Hij heeft gewoon geen honger 's avonds. Ik maak er ook wel eens pap van als hij niet wil drinken, maar dat hoeft hij ook niet. Ranja evenmin.quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:09 schreef Spees_Eend het volgende:
In gewone koemelk zitten niet genoeg voedingsstoffen voor een baby van zijn leeftijd. Heb je al eens een ander merk geprobeerd? Andere temperatuur? Koud?
Maar hij slaapt wel goed dan 's avonds? zonder fles? Ik zou er niet zo'n probleem van maken eigenlijk....Wil je melk, prima...Wil je het niet..ook prima....quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:11 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon geen honger 's avonds. Ik maak er ook wel eens pap van als hij niet wil drinken, maar dat hoeft hij ook niet. Ranja evenmin.
Hoeveel opvolgmelk ''moet'' hij per dag hebben? Of valt het onder de stelregel minimaal 500ml zuivel (incl toetje, Optimel e.d.) per dag?
ze zegt 180 's ochtends, plus nog 150 's middags. (meestal neem ik aan) En ik neem aan nog wel water oid tussendoor ?quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:23 schreef Spees_Eend het volgende:
Als hij structureel maar 180ml binnenkrijgt met ruim 9 maanden, dan zou ik wel een oplossing willen. Out of the box... droomvoeding proberen?
Hij krijgt half 7 warm eten + toetje.quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:18 schreef PureEvil het volgende:
[..]
Maar hij slaapt wel goed dan 's avonds? zonder fles? Ik zou er niet zo'n probleem van maken eigenlijk....Wil je melk, prima...Wil je het niet..ook prima....
Hij krijgt wel meer gelukkig, de pap gaat er moeizaam in maar het lukt vaak wel. Dus sowieso +/- 350ml. Toetje (kwark op yoghurt) 100/150ml. Zit je al op 450/500.quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:23 schreef Spees_Eend het volgende:
Als hij structureel maar 180ml binnenkrijgt met ruim 9 maanden, dan zou ik wel een oplossing willen. Out of the box... droomvoeding proberen?
Hij drinkt gemiddeld 200/250 ml ranja tussendoor. Slimpie zonder suiker, en ook maar een drupje op een fles hoorquote:Op vrijdag 13 september 2013 22:27 schreef PureEvil het volgende:
[..]
ze zegt 180 's ochtends, plus nog 150 's middags. (meestal neem ik aan) En ik neem aan nog wel water oid tussendoor ?
Die rotzooi geef ik ook niet hoorquote:Op vrijdag 13 september 2013 22:33 schreef Pvoesss het volgende:
Ik zou mij er niet heel erg druk om maken eigenlijk.![]()
Op een andere manier zorgen voor voldoende vocht zou ik wel heel belangrijk vinden.
En gewoon gaan voor kwark, yoghurt.
Probeer als het voor jou wel belangrijk is anders Nannycare geitenmelk.
Alle papjes en vanille buiscuit banaan dingen zijn eigenlijk alleen extra suiker en zou ik iig niet proberen.
Hij krijgt elke dag 10mcg vitD!quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:35 schreef Pvoesss het volgende:
Vergeet alleen de extra vitamine D niet!
Nee lijkt mij ook niet, was notabene een advies van haar CB.quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:40 schreef Spees_Eend het volgende:
Oh dan had ik het verkeerd onthouden, mobiel kun je niet van pagina wisselen en je was net de laatste van vorige pagina. Ik dacht dat hij vaak niks behalve de eerste dronk.
Ik vind het een vreemd advies, melkpoeder door groente en fruitIk zou daar echt niet aan beginnen. Groente moet naar groente smaken en fruit naar fruit, niet naar zoete pure poedermelk.
Euhm, Neequote:Op vrijdag 13 september 2013 22:43 schreef Poesopstokje het volgende:
Niet lachen hoor, misschien stomme vraag.
Kan ik niet gewoon 10 scheppen melkpoeder op een fles van 180 gooien? Of werkt het zo niet
quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:47 schreef PureEvil het volgende:
[..]
Euhm, NeeLijkt me ook niet echt lekker trouwens
![]()
En dan gelijk ff een stomme vraag van mijn kant...Waarom eten jullie zo laat?
Dat is toch een voedingssupplement voor een betere eetlust? (Snel gegoogled)quote:Op vrijdag 13 september 2013 22:59 schreef Pvoesss het volgende:
Nee dat is veel te belastbaar om meer scheppen te doen.
Ik zou iets als floradix kindervital geven ipv ranja. Dan heeft het sowieso al het benodigde binnen
Ik had al ge-editquote:Op vrijdag 13 september 2013 23:05 schreef Pvoesss het volgende:
Nee Kindervital is een supplement![]()
Gewoon wat vitamines en ook prima te mixen door de yoghurt of kwark.
dat was iig altijd voor kinderen vanaf 6 maanden (nogsteeds overal maar in nl is het volgens de overheid pas vanaf 3 )
Hest een foto van de goede?quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:10 schreef Pvoesss het volgende:
Je moet alleen niet de Fruity hebben dan
Dankjewel!quote:Op vrijdag 13 september 2013 23:13 schreef Pvoesss het volgende:
Gebruiksaanwijzing
Gebruik voor kinderen van 6 maanden tot 2 jaar dagelijks 1 x 5 ml bij de maaltijd.
[ afbeelding ]
Ze had het over ''bouwstoffen'', dus daar kun je van alles van maken.quote:Op zondag 15 september 2013 20:04 schreef Spees_Eend het volgende:
Over welke voedingsstoffen had ze het danVoedingsvezels? Anders zou ik niet weten wat ze bedoelen. Of hadden ze het over de melk waarmee je de pap aanmaakt? Wat bedoel je met broodje? Daar zou ik dan weer een snee volkorenbrood adviseren.
Ja maar het ''moest'' van het CB. Vandaar dat ik hier even kom vragen of het wel echt zo nodig is.quote:Op zondag 15 september 2013 20:26 schreef kaatjejannie het volgende:
Dan skip je het toch? Je bepaalt zelf wat je hem geeft. Luuk krijgt nooit pap, hij drinkt 3 flessen, krijgt brood, fruit en aardappels/groente.
Ik moet van het cb ook mijn kind laten huilen als hij snachts huilt. Doe ik ook niet. Jij bent zijn moeder toch? Het cb heeft een adviserende rol, geen bepalende rol.quote:Op zondag 15 september 2013 20:27 schreef Poesopstokje het volgende:
[..]
Ja maar het ''moest'' van het CB. Vandaar dat ik hier even kom vragen of het wel echt zo nodig is.
Ja de vorige keer dat ik zelf bepaalde wat ik mijn kind gaf werd ik hier flink afgebrandquote:Op zondag 15 september 2013 20:29 schreef kaatjejannie het volgende:
[..]
Ik moet van het cb ook mijn kind laten huilen als hij snachts huilt. Doe ik ook niet. Jij bent zijn moeder toch? Het cb heeft een adviserende rol, geen bepalende rol.
Hier idd hetzelfde. Heb nog een voorraad staan en die maak ik gewoon op, daarna krijgt ze gewoon koemelk..quote:Op woensdag 25 september 2013 17:17 schreef Kyara het volgende:
Standaard 2 is vanaf 6 maanden. Standaard 3 zou met 10 maanden "moeten". Wij zijn tot 1 jaar standaard 2 blijven gebruiken en daarna over op koemelk.
standaard 2 heeft van sommige dingen iets meer en van sommige iets minder.quote:Op woensdag 25 september 2013 17:19 schreef Suikertante het volgende:
Dat lees ik vaker over standaard 3. Maar je hoeft dus helemaal niet te kijken naar de behoefte van je kind en kunt gewoon met een half jaar overstappen? Of merkt je baby er helemaal niets van?
Bij M hebben we heel moeilijk gedaan met langzaam overgaan. Bij de meisjes was de standaard 1 op en hebben we die ene fles kv per dag gewoon 2 gegeven en dat ging in elk geval zonder problemen.quote:Op woensdag 25 september 2013 17:19 schreef Suikertante het volgende:
Dat lees ik vaker over standaard 3. Maar je hoeft dus helemaal niet te kijken naar de behoefte van je kind en kunt gewoon met een half jaar overstappen? Of merkt je baby er helemaal niets van?
Hier overgestapt met 6mnd en een beetje omdat ik m'n nr1 nog moest opmaken. Daarna gelijk overgegaan, ik heb niet gemengd of zo.quote:Op woensdag 25 september 2013 17:19 schreef Suikertante het volgende:
Dat lees ik vaker over standaard 3. Maar je hoeft dus helemaal niet te kijken naar de behoefte van je kind en kunt gewoon met een half jaar overstappen? Of merkt je baby er helemaal niets van?
Strak planquote:Op woensdag 25 september 2013 17:30 schreef Suikertante het volgende:
Oke, dan ga ik geen pakken meer inslaan en gewoon over als hij 1/2 is. Bedankt!
En Poesopstokje, sowieso fijn dat hij weer eet
Bedankt!quote:Op donderdag 26 september 2013 13:02 schreef Pvoesss het volgende:
Er is geen vaste richtlijn en verplichting. Ook met kunstvoeding kan je voeden op verzoek en zolang je geen liters geeft is dat echt prima.
Je let heel erg op de regeltjes die geen regeltjes zijn. Kijk naar wat er nodig is en als jij niet wil voeden na 1,5 uur en er liever 3 uur tussen hebt dan doe je gewoon 120/4![]()
Borstvoeding kan je in principe al niet teveel geven en zolang jij niet extreem veel kunstvoeding geeft kan het echt geen kwaad.
Lang verhaal kort: Ja 120/4 is prima om aan te houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |