Kwamen wel hard aan ja.quote:Op zaterdag 10 november 2012 00:03 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Dat was bij mij echt vroegerrr. Maar niet elke zomer ofzo.
Deed wel pijn dit.
Hoe oud was je toen?quote:Op zaterdag 10 november 2012 00:06 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Kwamen wel hard aan ja.
Bij ons waren er veel Duitsers in de zomer. Ik heb ooit bij een duitse porsche cabrio vanuit de bosjes (afstand was niet meer dan 4 meter) volle bak op vrouw/vriendin van de bestuurder geschoten. Kwam denk ik in haar oog. Die gozer heeft ons echt 2 kilometer achterna gerent, nooit zo bang geweest
Wat wilde hij dan doen wanneer hij jou had gepakt?quote:Op zaterdag 10 november 2012 00:08 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Groep 7/8 denk ik. Dus jaar of 10/11.
Denk politie bellenquote:Op zaterdag 10 november 2012 00:09 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Wat wilde hij dan doen wanneer hij jou had gepakt?
Al is dat echt vaak bij mij gebeurt.
Ik heb nu 100 beste Cheerleaders pics, maar allemaal schijtquote:Op zaterdag 10 november 2012 00:12 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Hier nog meer:
http://lifemisled.com/200(...)eader-photo-scandal/
Bij ons was er een keer een auto raam open en hadden 10 minuten lang op de toeter gedrukt. Echt alle kinderen 1 voor 1, omdat we dat nooit hadden gedaan.quote:Op zaterdag 10 november 2012 00:12 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Denk politie bellen![]()
Het was ook echt niet de bedoeling, daarvoor waren we veel te schijterig. We richtten op de voorruit. Behalve dat ik dus gigantisch had gemist ook net de pech dat het een cabrio was zonder zijramen en dan ook nog precies in het oog van de bijrijder
Je onderschat Sangod.quote:Op zaterdag 10 november 2012 00:15 schreef Doublepain het volgende:
Waarom zie ik elke keer, PSV dit dat gelinkt met Djuricic. Alsof PSV hem kan betalen
Dat is risico man, 10 minuten kloten op dezelfde locatiequote:Op zaterdag 10 november 2012 00:15 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Bij ons was er een keer een auto raam open en hadden 10 minuten lang op de toeter gedrukt. Echt alle kinderen 1 voor 1, omdat we dat nooit hadden gedaan.
En toen kwam de eigenaar van de auto ook achter ons aan, terwijl het zijn fout was.
Wijnaldum, Bouma, Engelaar + 4 miljoen <> Djuricicquote:Op zaterdag 10 november 2012 00:17 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Tiny moet een standbeeld krijgen, maar zelfs Tiny kan geen geld fixen voor Djuricic
Wijnaldum voor Djuricic moet genoeg zijn, anders geven we Manolev er graties bij incl salaris betalenquote:Op zaterdag 10 november 2012 00:18 schreef mrstylo het volgende:
[..]
Wijnaldum, Bouma, Engelaar + 4 miljoen<> Djuricic
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |