quote:Op dinsdag 4 december 2012 19:16 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Mwah, Mardle zijn laatste optreden was niet veel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 5 december 2012 17:37 schreef wimderon het volgende:
[..]Laatste optreden op het WK verloor hij van ArtutSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Maar die Shepherd zie je inderdaad ook nooit meer.
Ja tuurlijk, maar toen was hij allang de motivatie kwijt en was hij alleen nog aanwezig vanwege de tweejaarsranking.quote:Op woensdag 5 december 2012 17:49 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Laatste optreden op het WK verloor hij van Artut
Maar die Shepherd zie je inderdaad ook nooit meer.
quote:Op woensdag 5 december 2012 17:37 schreef wimderon het volgende:
[..]Wat een koning is het ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
En hij versloeg Jenkins, Manley, Mardle, Bates & McGowan.quote:Op woensdag 5 december 2012 17:56 schreef wimderon het volgende:
[..]
Ja tuurlijk, maar toen was hij allang de motivatie kwijt en was hij alleen nog aanwezig vanwege de tweejaarsranking.
Artut had afgelopen jaar ook nog vier matchdarts tegen Anderson trouwens.
Die halve finale tegen Taylor in 2006 was eigenlijk beter dan die kwartfinale die hij won in 2008, maar die kan ik zo nergens vinden.
En Shepherd was gewoon een enorme fluke, net als Jelle Klaasen. Gewoon de finale halen met allemaal gemiddeldes van rond de 85![]()
![]()
Leukste affiche blijft King - Winstanley.quote:Op woensdag 5 december 2012 19:58 schreef hafcfan het volgende:
Nee he rot op. Mis ik Co-Nicholson misschien wel het leukste affiche van de 1ste ronde, want zijn beide gekke en leuke spelers.Naja meid dit forum wel even en kijk de wedstrijd meteen terug als ik weer thuis ben zonder de uitslag te weten.
Qua niveau zekers, maar qua entertaiment is dit een pareltje hoor.quote:Op woensdag 5 december 2012 19:59 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Leukste affiche blijft King - Winstanley.
Die opkomst van Paul Nicholson maakt het al leuk genoeg om die partij te kijken.quote:Op woensdag 5 december 2012 21:06 schreef hafcfan het volgende:
Qua niveau zekers, maar qua entertaiment is dit een pareltje hoor.
Ja en dan 8000 mensen die hem uitjouwen, dat is al genoeg reden om te kijkn.quote:Op woensdag 5 december 2012 21:10 schreef IkeDubaku99 het volgende:
[..]
Die opkomst van Paul Nicholson maakt het al leuk genoeg om die partij te kijken.
Nou, tegen Thornton in een goede vorm geef ik hem minder kans om op 0-2 te komen.quote:Op zaterdag 8 december 2012 14:58 schreef Nober het volgende:
Zal Caris nu weer verliezen ondanks een 2-0 in sets en 2-2 legs voorsprong?
Ik denk dat het wel meevalt. In de competitie wint hij niet eens al zijn singles.quote:Op dinsdag 4 december 2012 16:50 schreef hafcfan het volgende:
[..]
Ben benieuwd naar hendriks. Schijnt een talent te zijn en tegen Taylor speelde die goed op de EC en zijn kapsel is baas.
Denk Ajacied222 wel.quote:Op dinsdag 11 december 2012 13:00 schreef DerMeister het volgende:
Net als de afgelopen jaren gaan we ook dit jaar weer de PDC World Darts Championship 2013 behandelen op FOK!sport.
Zijn er hier mensen die zin hebben om de komende weken willen helpen om de PDC World Darts Championship 2013 te willen verslaan via de sportsite van FOK! ?
De berichten worden altijd goed gelezen, met tussen de 1000 en 1500 views per bericht. Dit aantal groeit uiteraard met het toernooi mee. Het bericht over de finale is meer dan 1700 keer gelezen: [PDC] Lewis prolongeert zijn titel
Mocht je interesse, stuur me even een PM/DM of mail even naar sport@fok.nl
Ik ken hem ook niet hoor, alleen tegen Taylor zag ik hem en toen speelde die wel goed.quote:Op dinsdag 11 december 2012 09:38 schreef Germano het volgende:
[..]
Ik denk dat het wel meevalt. In de competitie wint hij niet eens al zijn singles.
Wij kijken opquote:Op dinsdag 11 december 2012 19:38 schreef Ajacied422 het volgende:
Let op, vrijdag zal er van 20:00 tot 20:30 een uitzendinkje zijn op RTL7. Dan komen ze om 22:00 terug na VI.
Maar dan kijken wij jullie op www.rtl7darts.nl/live
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |