Peace, ik bedoelde het echt niet verkeerdquote:Op zondag 25 november 2012 00:52 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ik ben ooit begonnen als alt zonder techniek, nam na 5 jaar zangles en sindsdien ben ik sopraan/mezzo.
In de jaren dat ik intensief zangles had deed ik mee aan het Nederlands Studenten Kamerkoor en daarna allerlei projecten naast het vaste studentenkoor (CM in Leiden), maar ik had ook allergieën en pushte mezelf teveel door verkoudheden heen, waardoor ik stemproblemen kreeg. sindsdien zing ik minder vaak en minder intensief, ook vaker mezzo.
Studeren doe ik niet elke dag hoor, af en toe even zitten met een opname en de muziek voor mijn neus. ik lees gelukkig makkelijk en leer ook wel snel.
ik vidn zingen vooral heel leuk, heb geen zangles meer, geen conservatoriumambities meer ook (had ik toen wel, zong ook wel solo's). Die tijd is voorbij, mijn stem en gestel zijn te zwak daarvoor. doe wel zo uitdagend mogelijke projecten nu, ben heel blij dat ik mag invallen bij MUSA.
In welke stad studeer je? Groningen toch? Ben je van Bragi en Bragi A capella naar een ander koor gegaan?
Peace bro?
ja hoor, ben bij de kno arts in voorburg geweest, dr franken, die "doet" zangers, en ook bij een logopediepraktijk gericht op zangers. plaatje van mn stembanden liet kleine dunne bandjes zien. ben eigenlijk een lichte sopraan, mis de techniek voor de echte hoogte - zit deels tussen mn orenquote:Op zondag 25 november 2012 01:05 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Peace, ik bedoelde het echt niet verkeerd![]()
Zingen is inderdaad erg leuk en je moet inderdaad niet forceren door elke dag te oefenen (al wel respect dat je op dat niveau kunt zingen dan).
Wel zonde dat je dan geen sterke stem hebt, heb je wel eens een fonetogram laten maken? (niet dat ik twijfel over je kennis, maar er zijn genoeg mensen die wel sopraan kunnen zingen, maar dat daar niet de kracht van de stem ligt en dat je dan misschien idd als messo beter op je plaats bent, lichamelijk gezien)
Ga er maar vanuit dat ik duizend keer slechter ben dan jij. Ik kan sopraan zingen, maar mijn kwaliteiten zitten bij de alten (sopraan zingen maakt mijn stem moe). Ik heb een tijdje bij Bragi gezeten en tegelijk bij (o... god... als de koren in Groningen kent ga je nu dood van het lachen) bij Bathroom (en als je de koren niet kent zegt de naam genoeg) maar daar zit ook het grootste deel van mijn vrienden. Dus ik heb voor hun gekozen. Koor is voor mij een sociaal feestje en mijn stem is toch niet mooi genoeg (voel me altijd een b eetje schuldig daarom, ook al zijn de anderen het er niet mee eens).
Nicequote:Op zondag 25 november 2012 01:14 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
ja hoor, ben bij de kno arts in voorburg geweest, dr franken, die "doet" zangers, en ook bij een logopediepraktijk gericht op zangers. plaatje van mn stembanden liet kleine dunne bandjes zien. ben eigenlijk een lichte sopraan, mis de techniek voor de echte hoogte - zit deels tussen mn oren
luister maar (solo vanaf 2.40, filmpje is hier al een paar keer voorbij gekomen)
koor was voor mij ook een sociaal feestje. serieus muziek maken en daarnaast flink de kroeg in, ook niet ideaal voor je stem
leuk dat je een passend koor gevonden hebt, toch?
Klinkt lekkerquote:Op zondag 25 november 2012 10:30 schreef conleche het volgende:
Oh ik had gisteren een soort tomaten knoflooksoepje gemaakt en dat was zo simpel en lekker dat ik het even wil delen: Ik weet niet of jullie weleens van die knoflookolijven kopen, van die verse met de hele tenen er nog bij? Nou ja, die knoflook eet ik nooit zo op, maar doe ik samen met de olie in een pan, kneus ze een beetje laat ze wat fruiten, doe er dan twee grote tomaten in stukken bij en peper en laat het weer wat pruttelen en dan de staafmixer erop. Echt superlekker.
Oeh thx!quote:Op zondag 25 november 2012 10:30 schreef conleche het volgende:
Oh ik had gisteren een soort tomaten knoflooksoepje gemaakt en dat was zo simpel en lekker dat ik het even wil delen: Ik weet niet of jullie weleens van die knoflookolijven kopen, van die verse met de hele tenen er nog bij? Nou ja, die knoflook eet ik nooit zo op, maar doe ik samen met de olie in een pan, kneus ze een beetje laat ze wat fruiten, doe er dan twee grote tomaten in stukken bij en peper en laat het weer wat pruttelen en dan de staafmixer erop. Echt superlekker.
knap!quote:Op zondag 25 november 2012 11:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zo, 2,5 jaar aan administratie eindelijk uitgezocht en opgeruimd. Wat een takkewerk.
Ik doe niet meer aan lijstjes geloof ik.
Ik ben precies met hetzelfde bezigquote:Op zondag 25 november 2012 11:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zo, 2,5 jaar aan administratie eindelijk uitgezocht en opgeruimd. Wat een takkewerk.
Ik doe niet meer aan lijstjes geloof ik.
Staat hier ook op het programma voor vandaagquote:Op zondag 25 november 2012 11:33 schreef XcUZ_Me het volgende:
Zo, 2,5 jaar aan administratie eindelijk uitgezocht en opgeruimd. Wat een takkewerk.
Ik doe niet meer aan lijstjes geloof ik.
Oh, dat kijk ik ook wel eens, jaquote:Op zondag 25 november 2012 11:34 schreef Perruche het volgende:
[..]
knap!
Ik doe het nu 1x per drie maanden ofo, dat scheelt wel...
Ik kijk supersize vs superskinnyover een kwartiertje naar de sportschool, extra motivatie!:P
Lekker, grenadinequote:
Zweet jij dan nooit als je fysieke arbeid verricht?quote:Op zondag 25 november 2012 12:57 schreef sigme het volgende:
Nou, ik heb weer gesponnen. Geheel tegen mijn principes in zweet ik me daarbij een ongeluk.
Nee. Ik ben niet gewend aan zweten, totdat ik ging sporten in een sportschool ook echt nooit gedaan. Het begon met een beetje vochtige huid op zo'n stepapparaat maar bij dit fietsen lopen er echt een paar druppels over m'n gezichtquote:Op zondag 25 november 2012 12:58 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Zweet jij dan nooit als je fysieke arbeid verricht?
Mwah, was best wel lekker eigenlijkquote:
Als je nu jouw Duutser met zijn vader liet aanklooien, zodat jij een dagje niks hebt? Misschien dan wel lekker voor ze koken?quote:Op zondag 25 november 2012 12:41 schreef Jagärtrut het volgende:
Met de duutsers vader op de boot. Precies hetzelfde programma als vorige week.
Ben een beetje moe van duuts praten en van bezoek hebben...
Had ik dat maarquote:Op zondag 25 november 2012 13:04 schreef sigme het volgende:
[..]
Nee. Ik ben niet gewend aan zweten, totdat ik ging sporten in een sportschool ook echt nooit gedaan. Het begon met een beetje vochtige huid op zo'n stepapparaat maar bij dit fietsen lopen er echt een paar druppels over m'n gezicht.
Nou ja, het kan vast geen kwaad.
^^quote:Op zondag 25 november 2012 12:23 schreef Tinkepink het volgende:
SportenBen mijn sportknopje een beetje kwijt (lees: lui).
Online kaartje kopen?quote:Op zondag 25 november 2012 14:59 schreef Perruche het volgende:
ha, we gaan om 4 uur naar de film! hoop dat er nog een plekje is
geprobeerd maar die zegt dat er geen stoelen meer beschikbaar zijn. misschien een error of gewoon te kort voor aanvang van de voorstelling?quote:
Skyfall? Want die zit volgens mij best vol iedere x. Toen ik er was wel iig.quote:Op zondag 25 november 2012 15:02 schreef Perruche het volgende:
[..]
geprobeerd maar die zegt dat er geen stoelen meer beschikbaar zijn. misschien een error of gewoon te kort voor aanvang van de voorstelling?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |