mijn dorp heeft geen treinquote:Op donderdag 29 november 2012 11:51 schreef Taexon het volgende:
[..]
Dorpen zijn chill om in te wonen![]()
Alleen met uitgaan soms wat minder maarja, lang leve de trein
Mijne gelukkig welquote:Op donderdag 29 november 2012 11:57 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
mijn dorp heeft geen trein
doe maar zoooquote:
Ja man, lekker grolsch drinken in de keet en boerinnen met overgewicht en accent aanduwenquote:Op donderdag 29 november 2012 11:51 schreef Taexon het volgende:
[..]
Dorpen zijn chill om in te wonen![]()
Alleen met uitgaan soms wat minder maarja, lang leve de trein
Hier is niets mis mee.quote:Op donderdag 29 november 2012 11:59 schreef Ahmad1nejad het volgende:
Ja man, lekker grolsch drinken in de keet
Jah eigenlijk is grolsch ook best te drinken, maar Amstel ofzo drinken ze dan weer niet in een dorpquote:
Hier welquote:Op donderdag 29 november 2012 12:02 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
Jah eigenlijk is grolsch ook best te drinken, maar Amstel ofzo drinken ze dan weer niet in een dorp
Drink zelf hertog jan of amstel...quote:Op donderdag 29 november 2012 11:59 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
Ja man, lekker grolsch drinken in de keet en boerinnen met overgewicht en accent aanduwenVeel plezier, maar mij niet gezien
Twente cker?quote:
Stom hequote:
In welk "dorp" woon je dan?quote:Op donderdag 29 november 2012 12:06 schreef Taexon het volgende:
[..]
Drink zelf hertog jan of amstel...en nee hier hebben we geen "keet" en al dat gebeuren
en zit binnen 15 minuten in Haarlem vanaf hier.. Amsterdam 20 minuten
Hillegomquote:Op donderdag 29 november 2012 12:07 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
In welk "dorp" woon je dan?
20k inwoners en een eigen station. Das geen dorp man. Als je nou in sexbierum ofzo woont..quote:
Het valt nog steeds onder een dorpquote:Op donderdag 29 november 2012 12:10 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
20k inwoners en een eigen station. Das geen dorp man. Als je nou in sexbierum ofzo woont..
Apeldoorn was vroeger ook een dorp, dat is het nu niet meer. Dus die tekst zegt niksquote:Op donderdag 29 november 2012 12:12 schreef Taexon het volgende:
[..]
Het valt nog steeds onder een dorp
Hillegom is een plaats en gemeente in de Bollenstreek in de Nederlandse provincie Zuid-Holland. De gemeente telt 20.888 inwoners en heeft een oppervlakte van 13,48 km² (waarvan 0,60 km² water). Binnen de gemeentegrenzen liggen geen andere kernen. De naam Hillegom is afgeleid van de Abdij genaamd "Hijlighem" waar het dorp later omheen is gebouwd. Deze abdij is in de middeleeuwen verdwenen.
Ja ok maar cmon, je zit tussen alle grote steden in. Dat heeft niks meer te maken met een dorp.quote:Op donderdag 29 november 2012 12:12 schreef Taexon het volgende:
[..]
Het valt nog steeds onder een dorp
Hillegom is een plaats en gemeente in de Bollenstreek in de Nederlandse provincie Zuid-Holland. De gemeente telt 20.888 inwoners en heeft een oppervlakte van 13,48 km² (waarvan 0,60 km² water). Binnen de gemeentegrenzen liggen geen andere kernen. De naam Hillegom is afgeleid van de Abdij genaamd "Hijlighem" waar het dorp later omheen is gebouwd. Deze abdij is in de middeleeuwen verdwenen.
Ssssssstquote:Op donderdag 29 november 2012 12:15 schreef Vinniiee het volgende:
[..]
Apeldoorn was vroeger ook een dorp, dat is het nu niet meer. Dus die tekst zegt niks.
Klopt daar heb je dan wel weer gelijk inquote:Op donderdag 29 november 2012 12:16 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
Ja ok maar cmon, je zit tussen alle grote steden in. Dat heeft niks meer te maken met een dorp.
Kleine stadquote:Op donderdag 29 november 2012 12:16 schreef Taexon het volgende:
[..]
Ssssssstik vind het nog steeds een dorp
Kop van Noord-Holland.quote:
Jammer, ik wou net een grap gaan maken over FC twente - PEC Zwollequote:
Noordelijker dan Purmerend. Purmerend is een afvoerputjequote:Op donderdag 29 november 2012 12:19 schreef Ahmad1nejad het volgende:
[..]
Jammer, ik wou net een grap gaan maken over FC twente - PEC ZwollePurmerend ofzo?
Hahah die paar keren dat ik in Purmerend ben geweest is het me anders wel goed bevallen daar. Zit je helemaal in Den Helder dan?quote:Op donderdag 29 november 2012 12:20 schreef LompeHork het volgende:
[..]
Noordelijker dan Purmerend. Purmerend is een afvoerputje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop