Niet dat ik haar navel wil opzoeken, maar omdat ik een nieuwe foto wil maken en eropzetten.quote:Op vrijdag 16 november 2012 22:56 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
jij bent echt geobsedeerd
goed excuus om AJ haar buik eens goed te bekijkenquote:Op vrijdag 16 november 2012 22:57 schreef AppelCake het volgende:
[..]
Niet dat ik haar navel wil opzoeken, maar omdat ik een nieuwe foto wil maken en eropzetten.
Red me!!!quote:Op vrijdag 16 november 2012 22:56 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
jij bent echt geobsedeerd
Ja tuurlijk, wat jij wil.quote:Op vrijdag 16 november 2012 22:58 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
goed excuus om AJ haar buik eens goed te bekijken
doe maar niet met je miley buikquote:Op vrijdag 16 november 2012 22:57 schreef AppelCake het volgende:
[..]
Niet dat ik haar navel wil opzoeken, maar omdat ik een nieuwe foto wil maken en eropzetten.
Was maar een grapje.quote:Op vrijdag 16 november 2012 22:59 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
doe maar niet met je miley buik
denk niet echt dat je mij nodig hebt, jij vreet appel met huid en haar opquote:
Heb nu de 9320 fijn ding hoor, weet niet hoe je die kapot kan makenquote:
Kom ik zo agressief over?quote:Op vrijdag 16 november 2012 23:00 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
denk niet echt dat je mij nodig hebt, jij vreet appel met huid en haar op
nee, dat is het niet. maar appel weegt niks. als jij hard snuift hangt ie aan je neusquote:
1x waterschade door aanrijding met fietser en 2x was dat oplaaddingetje kapot, toen was ik er wel klaar meequote:Op vrijdag 16 november 2012 23:02 schreef ChesterPerry het volgende:
[..]
Heb nu de 9320 fijn ding hoor, weet niet hoe je die kapot kan maken
Zeg je nu dat ik een grote neus heb?quote:Op vrijdag 16 november 2012 23:03 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
nee, dat is het niet. maar appel weegt niks. als jij hard snuift hangt ie aan je neus
quote:Op vrijdag 16 november 2012 23:03 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
1x waterschade door aanrijding met fietser en 2x was dat oplaaddingetje kapot, toen was ik er wel klaar mee
quote:Op vrijdag 16 november 2012 23:04 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Zeg je nu dat ik een grote neus heb?
dat weet ik niet eigenlijk. maar wat ik wil zeggen is dat jij appel wel aan kan. je doet immers aan kickboxquote:Op vrijdag 16 november 2012 23:04 schreef Angel-Joy het volgende:
[..]
Zeg je nu dat ik een grote neus heb?
ja maar die kan niet whatsappenquote:Op vrijdag 16 november 2012 23:04 schreef pannenkoekeneter het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
kan niet kapot
dat is waarquote:Op vrijdag 16 november 2012 23:06 schreef promisionxexposed het volgende:
[..]
ja maar die kan niet whatsappen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |