Hoe triest ben je om nu nog grappen te maken, je moest is in mijn schoenen staan....... dan zou je echt geen grap erover kunnen maken, i kweet serieus niet hoe ik het verder moet doen!quote:Op maandag 26 november 2012 18:31 schreef rareziekte het volgende:
Elke keer als je een piep hoort betekent het dat er cellen afsterven, volgens mij bereik je nu de climax TS en hoor je over een paar uur helemaal niets meer.
Je kan er niks aan doen knuppel. Je bent zelf zo achterlijk geweest om met je oor tegen een box aan geplakt te ravenquote:Op maandag 26 november 2012 18:32 schreef Gulmez het volgende:
[..]
Hoe triest ben je om nu nog grappen te maken, je moest is in mijn schoenen staan....... dan zou je echt geen grap erover kunnen maken, i kweet serieus niet hoe ik het verder moet doen!
Lees ook http://www.humo.be/actua/(...)ngeman-tot-zelfmoordquote:Op maandag 26 november 2012 18:30 schreef Gulmez het volgende:
2 jaar geleden heb ik door gehoorschade tinnitus opgelopen, ik hoor continu een piep in mijn hoofd van rond de 60 decibel, dat staat ongeveer gelijk aan een stofzuiger die continu loeit.
Dit komt omdat ik in januari 2011 te dicht bij een geluifdbox stond in een discotheek.
De piep is het niet ergste, vooral het trillende effect in je trommelvliezen en de ''klappen'' die je uit het niks krijgt in het gehoor, maken me erg veel zorgen....
Ik heb nu ongeveer 30 minuten, een piep in mijn oor die alles overstemd qua geluid, hoor nu echt bijna niks meer.. alleen die afschuwlijke piep, dit heb ik nog nooit gehad!
Ik hoop dat het weg trekt, maar ik word echt helemaal gek, en wanhopig, ik ben net al uit wanhoop naar de 14'e etage gegaan en naar beneden gekeken.. tuurlijk ben ik er niet afgesprongen, omdat ik niet weet wat er gaat gebeuren dan, of ik leef, en nog invaliden ben, en hoe erg pijn het doet, maar als die piep zo blijft als nu, dan kan ik echt niet meer verder met dit leven ik weet niet meer wat ik moet doen,, pfff
Geen idee eigenlijk.. ik doe vaak mijn oordoppen in als er ergens te veel lawaai is, ik heb ook een app gedownload waar je het aantal decibel op kan meten, en als iets hoger dan 70 db is, doe ik mijn oordoppen in, ik heb echt geen idee...quote:Op maandag 26 november 2012 18:35 schreef LazyDave het volgende:
Ik voel ontzettend met je mee, wat het is herkenbaar. Hoe kan het nu opeens verergerd zijn?
Bij mij is het net andersom: Tinnitus verergert slapeloosheidquote:Op maandag 26 november 2012 18:53 schreef Gutz het volgende:
mobiel.nu.nl/gezondheid/2790832/slapeloosheid-verergert-tinnitus.html
Staat ook in dat tinnitus niet persee door hard geluid komt. Kan ook vanwege een ziekte zijn.
iig succes ermee.
Ik wil je echt ontzettend bedanken voor je advies en je verhaal, ontzettend top echt!!quote:Op maandag 26 november 2012 19:00 schreef bfx het volgende:
Ik heb ook Tinnitus (komt bij mij niet door harde muziek), en heel soms ook zo'n keiharde piep. Die piep is dan idd. zo hard, dat als het maar lang genoeg aanhoudt, je het uiteindelijk allemaal niks meer kan schelen of je er een eind aan maakt, die extreem keiharde piep moet gewoon weg, daar valt niet mee te leven en te slapen (de 'normale' piep wel).
Gelukkig gaat die keiharde piep ook wel weer weg (en wordt weer normaal), maar soms kan dat wel een paar dagen duren. In mijn geval was het maximum 5 dagen (2 jaar geleden), en dan ben je zonder slaap met continue die knetterherrie echt wel helemaal kapot, en zie je het idd. niet meer zitten.
Maar blijf erop vertrouwen dat het keiharde geluid uiteindelijk weer wegtrekt, dan ben je uiteindelijk zo blij dat je alleen weer die 'normale' piep hoort, en kun je weer verder met alledaagse zaken. En hopelijk ben je er dan weer voor een hele tijd vanaf. Veel sterkte tot die tijd!
Fijn dat je vriendin je steunt zeg.quote:Op maandag 26 november 2012 19:07 schreef Gulmez het volgende:
[..]
Ik wil je echt ontzettend bedanken voor je advies en je verhaal, ontzettend top echt!!
Jammer genoeg snapt de buitenwereld er echt niks van, mijn werkgever zet de muziek altijd op zijn hardst, en mijn vriendin zegt altijd dat je pas als je rond de 70 bent mag klagen over je gehoor en eerder niet... dus soms is het heel erg moeilijk om in je eentje een oplossing te verzinnen, alsnog erg bedankt en ik ga hopen dat het weggaat!
Ik weet hoe laconiek de omgeving soms kan reageren. Tja, dat blijf je wel houden, hoe onschuldig het meestal ook is. Ik heb het er doorgaans ook niet vaak meer over, dan denk je er zelf ook minder aan, en valt die (normale) piep niet zo op. Die harde muziek is idd. wel vervelend, ik gebruik meestal wel oordopjes als ik er niet onderuit kan komen. Ook schijnen hoorcentra wel hulpmiddelen te hebben, die enigszins verlichting kunnen bieden, zoals bv. ruisapparaatjes. Ikzelf heb zoiets nog niet geprobeerd, maar daar weten specialisten waarschijnlijk wel meer over te vertellen. Nogmaals sterkte en nog even volhoudenquote:Op maandag 26 november 2012 19:07 schreef Gulmez het volgende:
[..]
Ik wil je echt ontzettend bedanken voor je advies en je verhaal, ontzettend top echt!!
Jammer genoeg snapt de buitenwereld er echt niks van, mijn werkgever zet de muziek altijd op zijn hardst, en mijn vriendin zegt altijd dat je pas als je rond de 70 bent mag klagen over je gehoor en eerder niet... dus soms is het heel erg moeilijk om in je eentje een oplossing te verzinnen, alsnog erg bedankt en ik ga hopen dat het weggaat!
Ik ben blij dat het bij jou is weggetrokken! want met vuurwerk is eigenlijk de meeste kans dat je permanente schade oploopt had ik ergens gelezen!quote:Op maandag 26 november 2012 19:13 schreef oLexie het volgende:
[..]
Fijn dat je vriendin je steunt zeg.![]()
Ik heb het vroeger aan 1 oor een weekje gehad door een of andere grapmongool die een vlinder naast me neerlegde toen ik even wegkeek en toen werd ik er al helemaal knettergek van dus ik kan me voorstellen dat jij en anderen hopeloos worden.
Ik heb geen tips verder maar wilde wel even zeggen hoe kut ik het voor je vind, sterkte. En praat met je vriendin, serieus. Zet een geluidsfragment op met wat jij hoort en dwing haar om ernaar te luisteren een hele dag, wellicht begrijpt ze je dan.
Dankjewel!!quote:Op maandag 26 november 2012 19:22 schreef bfx het volgende:
[..]
Ik weet hoe laconiek de omgeving soms kan reageren. Tja, dat blijf je wel houden, hoe onschuldig het meestal ook is. Ik heb het er doorgaans ook niet vaak meer over, dan denk je er zelf ook minder aan, en valt die (normale) piep niet zo op. Die harde muziek is idd. wel vervelend, ik gebruik meestal wel oordopjes als ik er niet onderuit kan komen. Ook schijnen hoorcentra wel hulpmiddelen te hebben, die enigszins verlichting kunnen bieden, zoals bv. ruisapparaatjes. Ikzelf heb zoiets nog niet geprobeerd, maar daar weten specialisten waarschijnlijk wel meer over te vertellen. Nogmaals sterkte en nog even volhouden
Pas daar wel mee op, als je (met Tinnitus) zelf meeluistert. Toen ik dat deed kreeg mijn eigen piep het meteen op z'n heupenquote:Op maandag 26 november 2012 19:13 schreef oLexie het volgende:
[..]
Ik heb geen tips verder maar wilde wel even zeggen hoe kut ik het voor je vind, sterkte. En praat met je vriendin, serieus. Zet een geluidsfragment op met wat jij hoort en dwing haar om ernaar te luisteren een hele dag, wellicht begrijpt ze je dan.
tja.. tinnitus is helaas zo onvoorspelbaar als wat, daarom is het soms ook zo moeilijk om mee te leven.quote:Op maandag 26 november 2012 19:25 schreef bfx het volgende:
[..]
Pas daar wel mee op, als je (met Tinnitus) zelf meeluistert. Toen ik dat deed kreeg mijn eigen piep het meteen op z'n heupen
Dit. En verder verbaast het me dat Gulmez nu ineens wel fatsoenlijk Nederlands kan typen. Ik mag dan ook hopen dat die piep de komende 30 jaar nog even blijft hangen mits hij zo blijft typen.quote:
Ben jij geschift?quote:
Vooral lekker serieus nemen ja.quote:Op dinsdag 27 november 2012 19:29 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Ben jij geschift?
Laten we met zijn allen hopen dat jij het ook krijgt, heerlijk lijkt me dat!
Weet ik veel, ik ken je toch verder nietquote:Op dinsdag 27 november 2012 19:31 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Vooral lekker serieus nemen ja.
Rustig maar hoor ik ben slechthorend en heb ook een tijdje die piep en het gesuis gehad toen m'n gehoor verslechterdequote:Op dinsdag 27 november 2012 19:32 schreef Henk-B het volgende:
[..]
Weet ik veel, ik ken je toch verder niet
Ik weet wel wat tinnitus is en dat is FUCKED UP.
Vandaar mijn reactie
No hard feelingsquote:Op dinsdag 27 november 2012 19:33 schreef Vaseline_ het volgende:
[..]
Rustig maar hoor ik ben slechthorend en heb ook een tijdje die piep en het gesuis gehad toen m'n gehoor verslechterde.
Mwoa, ik kan die reacties wel begrijpen. Het is ook gewoon z'n eigen schuld.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:27 schreef mrazura het volgende:
Sommige reacties in dit topic zijn wel erg zielig.
Dat vind ik te makkelijk. Ga me niet vertellen dat jij vanaf het begin van je jeugd altijd met oordoppen in de discotheek gelopen hebt of dat jij nog nooit je ipod te hard hebt gezet. Het is ook gewoon de verantwoordelijkheid van de club of het event wie de muziek zo hard zet. Op dat moment ben jij je misschien nog niet bewust van de gevaren.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:34 schreef Hugh_Myron het volgende:
[..]
Mwoa, ik kan die reacties wel begrijpen. Het is ook gewoon z'n eigen schuld.
Oordoppen hebben ze niet voor niets uitgevonden.
Idd.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:44 schreef mrazura het volgende:
[..]
Dat vind ik te makkelijk. Ga me niet vertellen dat jij vanaf het begin van je jeugd altijd met oordoppen in de discotheek gelopen hebt of dat jij nog nooit je ipod te hard hebt gezet. Het is ook gewoon de verantwoordelijkheid van de club of het event wie de muziek zo hard zet. Op dat moment ben jij je misschien nog niet bewust van de gevaren.
Klopt zeker hyperacusis lijkt me echt verschrikkelijk, want hard geluid vind je overal. Ik vind het persoonlijk echt misselijk makend dat al die ondernemingen blij doen mee doen met de hype maatschappelijk verantwoord ondernemen, maar hun ogen sluiten voor het letsel dat zij bij mensen aanbrengen. Die oordoppen zouden namelijk niet eens nodig moeten zijn.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:46 schreef AnimeFan het volgende:
[..]
Idd.
Mensen zijn zich er niet van bewust dat gehoorschade leidt tot tinnitus en hyperacusis, ze denken dat je er alleen slechthorend van wordt.
Ik vind het nog makkelijker om je eigen verantwoordelijkheden maar af te schuiven op iemand anders.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:44 schreef mrazura het volgende:
[..]
Dat vind ik te makkelijk. Ga me niet vertellen dat jij vanaf het begin van je jeugd altijd met oordoppen in de discotheek gelopen hebt of dat jij nog nooit je ipod te hard hebt gezet. Het is ook gewoon de verantwoordelijkheid van de club of het event wie de muziek zo hard zet. Op dat moment ben jij je misschien nog niet bewust van de gevaren.
Het aanvoelen dat het te hard staat is vaak niet het geval. Alleen al aan het feit dat je aan hard geluid went. Die pluggen zetten de muziek voor jou 20db zachter. Waarom niet gewoon de muziek zachter zetten zodat het voor niemand schadelijk is. Het is gewoon aanbrengen van letsel en het zou gewoon strafbaar moeten zijn.quote:Op donderdag 29 november 2012 16:39 schreef Hugh_Myron het volgende:
[..]
Ik vind het nog makkelijker om je eigen verantwoordelijkheden maar af te schuiven op iemand anders.
Je voelt zelf hopelijk toch wel wanneer het geluid te hard staat. En ja, ik heb zelf altijd siliconen plugjes bij me, indien nodig.
Dat zou natuurlijk de beste oplossing zijn. Maar ik zie dat zo gauw nog niet gebeuren.quote:Op donderdag 29 november 2012 18:37 schreef mrazura het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon de muziek zachter zetten zodat het voor niemand schadelijk is. Het is gewoon aanbrengen van letsel en het zou gewoon strafbaar moeten zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |