En vergeet niet dat vrijdag Children in Need is, met een speciale prequel op en trailer van de Christmas Special!quote:Op woensdag 14 november 2012 21:15 schreef richardbaalman het volgende:
Er duiken speculaties op over de Valeyard
Ik vind CiN sowieso altijd wel leuk.quote:Op vrijdag 16 november 2012 10:02 schreef Breuls het volgende:
Vanavond Children in Need
(enthousiast zijn over een jaarlijkse benefietavond omdat je dan twee minuten Doctor Who krijgt.)
Wel een deceptie als je er allemaal eten in stopt en-ie dan ineens vol zit.quote:
Pull to open is in ieder geval wél van toepassing hier...quote:
quote:Op vrijdag 16 november 2012 21:44 schreef lunapuella het volgende:
De trailer net wel gezien idd, maar geen prequel. Had het eerste half uur van Children in Need gemist, dus vraag me nu af of ik de prequel gemist heb of dat 'ie nog komt...
Trailer zag er wel tof uit, ben erg benieuwd!
Een blik op de glimlach en dat neusje van Jenna Louise Coleman en je bent toch al je zorgen vergeten...quote:Op zaterdag 17 november 2012 14:35 schreef richardbaalman het volgende:
Hij is nog nooit zo verbitterd geweest na de dood van een companion..... hopelijk komt dit goed
quote:
quote:Op vrijdag 16 november 2012 21:57 schreef Omentuva het volgende:
[..]
Trailer leek cool, hopen dat het verhaal van kennismaken met de nieuwe companion niet ondergesneeuwd raakt, though.
Ice Warriors(3rd Doctor vijand)?quote:Op zaterdag 17 november 2012 10:09 schreef Breuls het volgende:
Nice prequel. Hier is de trailer:
Coleman en Smith zitten een beetje te grappen over 'totally different character' voor wat betreft Oswin uit Asylum of the Daleks. Dat is of waar, of Clara/Oswin is een typsche Moffat-creatie waar geen touw aan vast te knopen is.
A Sontaran and a delicious lesbian couplequote:Op zaterdag 17 november 2012 11:28 schreef Breuls het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
[ afbeelding ][ afbeelding ]
Ik zou van het laatste uitgaan, de manier waarop "ontkend" werd dat Clara een ander karakter is was nou niet echt overtuigend.quote:Op zaterdag 17 november 2012 10:09 schreef Breuls het volgende:
Nice prequel. Hier is de trailer:
Coleman en Smith zitten een beetje te grappen over 'totally different character' voor wat betreft Oswin uit Asylum of the Daleks. Dat is of waar, of Clara/Oswin is een typsche Moffat-creatie waar geen touw aan vast te knopen is.
Moffat geval dusquote:Op zaterdag 17 november 2012 16:54 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Ik zou van het laatste uitgaan, de manier waarop "ontkend" werd dat Clara een ander karakter is was nou niet echt overtuigend.
Wat mij betreft is Oswin uit de toekomst en is ze companion van de Doctor geweest.
Op de een of andere manier is ze haar geheugen/identiteit kwijtgeraakt en weet niet meer dat ze Clara is en met de Doctor gereisd heeft.
Ja, bijvoorbeeld. Maar Moffat weet meer ingewikkelde dingen te bedenken. Zoals een companion die een kind krijgt, dit verliest, waarna het kind zelf ook een paar keer door de tijd reist, kan regenereren, jeugdvrienden wordt met de companion en uiteindelijk met de Doctor trouwt.quote:Op zaterdag 17 november 2012 16:54 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Ik zou van het laatste uitgaan, de manier waarop "ontkend" werd dat Clara een ander karakter is was nou niet echt overtuigend.
Wat mij betreft is Oswin uit de toekomst en is ze companion van de Doctor geweest.
Op de een of andere manier is ze haar geheugen/identiteit kwijtgeraakt en weet niet meer dat ze Clara is en met de Doctor gereisd heeft.
als hij het niet schreef werd moffat met een wit jasje afgevoerdquote:Op zaterdag 17 november 2012 19:15 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ja, bijvoorbeeld. Maar Moffat weet meer ingewikkelde dingen te bedenken. Zoals een companion die een kind krijgt, dit verliest, waarna het kind zelf ook een paar keer door de tijd reist, kan regenereren, jeugdvrienden wordt met de companion en uiteindelijk met de Doctor trouwt.
Ik vond haar tata's troostender, die zijn ook al op de buis geweestquote:Op zaterdag 17 november 2012 14:47 schreef Karstman het volgende:
[..]
Een blik op de glimlach en dat neusje van Jenna Louise Coleman en je bent toch al je zorgen vergeten...
Overigens, sneeuwpoppenmonsters zijn cool!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 19-11-2012 13:50:18 ]![]()
1 dag na JFK moordquote:Op vrijdag 23 november 2012 15:29 schreef Breuls het volgende:
Vandaag begint het vijftigste jaar van Doctor Who
[ afbeelding ]
Happy Anniversary, Doctor!![]()
![]()
De Snowmen onthuld:
"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
En maar denken dat het niet erger kon na de Weeping Angels
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Typisch Dr Who, monsters maar dan zonder armen. Op het eerste gezicht net zo eng als een alien zonder benen met een pleeontstopper. maar het zal vast weer genieten worden!Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)![]()
Happy Birthday Karen Gillian!"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje![]()
Zijn er al geweest hoor, ook in de nieuwe serie.quote:Op woensdag 28 november 2012 21:22 schreef krullenbolletje het volgende:
Ik hoop zo dat de nieuwe companion eens een keer niet verliefd wordt op the doctor
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Donna, Martha, Rory, Captain Jack... oh wacht...quote:Op woensdag 28 november 2012 21:25 schreef trovey het volgende:
[..]
Zijn er al geweest hoor, ook in de nieuwe serie."A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje![]()
Donna en Rory wel de uitzonderingen inderdaad. Maar Rory is dan weer als liefje van Amy aan komen waaien, net als Mickey destijds met Rose dus helemaal volwaardig companion vind ik hem ook weer niet ...I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!![]()
Uhm pardon.... Volgens mij was/is Captain Jack echt wel verliefd op de doctor....quote:Op woensdag 28 november 2012 22:14 schreef Karstman het volgende:
[..]
Donna, Martha, Rory, Captain Jack... oh wacht...
Ik zag gisteravond dat John Barrowman een rol heeft in Arrow (eigenlijk een erg slecht aftreksel van een actiehelden/striphelden serie). Ben benieuwd wat hij verder in die serie gaat doen....![]()
Jack verliefd? Kweenie, volgens mij is het allemaal wat ingewikkelder, ook bij de andere companions. De enige die echt een crush had, was Martha, vond ik. Zelfs bij Rose ging het een stuk dieper.
Maar goed, dat is uiteindelijk allemaal semantiek en definities, heeft ook weinig zin
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Ik had destijds wel het idee dat er een soort triootje was, Doctor die verliefd was op Rose, Rose op Jack en Jack op de Doctor. Was een leuke dynamiek tussen die drie trouwens.You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home![]()
Ik denk dat er inderdaad een dynamische intimiteit bestond tussen die drie, maar om dat nou eenvoudig verliefdheid te noemen vind ik dan weer wat te makkelijk. Bij mensen die regelmatig samen de dood in de ogen kijken, ontstaat er denk ik iets dat weinig met vlinders en niet kunnen eten en giebelige spanning te maken heeft."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Rose op Jack? Wat?quote:Op donderdag 29 november 2012 13:26 schreef Angelof9 het volgende:
Ik had destijds wel het idee dat er een soort triootje was, Doctor die verliefd was op Rose, Rose op Jack en Jack op de Doctor. Was een leuke dynamiek tussen die drie trouwens.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
quote:Op vrijdag 16 november 2012 12:44 schreef Breuls het volgende:
[..]
Wel een deceptie als je er allemaal eten in stopt en-ie dan ineens vol zit.
WAT NOU VOL!
BIGGER ON THE INSIDE, DAMNIT!
Ja doei.![]()
Uh, ja? Ze was helemaal weg van hem in het begin.quote:You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home![]()
Jij moet andere afleveringen hebben gezien dan ik. Ze vond hem wel spannend in het begin, maar verliefd/gek op? Dacht het niet...Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)![]()
quote:Op donderdag 29 november 2012 15:36 schreef Angelof9 het volgende:
[..]
Uh, ja? Ze was helemaal weg van hem in het begin.Ja, in het begin, maar seizoen 2 draaide juist om de band tussen The Doctor en Rose. Dat was waarom Doomsday zo'n impact had.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:54 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Jij moet andere afleveringen hebben gezien dan ik. Ze vond hem wel spannend in het begin, maar verliefd/gek op? Dacht het niet...I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Ja, precies.quote:Op donderdag 29 november 2012 15:54 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Jij moet andere afleveringen hebben gezien dan ik. Ze vond hem wel spannend in het begin, maar verliefd/gek op? Dacht het niet..."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
En laten we wel wezen, de Captain is een sexy beast, ik overweeg nog steeds het ontwikkelen van een mancrush op hem.Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)![]()
Nou, dan moet je nu naar Arrow kijken, want daar heeft Barrowman een rol in.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Ik heb eigenlijk helemaal niks met hemquote:Op vrijdag 30 november 2012 08:58 schreef Captain_Fabulous het volgende:
En laten we wel wezen, de Captain is een sexy beast, ik overweeg nog steeds het ontwikkelen van een mancrush op hem.Ook niks tegen hem, vind het altijd leuk als Captain Jack weer opduikt, maar het dwepen met John Barrowman snap ik niet zo goed.
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Als het van Danny mag, een zijsprong, Google eens Mathew Golding van het Nationaal Ballet. Groot rivaal voor Jack als het om m'n mancrush gaat.Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)![]()
quote:Op vrijdag 30 november 2012 08:58 schreef Captain_Fabulous het volgende:
En laten we wel wezen, de Captain is een sexy beast, ik overweeg nog steeds het ontwikkelen van een mancrush op hem.
You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home![]()
De Captain ten tijde van DW is was een stuk knapper dan dat ie nu in Arrow is. Jack is toch echt een tikkie ouder geworden. En ietsje zwaarder..."...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Dat begrijp ik dan weer welquote:Op vrijdag 30 november 2012 09:32 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Als het van Danny mag, een zijsprong, Google eens Mathew Golding van het Nationaal Ballet. Groot rivaal voor Jack als het om m'n mancrush gaat.
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Captain Jack is een stuk sexier dan John Barrowman, vind ik. Het is een heel goede acteur dus.Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)![]()
Je gaat wel eens naar het nationaal ballet?quote:Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)![]()
quote:Op vrijdag 30 november 2012 09:56 schreef Captain_Fabulous het volgende:
[..]
Je gaat wel eens naar het nationaal ballet?Dans is niet mijn medium, zeg maar, hoewel ik het wel mooi vind.
Ik vind hem altijd een beetje over the top, qua acteren. Beetje overdreven. Alsof ie op het toneel staat in plaats van voor de camera.quote:Op vrijdag 30 november 2012 09:56 schreef Captain_Fabulous het volgende:
Captain Jack is een stuk sexier dan John Barrowman, vind ik. Het is een heel goede acteur dus."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Een beetje overacten is in het Who universum wel nodig vind ik. Er gebeuren daar zoveel dingen die over the top zijn...en weggeacteerd worden door een Dalek wil geen mens natuurlijk.quote:Op vrijdag 30 november 2012 10:00 schreef wonderer het volgende:
Ik vind hem altijd een beetje over the top, qua acteren. Beetje overdreven. Alsof ie op het toneel staat in plaats van voor de camera.Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)![]()
Bij hem voelt het wat meer... ja, kweenie. Gemaakt of zo. Ik kan het lastig uitleggen, ik heb er gewoon niet zoveel mee. Kan gebeuren
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
twitter:bbcdoctorwho twitterde op vrijdag 30-11-2012 om 18:42:38As we countdown to Christmas and The Snowmen, we’re delighted to confirm our traditional Adventure Calendar is back! http://t.co/19DkYVvw reageer retweet
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje![]()
Mooie stills uit de Christmas special:
"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Zo raar gephotoshopped dat het een tekening lijkt. Is wellicht de bedoeling, maar ik vind het iets raars hebben.You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home![]()
Ik vind het ook niet mooi.
Ik heb trouwens over haar gedroomd, dat ze heel verlegen en stil en stom was.![]()
Zin in pizza? Simpel pizzarecept - Uitgebreid pizzarecept! - DIY pizzaschep - Bestron Alfredo Tuning - kookkompas.nl![]()
Aldus JLC in de Radio Times deze week.quote:I'm not Oswin: I'm a different person who looks and sounds like Oswin.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Oeh, mooi! Zou het permanent zijn of alleen voor de kerstaflevering? Het ziet er wel lekker strak uit. Al had het rommelige/bruinige wel wat knus'."...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Zoals ik het artikel lees is het permanentquote:Op zaterdag 8 december 2012 12:32 schreef WheeleE het volgende:
Oeh, mooi! Zou het permanent zijn of alleen voor de kerstaflevering? Het ziet er wel lekker strak uit. Al had het rommelige/bruinige wel wat knus'.
Alleen jammer dat je er nog niet veel van ziet.
Ik dacht trouwens dat de TARDIS alleen veranderde als de Doctor zelf ook veranderde.![]()
Niet per definitie dacht ik. Van Negen naar Tien is de TARDIS niet veranderd toch?quote:Op zaterdag 8 december 2012 12:47 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Zoals ik het artikel lees is het permanent
Alleen jammer dat je er nog niet veel van ziet.
Ik dacht trouwens dat de TARDIS alleen veranderde als de Doctor zelf ook veranderde."...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Ook Daleks vieren kerst:quote:WE WISH YOU EXTERMINATION
WE WISH YOU EXTERMINATION
WE WISH YOU EXTERMINATION
AND A LONG PAINFUL DEATH"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
De TARDIS kan veranderen wanneer zijzelf of the Doctor dat willen. Ik ben dus benieuwd waarom (verhaaltechnisch gezien) de inrichting nu verandert. De oude is nog niet zo lang actief; slechts 2,5 seizoen.quote:Op zaterdag 8 december 2012 12:47 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Zoals ik het artikel lees is het permanent
Alleen jammer dat je er nog niet veel van ziet.
Ik dacht trouwens dat de TARDIS alleen veranderde als de Doctor zelf ook veranderde.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Leukquote:Op zondag 9 december 2012 11:47 schreef WheeleE het volgende:
Ook Daleks vieren kerst:
[ afbeelding ]
[..]
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Ik kan me wel een reden verzinnen waarom. Waarschijnlijk gaat het de kilte uitbeelden die de Doctor voelt na het verlies van Amy en Rory..... Als ik de trailer van Kerst zo mag inschatten...quote:Op zondag 9 december 2012 13:10 schreef Breuls het volgende:
[..]
De TARDIS kan veranderen wanneer zijzelf of the Doctor dat willen. Ik ben dus benieuwd waarom (verhaaltechnisch gezien) de inrichting nu verandert. De oude is nog niet zo lang actief; slechts 2,5 seizoen.![]()
Ik kom net een linkje tegen naar een gallery met voorgaande versies van het TARDISinterieur. Blijkbaar heeft het er eerder ook al wat metaliger en koeler uitgezien.
Al kan dat ook aan het tijdperk hebben gelegen natuurlijk."...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Eind jaren 70 en jaren 80, wekt geen verbazing....alles was toen hoekig.quote:Op maandag 10 december 2012 21:43 schreef WheeleE het volgende:
Ik kom net een linkje tegen naar een gallery met voorgaande versies van het TARDISinterieur. Blijkbaar heeft het er eerder ook al wat metaliger en koeler uitgezien.
Al kan dat ook aan het tijdperk hebben gelegen natuurlijk.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Deze kende ik nog niet...
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje![]()
Een zoen?quote:Op woensdag 12 december 2012 19:25 schreef Karstman het volgende:
Nieuwe trailer:
http://www.bbc.co.uk/programmes/p012httx
en wat zien we daar aan het eind?
Maar wat interessanter is: dat was de stem van Ian McKellen, was it not?I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Ik heb hier geen geluid, maar Sir Ian deed toch de stem van de Snow Men of zo, dus dan zou het makkelijk kunnen.quote:Op donderdag 13 december 2012 09:20 schreef Breuls het volgende:
[..]
Een zoen?
Maar wat interessanter is: dat was de stem van Ian McKellen, was it not?"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
quote:Op donderdag 13 december 2012 09:27 schreef Breuls het volgende:
Aah. Gaaf, wel. McKellen is cool en zijn stem is awesome.![]()
![]()
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
trouwens, mogelijk hint naar een season arc in de trailer: Doctor who? Dangerous question. Whats wrong with dangerous?For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
Jaaa, dat is zeker McKellen. Die herken ik uit duizenden. Te vaak LOTR gezien.
Hoe zit het nu eigenlijk met de nieuwe companion. Ik zie dat ze Clara Oswin heet, en in de trailer lijkt ze thuis te horen in een soort Victoriaans tijdperk. Maar is ze nu dezelfde als die in de Dalek zat, of is dat een voorouder/nazaat (you never know), beetje zoals met Gwen Cooper en haar voorouder in die aflevering met die geesten in de gasleidingen.Zin in pizza? Simpel pizzarecept - Uitgebreid pizzarecept! - DIY pizzaschep - Bestron Alfredo Tuning - kookkompas.nl![]()
Ze heet Clara en JLC beweert dat Oswin een ander personage is.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Oh oke, omdat ze nl. voor die asylum of the daleks als 'oswin' staat op imdb, voor de kerstaflevering als 'clara', maar voor de rest als 'clara oswin'. Maar dat zal nog wel veranderd worden dan.Zin in pizza? Simpel pizzarecept - Uitgebreid pizzarecept! - DIY pizzaschep - Bestron Alfredo Tuning - kookkompas.nl![]()
Ik dacht na Asylum ook dat ze Clara Oswin heette, of Oswin Clara, of dat de naam Clara niet klopte, maar dat blijkt dus anders. Althans, dat moeten we nog zien, want het is nog steeds Moffats Doctor Who.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Is er al eens een DW/TW tournament gedaan in dit topic? Good guys, bad guys, companions, genoeg keus. Eventueel een tournament met afleveringen, dat zijn er ook heul veul."...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Dit weekend Eve Myles, David Tennant, Billie Piper en Gareth David-Loyd ontmoet. Leuke mensen.
Eve Myles bleef tot 04.30 op in de bar. Daar ging aardig wat wijn doorheen
It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.![]()
Hoe krijg je DAT voor elkaar?quote:Op zondag 16 december 2012 15:32 schreef Mr. Orange het volgende:
Dit weekend Eve Myles, David Tennant, Billie Piper en Gareth David-Loyd ontmoet. Leuke mensen.
Eve Myles bleef tot 04.30 op in de bar. Daar ging aardig wat wijn doorheen
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
[servicemededeling]Nog 4 uur om dit T-shirt te bestellen:
[/servicemededeling]We hebben ook al Martha en haar nicht gehad, dus dat zou niet bepaald nieuw zijn.quote:Op donderdag 13 december 2012 21:18 schreef Breuls het volgende:
Ze heet Clara en JLC beweert dat Oswin een ander personage is.
"Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
Een conventie die een vriend van me organiseertquote:![]()
Starfury event. 6 maanden terug had hij Matt Smith
It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.![]()
Da's wel iets anders; Agyeman deed auditie voor Martha nadat ze haar eerdere rol speelde. JLC kreeg meteen beide rollen. Oftewel: hier zit eenquote:Op zondag 16 december 2012 20:02 schreef Omentuva het volgende:
We hebben ook al Martha en haar nicht gehad, dus dat zou niet bepaald nieuw zijn.plan
achter.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
En dan ga je niet effe op de foto met Myles?quote:Op zondag 16 december 2012 15:32 schreef Mr. Orange het volgende:
Dit weekend Eve Myles, David Tennant, Billie Piper en Gareth David-Loyd ontmoet. Leuke mensen.
Eve Myles bleef tot 04.30 op in de bar. Daar ging aardig wat wijn doorheen
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Moffat, wat ben je nu weer van plan...quote:Op maandag 17 december 2012 07:23 schreef Breuls het volgende:
[..]
Da's wel iets anders; Agyeman deed auditie voor Martha nadat ze haar eerdere rol speelde. JLC kreeg meteen beide rollen. Oftewel: hier zit eenplan
achter.
"Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
Ik was op de zaterdag te laat voor de Myles foto shootquote:Op maandag 17 december 2012 07:23 schreef Breuls het volgende:
[..]
En dan ga je niet effe op de foto met Myles?
It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.![]()
Oeh, nieuwe TARDISSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weet niet niet wat ik er van moet vinden .
Lijkt wel wat meer op de ouderwetse interieuren
🐙![]()
Inderdaad back to basics. Op zich logisch voor het 50 jarig jubileum maar anno 2013 ziet het er gewoon te goedkoop uit voor de officiele TARDIS.![]()
quote:Op woensdag 19 december 2012 09:10 schreef DeZwabber het volgende:
Oeh, nieuwe TARDISHet komt echt over als de bridge van ST:TOS... met die lampjes overal en de harde hoekenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weet niet niet wat ik er van moet vinden .
Lijkt wel wat meer op de ouderwetse interieuren
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Waarom heeft de TARDIS eigenlijk nooit stoelen? Of railing waar je je aan vast kan pakken.. als je ziet hoe heftig het er af en toe aan toegaat zou dat wel handig zijn lijkt me.![]()
Zo heb ik me ook altijd afgevraagd waarom de Enterprise geen stoelriemen heeft
You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home![]()
Das logisch, de Enterprise heeft namelijk een bepaald apparaat dat zorgt voor de demping/verwijdering van de traagheid. "Inertial dampeners"quote:Op woensdag 19 december 2012 15:36 schreef Angelof9 het volgende:
Zo heb ik me ook altijd afgevraagd waarom de Enterprise geen stoelriemen heeftZin in pizza? Simpel pizzarecept - Uitgebreid pizzarecept! - DIY pizzaschep - Bestron Alfredo Tuning - kookkompas.nl![]()
Daar merk je dan weer weinig van als ze door de bridge vliegen na een "brace voor impact!"You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home![]()
De kapitein staat zo vaak op dat het erg lastig wordt, die riemenquote:Op woensdag 19 december 2012 15:36 schreef Angelof9 het volgende:
Zo heb ik me ook altijd afgevraagd waarom de Enterprise geen stoelriemen heeft
Overigens had Ten's TARDIS wel een stoel en een railing (volgens mij nog met schuimrubber ook)."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
quote:Op woensdag 19 december 2012 09:10 schreef DeZwabber het volgende:
Oeh, nieuwe TARDISZou dit echt de nieuwe Tardis zijn?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weet niet niet wat ik er van moet vinden .
Lijkt wel wat meer op de ouderwetse interieuren
Het lijkt meer een fan gemaakte afbeelding.... (Ik hoop het)
![]()
Lijktop die van de 8e dokterquote:Op woensdag 19 december 2012 14:55 schreef Angelof9 het volgende:
En de Doc heeft ook een nieuwe outfit!In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.![]()
quote:Op woensdag 19 december 2012 09:10 schreef DeZwabber het volgende:
Oeh, nieuwe TARDISIk ben niet overtuigd. Inderdaad een enorm ouderwetse console. Veel minder stoer dan wat we tot nu toe hadden. Ik vraag me dus ook af wat het idee hierachter is.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weet niet niet wat ik er van moet vinden .
Lijkt wel wat meer op de ouderwetse interieurenI am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
De coral TARDIS had banken aan de zijkant. En volgens mij die van 11 ook.quote:Op woensdag 19 december 2012 14:57 schreef SiGNe het volgende:
Waarom heeft de TARDIS eigenlijk nooit stoelen? Of railing waar je je aan vast kan pakken.. als je ziet hoe heftig het er af en toe aan toegaat zou dat wel handig zijn lijkt me.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
De huidige (de nieuwe telt niet tot ie in een aflevering is geweest) heeft op zeker een bank of een stoel - anders kon je niet krijgen dat Dorium ondersteboven was neergezet in z'n grafkist.
"Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
Coral TARDIS, bank aan de rechterkant:
En hier staan rechts ook stoelen:
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Een paar hints van wat we kunnen verwachten vanaf april:Uit een interview met de Moff.quote:We’ve got the best alien planet we've ever done. We've got a submarine. Seriously. There’s even a proper modern urban thriller in London.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Best alien planet? Hadden ze nog een ongebruikte quarry in Wales?
Ben benieuwd. Naar alles."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
De quarry age was pre-1990.
Al hebben ze er de afgelopen jaren wel een paar gebruikt.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Bijna over het hoofd gezien dat Mr. Bean met Kerst ook bezoek krijgt van een Dalek
"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
quote:Op zaterdag 22 december 2012 23:01 schreef WheeleE het volgende:
Bijna over het hoofd gezien dat Mr. Bean met Kerst ook bezoek krijgt van een Dalek
[ afbeelding ]
Geen geintje, de kerststal hier:
🐙![]()
quote:Op woensdag 19 december 2012 09:10 schreef DeZwabber het volgende:
Oeh, nieuwe TARDISNiet mooi.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Weet niet niet wat ik er van moet vinden .
Lijkt wel wat meer op de ouderwetse interieurenIk heb meer met die organische vormen, temeer omdat de TARDIS een bewustzijn heeft.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Uhuh, ik wil het wel een kans geven maar inderdaad.quote:Op zaterdag 22 december 2012 23:07 schreef trovey het volgende:
[..]
Niet mooi.Ik heb meer met die organische vormen, temeer omdat de TARDIS een bewustzijn heeft.
🐙![]()
Bij mij staat dezequote:Op zaterdag 22 december 2012 23:03 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Geen geintje, de kerststal hier:
[ afbeelding ]
In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
Weliswaar geen kerststal, maar mijn Dalek houdt de wacht bij mij boom, samen met Snowy de Snowmanquote:Op zaterdag 22 december 2012 23:03 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Geen geintje, de kerststal hier:
[ afbeelding ]
"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
quote:Op zaterdag 22 december 2012 23:21 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Weliswaar geen kerststal, maar mijn Dalek houdt de wacht bij mij boom, samen met Snowy de Snowman
[ afbeelding ]Whehehe, de kerststal is ook meer een hobby van m'n moeder. Ik heb er maar wat leuks bijgezet
🐙![]()
HOLY SHIT.quote:Op zaterdag 22 december 2012 23:01 schreef WheeleE het volgende:
Bijna over het hoofd gezien dat Mr. Bean met Kerst ook bezoek krijgt van een Dalek
[ afbeelding ]
OH NU MOET IK WEER MR BEAN GAAN KIJKEN MET WAT BEVRIENDE WHOVIANS EN WACHTEN TOT ZE DAT VOORBIJ ZIEN KOMEN!
Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
18.15 uur..Gourmetten met Doctor Who.
Ik ben de gastvrouw dus we kijken.
![]()
![]()
Is het gek als ik zeg dat ik een deken wil haken met als onderwerp de Tardis en dat ik nu al een tijdje patronen aan het verzamelen ben....oh wacht, jullie hebben Doctor Who dingen bij de kerststal/kerstboom staan., ik heb niets te vrezen.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Hmmm.. Om 18.00 uur gaan we gourmetten... Meteen de plaat volgooien, 15 min bakken zal wel voldoende zijn en dan naar de tv spurten...![]()
Of toch maar een paar uurtjes wachten....Where's my cow? Is that my cow?
It goes, 'Hruuuugh!' It is a hippopotamus!
That's not my cow!![]()
Woei
Soep staat op het vuur en is net niet klaar
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Goede aflevering
Dit was weer genietenBeatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Doctor Who kijken met Garfield-voedsel is neat.
Leuke aflevering.Gags waren geslaagd (bowties are still not cool
), en de nieuwe TARDIS ziet er leuk uit in de praktijk.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
Me tooquote:
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Toffe aflevering en geweldig verhaal.
Hoeveel Clara's zullen er nog komen?
Goede actrice ook trouwens, komt nu al veel sterker over dan Amy.![]()
Ja, ze is wel goed geloof ik. En Holliday Grainger is al bezetquote:Op dinsdag 25 december 2012 19:35 schreef SiGNe het volgende:
Goede actrice ook trouwens, komt nu al veel sterker over dan Amy..
sorry, fan![]()
![]()
ouderwets genoten van the doctor!!! ben nu al fan van clara
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
De aflevering is al geweest? Ik bedacht me net "Oh shit! Acht uur, the Doctor kon wel eens op TV zijn".Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
Om 18:15 al...quote:Op dinsdag 25 december 2012 20:13 schreef Ugjerke het volgende:
De aflevering is al geweest? Ik bedacht me net "Oh shit! Acht uur, the Doctor kon wel eens op TV zijn".
Dat wordt wachten op de download en het topic hier verder vermijden ivm mogelijke spoilers.![]()
Hij was wel vroeg ja, hoewel hij nog wel na the Six O'Clock news (dat voor de gelegenheid om 17:00 GMT werd uitgezonden) zat.
Paste van een ander forum over Clara:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
STAAT ONLINE IK GA KIJKEN STIL ZIJN JULLIEquote:Op dinsdag 25 december 2012 20:23 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Om 18:15 al...
Dat wordt wachten op de download en het topic hier verder vermijden ivm mogelijke spoilers.
Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
holy shit wat een geweldige aflevering, en wat een geweldige vondsten weer van Moffat.. dat woordspelletje, de grappen, de plottwist(s), allemaal erg tof!For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
Wij hebben gewoon doorgekaand...handig als iedereen graag kijkt.quote:Op dinsdag 25 december 2012 18:12 schreef Witchfynder het volgende:
Bij ons hebben we tussen het voorgerecht en het hoofdgerecht een "Doctor Who"-pauze.
Goede aflevering, moet alleen even terugkijken want een stukje miste ik door een niet uit te stellen sanitaire stop.
![]()
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Wat een heerlijke brain-fuck heeft Moffat weer bedacht...en nou weer een paar maanden wachten
Metalman. Maar ook ESF fan. Solo vakantiefietser met tentje. Dichter.
26-10 Attila/Eskimo Callboy (Amsterdam), 21-11 The Algorithm (Haarlem)![]()
Ik vond m leuk! Vanavond nog een keertje kijken.
"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Hahaha, toch nog een Doctor Who - Sherlock crossover?
Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
Begrijp ik het goed... wachten tot het nieuwe seizoen?
De nieuwe companion is wel super!Starbucks, waar blijf je![]()
Wachten tot de rest van het huidige seizoen.quote:Op woensdag 26 december 2012 12:17 schreef doctor.starbucks het volgende:
Begrijp ik het goed... wachten tot het nieuwe seizoen?
De nieuwe companion is wel super!
Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
http://www.royalmail.com/doctorwho
Kan volgens mij nog wel wat waard worden..
Ik heb de afleverigen gister trouwens nog een keer bekeken en ik heb zo het idee dat dit wel een van de beste Christmas specials ooit was.
Alles zit er in, een dordacht verhaal, humor, plottwists, story arc, verdriet en orginaliteit![]()
![]()
Strax
Verhaal
Nieuwe companion
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!![]()
Oh, en Doctor als Sherlock met de muziek van die laatste
I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!![]()
Eindelijk kunnen kijken na alle kerstverplichtingen, leuke aflevering!
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
Hello. I am a lizard woman from the dawn of time and this is my wife.quote:Op woensdag 26 december 2012 21:17 schreef DeZwabber het volgende:
I'm the clever one, you're the potato one!You sign it Captain Sharon Fucking Raydor and you go home![]()
En de Doctor realiseert zich dat zij dezelfde persoon was als Oswin in Asylum of the Daleks, en dat er dus iets bijzonders aan de hand is met haar.quote:Op woensdag 26 december 2012 22:41 schreef Friday12 het volgende:
ik begreep dat met clara niet helemaal![]()
ze gaat dood en dan?![]()
Vandaar ook clara oswin oswald. Geen zin in het vervolg, maar helaas weer drie a vier maanden wachten.quote:Op woensdag 26 december 2012 22:44 schreef lunapuella het volgende:
[..]
En de Doctor realiseert zich dat zij dezelfde persoon was als Oswin in Asylum of the Daleks, en dat er dus iets bijzonders aan de hand is met haar.
Volkorenbrood: "Geen quotes meer in jullie sigs gaarne."![]()
quote:Op dinsdag 25 december 2012 20:27 schreef Omentuva het volgende:
Hij was wel vroeg ja, hoewel hij nog wel na the Six O'Clock news (dat voor de gelegenheid om 17:00 GMT werd uitgezonden) zat.
Paste van een ander forum over Clara:Ja, zoiets dacht ik ook al, maar dan wordt het denk ik wel enigszins een Southpark idee a la "omg, they killed Clara"! Of zou dat wel meevallen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verder goede aflevering! Ik vind Clara tof!![]()
oh ik wist dat het dezelfde actice was maar die naam was ik alweer vergetenquote:Op woensdag 26 december 2012 22:44 schreef lunapuella het volgende:
[..]
En de Doctor realiseert zich dat zij dezelfde persoon was als Oswin in Asylum of the Daleks, en dat er dus iets bijzonders aan de hand is met haar.![]()
![]()
Ik hoop het niet, dan krijg je iedere aflevering wéér dat "oh it's bigger on the inside/smaller on the outside" en kunnen de Doctor (en het publiek!) nooit écht een goede relatie met haar opbouwen.quote:Op donderdag 27 december 2012 10:12 schreef Inu het volgende:
[..]
Ja, zoiets dacht ik ook al, maar dan wordt het denk ik wel enigszins een Southpark idee a la "omg, they killed Clara"! Of zou dat wel meevallen?
Verder goede aflevering! Ik vind Clara tof!![]()
Oh Moffat, you clever, clever man!
Beste aflevering in tijden. Aan deze companion gaan we nog heel veel lol beleven."A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje![]()
Ik vond het onevenredig leuk dat ze zei dat TARDIS buiten kleiner was.
Verder heb ik het idee dat die companions steeds slimmer worden, steeds "cleverer" om het logisch te maken dat hij interesse in ze krijgt. Ik bedoel, hoe kom je er nu bij om "Pond" te zeggen om alles samen te vatten? Voelde een beetje als een kunstgreep. Vind het ook lastiger om als kijker me daarmee te identificeren (en dat is toch wat de companion doet, de vragen stellen die de kijker heeft, dus dan is een bepaalde mate van identificatie toch wel handig) omdat die gedachtesprongen gewoon echt niet te volgen zijn.
Maar goed, dat kan ook aan mij liggen
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Doctor Who postzegels bij de Royal Mail
Elf postzegels van alle elf de Doctors, en een miniature sheet met second class stamps "featuring four of the Doctor's most iconic foes (Dalek, Ood, Weeping Angel and Cybermen) around a centrepiece First Class Stamp portraying the TARDIS itself."
Ik ga eens kijken of ik wat Engelse contacten kan aanspreken.
"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Moffat/Dr. Who meets the Cylons??![]()
Clara is een cylon...
It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.![]()
Ik denk dat Clara een valstrik is van vijanden van de Doctor, net als de Pandorica.
Op maandag 29 april 2013 16:56 schreef Moira. het volgende:
Ug, je bent af en toe een (leuke) mafkees, maar ook een wijs man.![]()
Normaal intereseer ik mij niet zo in de Dr. Who muziek, maar het piano stukje in met clara als ze in de tardis is, net na de soufle. Was hetzelfde in de Dalek Episode. Weet toevallig iemand hoe dit stuk heet?It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.![]()
Ontiegelijk veel DW op ScyFy nu
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Zal waarschijnlijk het leitmotiv voor het personage zijn en op het volgende soundtrack-album verschijnen.quote:Op vrijdag 28 december 2012 20:03 schreef Mr. Orange het volgende:
Normaal intereseer ik mij niet zo in de Dr. Who muziek, maar het piano stukje in met clara als ze in de tardis is, net na de soufle. Was hetzelfde in de Dalek Episode. Weet toevallig iemand hoe dit stuk heet?![]()
nee, al doen de eerste paar noten denken aan een thema van de game lost odyssey.quote:Op vrijdag 28 december 2012 20:03 schreef Mr. Orange het volgende:
Normaal intereseer ik mij niet zo in de Dr. Who muziek, maar het piano stukje in met clara als ze in de tardis is, net na de soufle. Was hetzelfde in de Dalek Episode. Weet toevallig iemand hoe dit stuk heet?
Edit al gevonden:
Overigens is dit nummer ook wel iets voor dr who:
[ Bericht 44% gewijzigd door Bensel op 28-12-2012 22:47:18 ]For every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
Wat een geniale kerstspecial. Nieuwe companion is goedgekeurd!
Het was de eerste special voor me die ik echt met kerst heb gezien. En ik had alweer even geen nieuwe afleveringen gezien, na een tijd met veel DoctorWho in een week, extra leuk dus. Ik ben in de zomervakantie begonnen met seizoen 1, al snel over naar Tennant en na een tijdje Smith. Alle drie goed op hun eigen manier. Het valt me op dat de serie in de loop van de tijd steeds minder uitleggend wordt. In het begin was het ''je bent ergens, gebeurt iets, en je gaat weg''. Dat werd ''je bent ergens'' en deze special was voor het eerst echt ''je bent ergens en geen idee wat er de laatste honderd jaar gebeurd is.'' Niet per se negatief, wel wennen. Had ik al gezegd dat ik fan ben?![]()
Ik vond elke kerstmis special super. Maar deze vond ik beter dan alle vorige. Misschien omdat er dit jaar best weinig DW was. Ik wil 13eps per jaarEn ja, Clara is echt wel goedgekeurd.
Volgens mij heb ik ook eens ergens gelezen dat iemand vond dat ze een goede companion zou zijn nav Asylum of the Daleks. Die gast had het goed gezien
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Had ik het mis of dacht ik in de aankondiging van aankomend seizoen (direct na de aflevering) toch even Tennant te zien?In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.![]()
Toen was al aangekondigd dat Coleman de nieuwe compagnon zou worden.quote:Op zaterdag 29 december 2012 18:57 schreef wdn het volgende:
Ik vond elke kerstmis special super. Maar deze vond ik beter dan alle vorige. Misschien omdat er dit jaar best weinig DW was. Ik wil 13eps per jaarEn ja, Clara is echt wel goedgekeurd.
Volgens mij heb ik ook eens ergens gelezen dat iemand vond dat ze een goede companion zou zijn nav Asylum of the Daleks. Die gast had het goed gezien
De rol van Coleman in die aflevering was dan voor velen een grote verrassing.In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.![]()
Hebben hem net zitten kijken, erg leuke aflevering.In Baden-Badener Badeseen kann man Baden-Badener baden sehen.![]()
Ik heb de kerstspecial ook gezien, als Doctor-Who leek. Nog nooit eerder een ep gezien. Waar moet ik beginnen?![]()
Beste instapmomenten zijn de reboot in 2005 (toen zijn ze ook weer begonnen met "seizoen 1") of seizoen 5, toen de huidige Doctor en showrunner begonnen.quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:23 schreef andre347 het volgende:
Ik heb de kerstspecial ook gezien, als Doctor-Who leek. Nog nooit eerder een ep gezien. Waar moet ik beginnen?![]()
Ik heb voor hetzelfde dilemma gestaan. Ik heb eerst de eerste afleveringen van S5 gekeken, tot ik erachter kwam dat het een geniale serie is. Toen ben ik bij S1 begonnen. Je kan sowieso bij S1 beginnen, is zeker aan te raden, maar richting de nieuwste afleveringen wordt het allemaal net wat spannender en moderner (meer budget). Als je niet veel tijd en zin hebt begin je bij S5.quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:23 schreef andre347 het volgende:
Ik heb de kerstspecial ook gezien, als Doctor-Who leek. Nog nooit eerder een ep gezien. Waar moet ik beginnen?![]()
Ook ik ben bij S1 begonnen, maar ik kan me voorstellen dat niet iedereen dat wil.
Mijn advies is om een paar afleveringen van seizoen 1 te kijken. Bevalt dat, dan kun je doorgaan. Is het niet spannend genoeg of wat dan ook, dan kun je doorskippen naar seizoen 5."...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Als je het nou zou hebben over seizoen 1 uit 1963 zou ik je gelijk geven maar nu....quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:47 schreef Aardappeltaart het volgende:
[..]
Ik heb voor hetzelfde dilemma gestaan. Ik heb eerst de eerste afleveringen van S5 gekeken, tot ik erachter kwam dat het een geniale serie is. Toen ben ik bij S1 begonnen. Je kan sowieso bij S1 beginnen, is zeker aan te raden, maar richting de nieuwste afleveringen wordt het allemaal net wat spannender en moderner (meer budget). Als je niet veel tijd en zin hebt begin je bij S5.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Het valt wel mee hoor. Ik had t/m het Angels-tweeluik uit S5 gekeken toen, en sprong erna naar S1 van nú omdat ik de serie wel erg goed vond en alles wilde zien, en dat voelde als 'iets minder spannend/mooi'. Het duurde tot de helft van Tennant voordat ik Matt niet meer als enige echte Doctor ervoer. Ik kan heel het stuk tot het einde van Tennant, vooral door de terugkeer van bepaalde elementen wel erg waarderen hoor! Het stuk na S5 voelt wel anders aan. Logisch, met Moffat.quote:Op zaterdag 29 december 2012 20:00 schreef trovey het volgende:
[..]
Als je het nou zou hebben over seizoen 1 uit 1963 zou ik je gelijk geven maar nu....![]()
Begin maar met de reboot vanaf 2005.quote:Op zaterdag 29 december 2012 19:23 schreef andre347 het volgende:
Ik heb de kerstspecial ook gezien, als Doctor-Who leek. Nog nooit eerder een ep gezien. Waar moet ik beginnen?
Daar zit een redelijk goede instap.
De series van daarvoor zijn oubollig geworden. Als je echt wil kijken maar het hoeft echt niet.Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
"It’s smaller on the outside" vond ik wel leuk bedachtquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:42 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
Ik lag dubbel
Eindelijk kunnen kijken ook![]()
top aflevering!
Enne ik hoop dat ik het goed quote "Good evening. I am a lizard woman from the dawn of time and this is my wife." daar lag ik dubbel.Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Die zag ik wel aankomenquote:Op zaterdag 29 december 2012 20:54 schreef wdn het volgende:
[..]
"It’s smaller on the outside" vond ik wel leuk bedachtJaquote:Enne ik hoop dat ik het goed quote "Good evening. I am a lizard woman from the dawn of time and this is my wife." daar lag ik dubbel.![]()
Ja doei.![]()
Ja nou over zien aankomen "Pond" als antwoord ... Die zag je van kilometers ver aankomen.Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Ligt het aan mij of dacht ik in de vooraankondiging voor aankomend seizoen (direct na de aflevering) toch even Tennant te zien?In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.![]()
Een oudere versie van em leek het idd wel, zelfde jas/bril combo maar een wat oudere dude was dat ....quote:Op zondag 30 december 2012 09:30 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Ligt het aan mij of dacht ik in de vooraankondiging voor aankomend seizoen (direct na de aflevering) toch even Tennant te zien?I don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!![]()
Ik heb dat stukje een aantal keer terug gekeken en het leek niet op tennant.It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.![]()
Pond was #2 voor mij... Ik had 'Children' als gok.quote:Op zaterdag 29 december 2012 21:06 schreef wdn het volgende:
Ja nou over zien aankomen "Pond" als antwoord ... Die zag je van kilometers ver aankomen.
Heeft iemand een linkje naar die preview, by the way? Ik heb 'm gemist destijds omdat ik naar de WC was gevlucht."Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
Nee, dat was iemand die er een beetje op leek.quote:Op zondag 30 december 2012 09:30 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Ligt het aan mij of dacht ik in de vooraankondiging voor aankomend seizoen (direct na de aflevering) toch even Tennant te zien?I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Komt 'The Doctor's Daughter' (4:6) nog terug? Had dat personage ergens in seizoen 4 nog wel verwacht eigenlijk.![]()
Kort en krachtig: nee, niet meer gezien.David Tennant trouwens heeft haar nog vele keren gezien.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Ik had eigenlijk wel een kleine spin-off verwacht met haar (en stiekem ook gehoopt).quote:Op zondag 30 december 2012 19:57 schreef Aardappeltaart het volgende:
Komt 'The Doctor's Daughter' (4:6) nog terug? Had dat personage ergens in seizoen 4 nog wel verwacht eigenlijk.![]()
Die was daarna veel te druk bezig met haar Doctor.quote:Op zondag 30 december 2012 21:10 schreef Magic-IRC het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk wel een kleine spin-off verwacht met haar (en stiekem ook gehoopt).Hebben die nou een dochter samen gekregen of niet?
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Dat was toentertijd wel een idee, maar de bewuste actrice had geloof ik andere verplichtingen (onder andere).quote:Op zondag 30 december 2012 21:10 schreef Magic-IRC het volgende:
[..]
Ik had eigenlijk wel een kleine spin-off verwacht met haar (en stiekem ook gehoopt)."...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Toch niet River of Melody genoemd he?quote:Op zondag 30 december 2012 21:16 schreef trovey het volgende:
[..]
Die was daarna veel te druk bezig met haar Doctor.Hebben die nou een dochter samen gekregen of niet?
![]()
![]()
Volgens mij Olivia maar ik heb nog nooit ergens een foto van de nazaat gezien dus of het echt waar is.quote:Op maandag 31 december 2012 01:22 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Toch niet River of Melody genoemd he?
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Ze is met Tennant getrouwd en ze hebben een kindquote:Op zondag 30 december 2012 19:57 schreef Aardappeltaart het volgende:
Komt 'The Doctor's Daughter' (4:6) nog terug? Had dat personage ergens in seizoen 4 nog wel verwacht eigenlijk.
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Olivequote:Op maandag 31 december 2012 12:03 schreef trovey het volgende:
[..]
Volgens mij Olivia maar ik heb nog nooit ergens een foto van de nazaat gezien dus of het echt waar is.
(moest ook even zoeken)
Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Maar bestaat er ook een foto van de nazaat, effe checken of er wel Tennant-bloed inzit.quote:
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
quote:Op maandag 31 december 2012 12:11 schreef trovey het volgende:
[..]
Maar bestaat er ook een foto van de nazaat, effe checken of er wel Tennant-bloed inzit.
( http://www.tumblr.com/tagged/olive%20tennant )
LOL ->
"Her dad is The Doctor. Her grandfather is The Doctor. Her mom is The Doctors Daughter who played The Doctors Daughter, and now shes The Doctors fiancee. Olive is twice the Doctors daughter, and many times the Doctors Granddaughter."Beatus vir qui suffert tentationem.
PSN Rinzewind en Cadsuana Melaidhrin
Stellar Blade *O* Sea of Stars *O* Trails Daybreak *O*![]()
Zie je nog niets.Het heeft haar.
![]()
Uitleg is een tikje ingewikkeld.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Viel mij ook meteen op maar het ging zo snel.quote:Op zondag 30 december 2012 09:55 schreef The_BoezelaaR het volgende:
[..]
Een oudere versie van em leek het idd wel, zelfde jas/bril combo maar een wat oudere dude was dat ....
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Waarom wist ik dit niet?! Dat is toch wel geniaal.
Jammer dat ze niet meer terug kwam, had er wel wat van verwacht eigenlijk.![]()
Tennant had wel meer de neiging om wat te beginnen met zijn geliefdes als Doctor Who. Madame de Pompidou heeft ook een tijdje getennant.quote:Op maandag 31 december 2012 17:58 schreef Aardappeltaart het volgende:
Waarom wist ik dit niet?! Dat is toch wel geniaal.
Jammer dat ze niet meer terug kwam, had er wel wat van verwacht eigenlijk.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Of dat.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Zou Moffat soms een hekel hebben gehad aan zijn schoonzoon Tennant? Dat ie voor straf zijn dochter in DW liet aantreden als dochter-van-de-doctor? Misschien dat David er nog nachtmerries van heeft... "Help...mijn vrouw is mijn dochter...damn you Moffat!".
"...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Ja, eh, Moffett is niet hetzelfde als Moffat en bovendien was Moffat geen showrunner tijdens seizoen 4.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
oh...Fuck...
Daar gaat mijn gevatte opmerking..."...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Je kunt niet alles hebben.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Hij had toch al een relatie met haar voor die aflevering werd opgenomen?quote:Op maandag 31 december 2012 18:05 schreef trovey het volgende:
[..]
Tennant had wel meer de neiging om wat te beginnen met zijn geliefdes als Doctor Who. Madame de Pompidou heeft ook een tijdje getennant."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Zou best kunnen.quote:Op dinsdag 1 januari 2013 13:26 schreef wonderer het volgende:
[..]
Hij had toch al een relatie met haar voor die aflevering werd opgenomen?Hij wisselde ,volgens mij, toen nogal vlot.
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Novum doet een spuitje elf: Doctor Who vereeuwigd op postzegels
Ik heb de afbeelding maar even toegevoegd. En gecorrigeerd dat de genoemde acteurs de rol van "Doctor Who" spelen, want dat is natuurlijk niet zo.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Ik heb nu pas de kerstspecial gekeken aangezien ik met Kerst familiaire etentjes had en daarna op vakantie was.
Wat een gave aflevering, met heel leuke personages. Ik vond dit sowieso de beste kerstaflevering die Moffat heeft geschreven, want die van de afgelopen twee jaar vond ik te kinderachtig. Deze zag er heel mooi uit en ik ben heel benieuwd waar Clara nog meer op zal duiken en wat voor mysterie er achter haar schuil gaat. Ze heeft in ieder geval in één aflevering me al overtuigd dat ze minstens zo tof is als Amy & Rory. (Dat vond ik ook heel leuke companions, maar ik vond het niet heel erg dat ze stopten, want het had wel lang genoeg geduurd)
Vanaf nu ga ik Doctor Who ook volgen op het moment dat het uitgezonden wordt (ik kwam er vorige maand achter dat er alweer 6 afleveringen van het nieuwe seizoen waren uitgezonden). Heeft iemand al enig idee wanneer de tweede helft van dit seizoen gaat beginnen?![]()
Voor je het weet is het al weer zover joh.quote:
Optimist tot in de kist
Miniem's internetvriendinnetje :P
Bij vlagen briljant, helaas is het momenteel windstil![]()
Mooi zoquote:Op woensdag 2 januari 2013 21:44 schreef Breuls het volgende:
Novum doet een spuitje elf: Doctor Who vereeuwigd op postzegels
Ik heb de afbeelding maar even toegevoegd. En gecorrigeerd dat de genoemde acteurs de rol van "Doctor Who" spelen, want dat is natuurlijk niet zo.![]()
Nieuwe intro met Matt Smith gezicht is wel tof(1ste keer sinds Survival serial uit 1989!) en Tardis console room is fabulousSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 2% gewijzigd door Blue_Panther_Ninja op 04-01-2013 18:33:36 ]![]()
net nog even gekeken, het viel me op dat 1 van de redenen waarom dat hij gestopt zou zijn met het redden van het universum zou zijn dat het universum er niets om geeft dat het gered zou worden.
Daarbij kreeg ik het idee dat Cara Oswin Oswald weleens een 'kado' kan zijn van het universum. een bedankje als het ware. Sowieso zitten er nu veel verwijzingen naar 50 jaar doctor who in deze afleveringen, de vijanden (denk aan the great intelligence network die ineens de kop opsteekt), zijn medestanders, de nieuw intro, de retro look van de binnenkant van de Tardis enz. Dit zou daar heel goed in kunnen passen als rode lijn in het verhaal van dit seizoenFor every fact, there is an equal and opposite opinion.
Twitch.tv/bensel15![]()
Dit is eigenlijk chronologische voorloper van de 2 classic serial met Great Intelligence.quote:Op vrijdag 4 januari 2013 22:08 schreef Bensel het volgende:
net nog even gekeken, het viel me op dat 1 van de redenen waarom dat hij gestopt zou zijn met het redden van het universum zou zijn dat het universum er niets om geeft dat het gered zou worden.
Daarbij kreeg ik het idee dat Cara Oswin Oswald weleens een 'kado' kan zijn van het universum. een bedankje als het ware. Sowieso zitten er nu veel verwijzingen naar 50 jaar doctor who in deze afleveringen, de vijanden (denk aan the great intelligence network die ineens de kop opsteekt), zijn medestanders, de nieuw intro, de retro look van de binnenkant van de Tardis enz. Dit zou daar heel goed in kunnen passen als rode lijn in het verhaal van dit seizoen![]()
![]()
Clara is op dezelfde dag jarig als de eerste uitzending van Doctor Who (als ik wikipedia mag geloven):
Dat kan vast geen toeval zijn!![]()
Dat is inderdaad geen toeval. Zeker niet omdat we het jubileumjaar zijn ingegaan.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Ik denk gewoon dat ie de significantie (jubileumjaar en al die dingen) niet kon laten en dat we er maar weinig achter moeten zoeken. Rode haring, zogezegd.
"Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
"Maar," zei de doorgewinterde Moffat-kenner, "wat als het toch geen leukigheidje was, maar toch iets echts, zoals de andere Doctor in Flesh and Stone?"quote:
Moffat moet onderhand weten dat op elke slak die hij schrijft zout wordt gelegd, dus ga ik er vanuit dat hij de nod niet kon laten, maar dat ie er verder ook niets mee doet. (Omdat geboortedatumgeklooi leuk is, maar niet Moffat's stijl)."Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
Billie Piper (Rose dus) was van de week bij The Graham Norton Show. Op de vraag of Rose terugkwam voor de 50ste verjaardag van Doctor Who reageerde ze wat warrig maar het kwam erop neer dat ze was niet was gevraagd.
De ook aanwezig acteur/presentator Frank Skinner bleek erg Who fan te zijn en had Billie bij de omtmoeting eerder die dag per ongeluk Rose genoemd.
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje![]()
Hij kan er heus wel iets mee doen, maar het is maar een datum he? Het is goed mogelijk dat die datum in-story iets gaat betekenen, en dat hij dat gebruikt om de significantie van de datum te benadrukken. Maar op dit moment zoek ik er zelf niks achter; als er een plan is merken we het wel.quote:Op zondag 6 januari 2013 21:21 schreef Omentuva het volgende:
[..]
"Maar," zei de doorgewinterde Moffat-kenner, "wat als het toch geen leukigheidje was, maar toch iets echts, zoals de andere Doctor in Flesh and Stone?"
Moffat moet onderhand weten dat op elke slak die hij schrijft zout wordt gelegd, dus ga ik er vanuit dat hij de nod niet kon laten, maar dat ie er verder ook niets mee doet. (Omdat geboortedatumgeklooi leuk is, maar niet Moffat's stijl).
Iedere andere 'eenvoudige' schrijver had die datum namelijk ook kunnen kiezen.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Ik denk dat seizoen zeven mid-zomer stopt en daarna het team met specials komt om het jubileum te vieren. (Niet gebaseerd op informatie; gewoon een gokje.) Als die nog niet geproduceerd zijn is Piper nog nergens voor gevraagd, wellicht. Maar Rose weer terug laten komen is wellicht wat overkill; ze is al op een memorabele manier vertrokken, op een originele manier weer teruggekeerd en eigenlijk is haar verhaal gewoon afgelopen.quote:Op zondag 6 januari 2013 21:26 schreef Karstman het volgende:
Billie Piper (Rose dus) was van de week bij The Graham Norton Show. Op de vraag of Rose terugkwam voor de 50ste verjaardag van Doctor Who reageerde ze wat warrig maar het kwam erop neer dat ze was niet was gevraagd.
De ook aanwezig acteur/presentator Frank Skinner bleek erg Who fan te zijn en had Billie bij de omtmoeting eerder die dag per ongeluk Rose genoemd.
Ik zou wel Jack weer willen zien, en Mickey en Martha. Die kunnen ook op een redelijk natuurlijke wijze terugkeren in de verhaallijn.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
quote:Op zondag 6 januari 2013 23:22 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ik zou wel Jack weer willen zien, en Mickey en Martha. Die kunnen ook op een redelijk natuurlijke wijze terugkeren in de verhaallijn.![]()
![]()
"Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Dat zou geniaal zijn. Zeker met allerlei terugkerende companions. Rose hoeft niet per se, is voor mij toch wel afgerond eigenlijk. Jack zeker wel. Wat eerdere doctors misschien?quote:Op zondag 6 januari 2013 23:22 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ik denk dat seizoen zeven mid-zomer stopt en daarna het team met specials komt om het jubileum te vieren. (Niet gebaseerd op informatie; gewoon een gokje.)
Zeer benieuwd wat ze voor ons in petto hebben...![]()
Binnenkort weer tijd om deze serie op te pakken. Breuls, je gaf een keer een overzicht van kijkvolgorde Doctor Who/Torchwood/Specials. Kun je die hier nog een keer neerplanten voor me?![]()
En zijn er mensen die het smartphone spel van Doctor Who hebben geprobeerd? Ik ben er net aan begonnen maar vind het systeem best tof![]()
![]()
Heeft die ooit niet in de OP gestaan?
Uit mijn hoofd, chronologisch (Eccleston's seizoen als de 9th is DW1): DW1 --> DW2 --> TW1 --> DW 3 --> TW2 --> DW4 --> TW: CoE --> DW4-Specials --> DW5/6/7.
Geen idee waar Miracle Day erin hoort."Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
De volgorde klopt wel, ja.
Miracle Day is aan de aandacht van de Doctor ontsnapt, zou je kunnen zeggen. Maar het valt na DW4S; Jack zit in The End Of Time nog ergens in een bar in de ruimte, en is dus nog niet terug voor TW4.
Nuance in de volgorde is overigens dat TW2 deels overlapt met DW3: het einde van TW2 sluit aan op Utopia van DW3.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Dat was toch TW1 dat aansloot?quote:Op maandag 7 januari 2013 20:57 schreef Breuls het volgende:
Nuance in de volgorde is overigens dat TW2 deels overlapt met DW3: het einde van TW2 sluit aan op Utopia van DW3."Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
En vanaf DW2 zijn er kerstspecials toch?quote:Op maandag 7 januari 2013 20:54 schreef Omentuva het volgende:
Heeft die ooit niet in de OP gestaan?
Uit mijn hoofd, chronologisch (Eccleston's seizoen als de 9th is DW1): DW1 --> DW2 --> TW1 --> DW 3 --> TW2 --> DW4 --> TW: CoE --> DW4-Specials --> DW5/6/7.
Geen idee waar Miracle Day erin hoort.![]()
TW1 sluit aan op het einde van DW2. Sort of.quote:Hangt er vanaf hoe je dat ziet. The Christmas Invasion volgde op seizoen 1, maar was in principe aflevering 0 van seizoen 2.quote:Op maandag 7 januari 2013 21:18 schreef Operc het volgende:
[..]
En vanaf DW2 zijn er kerstspecials toch?I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Lang naar gezocht, maar uiteindelijk dan toch in mijn bezit, mjn eigen TARDIS-thermosmok!
Hij is alleen niet bigger on the inside helaas..."...while I'm supposed to marry her brother, a renowned pillow biter." Cersei Lannister
"Float like a butterfly, sting like a bee, look ridiculous." Rory the Roman
"It's smaller on the outside." Clara Oswin Oswald![]()
Eleven Time Lords to feature in 50th anniversary Doctor Who episode
Doctor Who is set to celebrate the sci-fi show’s 50th anniversary with a one-off adventure featuring all ELEVEN actors to have played the Time Lord since his arrival in 1963.Bron: http://www.birminghammail(...)ture-in-50th-1228442quote:Show boss Steven Moffat is close to completing a script which will see the current Doctor, Matt Smith, needing the assistance of ALL his police box predecessors – even if three of them have died.
The half-century special, to be broadcast in November, will use studio trickery to resurrect the first three Doctors – William Hartnell, Patrick Troughton and Jon Pertwee – in brief flashback scenes.
Tom Baker, Peter Davison, Colin Baker, Sylvester McCoy and Paul McGann have all signed up to record an anniversary audio adventure, and are keen to appear in the historic TV show, too.Het onmogelijke doen we meteen, voor een wonder hebben we iets langer nodig.
When I am with you, there's no place I'd rather be - K. 17-03-1982 / 21-10-2017![]()
Opzich wel erg tof maar wel erg jammer dat het een audio-aontuur is en dus niet op TV komt..quote:Op dinsdag 22 januari 2013 16:13 schreef robdriessen het volgende:
Eleven Time Lords to feature in 50th anniversary Doctor Who episode
Doctor Who is set to celebrate the sci-fi show’s 50th anniversary with a one-off adventure featuring all ELEVEN actors to have played the Time Lord since his arrival in 1963.
[..]
Bron: http://www.birminghammail(...)ture-in-50th-1228442![]()
Ze willen het wel, maar willen wij dat wel? Behalve dat het best wel overkill wordt (ook al is het leuk); heb je de Bakers, Davison en in mindere mate McCoy anno 2013 wel eens gezien? Ze lijken helemaal niet meer op hun vroegere zelf en kunnen dus net zo goed vervangen worden door lookalike acteurs, als je het mij vraagt.
Een audio-avontuur kan wel goed; ze lijken allemaal nog prima qua stem. Voor tv zou ik het houden bij 8 t/m 11, of eventueel 7.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Zolang McCoy maar die konijnen uit de Hobbit meebrengt vind ik letterlijk alles prima.
"Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
Oh my! Ik loop vast achter de feiten aan, maar besef nu pas dat McCoy Radagast speelde in the Hobbit! Het gezicht kwam me al zo bekend voor in de bioscoop. Grappig!quote:Op dinsdag 22 januari 2013 17:48 schreef Omentuva het volgende:
Zolang McCoy maar die konijnen uit de Hobbit meebrengt vind ik letterlijk alles prima.If you open your mind too much your brain will fall out![]()
Rollator timelords, oh dat wordt een zooitjequote:Op dinsdag 22 januari 2013 17:18 schreef Breuls het volgende:
Ze willen het wel, maar willen wij dat wel? Behalve dat het best wel overkill wordt (ook al is het leuk); heb je de Bakers, Davison en in mindere mate McCoy anno 2013 wel eens gezien? Ze lijken helemaal niet meer op hun vroegere zelf en kunnen dus net zo goed vervangen worden door lookalike acteurs, als je het mij vraagt.
Een audio-avontuur kan wel goed; ze lijken allemaal nog prima qua stem. Voor tv zou ik het houden bij 8 t/m 11, of eventueel 7.
🐙![]()
936 years in a sewer. Wait for me, wait for me!quote:Op dinsdag 22 januari 2013 18:43 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Rollator timelords, oh dat wordt een zooitje"Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."![]()
Davison zat een aantal jaren terug toch nog in een korte aflevering met Tennant? Daar leek hij nog best op de doctorquote:Op dinsdag 22 januari 2013 17:18 schreef Breuls het volgende:
Ze willen het wel, maar willen wij dat wel? Behalve dat het best wel overkill wordt (ook al is het leuk); heb je de Bakers, Davison en in mindere mate McCoy anno 2013 wel eens gezien? Ze lijken helemaal niet meer op hun vroegere zelf en kunnen dus net zo goed vervangen worden door lookalike acteurs, als je het mij vraagt.
Een audio-avontuur kan wel goed; ze lijken allemaal nog prima qua stem. Voor tv zou ik het houden bij 8 t/m 11, of eventueel 7.In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.![]()
Voor Children in Need ja, kleine prequel op de kerstspecial met Kylie was dat ...quote:Op woensdag 23 januari 2013 10:28 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Davison zat een aantal jaren terug toch nog in een korte aflevering met Tennant? Daar leek hij nog best op de doctorI don't trust books. They're all facts and no heart
Online poker is more addicting than snorting cocaine off Jessica Alba’s tits
Sam Querrey en John Isner, culthelden in wording!![]()
Time Crash, ja, en daar heeft Moffat toen al in dialoog moeten uitleggen waarom hij er niet meer als zijn vroegere zelf uitzag.quote:Op woensdag 23 januari 2013 10:28 schreef TARAraboemdijee het volgende:
[..]
Davison zat een aantal jaren terug toch nog in een korte aflevering met Tennant? Daar leek hij nog best op de doctorI am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Hmm, dat kan ik me niet meer herinneren. Wat was dat dan?quote:Op woensdag 23 januari 2013 11:28 schreef Breuls het volgende:
[..]
Time Crash, ja, en daar heeft Moffat toen al in dialoog moeten uitleggen waarom hij er niet meer als zijn vroegere zelf uitzag.In this world of evil and darkness I'm looking for the one girl that has the power to bring light into my heart. A light so pure that my evil thoughts about this world and the people living on it will vanish and I'll finally experience true love.![]()
Eind maart nieuwe afleveringen!twitter:bbcdoctorwho twitterde op woensdag 23-01-2013 om 12:00:04We can confirm that #DoctorWho returns to BBC One during the Easter weekend, on Saturday, 30 March, 2013. More news in a moment… reageer retweet
Bron: http://www.bbc.co.uk/blog(...)r-the-Doctors-Returnquote:The Doctor is back in a fantastic adventure written by the shows lead writer and executive producer, Steven Moffat. The episode - the first in a run of 8 - is directed by Colm McCarthy whose previous credits include Hustle, Spooks and Endeavour.
Later adventures in the run include episodes written by Mark Gatiss (Victory of the Daleks, Night Terrors) and Neil Gaiman.
Steven Moffat has promised us that in terms of Doctor Who, 2013 will be a tremendous year and well be bringing you more about the forthcoming adventures soon. But if you cant wait for the TARDIS to return on 30 March, you can take a brief look now at whats in store for the Doctor, Clara and some familiar friends and foes!![]()
Na John Barrowman komt ook Alex Kingston even kijken in Arrow: http://spinoff.comicbookr(...)rrow-as-dinah-lance/I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
ik ben toch wel nieuwsgierig naar dat Doctor Who, is het één groot verhaal of is het vooral een serie met een 'case of the week'?
En waarmee kan ik dan het beste beginnen![]()
![]()
Case of the week, maar er zit natuurlijk een rode draad in.
Goede instappunten zijn:
› Seizoen 1 uit 1963
Een goed startpunt want toen begon de serie immers.
› Seizoen 1 van de nieuwe serie, ook wel seizoen 27 overall, uit 2005
Een goed startpunt want het begin van de nieuwe serie. Als je de boel echt helemaal zou willen volgen, zou ik absoluut minimaal hier beginnen.
› Seizoen 5 cq 31 uit 2010
Een goed startpunt omdat toen veel elementen nieuw waren en je geen voorkennis nodig hebt om eenvoudig in te stappen. Als je niet zo'n zin hebt om ver achter te lopen is dit het makkelijkste instappunt.
Je hebt ruim negen weken om t/m de helft van seizoen 7 bij te kijken.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Doctor Who 1 grote verhaal?Case of the week?....nou,niet echt.Het is geen USA seriequote:Op donderdag 24 januari 2013 16:24 schreef planethugo het volgende:
ik ben toch wel nieuwsgierig naar dat Doctor Who, is het één groot verhaal of is het vooral een serie met een 'case of the week'?
En waarmee kan ik dan het beste beginnen
Welke DW?Classic(1963-1989) of New Who(2005)?
OP wel gelezen?![]()
![]()
thnxquote:Op donderdag 24 januari 2013 16:31 schreef Breuls het volgende:
Case of the week, maar er zit natuurlijk een rode draad in.
Goede instappunten zijn:
› Seizoen 1 uit 1963
Een goed startpunt want toen begon de serie immers.
› Seizoen 1 van de nieuwe serie, ook wel seizoen 27 overall, uit 2005
Een goed startpunt want het begin van de nieuwe serie. Als je de boel echt helemaal zou willen volgen, zou ik absoluut minimaal hier beginnen.
› Seizoen 5 cq 31 uit 2010
Een goed startpunt omdat toen veel elementen nieuw waren en je geen voorkennis nodig hebt om eenvoudig in te stappen. Als je niet zo'n zin hebt om ver achter te lopen is dit het makkelijkste instappunt.
Je hebt ruim negen weken om t/m de helft van seizoen 7 bij te kijken.
denk dat ik dan maar eens met de reboot(?) uit 2005 ga beginnen. Hopelijk vind ik het wat, zoek een serie waarmee ik een tijdje vooruit kannee, nu wel. Idd stuk duidelijkerquote:![]()
![]()
Het is geen reboot; de serie begint wel opnieuw, maar alles wat tussen 1963 en 1989, plus in 1996, is uitgezonden, is gewoon onderdeel van de historie van de show.
Een belangrijke eigenschap is dat de hoofdpersoon (die geen naam heeft maar die we the Doctor noemen) zichzelf kan 'regenereren' als-ie doodgaat. Da's een productietrucje om van acteur te kunnen wisselen zonder dat het raar is. Door kijkers wordt naar elke versie van the Doctor verwezen met een nummer, en de Doctor in seizoen 1 in 2005 is daarom de Ninth Doctor. Het huidige seizoen is twee acteurs verder, en dus kijken we nu naar de Eleventh Doctor.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
En na de 13e hebben de producenten een probleem toch? (Of heb ik dat verkeerd begrepen?)quote:Op donderdag 24 januari 2013 16:47 schreef Breuls het volgende:
Het is geen reboot; de serie begint wel opnieuw, maar alles wat tussen 1963 en 1989, plus in 1996, is uitgezonden, is gewoon onderdeel van de historie van de show.
Een belangrijke eigenschap is dat de hoofdpersoon (die geen naam heeft maar die we the Doctor noemen) zichzelf kan 'regenereren' als-ie doodgaat. Da's een productietrucje om van acteur te kunnen wisselen zonder dat het raar is. Door kijkers wordt naar elke versie van the Doctor verwezen met een nummer, en de Doctor in seizoen 1 in 2005 is daarom de Ninth Doctor. Het huidige seizoen is twee acteurs verder, en dus kijken we nu naar de Eleventh Doctor.![]()
Er is wel eens gezegd dat er maar dertien levens kunnen zijn, of twaalf regenerations. Er zijn afleveringen waarin dat in dialoog wordt bevestigd. Er is ook een aflevering waarin die limiet wordt bestreden. Hoe dan ook zal zoiets nooit een probleem zijn voor de producers: die bedenken 1 regeltje dialoog om het probleem weg te nemen of schrijven een heel verhaal om er iets mee te doen. Zeker als Moffat tegen die tijd nog aan het roer staat.
Hoe dan ook; een serie als Doctor Who gaat echt niet stoppen omdat de dertiende acteur ermee stopt.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Nee dat is waar, al ben ik wel benieuwd hoe ze het inderdaad zouden aanpakken. (Of dat ze het gewoon stiekem voorbij laten gaan.) Is trouwens altijd van te voren bekend als de acteur wisselt? Of zijn er in het verleden afleveringen geweest waarbij de hele DW fanbase van zijn stoel viel omdat er opeens werd gewisseld?quote:Op donderdag 24 januari 2013 16:56 schreef Breuls het volgende:
Er is wel eens gezegd dat er maar dertien levens kunnen zijn, of twaalf regenerations. Er zijn afleveringen waarin dat in dialoog wordt bevestigd. Er is ook een aflevering waarin die limiet wordt bestreden. Hoe dan ook zal zoiets nooit een probleem zijn voor de producers: die bedenken 1 regeltje dialoog om het probleem weg te nemen of schrijven een heel verhaal om er iets mee te doen. Zeker als Moffat tegen die tijd nog aan het roer staat.
Hoe dan ook; een serie als Doctor Who gaat echt niet stoppen omdat de dertiende acteur ermee stopt.![]()
Sowieso heeft River Song haar regeneraties al gebruikt om de Doctor te redden in "Let's kill Hitler". Misschien heeft ie daar nog wat van over?Zin in pizza? Simpel pizzarecept - Uitgebreid pizzarecept! - DIY pizzaschep - Bestron Alfredo Tuning - kookkompas.nl![]()
Nope. Het is compleet undoable om stiekem een regeneration te doen. Meen ik gelezen te hebben. Het lekt altijd uit. Dat gezegd hebbende: de wereld viel aan het einde van The Stolen Earth van zijn stoel en de gehele daaropvolgende week dachten de Britse media dat er een nieuwe Doctor kwam.quote:Op donderdag 24 januari 2013 17:02 schreef Operc het volgende:
[..]
Nee dat is waar, al ben ik wel benieuwd hoe ze het inderdaad zouden aanpakken. (Of dat ze het gewoon stiekem voorbij laten gaan.) Is trouwens altijd van te voren bekend als de acteur wisselt? Of zijn er in het verleden afleveringen geweest waarbij de hele DW fanbase van zijn stoel viel omdat er opeens werd gewisseld?I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
duidelijkquote:Op donderdag 24 januari 2013 16:47 schreef Breuls het volgende:
Het is geen reboot; de serie begint wel opnieuw, maar alles wat tussen 1963 en 1989, plus in 1996, is uitgezonden, is gewoon onderdeel van de historie van de show.
Een belangrijke eigenschap is dat de hoofdpersoon (die geen naam heeft maar die we the Doctor noemen) zichzelf kan 'regenereren' als-ie doodgaat. Da's een productietrucje om van acteur te kunnen wisselen zonder dat het raar is. Door kijkers wordt naar elke versie van the Doctor verwezen met een nummer, en de Doctor in seizoen 1 in 2005 is daarom de Ninth Doctor. Het huidige seizoen is twee acteurs verder, en dus kijken we nu naar de Eleventh Doctor.![]()
![]()
Je kunt diverse punten in afleveringen aanwijzen als trucjes die zijn limiet kunnen hebben gewijzigd. River is er eentje, maar ook de Chameleon Arch in seizoen 3 of het gedoe tijdens Journey's End.quote:Op donderdag 24 januari 2013 17:03 schreef MaximusTG het volgende:
Sowieso heeft River Song haar regeneraties al gebruikt om de Doctor te redden in "Let's kill Hitler". Misschien heeft ie daar nog wat van over?
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Misschien dan toch maar écht vooraan beginnen in plaats van in 2005, is het een beetje de moeite waard?quote:Op donderdag 24 januari 2013 16:47 schreef Breuls het volgende:
Het is geen reboot; de serie begint wel opnieuw, maar alles wat tussen 1963 en 1989, plus in 1996, is uitgezonden, is gewoon onderdeel van de historie van de show.![]()
Ik heb een handjevol serials gezien. Het is compleet anders, want fucking oud.
Wel leuk, soms, als je van oude tv houdt, en het is zeker leuk omdat het context biedt aan een bekend personage. Je moet het dus gewoon 's proberen.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Dan ga ik gewoon helemaal vooraan beginnenquote:Op donderdag 24 januari 2013 20:46 schreef Breuls het volgende:
Ik heb een handjevol serials gezien. Het is compleet anders, want fucking oud.
Wel leuk, soms, als je van oude tv houdt, en het is zeker leuk omdat het context biedt aan een bekend personage. Je moet het dus gewoon 's proberen.
Beter nu vooraan beginnen dan er na een aantal seizoenen van de nieuwe serie achter komen dat 1963 een beter startpunt was geweest. Heb van de nieuwe serie alleen het eerste seizoen gezien en dat is weer even geleden.![]()
Misschien vond tot nu toe elke Timelord het na 13 levens wel welletjes en kozen ze ervoor om de veertiende keer niet te regenereren, net als The Master. En dat werd dan "custom" en uiteindelijk een voldongen "feit".quote:Op donderdag 24 januari 2013 16:56 schreef Breuls het volgende:
Er is wel eens gezegd dat er maar dertien levens kunnen zijn, of twaalf regenerations. Er zijn afleveringen waarin dat in dialoog wordt bevestigd. Er is ook een aflevering waarin die limiet wordt bestreden. Hoe dan ook zal zoiets nooit een probleem zijn voor de producers: die bedenken 1 regeltje dialoog om het probleem weg te nemen of schrijven een heel verhaal om er iets mee te doen. Zeker als Moffat tegen die tijd nog aan het roer staat.
Hoe dan ook; een serie als Doctor Who gaat echt niet stoppen omdat de dertiende acteur ermee stopt."Pain is my friend. I can trust pain. I can trust pain to make my life utterly miserable."
"My brain is too smart for me."
"We don't need no education." "Yes you do, you just used a double negative."![]()
Er missen 106 afleveringen, maar verder heb je behoorlijk wat te gaan.quote:Op donderdag 24 januari 2013 20:49 schreef Operc het volgende:
[..]
Dan ga ik gewoon helemaal vooraan beginnen
Beter nu vooraan beginnen dan er na een aantal seizoenen van de nieuwe serie achter komen dat 1963 een beter startpunt was geweest. Heb van de nieuwe serie alleen het eerste seizoen gezien en dat is weer even geleden.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Ik zag het ja, dat ga ik niet redden in 7 weken.quote:Op donderdag 24 januari 2013 21:30 schreef Breuls het volgende:
[..]
Er missen 106 afleveringen, maar verder heb je behoorlijk wat te gaan.Maar ik begin gewoon met de 1e Doctor en dan zie ik wel wanneer ik het genoeg vind en overstap op de 2005 serie.
![]()
De serie begint in zwart-wit met slechte beeldkwaliteit. Ik zou gewoon voor je eigen lol beginnen bij Tom Baker of Peter Davison. Die zijn minder 'erg'.
Je kunt daarna altijd nog terugwerken.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Missen er in hun periodes ook nog afleveringen?quote:Op donderdag 24 januari 2013 21:37 schreef Breuls het volgende:
De serie begint in zwart-wit met slechte beeldkwaliteit. Ik zou gewoon voor je eigen lol beginnen bij Tom Baker of Peter Davison. Die zijn minder 'erg'.
Je kunt daarna altijd nog terugwerken.![]()
Ik heb geen idee welke er missen, maar het zullen wel oudere afleveringen zijn.I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Het is wel leuk om hier en daar een "legendarische" episode mee te pakken, zoals de allereerste, maar ik trek het niet lang, zo f*cking traaaagquote:Op donderdag 24 januari 2013 21:37 schreef Breuls het volgende:
De serie begint in zwart-wit met slechte beeldkwaliteit. Ik zou gewoon voor je eigen lol beginnen bij Tom Baker of Peter Davison. Die zijn minder 'erg'.
Je kunt daarna altijd nog terugwerken.
The difference between the three Abrahamic religions:
- Christianity mumbling to the ceiling,
- Judaism mumbling to the wall,
- Islam mumbling to the floor.![]()
Ja, een classic serial vertelt een verhaal in 4x25 minuten wat ze nu in 45 minuten zouden doen.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
En Pertwee als doctor missen??!!quote:Op donderdag 24 januari 2013 21:37 schreef Breuls het volgende:
De serie begint in zwart-wit met slechte beeldkwaliteit. Ik zou gewoon voor je eigen lol beginnen bij Tom Baker of Peter Davison. Die zijn minder 'erg'.
Je kunt daarna altijd nog terugwerken.It took God six days to create the earth, and Monty Python just 90 minutes to screw it up.![]()
Nee, het is een startpunt. Time can be traversed in either direction.
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.![]()
Sommige zelfs 6/8 afleveringenquote:Op vrijdag 25 januari 2013 08:17 schreef Breuls het volgende:
Ja, een classic serial vertelt een verhaal in 4x25 minuten wat ze nu in 45 minuten zouden doen.The dandy and fabulous 3rd Doctorquote:Op vrijdag 25 januari 2013 08:44 schreef Mr. Orange het volgende:
[..]
En Pertwee als doctor missen??!!![]()
![]()
Maar dat zou dan nu een dubbele aflevering zijn.quote:Op vrijdag 25 januari 2013 09:10 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Sommige zelfs 6/8 afleveringen![]()
I am a leaf on the wind.
Watch how I soar.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: