Nee, maar de marge is een flink stuk hoger.quote:Op donderdag 29 november 2012 10:25 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Jij denkt zeker dat je de opbrengst van een halve kilo coke zelf mag houden
Van wie krijgt hij eigenlijk al dat qat?quote:Op donderdag 29 november 2012 10:25 schreef jordaniana het volgende:
murdera, de straatwaarde ligt hoger. vriend vertelde destijds zo'n 60 euro per kilo.
Ok trol. Opbrengst is 1800 en daarvan mag hij 1400 houden. Yeah right.quote:Op donderdag 29 november 2012 10:25 schreef jordaniana het volgende:
murdera, de straatwaarde ligt hoger. vriend vertelde destijds zo'n 60 euro per kilo.
Ik ben meer van de:quote:Op donderdag 29 november 2012 10:25 schreef datismijnmening het volgende:
Zo erbarmelijk betaalt krijgen voor drugssmokkel![]()
En eigen schuld dikke bult had ie het maar goed moeten doen, niet via een maatschappij.
De marge is voor veel van die bolletjes slikkers dat je niet een kogel in je kop krijgt.quote:Op donderdag 29 november 2012 10:26 schreef Murdera het volgende:
[..]
Nee, maar de marge is een flink stuk hoger.
Lijkt me logisch?
Gefeliciteerd, u bent samen met een crimineel en u bent ook nog eens medeplichtig. Zorg er maar voor dat je niet naar Noorwegen gaat, anders gooien ze jou daar ook nog eens in de cel.quote:Op donderdag 29 november 2012 10:08 schreef jordaniana het volgende:
hij kan geen werk vinden. heeft een heel zwaar leven achter de rug, een gat is zijn cv etc. etc. sollicitaties leveren hem nog niks op.
quote:Op donderdag 29 november 2012 10:25 schreef Disconnect het volgende:
[..]
Slim ook om dat op internet te zetten(samen met alle andere details). Wie weet staat er over een paar dagen politie bij JOU op de stoep.
"Maar het was zo'n goeie jongen"quote:Op donderdag 29 november 2012 10:27 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, u bent samen met een crimineel en u bent ook nog eens medeplichtig. Zorg er maar voor dat je niet naar Noorwegen gaat, anders gooien ze jou daar ook nog eens in de cel.
Als je het slachtoffer bent van een ripdeal, moet je dan een topic openen in WGR of in GC? Of gewoon in KLB?quote:Op donderdag 29 november 2012 10:25 schreef Murdera het volgende:
Is er eigenlijk niet eerder een topic geweest van een qat handelaar hier?
En u mag niet langs start!quote:Op donderdag 29 november 2012 10:27 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Gefeliciteerd, u bent samen met een crimineel en u bent ook nog eens medeplichtig. Zorg er maar voor dat je niet naar Noorwegen gaat, anders gooien ze jou daar ook nog eens in de cel.
quote:Op donderdag 29 november 2012 10:27 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
De marge is voor veel van die bolletjes slikkers dat je niet een kogel in je kop krijgt.
Nee dat moet je melden bij de politie, niet hierquote:Op donderdag 29 november 2012 10:28 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Als je het slachtoffer bent van een ripdeal, moet je dan een topic openen in WGR of in GC? Of gewoon in KLB?
Nee klopt, voor nederlanders is het de belofte dat je niet meer in je kont wordt genomen. Vraag maar aan Mandy.quote:
Oeh! Waar kan ik die qat krijgen?quote:Op donderdag 29 november 2012 10:29 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Nee klopt, voor nederlanders is het de belofte dat je niet meer in je kont wordt genomen. Vraag maar aan Mandy.
Ah fijn, bedankt voor de informatie.quote:Op donderdag 29 november 2012 10:29 schreef jordaniana het volgende:
Nee tyron de wat word gewoon samen met hem naar het vliegvel gebracht door de somaliers, hij krijgt het zelf pas bij schiphol (parkeerplaats in de buurt van schiphol). hij hoeft het niet eerst zelf te kopen oid.
Kun je daar niet voor gepakt worden? Lijkt me niet zo vreemd dat als jij weet van dat soort dingen van (in dit geval je partner) je dan toch ook een probleem hebt, of zie ik dat verkeerd?quote:
Coke en dominicaanse republiek.quote:Op donderdag 29 november 2012 10:29 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Oeh! Waar kan ik die qat krijgen?
400 euro verdienen voor 30 kilo aan drugsquote:Op donderdag 29 november 2012 10:30 schreef jordaniana het volgende:
nee hij mag geen 1400 houden alleen naar canada is het 1500 voor 2 koffers omdt het risico daar groter is. hij verdiende deze keer 400 euro.
Het gat in zijn cv zal nu nog groter wordenquote:Op donderdag 29 november 2012 10:08 schreef jordaniana het volgende:
hij kan geen werk vinden. heeft een heel zwaar leven achter de rug, een gat is zijn cv etc. etc. sollicitaties leveren hem nog niks op.
Als je een dag gaat bedelen op het station heb je al 400 euro.quote:Op donderdag 29 november 2012 10:30 schreef jordaniana het volgende:
nee hij mag geen 1400 houden alleen naar canada is het 1500 voor 2 koffers omdt het risico daar groter is. hij verdiende deze keer 400 euro.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |