En nu ben je weer Uithoornquote:Op dinsdag 20 november 2012 11:39 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
Daar ben ik wel eens geweest
ENGquote:Op dinsdag 20 november 2012 11:39 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
Daar ben ik wel eens geweest
Zo krijg je nooit een vent in bed.. je had nu moeten zeggen: "Kun je niet nog een keer langs komenquote:
ohja heb ik wel eens van gehoord jaquote:Op dinsdag 20 november 2012 11:40 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
wait whut?
[..]
Bij die hockeyclub, Qui-vive
quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:41 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
ohja heb ik wel eens van gehoord ja
shit weer verpestquote:Op dinsdag 20 november 2012 11:40 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Zo krijg je nooit een vent in bed.. je had nu moeten zeggen: "Kun je niet nog een keer langs komen![]()
"
Andere mensen helpen (vooral op internet) kan ik wel, maar zelf volg ik nooit mijn advies op en maak ik blundersquote:
Dat geo je dit moet vertellen, godverdomme het is slecht met de hosselskills van deze dame gesteld.quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:40 schreef Geo4kant het volgende:
[..]
Zo krijg je nooit een vent in bed.. je had nu moeten zeggen: "Kun je niet nog een keer langs komen![]()
"
quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:42 schreef Typisch het volgende:
[..]
Dat geo je dit moet vertellen, godverdomme het is slecht met de hosselskills van deze dame gesteld.
Ik geef jou een kans om mij van het tegendeel te bewijzenquote:Op dinsdag 20 november 2012 11:45 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
vond je seks niet vies?
Werkt dit bij mannen wel?quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:46 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
Ik geef jou een kans om mij van het tegendeel te bewijzen
oke lief van jequote:Op dinsdag 20 november 2012 11:46 schreef AldoTheApache het volgende:
[..]
Ik geef jou een kans om mij van het tegendeel te bewijzen
Naja op een andere manier.. ik denk dat je die stront die aan je pik zit dan ook vies gaat vinden hoorquote:Op dinsdag 20 november 2012 11:47 schreef Typisch het volgende:
Als je seks vies vind dan moet je misschien eens het andere dan waarmee je het vies vond proberen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |