Nice!quote:
Wel een erg toffe docu, maar dit is dus de soundtrack? Zit daar nog nieuw werk tussen?quote:Op donderdag 27 oktober 2016 17:29 schreef tong80 het volgende:
[ afbeelding ]]
Anderhalf uur. Dit jaar uitgebracht.
Moet je aan ULX vragen. Die is de kenner.quote:Op woensdag 23 november 2016 10:43 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Wel een erg toffe docu, maar dit is dus de soundtrack? Zit daar nog nieuw werk tussen?
ik kwam er een week geleden achter na de zoveelste herkijking van High Fidelity dat die gewoon begint met "you're gonna mis me"quote:Op woensdag 23 november 2016 10:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Moet je aan ULX vragen. Die is de kenner.
13th Floor Elevators misschien wel, maar Roky solo niet.quote:Op woensdag 23 november 2016 10:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Moet je aan ULX vragen. Die is de kenner.
Net nog een bericht gepost over nummer 14.quote:Op woensdag 23 november 2016 11:25 schreef Ulx het volgende:
[..]
13th Floor Elevators misschien wel, maar Roky solo niet.
Tofquote:Op maandag 5 december 2016 09:51 schreef Ulx het volgende:
D'r is nu ook een docu over Radio Birdman in de maak. Zo een waarin de betekenis van deze band nou eens niet aan Dave Grohl gevraagd wordt.
Tof, zo'n fijne bandquote:Op maandag 5 december 2016 09:51 schreef Ulx het volgende:
D'r is nu ook een docu over Radio Birdman in de maak. Zo een waarin de betekenis van deze band nou eens niet aan Dave Grohl gevraagd wordt.
Anderhalf Uur van de Wolf.quote:Op zaterdag 21 januari 2017 11:31 schreef Ajacied422 het volgende:
http://www.npo.nl/het-uur-van-de-wolf/19-01-2017/VPWON_1269936
Van genoten, Uur van de Wolf met David Bowie, anderhalf uur lang.
Ja ik ook maar ook beetje emoties erbij.quote:Op zaterdag 21 januari 2017 11:31 schreef Ajacied422 het volgende:
http://www.npo.nl/het-uur-van-de-wolf/19-01-2017/VPWON_1269936
Van genoten, Uur van de Wolf met David Bowie, anderhalf uur lang.
Hij was mooi.quote:
Wat een ventquote:Op donderdag 2 februari 2017 23:02 schreef belsen het volgende:
Nu Ginger Baker op NPO2 in Het uur van de wolf!
quote:Op donderdag 2 februari 2017 23:02 schreef belsen het volgende:
Nu Ginger Baker op NPO2 in Het uur van de wolf!
Een paar jaar geleden was ie er ook op, en die wat erboven staat kwam toen een week later op tv zover ik me kan herinneren...quote:Op woensdag 25 februari 2015 09:12 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
The Devil and Daniel Johnston
Daniel Johnston is het voorbeeld dat genialiteit hand in hand kan gaan met waanzin. Een prachtig portret van een muzikaal genie dat op het randje van de afgrond heeft gestaan.
Tijdens of tussen periodes van muziek maken, schommelen Daniels stemmingen zo hevig dat hij totaal verandert. Allerlei gedurende zijn hele leven opgenomen materiaal passeert de revue (waaronder opnamen van toen hij als jong kind al artistieke neigingen vertoonde) om een beeld te geven van deze getroubleerde persoon
de trailer
hier staat de hele docu
-
Beware of mr. Baker
Drummer Ginger Baker werd bekend met de bands Cream en Blind Faith, maar piekte pas echt toen hij in Nigeria Fela Kuti's afrobeat ontdekte. Later verviel hij echter weer in excessief drugsgebruik en zijn vaste patroon van zelfdestructie. Nu is hij 73 jaar oud en woont hij in Zuid-Afrika met zijn jonge bruid en 39 pony's. Met interviews met onder andere Eric Clapton en Carlos Santana.
Ik denk dat het Uur van de Wolf aan het herhalen is. Ben er wel blij mee, eik.quote:Op vrijdag 3 februari 2017 01:17 schreef ExperimentalFrentalMental het volgende:
[..]
[..]
Een paar jaar geleden was ie er ook op, en die wat erboven staat kwam toen een week later op tv zover ik me kan herinneren...
Inderdaad ze herhalen wat af, en dat is primaquote:Op vrijdag 3 februari 2017 12:25 schreef belsen het volgende:
[..]
Ik denk dat het Uur van de Wolf aan het herhalen is. Ben er wel blij mee, eik.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |