Dat inderdaad!quote:Op maandag 19 november 2012 18:52 schreef Piet__Piraat het volgende:
[..]
Dat is vaak waar ja. Maar je bent regelmatig ook nat
Ik ben ook gewoon afhankelijk van m'n auto voor m'n werk dus heb geen keuze, maar ook voorheen kon het in theorie wel met het OV, maar had toch echt een auto. Zou 'm niet meer willen missen
Exact. Ook altijd van die mensen in het OV waar je eigenlijk helemaal niks mee te maken wilt hebben maar waar je dan toch mee geconfronteerd wordt. Of er wordt tegen je aangepraat op een moment dat je met rust gelaten wilt worden.quote:Op maandag 19 november 2012 18:55 schreef Piet__Piraat het volgende:
OV. Hmpf. Buiten in de kou op de bus wachten, op het station wachten, zit je eindelijk in de bus maar ben je een beetje lang dus zit je met je benen in je nek zo ongeveer, en ondertussen allemaal mensen om je heen die je helemaal niet wil zien.
Dan liever met m'n eigen muziek in de file.
quote:Op maandag 19 november 2012 19:00 schreef Piet__Piraat het volgende:
Of ga je in de bus in zo'n vierzits ding zitten omdat dat de enige plek is waar je je benen wél kwijt kan, komt er zo'n dik stinkwijf naast je zitten. Terwijl er nog zeker vijf dubbelzitjes vrij zijn, maar daar past ze met haar dikke reet niet tussen
Andermans ellende/leven is nou niet iets waar ik altijd op zit te wachten zeg maar.quote:Op maandag 19 november 2012 21:04 schreef Goddelijker het volgende:
Vermaak me soms best wel hoor. Sommigen vertellen hun hele weekend door de telefoon tegen een vriend/vriendin, soms best vermakelijk.
Of gewoon leuk vrouwen kijken.
Het is ook meer vermakelijk dat iemand zo onbeschaamd iets door de bus heen blert.quote:Op maandag 19 november 2012 21:05 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Andermans ellende/leven is nou niet iets waar ik altijd op zit te wachten zeg maar.
Dat zijn inderdaad de +punten. Vooral chicks hahaquote:Op maandag 19 november 2012 21:04 schreef Goddelijker het volgende:
Vermaak me soms best wel hoor. Sommigen vertellen hun hele weekend door de telefoon tegen een vriend/vriendin, soms best vermakelijk.
Of gewoon leuk vrouwen kijken.
Vermakelijk voor 5 secondes. Daarna verschrikkelijk irritant.quote:Op maandag 19 november 2012 21:08 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Het is ook meer vermakelijk dat iemand zo onbeschaamd iets door de bus heen blert.
Die boerka's en asociale kutkoters wordt je inderdaad minder blij van.quote:Op maandag 19 november 2012 21:08 schreef FalleNk810i het volgende:
[..]
Dat zijn inderdaad de +punten. Vooral chicks haha
Ik ben er op aangewezen, dus zit er bijna elke dag in.quote:Op maandag 19 november 2012 21:27 schreef FalleNk810i het volgende:
Klopt, gelukkig maak ik maar een paar keer per jaar gebruik van het OV dus het is nog te overzien.
Je hebt toch een auto?quote:Op maandag 19 november 2012 21:28 schreef Goddelijker het volgende:
[..]
Ik ben er op aangewezen, dus zit er bijna elke dag in.
Maar jij woont dicht bij je studieplek, dan heb je geen OV nodig.quote:Op maandag 19 november 2012 22:06 schreef Actaeon het volgende:
[..]
Ik ben ook student. Ga ook zo min mogelijk met OV
Dat is nog wel een pluspunt ja. Dat je wat mensen met een 'quote:Op maandag 19 november 2012 21:04 schreef Goddelijker het volgende:
Vermaak me soms best wel hoor. Sommigen vertellen hun hele weekend door de telefoon tegen een vriend/vriendin, soms best vermakelijk.
Of gewoon leuk vrouwen kijken.
Ik had dat laatst toen m'n fiets kapot wasquote:Op dinsdag 20 november 2012 00:12 schreef Piet__Piraat het volgende:
[..]
Maar jij woont dicht bij je studieplek, dan heb je geen OV nodig.
Ik weet nog dat ik ooit toen 't pisweer was, besloot om met de bus naar de uni te gaan. Ipv zo'n tien minuten fietsen, was ik 50 minuten onderweg. Ook zo'n drama.
[..]
Dat is nog wel een pluspunt ja. Dat je wat mensen met een ''-hoofd kan aankijken uit meelij, en dat je leuke vrouwen kan kijken, mits ze er zitten. Meestal zijn het echter van die 40+'ers met shag onder hun oksels en al die Vinexers die zich een baan in de Randstad hebben laten aanpraten.
Daarom heb ik mijn rijbewijs gehaald, ja. We gingen naar Hoogkerk (langs de A7), en dat was 30 minuten met de auto of 60 minuten met de trein + bus. Ik vind het niet erg om langer in het OV te zitten, maar ik heb wel een bloedhekel aan moeten overstappen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 08:19 schreef Piet__Piraat het volgende:
Dan is 't een ander verhaal omdat je echt vlakbij het station zit en anders een parkeerprobleem hebt. Maar als je niet dicht bij een centrum of station zit, is de trein gewoon een boutoptie. En de kans dat er een directe busverbinding van je huis naar je werk gaat, is ook klein.
Ik kon s'weekends en sávonds de auto altijd gewoon daar in de parkeergarage zetten.quote:Op dinsdag 20 november 2012 08:00 schreef Sweetpea8472 het volgende:
Bij mijn vorige baan was het gewoon niet eens een optie om met de auto te gaan. Op het station van Assen kon je de auto nauwelijks kwijt, en op het station van Groningen al helemaal niet. Dus op de fiets naar het station in Assen, dan met de trein naar Groningen en vanaf het perron het kantoor binnen stappen.... Ideaal! Heb het op de terugweg wel eens gehad dat ik dacht: nog even iets afmaken, dan op de klok kijken en zien dat je nog 3 minuten hebt. En dan toch de trein nog halen
Naar mijn weten heeft het Hunzehuis geen parkeergarage... En Assen ook niet. En het beleid van KPN was dat mensen die makkelijk met het OV konden (en dat kon ik) ook geen parkeerkaart o.i.d. kregen.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:08 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Ik kon s'weekends en sávonds de auto altijd gewoon daar in de parkeergarage zetten.
Flauwerikken zijn het ookquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:52 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Naar mijn weten heeft het Hunzehuis geen parkeergarage... En Assen ook niet. En het beleid van KPN was dat mensen die makkelijk met het OV konden (en dat kon ik) ook geen parkeerkaart o.i.d. kregen.
Had ook geen parkeerkaart, maar mocht als ik een weekend dienst of pas s'avonds hoefde te beginnen in Groningen in de parkeergarage parkeren. Alleen even mezelf melden bij de slagboom, pasnummer doorgeven en klaar.quote:Op dinsdag 20 november 2012 10:52 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Naar mijn weten heeft het Hunzehuis geen parkeergarage... En Assen ook niet. En het beleid van KPN was dat mensen die makkelijk met het OV konden (en dat kon ik) ook geen parkeerkaart o.i.d. kregen.
Bedoel je de Borg? (het gebouw rechts van het station). Het Hunzehuis zit nu UWV in geloof ik....quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:04 schreef Marco001 het volgende:
[..]
Had ook geen parkeerkaart, maar mocht als ik een weekend dienst of pas s'avonds hoefde te beginnen in Groningen in de parkeergarage parkeren. Alleen even mezelf melden bij de slagboom, pasnummer doorgeven en klaar.Gaat dan om de parkeergarage in het gebouw naast de hoofdingang.
yup...quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:06 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Bedoel je de Borg? (het gebouw rechts van het station). Het Hunzehuis zit nu UWV in geloof ik....
Ja, ik dacht ook dat het 3500kg was voor B... Mijn moeder had een camper die op het randje zat (maar dat was geen probleem, want die heeft B, C, D en Equote:Op dinsdag 20 november 2012 12:00 schreef JDude het volgende:
Nooit vsn gehoord, rij ook regelmatig met een bus met 1300 kg. laadvermogen. Alleen het leeggewicht plus laadvermogen samen mag niet meer dan 3,5t. zijn voor zover ik weet.
quote:Rijbewijs B:
Voor motorvoertuigen, ingericht voor vervoer van maximaal 8 personen (inclusief bestuurder 9), en met een maximumgewicht van 3.500 kilo (leeggewicht plus laadvermogen). U mag eventueel een aanhangwagen of oplegger trekken van maximaal 750 kilo (leeggewicht plus laadvermogen). Wilt u meer dan 750 kilo trekken dan mag het totaal leeggewicht plus laadvermogen van de combinatie, niet boven de 3.500 kilo liggen én het leeg gewicht plus laadvermogen van de aanhanger mag dan niet boven het leeg gewicht van de trekkende auto liggen.
Even uitgezocht en dit klopt. Het gaat hier om een vergunning die nodig is enkel bij beroepsgoederenvervoer.quote:Op dinsdag 20 november 2012 12:05 schreef JDude het volgende:
Nou rij ik wel voor een transportfirma, dus misschien dat het iets in de vergunningensfeer is waar je op doelt.
Bullshit, mits particulier. Voor zakelijk gelden andere regels. Maar dat heeft meer met de belastingwetgeving te maken.quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:40 schreef kaasplankje het volgende:
Ik heb een zakelijke bestelauto en ik hoorde gisteren van iemand dat een normaal rijbewijs B je een auto of bus mag besturen met een max. laadgewicht van 500kg.
Ik vind 't allebei niks, maar dan liever de Xsara jaquote:Op dinsdag 20 november 2012 10:17 schreef Fiorano het volgende:
Hopelijk vandaag m'n autootje weer terug. Weekje rond gereden in een C4 Picasso, doe mij maar mn Xsara....
Ik kan niet eens altijd m'n begintijd halen met het OV.quote:Op dinsdag 20 november 2012 09:07 schreef Sweetpea8472 het volgende:
[..]
Daarom heb ik mijn rijbewijs gehaald, ja. We gingen naar Hoogkerk (langs de A7), en dat was 30 minuten met de auto of 60 minuten met de trein + bus. Ik vind het niet erg om langer in het OV te zitten, maar ik heb wel een bloedhekel aan moeten overstappen.
Ik zou niet kunnen kiezen denk ikquote:Op dinsdag 20 november 2012 12:35 schreef Piet__Piraat het volgende:
[..]
Ik vind 't allebei niks, maar dan liever de Xsara ja
Watvoor C5 is het? Een familielid van mij heeft er ook een en ben er nooit zo weg vanquote:Op dinsdag 20 november 2012 12:43 schreef Fiorano het volgende:
Citroën boven alles. En zeker My Little Tank.
Overigens rijd ik het liefste in de C5 van vader, een echte met hydropneumatische vering. Zoef zoef
De nieuwe DS lijn vind ik erg mooi.quote:Op dinsdag 20 november 2012 12:48 schreef Actaeon het volgende:
De enige Citroën waar ik nog wel eens een paar maanden tot een jaar in zou willend rondrijden is een C6
Lijkt mij niet; Ik rij regelmatig in personenbusjes en verlengde rolstoelbussen die echt wel wat meer laadvermogen hebben als 500kg.quote:Op dinsdag 20 november 2012 11:40 schreef kaasplankje het volgende:
Ik heb een zakelijke bestelauto en ik hoorde gisteren van iemand dat een normaal rijbewijs B je een auto of bus mag besturen met een max. laadgewicht van 500kg. Nu mag er in mijn auto dik 705kg, ik heb het nagekeken op het kentekenbewijs. Officieel mag ik dus eigenlijk die auto niet rijden zonder een toevoeging op het rijbewijs, ongeacht het gewicht van de lading op dat moment, dit is vergelijkbaar met een aanhangwagen toevoeging.
Dit kan mij bij een controle een boete opleveren die als ik zakelijk rijd, 3500.- Euro kan bedragen ivm het plegen van een economisch delict.
Nu kan ik dus kiezen of ik het kentekenbewijs laat wijzigen tot een max. laadvermogen van 500kg of ik haal die toevoeging op het rijbewijs. In het eerste geval moet ik de kentekenpapieren opsturen met een wijzigingsformulier naar de RDW.
Goede tip, dit wist ik niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |