Almelo – Vitesse op het programma en zondag FC Köln – Eintracht Frankfurt.”

“Ik had zaterdag supporterscoördinator Raymond Alfons bereid gevonden om ons rond te leiden in ons vernieuwde stadion”, vervolgt Kosters. “Hij vertelde gepassioneerd over onze mooie club en liet ons onder meer de kleedkamers, kantoren en het heilige onderkomen van materiaalverzorger Arnold Meijer zien. Daar hangen veel shirts van bekende spelers en foto’s van memorabele momenten van onze club. Als klap op de vuurpijl mochten we nog op het heilige TenCate gras enkele foto’s schieten.”

“En dan de avondwedstrijd tegen Vitesse. We brachten eerst een bezoek aan ons supporterskavee van Hart voor Heracles , waar nu ook een mooie Eintracht shawl hangt. Daarna keken we naar de spannende wedstrijd die in de laatste seconde nog een punt opleverde en waarin de bril van Timo sneuvelde nadat we iets te uitbundig gejuicht hadden. Na de wedstrijd nog een bezoek aan het supporterskavee waar de Frankfurters verrast werden door het bezoek van enkele spelers in het home. Dit was volgens hen ondenkbaar in de Bundesliga waar spelers erg afgeschermd worden van hun supporters. De volgende dag gingen we met Timo en Steffen naar Köln waar wij met 7000 Eintracht supporters te gast waren en waar een ‘Superstimmung’ heerste. Helaas verloor Eintracht met 4-2 maar wel een onvergetelijke belevenis voor Jan Hondebrink en mij. Na de wedstrijd afscheid genomen van onze vrienden en we gingen zeer voldaan met de trein richting Almelo.”

“De jongens waren zeer onder de indruk van de gastvrijheid, ze vinden onze club heel ‘locker’ en zijn nu supporter voor de rest van hun leven! We gaan ze zeker terug zien in Almelo!!!”
pi_150500602
Nee, ik was dit weekend in Budapest.
pi_150516448
quote:
0s.gif Op dinsdag 10 maart 2015 13:53 schreef hafcfan het volgende:

Als klap op de vuurpijl mochten we nog op het heilige TenCate gras enkele foto’s schieten.”

:')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')