First date seks is niet altijd awkward!quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:33 schreef Tegan het volgende:
[..]
Awkward first date seks of gegarandeerde lekkere seks. Hm.
Very true. Maar met een Fokker neem ik graag het zekere voor het onzekere.quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:35 schreef L-E het volgende:
[..]
First date seks is niet altijd awkward!
Niet volgende week vrijdag?quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:36 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
Deze aanbieding geldt alleen komende vrijdag heh!
als je verliefd bent is het nóg lekkerder. kun je nagaan.quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:33 schreef Tegan het volgende:
[..]
Awkward first date seks of gegarandeerde lekkere seks. Hm.
Ik ben niet verliefd? Of je versterkt mijn punt omdat ik niet verliefd ben op KT?quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:38 schreef dawg het volgende:
[..]
als je verliefd bent is het nóg lekkerder. kun je nagaan.
Verliefd zijn is tof.quote:Op dinsdag 27 november 2012 17:39 schreef Tegan het volgende:
[..]
Ik ben niet verliefd? Of je versterkt mijn punt omdat ik niet verliefd ben op KT?
Ja, waarom date jij eigenlijk nooit meer. Je had altijd vriendinnetjes enzo.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:00 schreef Q. het volgende:
Verliefd zijn is stom. Denk ik. Weet niet meer hoe het is.
Hij heeft gewoon een vriendin.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:15 schreef Tegan het volgende:
Ja, waarom date jij eigenlijk nooit meer. Je had altijd vriendinnetjes enzo.
is al zolang geleden dat ik niet zo goed meer weet hoe het voelt. een hoop stress, dat weet ik nog wel.quote:
Ik heb uberhaupt geen idee hoe dat isquote:Op dinsdag 27 november 2012 18:18 schreef dawg het volgende:
[..]
is al zolang geleden dat ik niet zo goed meer weet hoe het voelt. een hoop stress, dat weet ik nog wel.
ben je nog nooit verliefd geweest?quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:20 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik heb uberhaupt geen idee hoe dat is
Toen ik 16 was wel lange relatie gehad. Maar of dat echt verliefdheid was. Geen idee. Kan me weinig van gevoelens herinneren.quote:
quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:23 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Toen ik 16 was wel lange relatie gehad. Maar of dat echt verliefdheid was. Geen idee. Kan me weinig van gevoelens herinneren.
ik ben wel blij dat ik een paar echt verliefd zijn heb mogen meemaken, want het is een uniek gevoel.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:23 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Toen ik 16 was wel lange relatie gehad. Maar of dat echt verliefdheid was. Geen idee. Kan me weinig van gevoelens herinneren.
Je weet in ieder geval wat je mist.. of nouja, niet mistquote:Op dinsdag 27 november 2012 18:27 schreef dawg het volgende:
ik ben wel blij dat ik een paar echt verliefd zijn heb mogen meemaken, want het is een uniek gevoel.
maar toch vind ik het eigenlijk zo fijner. geen stress, geen gedoe, en wat ik je verder nog verteld heb.
Hm.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:27 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Vond hem wel lief en leuk enzo. Maar of het echte liefde was.. nee dat denk ik niet
nee.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:30 schreef Tegan het volgende:
[..]
Hm.
Ik vind hoe ik verliefd was op ex ook totaal niet te vergelijken met hoe ik me nu voel met date. Maar om dit dan gevoelloos te noemen, nee. Het hoeft niet altijd heel heftig en emotioneel te zijn om toch iets te zijn toch?
Ik bedoelde ook niet gevoelloos. Meer dat ik qua gewoon niet meer echt weet wat ik voor hem voelde. Ik was jong, was blij dat er iemand bij me wilde zijn en het was een leuke jongen. Maar echt verliefd, gok ik niet.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:30 schreef Tegan het volgende:
Hm.
Ik vind hoe ik verliefd was op ex ook totaal niet te vergelijken met hoe ik me nu voel met date. Maar om dit dan gevoelloos te noemen, nee. Het hoeft niet altijd heel heftig en emotioneel te zijn om toch iets te zijn toch?
Ik heb (nog) niet echt dat het gaat steken, want ik vind hem ook heel tof. Ik had het denk ik gewoon wel nodig dat hij mij in (in het begin) veel leuker vond dan ik hem, anders had ik die stap nooit aangedurftquote:Op dinsdag 27 november 2012 18:32 schreef dawg het volgende:
[..]
nee.
maar ik heb dat ook eens gehad, en van haar kant was er meer gevoel dan mijn kant, en ik had wel dat dat na een aantal maanden ging steken, tot het moment dat ik het afgekapt heb omdat ik het niet eerlijk tov haar vond.
maar iedereen is anders uiteraard.
Ja maar, zodra je het zeg maar niet uitmaakt als hij iets irritants doet dan is het toch wel meer dan 'regelmatig seks en iemand om tegen te praten'.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:32 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik bedoelde ook niet gevoelloos. Meer dat ik qua gewoon niet meer echt weet wat ik voor hem voelde. Ik was jong, was blij dat er iemand bij me wilde zijn en het was een leuke jongen. Maar echt verliefd, gok ik niet.
Mijn idee is dat het wel wat speciaals zal zijn en dat als je verliefd bent (Geweest) je het in ieder geval niet vergeet
verliefdheid is sowieso iets wat na verloop van tijd vanzelf over (zou moeten) gaan. Dus het is wel te hopen dat je meer aan elkaar hebt dan alleen maar verliefdheid, voor een lange relatie.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:30 schreef Tegan het volgende:
[..]
Hm.
Ik vind hoe ik verliefd was op ex ook totaal niet te vergelijken met hoe ik me nu voel met date. Maar om dit dan gevoelloos te noemen, nee. Het hoeft niet altijd heel heftig en emotioneel te zijn om toch iets te zijn toch?
Maar is dat dan liefde of goede vrienden waar je wat meer mee doet dan standaard vrienden? Met m'n ex was het uiteindelijk in ieder geval niet meer dan leuk samenwonen. Merkte dat ik hem steeds irritanter begon te vinden en er wel klaar mee was. Dus in die zin zijn er wel wat gevoelens geweest die weggingen.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:34 schreef Tegan het volgende:
Ja maar, zodra je het zeg maar niet uitmaakt als hij iets irritants doet dan is het toch wel meer dan 'regelmatig seks en iemand om tegen te praten'.
Ik ga denk ik die verliefdheidsfase dan gewoon overslaan.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:35 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
verliefdheid is sowieso iets wat na verloop van tijd vanzelf over (zou moeten) gaan. Dus het is wel te hopen dat je meer aan elkaar hebt dan alleen maar verliefdheid, voor een lange relatie.
En ik kan het weten natuurlijk.
Dat had je idd gewoon een neukertje met labelquote:Op dinsdag 27 november 2012 18:36 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Maar is dat dan liefde of goede vrienden waar je wat meer mee doet dan standaard vrienden? Met m'n ex was het uiteindelijk in ieder geval niet meer dan leuk samenwonen. Merkte dat ik hem steeds irritanter begon te vinden en er wel klaar mee was. Dus in die zin zijn er wel wat gevoelens geweest die weggingen.
Alleen jammer dat het neuken het laatste jaar ook niet echt meer gebeurdequote:Op dinsdag 27 november 2012 18:38 schreef Tegan het volgende:
Dat had je idd gewoon een neukertje met label.
Oh, als ik niet regelmatig seks krijg ben ik meteen weg.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:39 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Alleen jammer dat het neuken het laatste jaar ook niet echt meer gebeurde![]()
Wel van geleerd
Dat was kut heh.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ach ja, verliefd, dat ben ik ook eens geweest!
Toen vond ik seks nog niet zo leukquote:Op dinsdag 27 november 2012 18:40 schreef Tegan het volgende:
Oh, als ik niet regelmatig seks krijg ben ik meteen weg.
Date noemde me laatst seksverslaafde.
Opa vertelt!quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Ach ja, verliefd, dat ben ik ook eens geweest!
*kuch reutel*quote:
en dat terwijl jullie nog niet eens geneukt hebben!quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:40 schreef Tegan het volgende:
[..]
Oh, als ik niet regelmatig seks krijg ben ik meteen weg.
Date noemde me laatst seksverslaafde.
quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:47 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ik kom wel naast je zitten met m'n looprekje.
Ja, ik masturbeer altijd als we lepeltje lepeltje liggen te slapen.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:47 schreef KomtTijd... het volgende:
[..]
en dat terwijl jullie nog niet eens geneukt hebben!
Werthers echte©!quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:51 schreef Grrrrrrrr het volgende:
![]()
*laatste stuk bejaardensnoep deelt*
of hij is gewoon niet zoveel gewend.quote:Op dinsdag 27 november 2012 18:40 schreef Tegan het volgende:
[..]
Oh, als ik niet regelmatig seks krijg ben ik meteen weg.
Date noemde me laatst seksverslaafde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |