quote:ZO VAAK NAAR DE FILM ALS U WILT!
Pathé heeft een ongelofelijk aanbod voor filmfans: Pathé Unlimited. Onbeperkt toegang tot alle reguliere filmvoorstellingen in alle Pathé bioscopen in Nederland.
DIRECT PROFITEREN VAN PATHÉ UNLIMITED
Schrijf u in bij de speciale Pathé Unlimited Balie in de bioscoop, betaal de eerste maand contant en u kunt direct gebruik maken van uw abonnement. Vergeet alleen niet uw legitimatiebewijs, bankpas en e-mailadres mee te nemen. Bij Pathé Spuimarkt kunt u zich alleen inschrijven bij de PUC-balie van 13:00 uur tot 18:15 uur.
GEEN ENTREEKOSTEN
Voor Pathé Unlimited betaalt u geen entreekosten. Dit aanbod geldt alléén als u voor de eerste keer abonnee wordt. Het abonnement heeft een minimale duur van 4 maanden.
regel 4 heb ik nog nooit meegemaaktquote:Op dinsdag 27 november 2012 11:06 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Stel een film begint om 13:30, dan kun je:
1) Reserveren via de Pathe app of website met je PUC. Kaarten ophalen 30 tot 90 mins. voor de voorstelling (12:00-13:00); daarna vervalt je reservering
2) Tot en met 13:39 kaartjes uit de automaat trekken
3) Tot en met 13:45 kaartjes aan de balie halen
en
4) Tot en met 13:45 naar binnen met een kaartje, al zijn ze hier minder strikt in dan het bovenstaande.
Dat wordt inderdaad handmatig gedaan, dus bij een rustige film heb je goede kans dat hij er gewoon op blijft staan.quote:Op dinsdag 27 november 2012 11:36 schreef Ang3l het volgende:
Dat vervallen van de reservering is ook lang niet altijd hoor. Heb zondag nog m'n reservering af kunnen halen 5 min voor tijd. Stond nog gewoon op m'n pas.
Hier in 040 zijn de machines zo afgesteld dat je er geen kaartjes meer uit kunt trekken na aanvangstijdquote:Op dinsdag 27 november 2012 11:33 schreef mschol het volgende:
[..]
regel 4 heb ik nog nooit meegemaakt
fixed
Volgens mij hier in 070 ook...quote:Op dinsdag 27 november 2012 11:43 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Hier in 040 zijn de machines zo afgesteld dat je er geen kaartjes meer uit kunt trekken na aanvangstijd
Echt waar? Ik dacht dat het pas niet meer kon als de hoofdfilm begonnen was, dus zo'n 15 min na aanvang. Maar ook dat zal per bioscoop vast en zeker verschillen.quote:Op dinsdag 27 november 2012 11:43 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Hier in 040 zijn de machines zo afgesteld dat je er geen kaartjes meer uit kunt trekken na aanvangstijd
Vroeger was dat zo hier. Op een dag kon ik er geen kaartjes meer uittrekken, naar de balie gegaan, en daar zeiden ze dat het nieuwe policy was.quote:Op dinsdag 27 november 2012 11:51 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Echt waar? Ik dacht dat het pas niet meer kon als de hoofdfilm begonnen was, dus zo'n 15 min na aanvang. Maar ook dat zal per bioscoop vast en zeker verschillen.
Werd ook ruim van tevoren aangekondigdquote:Op dinsdag 27 november 2012 11:53 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Vroeger was dat zo hier. Op een dag kon ik er geen kaartjes meer uittrekken, naar de balie gegaan, en daar zeiden ze dat het nieuwe policy was.![]()
in 070 zijn ze zo afgesteld dat je 10 minuten na aanvang geen kaartjes meer kan trekken..quote:Op dinsdag 27 november 2012 11:45 schreef Mrs.Salvatore het volgende:
[..]
Volgens mij hier in 070 ook...
het verschilt dan ook nog eens per regioquote:Op dinsdag 27 november 2012 11:43 schreef Stereotomy het volgende:
[..]
Hier in 040 zijn de machines zo afgesteld dat je er geen kaartjes meer uit kunt trekken na aanvangstijd
Tot 13.39 uur kaartjes afhalen zou prima zijn! Ik ga het eens uitzoeken in Haarlem.quote:Op dinsdag 27 november 2012 11:33 schreef mschol het volgende:
[..]
regel 4 heb ik nog nooit meegemaakt
fixed
Ik naar die, Cloud Atlas en Life of Pi.quote:Op dinsdag 27 november 2012 12:14 schreef wolfrolf het volgende:
Ik kijk reikhalzend uit naar The Hobbit
Cloud Atlas had je al kunnen zien.quote:Op dinsdag 27 november 2012 12:21 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ik naar die, Cloud Atlas en Life of Pi.
Punt 1 en 2 ben ik met je eens, maar in mijn ervaring is het publiek dat naar de sneak gaat over het algemeen een goed publiek, het zijn (bijna) allemaal mensen met een UNL pas en mensen die (dus) van films houden en open staan voor een hoop films. Ik heb in elk geval nog nooit last gehad van het publiek bij een sneak in Haarlem.quote:Op dinsdag 27 november 2012 12:51 schreef Ang3l het volgende:
Omdat:
A. Het op een dag is dat ik niet kan.
B. Ik het tijdstip net iets te laat vind (voor een film van 3u dan).
C. Ik liever in een zaal zit met mensen die ook echt voor DIE film komen.
Dit.quote:Op dinsdag 27 november 2012 12:51 schreef Ang3l het volgende:
Omdat:
A. Het op een dag is dat ik niet kan.
B. Ik het tijdstip net iets te laat vind (voor een film van 3u dan).
C. Ik liever in een zaal zit met mensen die ook echt voor DIE film komen.
Inderdaad, al heb je soms wel weglopers, maar dat gebeurt vrijwel nooit bij topfilms.quote:Op dinsdag 27 november 2012 13:05 schreef bigbass het volgende:
[..]
Punt 1 en 2 ben ik met je eens, maar in mijn ervaring is het publiek dat naar de sneak gaat over het algemeen een goed publiek, het zijn (bijna) allemaal mensen met een UNL pas en mensen die (dus) van films houden en open staan voor een hoop films. Ik heb in elk geval nog nooit last gehad van het publiek bij een sneak in Haarlem.
A/B, dan is het geheel begrijpelijk.quote:Op dinsdag 27 november 2012 12:51 schreef Ang3l het volgende:
Omdat:
A. Het op een dag is dat ik niet kan.
B. Ik het tijdstip net iets te laat vind (voor een film van 3u dan).
C. Ik liever in een zaal zit met mensen die ook echt voor DIE film komen.
de sneak mag van mij ook best een uurtje vervroegd worden, dan zal ik ook vaker gaan denk ik..quote:Op dinsdag 27 november 2012 12:51 schreef Ang3l het volgende:
Omdat:
A. Het op een dag is dat ik niet kan.
B. Ik het tijdstip net iets te laat vind (voor een film van 3u dan).
C. Ik liever in een zaal zit met mensen die ook echt voor DIE film komen.
Mocht je willen maar is helaas niet waar. In Den Haag zijn er soms echt veel middelbare ettertjes die met hun door paps en mams betaalde Unlimited abbo even lekker met een grote groep even een Sneak pakken. Gelukkig hebben ze het geduld voor de meeste films niet en loopt het gros al na een half uur weg. Daarbij reserveren die gastjes ook meestal niet, dus die komen vrijwel altijd aan de zijkanten te zitten. Als je al een week van te voren reserveert heb je grote kans dat je wel naast Sneak fans zit, die de film serieus af willen zien. Dat geluk had ik ook met Cloud Atlas, alleen maar serieus publiek om me heen in plaats van BlackBerry sletjes en bontkraagjes.quote:Op dinsdag 27 november 2012 13:21 schreef mschol het volgende:
[..]
de sneak mag van mij ook best een uurtje vervroegd worden, dan zal ik ook vaker gaan denk ik..
w.b.t. punt C: sneakers weten in princiepe nooit welke film erkomt, dus je bent min of meer film fan als je er naar toe gaat..
zoals je zelf zegt zitten die aan de buitenkant, daar heb ik geen last van dus...quote:Op dinsdag 27 november 2012 13:25 schreef SecondMightyEagle het volgende:
[..]
Mocht je willen maar is helaas niet waar. In Den Haag zijn er soms echt veel middelbare ettertjes die met hun door paps en mams betaalde Unlimited abbo even lekker met een grote groep even een Sneak pakken. Gelukkig hebben ze het geduld voor de meeste films niet en loopt het gros al na een half uur weg. Daarbij reserveren die gastjes ook meestal niet, dus die komen vrijwel altijd aan de zijkanten te zitten. Als je al een week van te voren reserveert heb je grote kans dat je wel naast Sneak fans zit, die de film serieus af willen zien. Dat geluk had ik ook met Cloud Atlas, alleen maar serieus publiek om me heen in plaats van BlackBerry sletjes en bontkraagjes.
Het verschilt niet alleen per dagdeel, maar ook per bioscoop. De floormanager van de bios kan handmatig alle PUC reserveringen verwijderen, vanaf 30 minuten voor aanvang van de film. In de praktijk zullen sommige bioscopen deze regel niet handhaven, andere veel strenger. Zo heb ik bij Pathé de Munt nog nooit meegemaakt dat mijn reservering is weggehaald, en kon ik 1 minuut voor aanvang nog steeds mijn kaartje ophalen. Bij Pathé City echter, kwam ik precies om 11:30 aan, en was mijn reservering gewoon weggehaald. Er zat uiteindelijk maar 5 man in de zaal, van de 90. Vreemd en ook wel irritant, omdat ik dus opnieuw moest bestellen, maar komt gelukkig niet heel vaak voor. Als je 's avonds bij de première, of populaire film een reservering niet ophaalt, kun je er van uitgaan dat deze binnen die 30 minuten weggehaald zal worden om plek vrij te maken voor andere bezoekers. En terecht.quote:Op dinsdag 27 november 2012 14:10 schreef Roberto_BOZ het volgende:
Over dat kaartje ophalen en tijden: ik kom eigenlijk nooit 30 minuten van tevoren en heb tot nu toe altijd nog mijn kaartje uit de automaat kunnen printen.
Overigens mag het wel ruimer, maar moet de lengte van het voorprogramma bekend worden gemaakt. Bij Argo duurde dit vorige week ruim 20 minuten! Film stond in kalender om 18:00 uur maar begon uiteindelijk om 18:20 uur. Nadeel wel als je dit doet is dat mensen laat binnen komen, dus dat is en blijft een uitdaging, zeker met zetelreservatie.
Niet alleen de manager kan reserveringen verwijderen, ook de medewerkers.quote:Op dinsdag 27 november 2012 14:23 schreef SecondMightyEagle het volgende:
[..]
Het verschilt niet alleen per dagdeel, maar ook per bioscoop. De floormanager van de bios kan handmatig alle PUC reserveringen verwijderen, vanaf 30 minuten voor aanvang van de film. In de praktijk zullen sommige bioscopen deze regel niet handhaven, andere veel strenger. Zo heb ik bij Pathé de Munt nog nooit meegemaakt dat mijn reservering is weggehaald, en kon ik 1 minuut voor aanvang nog steeds mijn kaartje ophalen. Bij Pathé City echter, kwam ik precies om 11:30 aan, en was mijn reservering gewoon weggehaald. Er zat uiteindelijk maar 5 man in de zaal, van de 90. Vreemd en ook wel irritant, omdat ik dus opnieuw moest bestellen, maar komt gelukkig niet heel vaak voor. Als je 's avonds bij de première, of populaire film een reservering niet ophaalt, kun je er van uitgaan dat deze binnen die 30 minuten weggehaald zal worden om plek vrij te maken voor andere bezoekers. En terecht.
Klopt, maar de meeste doen dat niet vaak tenzij er een zaal flink vol zit met niet-opgehaalde tickets.quote:Op dinsdag 27 november 2012 14:30 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
Niet alleen de manager kan reserveringen verwijderen, ook de medewerkers.
C toch ook echt wel hoor. En dan heb je wel mensen die niet gaan zieken maar in het eerste half uur weglopen, maar dat vind ik nog steeds irritant. Het leidt af. Dan maar 2 weken wachten en echt naar die precieze film gaan.quote:Op dinsdag 27 november 2012 13:21 schreef -Strawberry- het volgende:
[..]
A/B, dan is het geheel begrijpelijk.
Ik zit al zo lang op CA te wachten dat ik die 2 extra weken echt nog wel kan wachten om het risico van irritante (wat een kutfiiiilm) domme (Ik snap 'm niiieeeeet) en ongeinteresseerde (echt niet mijn film diiiiit) mensen te verminderen.quote:Op dinsdag 27 november 2012 13:30 schreef SecondMightyEagle het volgende:
Maar ik kan me wel voorstellen dat dit een groter probleem is bij wat kleinere / langere zalen. Spuimarkt is vrij breed, dus de laatkomers zitten dan altijd aan de zijkant. Ik heb echter ook wel een paar keer van die kotertjes gehad die echt de héle film liepen af te zeiken, maar toch niet weg wilden gaan.
De sneaks zijn daarom voor mij alleen interessant als ik echt op een film zit te wachten, zoals Looper en CA. Voor de rest pak ik wel de middagvoorstellingen in Amsterdam, lekker rustig. Zowel de Munt, Tuschinski als Arena zijn doordeweeks overdag zo goed als verlaten, variërend van 2 tot 20 man in de zaal.
hoe leidt dat af als je goed in een film zit?quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:16 schreef Ang3l het volgende:
[..]
C toch ook echt wel hoor. En dan heb je wel mensen die niet gaan zieken maar in het eerste half uur weglopen, maar dat vind ik nog steeds irritant. Het leidt af. Dan maar 2 weken wachten en echt naar die precieze film gaan.
Ditquote:Op dinsdag 27 november 2012 17:31 schreef mschol het volgende:
[..]
hoe leidt dat af als je goed in een film zit?
Het haalt me uit de film. Een spannende film met suspense momenten of zo, en dan hele tijd mensen die opstaan en geluid maken bij het weggaan. Door t beeld lopen. Deuren die de hele tijd open en dicht klepperen. Dodelijk irritant.quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:31 schreef mschol het volgende:
[..]
hoe leidt dat af als je goed in een film zit?
Want rumoerig weglopende mensen hoor je niet boven het geluid uit, maar een krakende popcorn korrel wel?quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:35 schreef bigbass het volgende:
[..]
Dit
En het geluid staat over het algemeen hard genoeg, ik erger me meer aan krakende popcorn of meegesmokkelde chipszakken dan aan eventuele pratende mensen.
Maargoed, ieder zijn ding.
Nee, de plastic kraakzakjes wel helaas...quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:38 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Want rumoerig weglopende mensen hoor je niet boven het geluid uit, maar een krakende popcorn korrel wel?
bij pathe de kuip kan je gewoon chips in zakken kopen.quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:35 schreef bigbass het volgende:
[..]
Dit
En het geluid staat over het algemeen hard genoeg, ik erger me meer aan krakende popcorn of meegesmokkelde chipszakken dan aan eventuele pratende mensen.
Maargoed, ieder zijn ding.
WTF ik kan de trailer niet eens vinden op Apple Trailers... Zal wel een gare film zijn dan. In ieder geval niks voor de Sneak, die kijk ik wel op een rustig ochtendje of trek hem thuis naar binnen over een paar maandjes.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:30 schreef Asskicker14 het volgende:
The Sweeney in de sneak vanavond. Die sla ik over.
In Haarlem hebben ze van die speciale kartonnen schuitjes waar ze het voor je in leeg gieten. Ze staan in zakken in de schappen, maar daar krijg je ze niet in mee.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:33 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
bij pathe de kuip kan je gewoon chips in zakken kopen.
Ik erger me ook aan pratende mensen TIJDENS de film. ik kijk ze altijd boos aan, maar dat zien ze natuurlijk niet
Het is een Engelse film die volgens IMDB ook geen US release krijgt. Ik ben op zich wel benieuwd.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:37 schreef SecondMightyEagle het volgende:
[..]
WTF ik kan de trailer niet eens vinden op Apple Trailers... Zal wel een gare film zijn dan. In ieder geval niks voor de Sneak, die kijk ik wel op een rustig ochtendje of trek hem thuis naar binnen over een paar maandjes.
Na het zien van de trailer, is mijn interesse ook gewekt. Bovendien: Damian Lewis. Altijd +1. Prachtige rol in Life, en in Homeland is 'ie ook steengoed.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:45 schreef bigbass het volgende:
[..]
Het is een Engelse film die volgens IMDB ook geen US release krijgt. Ik ben op zich wel benieuwd.
Leuk! Ben benieuwd naar je ervaringen over de vernieuwde zaal. Bij deze een request voor een leuk verslagquote:Op dinsdag 27 november 2012 19:17 schreef wolfrolf het volgende:
Even een IMAX stoeltje gereserveerd bij Spuimarkt voor the hobbit
Minder rijen klopt, omdat het scherm hoger is is het scherm verder naar voren gekomen (ofzoiets) Mijn bron is de Pathe twitter.quote:Op dinsdag 27 november 2012 20:15 schreef SecondMightyEagle het volgende:
[..]
Leuk! Ben benieuwd naar je ervaringen over de vernieuwde zaal. Bij deze een request voor een leuk verslag.
Zojuist even gekeken bij reserveringen, het lijkt erop alsof ze een paar rijen stoelen minder aan gaan bieden in de IMAX zaal? Ik heb geen zin om de stoelen te tellen, maar ik denk dat dit de kleinste IMAX zaal van Pathé is?
Ook de projectiecabine moet groter, aangezien in de oude al amper te werken viel. Maar dit aantal stoelen is wel schokkend, Spuimarkt gaat nog flinke capaciteitsproblemen krijgen op bepaalde momenten. Niet alleen bij teveel animo voor IMAX en te weinig plaats,maar ze komen zeker grote zalen tekort. Een probleem als er meerdere grote/populaire releases zijn Dit was al zo, maar nu is er feitelijk nog maar één grote zaal over (9), zeker als in zaal 4 voor een langere periode een niet langer trekkende IMAX film verplicht moet draaien.quote:Op dinsdag 27 november 2012 21:41 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Minder rijen klopt, omdat het scherm hoger is is het scherm verder naar voren gekomen (ofzoiets) Mijn bron is de Pathe twitter.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |