FOK!forum / General Chat / Postcrossing #82: Waar we verder gaan met kaartjes sturen
Herfstbladvrijdag 9 november 2012 @ 18:42
Wat is Postcrossing?

Het idee is dat je een kaartje stuurt (een echte) naar het adres dat je uit de database hebt gekregen en dat je vervolgens ook kaartjes terug gaat ontvangen uit de hele wereld. En het werkt echt, een klein groepje FOK!ers is ondertussen verslaafd geraakt.

Schrijf je in, doe mee en deel je verhalen en ervaringen! ^O^

logo-470x62.png

De site van Postcrossing!

Maar hoe werkt het dan :?
Het doel van dit project is om mensen kaarten te laten versturen naar en ontvangen uit de hele wereld. De belangrijkste stelregel is: als je een kaart verzendt, krijg je er ten minste een terug van een willekeurige Postcrosser ergens op deze wereld!

Is dat niet erg veel werk? :?
Valt reuze mee!
Het werkt, in het kort, als volgt:
1. Je vraagt een adres aan via de website
2. Je stuurt de postkaart naar dat adres
3. Je wacht totdat je zelf een kaart ontvangt
4. Je registreert de ontvangen kaart via de website

De eerste stap is om iemands adres aan te vragen. Naar dit adres stuur je een postkaart. Je ontvangt dit adres per e-mail, tezamen met een 'postcard ID', bijvoorbeeld NL-12345 waardoor die postkaart een uniek registratienummer krijgt. Je stuurt de kaart op, en wanneer de geadresseerde deze ontvangt wordt het unieke ID-nummer door hem/haar geregistreerd op de website van Postcrossing. Daarmee wordt vervolgens jouw adres naar de eerstvolgende (buitenlandse) Postcrosser gestuurd die op zijn beurt weer een nieuw adres uit het systeem aanvraagt!

Op deze manier werkt het als een soort ketting, je krijgt na het sturen van een kaart, er ook een terug van een willekeurige Postcrosser, en wie weet stuurt de geadresseerde er zelf ook wel een terug als je je adres erop zet!

Er is wel een limiet: je kunt maar een beperkt aantal kaarten 'onderweg' hebben. Elke keer als een door jou verzonden kaart aankomt, kun je vervolgens een nieuw adres aanvragen. Hoe meer kaarten je verstuurd hebt, hoe meer kaarten je onderweg mag hebben!

Wat voor postzegels moet ik gebruiken :?
Voor kaarten binnen Europa plak je een zegel 'Europa 1' (85 eurocent) en voor kaarten buiten Europaeen zegel 'Wereld 1' (95 eurocent). Vanaf 01-01-2013 gaan de tarieven omhoog.
Postzegels kun je bij de verkooppunten van PostNL kopen en ook online bij PostNL.

Mag ik nog guldenzegels plakken?
Guldenzegels mogen ook gewoon geplakt worden.
"Postzegels houden lang hun waarde. Alle gulden en euro postzegels vanaf 1977 kunt u gewoon gebruiken, als u zorgt dat die postzegels samen de waarde hebben die nodig is om uw brief of kaart te mogen versturen. Onze postzegels met een cijfer blijven ook na tariefswijzigingen geldig," aldus de website van PostNL.

• Voor Europa dient u 2 keer zoveel Nederland 1 postzegels te plakken als Europa 1 postzegels.
• Voor Wereld dient u 2 keer zoveel Nederland 1 postzegels te plakken als Wereld 1 postzegels.
• Een normale zegel + kerstzegel kan ook voor binnen Europa.

Binnen het Europa-tarief vallen de volgende landen:
europa-tarief.gif
Albanië, Andorra, België, Bosnië-Herzegovina, Bulgarije, Canarische Eilanden, Cyprus, Denemarken, Duitsland, Estland, Faeröer Eilanden, Finland, Frankrijk (incl. Monaco), Gibraltar, Groenland, IJsland, Griekenland, Hongarije, Ierland, Italië, Kanaaleilanden, Kroatië, Letland, Liechtenstein, Litouwen, Luxemburg, Macedonië, Malta, Moldavië, Oekraïne, Oostenrijk, Polen, Portugal (incl. Azoren en Madeira), Roemenië, Rusland (incl. Aziatisch deel), San Marino, Servië en Montenegro, Slovenië, Spanje, Tsjechië, Turkije (incl. Aziatisch deel), Vaticaanstad, Verenigd Koninkrijk, Wit-Rusland (Belarus), Zwitserland en Zweden.

Alle overige landen vallen buiten het Europa-tarief.

Ik lees vanalles over 'taggen' of 'onofficiële kaarten', WTF :?

'Taggen' is ook een bezigheid die voorkomt uit het Postcrossen. Het werkt als volgt:
1. Je gaat naar het Postcrossing forum en zoekt een leuk tag-thema op (bijvoorbeeld theezakjes, giraffekaartjes, chocola, noem maar op...)
2. In dat topic 'tag' (tik, als in tikkertje) je degene boven je (de laatste poster in het topic) door een berichtje te posten en hem/haar een U2U (private message) te sturen met de vraag of hij/zij zijn/haar adres even naar je U2U't
3. Als je het adres terugkrijgt, stuur je datgene op waar het tag-topic over gaat (theezakje, giraffekaart, chocoladereep etc.)
4. Binnen de kortste keren word jij ook getagged, stuur je je adres door en krijg jij jouw theezakje, giraffekaart of chocoladereep!

In sommige tagtopics staat er een lijstje van wat degene wil (verlanglijstje). Je stuurt dan iets wat hij/zij wil en post op jouw beurt a) wie je getagd hebt en b) wat jij wil ontvangen. Dan wordt jij getagged door iemand die aan je 'verzoek' kan voldoen en krijg jij dus wat je vroeg!

Waar kan ik kaarten kopen?

Kaarten kopen kan op de meest uiteenlopende plaatsen:• Bruna
• Musea
• HEMA
• V&D
• Bijenkorf
• Boekhandels
• Cadeauwinkels
• Souvenirwinkels

Ook kun je kaarten en postzegels via Internet bestellen. Dit kan onder andere op de volgende sites:
SPOILER
Welke Fok!kers zijn ook Postcrossers :?
inkie1010
Muck
QTPi
Smittend
Sonja27
Vava
Vonkenboer
Wendytje
Loqi
iFries
daantje1044
charmed_angel
Guppyfriend
lyron
Luthien87
Lienzz
tdrone
Serinde
snoekiesnoeksnoek
Dandilion
Bos81
automatic_
Stephanie1990
RiesAmaris
Finland
Janeway
DeLuna
Poesopstokje
Jum
Kaasmuisje
zoeperzazke
KwadeAfdronk
Dr_Flash
Herfstblad

Waar zijn de vorige deeltjes gebleven :?
Die zijn hier!

Heb je de laatste post? Open dan even een nieuw topic. De OP vind je hier!

[ Bericht 1% gewijzigd door Herfstblad op 09-11-2012 19:03:18 ]
Herfstbladvrijdag 9 november 2012 @ 18:42
Omdat ik hem sloot een nieuwe.

En de laatste post van het topic:

quote:
0s.gif Op vrijdag 9 november 2012 18:40 schreef Herfstblad het volgende:
Leuk kaartje :)

Hier lag een Duits kaartje in de bus en een kleine PMK-bestelling. Ik overweeg of ik nog wereld voor volgend jaar ga bestellen bij PMK en wanneer.
Want ja, straks in december komt de kerstdrukte er ook weer aan enzo.
Dr_Flashvrijdag 9 november 2012 @ 18:43
Wat is PMK? :?

(okee, inmiddels weet ik het wel, maar lijkt me nuttige info voor in de OP, tevens want goede tip?)
Herfstbladvrijdag 9 november 2012 @ 18:58
Ik heb het erin gezet en meteen even vermeld dat postzegels vanaf 1977 gewoon geplakt mogen worden :)

edit: Ik zie dat de link er gewoon al instaat :) Onder de spoiler.
Dr_Flashvrijdag 9 november 2012 @ 19:07
Oh, schele ik :@
Herfstbladvrijdag 9 november 2012 @ 19:17
quote:
11s.gif Op vrijdag 9 november 2012 19:07 schreef Dr_Flash het volgende:
Oh, schele ik :@
;) Ik zag het ook niet meteen, dus ik ben ook scheel.
automatic_vrijdag 9 november 2012 @ 19:43
w/
Dr_Flashvrijdag 9 november 2012 @ 19:56
Tootje :W
Bomenverzamelingvrijdag 9 november 2012 @ 20:07
Vandaag 3 kaarten kunnen registreren. ZIjn dus ergens deze week bezorgd. Maar 2 ervan zijn meer dan 100!! dagen geleden aangevraagd. Maar bij de ene stond wel gewoon oktober op de kaart al datum en die had ook een andere kaart geupload dan degene die ik vandaag kreeg. Dus waarschijnlijk is er een eerdere verloren gegaan.

En die andere had al haar excuses aangeboden dat deze kaart wegens tijdgebrek te laat is verzonden

(ja vraag dan niks aan..maar goed die kaart is wel errug O+ O+ )

416492b46bc6ad88cb8277858d09481f.jpg

http://www.postcrossing.com/postcards/RU-1069482
Dr_Flashvrijdag 9 november 2012 @ 20:20
je hebt een hard-to-get-speelster Bossie :D
Guppyvrijdag 9 november 2012 @ 21:21
Ik heb de afgelopen twee weken 3 Fauna of Belarus kaartjes gekregen O+

Egeltje
996d0f13aa01b6b8e120fd76163fa90e.jpg

Wesp
70d099713928fddc6ab86f3fb4da29f8.jpg

Lynx
69ce4738f61ec925783c8ab8921d02ae.jpg
soapievrijdag 9 november 2012 @ 21:26
Kreeg deze uit Rusland:

c7efc466ee861449fda8a9cfde9febc4.jpg

Weet niet wat ik ervan moet vinden......
Sokkepokvrijdag 9 november 2012 @ 21:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 november 2012 21:26 schreef soapie het volgende:
Kreeg deze uit Rusland:

[ afbeelding ]

Weet niet wat ik ervan moet vinden......
Dat is met die katjes! :D
Moet je even zoeken op 'Kotovasiya cards' dat is een hele lijn met bepaalde soort katten :)
Guppyvrijdag 9 november 2012 @ 22:11
Zo, ik heb weer helemaal bij met scannen :X morgen kaartjes schrijven!
Herfstbladvrijdag 9 november 2012 @ 22:29
Die met die klok is tof! :D
Heb je ook een link, soapie? :)
HaverMoutKoekjevrijdag 9 november 2012 @ 22:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 november 2012 21:53 schreef Sokkepok het volgende:

[..]

Dat is met die katjes! :D
Moet je even zoeken op 'Kotovasiya cards' dat is een hele lijn met bepaalde soort katten :)
Ja die katten zijn leuk
Luthien87zaterdag 10 november 2012 @ 07:54
Gisteren kreeg ik mijn zeldzaamste kaartje tot nu toe, uit Macedonië: MK-2552! Moet hem nog even uploaden, maar het is gewoon een toeristenkaart van de soort van Arc de Triomphe in Skopje.

Zo meteen weer adressen aanvragen en dan ga ik vandaag ook weer schrijven!
Jumzaterdag 10 november 2012 @ 08:20
Dit zat vanochtend in mijn mailbox:

The postcard NL-1250766 to chandanchallani in India has arrived! It reached its destination in 161 days after traveling 7,863 km!
soapiezaterdag 10 november 2012 @ 08:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 9 november 2012 22:29 schreef Herfstblad het volgende:
Die met die klok is tof! :D
Heb je ook een link, soapie? :)
http://www.postcrossing.com/postcards/RU-1290010
Bomenverzamelingzaterdag 10 november 2012 @ 10:40
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 november 2012 08:20 schreef Jum het volgende:
Dit zat vanochtend in mijn mailbox:

The postcard NL-1250766 to chandanchallani in India has arrived! It reached its destination in 161 days after traveling 7,863 km!
Dat is wel errug lang zeg. :o.
Jumzaterdag 10 november 2012 @ 13:22
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 november 2012 10:40 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Dat is wel errug lang zeg. :o.
En dan alleen een thankssss in de Hurray ;(
SummerBreezezaterdag 10 november 2012 @ 14:18
ik had net een hurray waarvan ik niet echt weet of ik er blij mee moet zijn;

quote:
thanks for the stamps
Niet 'nice stamps', niet 'old stamps', nee, gewoon 'stamps'. Alsof een kaart aan zou komen zonder postzegels.

Weet ik ook meteen waarom die persoon meedoet met PC trouwens.
Jumzaterdag 10 november 2012 @ 14:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 november 2012 14:18 schreef SummerBreeze het volgende:
ik had net een hurray waarvan ik niet echt weet of ik er blij mee moet zijn;

[..]

Niet 'nice stamps', niet 'old stamps', nee, gewoon 'stamps'. Alsof een kaart aan zou komen zonder postzegels.

Weet ik ook meteen waarom die persoon meedoet met PC trouwens.
misschien niet zo goed in engels? of gewoon een woord vergeten te typen?
Niet meteen het slechtste denken :9
SummerBreezezaterdag 10 november 2012 @ 16:58
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 november 2012 14:33 schreef Jum het volgende:

[..]

misschien niet zo goed in engels? of gewoon een woord vergeten te typen?
Niet meteen het slechtste denken :9
Best goed in Engels lijkt me, want een Amerikaanse.

Maar je hebt gelijk, misschien wel een paar woorden vergeten. Want ook een 'Hi' of 'Hello' was niet aanwezig.
Jumzaterdag 10 november 2012 @ 18:21
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 november 2012 16:58 schreef SummerBreeze het volgende:

[..]

Best goed in Engels lijkt me, want een Amerikaanse.

..... :X Nee, ik zeg niks....
SummerBreezezaterdag 10 november 2012 @ 23:03
quote:
0s.gif Op zaterdag 10 november 2012 18:21 schreef Jum het volgende:

[..]

..... :X Nee, ik zeg niks....
Ik zeg Engels, niet Brits...
automatic_zaterdag 10 november 2012 @ 23:06
Ik ben een weekendje weg en ik hoop dat ik straks, bij thuiskomst, een kaartje heb O+
douche-eendjezondag 11 november 2012 @ 11:49
Had gisteren niet in mn brievenbus gekeken, dus net gedaan... ligt er weer een kaartje in O+ Met een recept voor Dill&Feta PotatoPatties O+
SummerBreezezondag 11 november 2012 @ 12:15
quote:
17s.gif Op zondag 11 november 2012 11:49 schreef douche-eendje het volgende:
Had gisteren niet in mn brievenbus gekeken, dus net gedaan... ligt er weer een kaartje in O+ Met een recept voor Dill&Feta PotatoPatties O+
klinkt lekker! Ga je het recept snel uitproberen?
douche-eendjezondag 11 november 2012 @ 12:17
quote:
0s.gif Op zondag 11 november 2012 12:15 schreef SummerBreeze het volgende:

[..]

klinkt lekker! Ga je het recept snel uitproberen?
Ja zeker :Y
kawa4zondag 11 november 2012 @ 12:44
Mn postkaarten van Estland en Duitsland zijn aan gekomen,

Estland 2 dagen eerder als Duitsland.

en nou mag ik er weer 2 naar rusland sturen

[ Bericht 20% gewijzigd door kawa4 op 12-11-2012 13:57:32 ]
automatic_maandag 12 november 2012 @ 18:00
Hahaha :D

"Ian itersested in churchies and monasteries, ships, stemships, trains, aeroplanes."
SummerBreezemaandag 12 november 2012 @ 21:11
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 18:00 schreef automatic_ het volgende:
Hahaha :D

"Ian itersested in churchies and monasteries, ships, stemships, trains, aeroplanes."
wow, die is niet zo heel erg goed in Engels. Maakt het wel aandoenlijk overigens,
douche-eendjemaandag 12 november 2012 @ 21:19
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 21:11 schreef SummerBreeze het volgende:

[..]

wow, die is niet zo heel erg goed in Engels. Maakt het wel aandoenlijk overigens,
Chinezen zijn ook heel grappig...

"Hi Douche-eendje ,thank u for the postcard , i'm so happy ,this is my first international card :P thank u so so so much lol , can u tell me u're address ,i want send a postcard for u , i have many special card , hope can find one u like :) btw : do u play "weixin" ? u can search "-even weggeknipt-" to find me if u play it XD hope i can make a friend with u , regands A."

Maar mijn kaartje naar China was iig aangekomen :D
Curve_Fevermaandag 12 november 2012 @ 22:58
Wat is nou PMK?
automatic_maandag 12 november 2012 @ 23:05
quote:
0s.gif Op maandag 12 november 2012 22:58 schreef Curve_Fever het volgende:
Wat is nou PMK?
http://www.postzegelsmetkorting.nl/default.aspx
Luthien87dinsdag 13 november 2012 @ 06:54
Een paar topics geleden (geloof ik) had iemand het over leuke kaartenwinkeltjes in Groningen. Nou ben ik deze week een keer in Groningen, dus ik ben wel benieuwd waar die zitten! Weet iemand dat?
Sokkepokdinsdag 13 november 2012 @ 10:28
http://www.spitsnieuws.nl(...)ken-in-sloot-gedumpt

Niet tof.. }:|
Happy_postcrossingdinsdag 13 november 2012 @ 10:45
Vanochtend alleen een un-official in de bus, uit Budapest!
Gister een onwijs leuk kaartje ontvangen uit Slovenie.

Vandaag gaan er weer 2 op weg, naar China en Finland! :)
takkfyrirdinsdag 13 november 2012 @ 10:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 06:54 schreef Luthien87 het volgende:
Een paar topics geleden (geloof ik) had iemand het over leuke kaartenwinkeltjes in Groningen. Nou ben ik deze week een keer in Groningen, dus ik ben wel benieuwd waar die zitten! Weet iemand dat?
Dan moet je zéker naar ´n Kaartje! :Y (Oosterstraat 12 9711 NT Groningen)
Bij Kunst en Vliegwerk (Oude Kijk in 't Jatstraat 10 9712 EG Groningen) hebben ze in de etalage altijd een bepaald thema met ansichtkaarten (bijvoorbeeld Sinterklaas/Kerst/lezen etc.) en daar vind je ook wel toffe kaarten.
In de Folkingestraat zitten er ook een paar winkels waar ze leuke kaarten hebben, dus ik zou daar dan ook even kijken. :)

Verder weet ik het zo even niet, maar er zijn vast nog wel mensen die het kunnen aanvullen. ;)
Cevichedinsdag 13 november 2012 @ 18:12
Ik kreeg vandaag een kaartje uit Rusland, die is de 7e verstuurd. Best snel, maar hij is gemaakt/verstuurd via touchnote dus misschien niet echt uit Rusland, en dus niet zo snel als ik dacht.
En een kaartje uit de USA met een priegelig handschrift. Is ook leuk :)
douche-eendjedinsdag 13 november 2012 @ 18:34
Kaartje uit Duitsland gekregen, geschreven in het nederlands... En met zoveel krulletjes dat ik mn best moet doen om het te ontcijferen :D
Jumdinsdag 13 november 2012 @ 19:14
Deze kreeg ik vandaag binnen!!!

Egeltje
[ afbeelding ]
automatic_dinsdag 13 november 2012 @ 19:31
Belarus heeft echt leuke kaartjes O+
Happy_postcrossingdinsdag 13 november 2012 @ 20:21
Ahh die is lief! :)

Net weer 2 aangevraagd.. Finland en China!
Guppydinsdag 13 november 2012 @ 20:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 13 november 2012 19:31 schreef automatic_ het volgende:
Belarus heeft echt leuke kaartjes O+
Jaa O+ ik kreeg vandaag deze ook nog!

a565ad4e2a64325623c8bf5102acd427.jpg
automatic_dinsdag 13 november 2012 @ 20:37
Ik heb er, helaas, nog geen gehad, maar heb het nu in mijn profiel gezet :@

Ik heb deze nog gehad:

e1395692ce7f3aa6c3ae2b93cce110ed.jpg
http://www.postcrossing.com/postcards/CN-745442
Happy_postcrossingdinsdag 13 november 2012 @ 22:04
Wauww! Die laatste is gaaf! Heb je voor mij de link naar het ID?
Dan ga ik m liken! :)
konyntje-mandaryntjewoensdag 14 november 2012 @ 00:42
Woehoe, mede-postcrosser meldt zich! :) Doe al een aantal jaren aan postcrossen, al heb ik vorig jaar mijn profiel een tijdje op non-actief gezet. Inmiddels is hij weer actief en ga ik morgen voor het eerst weer eens kaartjes kopen! O+
Happy_postcrossingwoensdag 14 november 2012 @ 09:29
Leuk, veel plezier! :)

Vandaag een hurray, kaartje naar de USA is gearriveerd! :)
konyntje-mandaryntjewoensdag 14 november 2012 @ 14:39
Ik ben trouwens rond aan het snuffelen in de lijst met webshops die in de OP staat. Veel ervan ken ik nog niet! Heeft er wel eens iemand bij The Postcard Store besteld? Ben aan het twijfelen om daar een bestelling te plaatsen, maar ik vraag me af hoe lang de verzending is. Mensen met goede of slechte ervaringen?
soapiewoensdag 14 november 2012 @ 18:24
cb05b2782d04376ac75935cb61ffc1e5.jpg

Superleuk kaartje uit Ukraine!!!
automatic_woensdag 14 november 2012 @ 18:26
Pinguïn O+ O+
Linkjeeee!!
Miniemwoensdag 14 november 2012 @ 18:28
quote:
17s.gif Op woensdag 14 november 2012 18:24 schreef soapie het volgende:
[ afbeelding ]

Superleuk kaartje uit Ukraine!!!
O+
automatic_woensdag 14 november 2012 @ 18:29
Vandaag twee kaarten gehad uit Rusland;

Ik weet niet zo goed wat ik van deze moet vinden _O-
a30cad6003f9d66bd3975c08324e1ea7.jpg
http://www.postcrossing.com/postcards/RU-1296513

65622b4b841a6956cb3d97d5a2fe00ef.jpg
http://www.postcrossing.com/postcards/RU-1321266
soapiewoensdag 14 november 2012 @ 18:29
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 18:26 schreef automatic_ het volgende:
Pinguïn O+ O+
Linkjeeee!!
Sorry vergeet het steeds....

http://www.postcrossing.com/postcards/UA-404886
Dr_Flashwoensdag 14 november 2012 @ 18:33
Het is bij mij een beetje stilgevallen :')

Ik heb al een week niks meer ontvangen en er wordt ook weinig meer geregged van mij. Die ene van 42 km naar Hengelo is al een week zogenaamd onderweg. Stelletje stakers }:|
lunapuellawoensdag 14 november 2012 @ 18:47
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 18:29 schreef automatic_ het volgende:
Vandaag twee kaarten gehad uit Rusland;

Ik weet niet zo goed wat ik van deze moet vinden _O-
[ afbeelding ]
http://www.postcrossing.com/postcards/RU-1296513

[ afbeelding ]
http://www.postcrossing.com/postcards/RU-1321266
Leuk, lekker retro die eerste. :)
automatic_woensdag 14 november 2012 @ 18:56
quote:
1s.gif Op woensdag 14 november 2012 18:47 schreef lunapuella het volgende:

[..]

Leuk, lekker retro die eerste. :)
Ja, dat wel :Y
Happy_postcrossingwoensdag 14 november 2012 @ 19:11
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 14:39 schreef konyntje-mandaryntje het volgende:
Ik ben trouwens rond aan het snuffelen in de lijst met webshops die in de OP staat.
Wat is de OP? :)
Dr_Flashwoensdag 14 november 2012 @ 19:12
de OpeningsPost :Y

Het eerste bericht in dit topic.
Happy_postcrossingwoensdag 14 november 2012 @ 19:19
Dankje, weer wat geleerd! :)
Ailuranthropewoensdag 14 november 2012 @ 19:20
Dit klinkt best leuk en interessant, misschien begin ik er eens aan!

Iemand tips?
automatic_woensdag 14 november 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 19:20 schreef Ailuranthrope het volgende:
Dit klinkt best leuk en interessant, misschien begin ik er eens aan!

Iemand tips?
Wat voor tips wil je? Zo moeilijk is het niet :P
Ailuranthropewoensdag 14 november 2012 @ 19:22
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 19:21 schreef automatic_ het volgende:

[..]

Wat voor tips wil je? Zo moeilijk is het niet :P
Geen idee, soms zijn er dingen die je moet weten! Bv waar je leuke kaartjes kan vinden etc. Maar ik blijf het wel vreemd te vinden mijn adres aan vreemde te geven etc. :')
automatic_woensdag 14 november 2012 @ 19:23
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 19:22 schreef Ailuranthrope het volgende:

[..]

Geen idee, soms zijn er dingen die je moet weten! Bv waar je leuke kaartjes kan vinden etc. Maar ik blijf het wel vreemd te vinden mijn adres aan vreemde te geven etc. :')
Er staan diverse kaarten winkeltjes in de OP, dus daar kan je al kijken :)
En tja... Dat vond ik in het begon ook, maar dat heb ik snel losgelaten :D
Dr_Flashwoensdag 14 november 2012 @ 19:27
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 19:20 schreef Ailuranthrope het volgende:
Dit klinkt best leuk en interessant, misschien begin ik er eens aan!

Iemand tips?
Ja: Doen! :P
Ailuranthropewoensdag 14 november 2012 @ 19:28
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 19:23 schreef automatic_ het volgende:

[..]

Er staan diverse kaarten winkeltjes in de OP, dus daar kan je al kijken :)
En tja... Dat vond ik in het begon ook, maar dat heb ik snel losgelaten :D
Ja dat is waar, maar dat is veel om door te spitten dacht dat er ergens wel hele leuke kaartjes waren op een locatie.

En ja jij hebt technieken om dat lost te laten mevrouw de kinderpsychologe.
Happy_postcrossingwoensdag 14 november 2012 @ 19:28
Je kunt het altijd proberen, je zit nergens aan vast.
Heb je 5 kaartjes gestuurd en vind je er niks meer aan, dan krijg je nog 5 kaartjes terug, en dan kun je je account opzeggen indien gewenst.

Maar het is leuk en verslavend :) Vooral omdat je meteen leuk profiel zelf best invloed hebt op wat je gaat ontvangen!
automatic_woensdag 14 november 2012 @ 19:32
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 19:28 schreef Ailuranthrope het volgende:

[..]

Ja dat is waar, maar dat is veel om door te spitten dacht dat er ergens wel hele leuke kaartjes waren op een locatie.

En ja jij hebt technieken om dat lost te laten mevrouw de kinderpsychologe.
Klopt 8-)
Ik ben mijn eigen psycholoog natuurlijk, haha.

Bij mij in de buurt hebben ze een "van alles wat winkeltje" en daar hadden ze kaarten. Daarnaast hebben ze ook kaartjes bij de Xenos. Ik snijd dan de achterkanten eraf, want het zijn dubbele kaarten.
kawa4woensdag 14 november 2012 @ 20:27
Amerika is na 8 dagen aangekomen, nou nog wachten van 3 naar rusland en.1 naar indonesië
En wachten tot dat ik de eerste kaart binnen krijg.
Happy_postcrossingwoensdag 14 november 2012 @ 20:40
Ik vrees dat hier een kaart naar Rusland gaat verlopen. Is nu 35 dagen onderweg, zolang is nog nooit een kaart van mij onderweg geweest..
SummerBreezewoensdag 14 november 2012 @ 20:58
Mijn dochter heeft vandaag twee verjaardagskaarten gehad via Postcrossing. Eentje uit Duitsland die ik nog moet scannen en die helemaal versierd was met stickers. Ook de enveloppe zat helemaal onder de hartjes, beertjes, bloemen en klavertjes vier.

En de andere kwam uit Singapore

http://www.postcrossing.com/postcards/SG-85868
4e4da636339ed8d1ba8c8de8e1e4c9ad.jpg
Happy_postcrossingwoensdag 14 november 2012 @ 21:02
Prachtig zeg! En wat leuk voor haar verjaardag! :)
SummerBreezewoensdag 14 november 2012 @ 21:05
Mooiste is nog wel dat zowel de Duitse, die overigens compleet in het NL beschreven is, als die uit Singapore als poststempeldatum 10 november hebben, Singapore is snel dus!
automatic_woensdag 14 november 2012 @ 22:57
Ik stuur net iemand uit Portugal een berichtje of mijn kaart al aan is gekomen (30 dagen!) en hij wordt meteen geregistreerd :')
Bomenverzamelingdonderdag 15 november 2012 @ 07:13
quote:
0s.gif Op woensdag 14 november 2012 22:57 schreef automatic_ het volgende:
Ik stuur net iemand uit Portugal een berichtje of mijn kaart al aan is gekomen (30 dagen!) en hij wordt meteen geregistreerd :')
Had je je ID in de PM gezet? Of meer informatie?
automatic_donderdag 15 november 2012 @ 08:58
Nee. Gewoon gevraagd of mijn bloemen kaart al aangekomen was en daarna werd hij geregistreerd en stond erbij; sorry voor de late reactie. En dat allemaal binnen 5 minuten :')
Sokkepokdonderdag 15 november 2012 @ 09:13
Hier een handgemaakt kaartje gekregen uit Finland. Ik weet nou niet of ik 'm leuk vind :P

585ac6eefb62964a150893df4d9c1228.jpg

En deze een tijdje geleden uit Duitsland, lekker fleurig voor deze tijd van het jaar :D

2687a6e47b376224bc1f3883d0b6aece.jpg
http://www.postcrossing.com/postcards/DE-1710507
Bomenverzamelingdonderdag 15 november 2012 @ 09:18
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 08:58 schreef automatic_ het volgende:
Nee. Gewoon gevraagd of mijn bloemen kaart al aangekomen was en daarna werd hij geregistreerd en stond erbij; sorry voor de late reactie. En dat allemaal binnen 5 minuten :')
Okee, raar dan
SummerBreezedonderdag 15 november 2012 @ 09:19
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 09:13 schreef Sokkepok het volgende:
Hier een handgemaakt kaartje gekregen uit Finland. Ik weet nou niet of ik 'm leuk vind :P

[ afbeelding ]

En deze een tijdje geleden uit Duitsland, lekker fleurig voor deze tijd van het jaar :D

[ afbeelding ]
http://www.postcrossing.com/postcards/DE-1710507
Ik vind die Finse echt heel leuk. Maar het is inderdaad wel een kaart die echt bij je stijl moet passen.
Mollinedonderdag 15 november 2012 @ 09:39
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 09:13 schreef Sokkepok het volgende:
Hier een handgemaakt kaartje gekregen uit Finland. Ik weet nou niet of ik 'm leuk vind :P

[ afbeelding ]

Ik vind die kaart geweldig!!! Ook omdat ze er zoveel moeite voor gedaan heeft die postzegels uit te zoeken.
Hadden wij maar zulke mooie zegels... -O-
RiesAmarisdonderdag 15 november 2012 @ 10:05
Die Finse kaart vind ik echt leuk, met al die mooie zegels erop, super!
kawa4donderdag 15 november 2012 @ 11:20
en de volgende gaat vanmiddag naar Slovenië *O*
automatic_donderdag 15 november 2012 @ 13:17
Ik heb vandaag mijn eerste kaar van "Flora from Belarus" binnen :) O+

f890ad31396bb5f70a1a171fe101ebe9.jpg
http://www.postcrossing.com/postcards/BY-662064
automatic_donderdag 15 november 2012 @ 14:17
Er is weer een "hulp" actie :)
http://forum.postcrossing.com/viewthread.php?tid=73149#pid5310846

De verjaardag is op 22 december.
Dr_Flashdonderdag 15 november 2012 @ 17:59
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 13:17 schreef automatic_ het volgende:
Ik heb vandaag mijn eerste kaar van "Flora from Belarus" binnen :) O+

[ afbeelding ]
http://www.postcrossing.com/postcards/BY-662064
Nou da's niks. Tulpen hewwe zelf ook :{w
Bomenverzamelingdonderdag 15 november 2012 @ 18:01
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 13:17 schreef automatic_ het volgende:
Ik heb vandaag mijn eerste kaar van "Flora from Belarus" binnen :) O+

[ afbeelding ]
http://www.postcrossing.com/postcards/BY-662064
Ik had gisteren "weer" een fauna kaart uit Belarus:

86274fb683958ee99852193c751cff58.jpg

http://www.postcrossing.com/postcards/BY-642748
Luthien87donderdag 15 november 2012 @ 18:03
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 18:01 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Ik had gisteren "weer" een fauna kaart uit Belarus:

[ afbeelding ]

http://www.postcrossing.com/postcards/BY-642748
Ik vind ze leuk :) Heb nu ook op mijn profiel gezet dat ik die kaarten graag uit Wit-Rusland wil ontvangen. Veel beter dan het zoveelste toeristenkaartje van Minsk...
Bomenverzamelingdonderdag 15 november 2012 @ 18:03
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 18:03 schreef Luthien87 het volgende:

[..]

Ik vind ze leuk :) Heb nu ook op mijn profiel gezet dat ik die kaarten graag uit Wit-Rusland wil ontvangen. Veel beter dan het zoveelste toeristenkaartje van Minsk...
Dat heb ik dus ook gedaan en deze dus gisteren thuis aangetroffen.
Guppydonderdag 15 november 2012 @ 19:58
FFFFUUUUU :X

Ik heb een kaart gehad in een envelop. De envelop is al weg met het oud papier, en daar stond dus de ID op. Nu wil ik hem registeren, staat er op die kaart geen ID }:|
Guppydonderdag 15 november 2012 @ 20:51
Hmmmm het gaat weer lekker...

Ik had een hele leuke kaart gekregen van een koala uit Australië. Op de achterkant stond alleen een sticker met de naam van de afzender, een stempel van Sea Shepherd. Laat ik ook een Sea Shepherd supporter zijn, dus ik helemaal happy hurray geschreven! Dat ik het jammer vond dat ze niet meer geschreven had, en dat ik ook Sea Shepherd steunt en alles. Ik heb haar een heel stuk geschreven over orka Morgan en zo, en bedankt voor de leuke kaart, blablabla.

Krijg ik dit terug:

quote:
My writing hand is nearly useless via a brain tumour. Thanks for the whine about not writing. Your understanding is unbelievable.
En een link naar röntgen foto's van d'r hersentumor.

-O-

Terwijl ik letterlijk dit in de hurray geschreven heb: "I'm sorry you haven't written any more on the postcard, I'd love to read more about you!"

Is dat werkelijk zo slecht engels dat een Australische het verkeerd interpreteerd...? Of zou ze ook PMS hebben...?
Happy_postcrossingdonderdag 15 november 2012 @ 21:12
Wauw, alsof je alles van te voren kunt weten. Je kunt tegenwoordig nog weinig zeggen geloof ik..

Hoop dat de kaart nu niet een erg nare bijsmaak heeft als je er naar kijkt.

Hier weinig postcrossing nieuws. 1 kaart verzonden, niets geregistreerd en niets ontvangen.., saaie dag!
HaverMoutKoekjedonderdag 15 november 2012 @ 21:20
Ik heb ook wel eens een kaart gehad met een tekstje geprint op een stikker, ook van iemand met gezondheidsproblemen. Kan je er toch bijzetten alshet een issue voor je is?
Herfstbladdonderdag 15 november 2012 @ 21:21
Ja, als je het erbij zet, krijg je meer begrip, denk ik. Moet je het anders maar kunnen ruiken ofzo?
douche-eendjedonderdag 15 november 2012 @ 21:21
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 20:51 schreef Guppyfriend het volgende:
Hmmmm het gaat weer lekker...

Ik had een hele leuke kaart gekregen van een koala uit Australië. Op de achterkant stond alleen een sticker met de naam van de afzender, een stempel van Sea Shepherd. Laat ik ook een Sea Shepherd supporter zijn, dus ik helemaal happy hurray geschreven! Dat ik het jammer vond dat ze niet meer geschreven had, en dat ik ook Sea Shepherd steunt en alles. Ik heb haar een heel stuk geschreven over orka Morgan en zo, en bedankt voor de leuke kaart, blablabla.

Krijg ik dit terug:

[..]

En een link naar röntgen foto's van d'r hersentumor.

-O-

Terwijl ik letterlijk dit in de hurray geschreven heb: "I'm sorry you haven't written any more on the postcard, I'd love to read more about you!"

Is dat werkelijk zo slecht engels dat een Australische het verkeerd interpreteerd...? Of zou ze ook PMS hebben...?
Nou ja, wel een sterke voorkeur welke kaarten ze wel/niet wilt als ik dat profiel zo zie zeg :X T is niet dat je dat kunt zien als men dat niet in het profiel vermeld heeft staan & je de profielnaam niet weet.
Guppydonderdag 15 november 2012 @ 21:26
Mja, ik voelde me ook heus wel schuldig eerst, maar aan de andere kant, ik zeg toch alleen dat ik het jammer vind dat ze niet meer geschreven heeft, omdat ik meer over haar had willen lezen? Niet dat ik vind dat ze zich er makkelijk vanaf maakt of zo...?

Nu ik haar profiel heb gezien, en haar Flickr, denk ik eerder dat zij niet zo aardig is. Komt misschien ook door de tumor, geen idee. Maar ik laat t maar zo.

Want inderdaad, ik kon aan die kaart toch ook niet ruiken dat er zoiets was? En als je wel een hele sticker kunt laten maken met je naam, adres, username en "Enjoy your new postcard via Postcrossing erop", dan kun je toch ook wel iets over je mislukte handschrift erop zetten?! Als het zo'n issue is?
douche-eendjedonderdag 15 november 2012 @ 21:31
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 21:26 schreef Guppyfriend het volgende:
Mja, ik voelde me ook heus wel schuldig eerst,
Niet doen, dat is niet het idee van postcrossing :*
Guppydonderdag 15 november 2012 @ 21:51
quote:
17s.gif Op donderdag 15 november 2012 21:31 schreef douche-eendje het volgende:

[..]

Niet doen, dat is niet het idee van postcrossing :*
Ik weet t!! Maar ik voelde me wel even een horrible person :@

Tot ik eens ging nadenken wat ik eigenlijk geschreven had. En echt, zo erg is het echt niet. Denk ik toch
Cevichedonderdag 15 november 2012 @ 22:12
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 21:51 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

Ik weet t!! Maar ik voelde me wel even een horrible person :@

Tot ik eens ging nadenken wat ik eigenlijk geschreven had. En echt, zo erg is het echt niet. Denk ik toch
Ach joh, die mensen heb je altijd, die voelen zich meteen aangevallen. Heb je nog wel een berichtje teruggestuurd dat diegene je waarschijnlijk verkeerd begrepen heeft?
Luthien87donderdag 15 november 2012 @ 22:43
Ah, wat een rottige reactie kreeg je daar, Guppy! Ik zou waarschijnlijk hetzelfde geschreven hebben als jij en ik zou me er erg rot over voelen als ik dan zoiets terug zou krijgen.

Bij zoiets als Postcrossing kun je reacties verwachten als je weinig schrijft... veel mensen houden wel van een lekker volgeschreven kaartje. En als je dan zo'n tumor hebt... natuurlijk, rot genoeg, maar zet het dan inderdaad ergens neer als je niet wilt dat mensen in hun Hurray gaan zetten dat er weinig op de kaart stond... (en dat meteen als aanval zou beschouwen, wat het in jouw geval toch duidelijk niet was)
Kaasmuisjevrijdag 16 november 2012 @ 09:26
quote:
0s.gif Op donderdag 15 november 2012 18:03 schreef Luthien87 het volgende:

[..]

Ik vind ze leuk :) Heb nu ook op mijn profiel gezet dat ik die kaarten graag uit Wit-Rusland wil ontvangen. Veel beter dan het zoveelste toeristenkaartje van Minsk...
Slim; dat ga ik ook doen!
Dr_Flashvrijdag 16 november 2012 @ 09:49
Wat een trut Gupps. Ik zou het niet eens geloven denk ik :X
Dr_Flashvrijdag 16 november 2012 @ 10:01
Wat zou er eigenlijk gebeuren als je een adres trekt en je denkt "ja doei met je eindeloze eisenpakket, ik stuur niks :{w "?

Want er zitten best veel van dit soort dwingelandjes op PC heb ik het idee. Daar gaat de boel nogeens aan kapot, dit is natuurlijk absoluut niet de bedoeling :N
lunapuellavrijdag 16 november 2012 @ 10:07
quote:
15s.gif Op vrijdag 16 november 2012 10:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Wat zou er eigenlijk gebeuren als je een adres trekt en je denkt "ja doei met je eindeloze eisenpakket, ik stuur niks :{w "?

Want er zitten best veel van dit soort dwingelandjes op PC heb ik het idee. Daar gaat de boel nogeens aan kapot, dit is natuurlijk absoluut niet de bedoeling :N
Als je dat te vaak doet heb je heel veel expirende kaartjes en gaat het de admins van Postcrossing waarschijnlijk wel opvallen. Het is in elk geval tegen de regels.

Persoonlijk negeer ik eisen die me niet aanstaan gewoon. Ik stuur wat ik wil, graag of niet. :P
automatic_vrijdag 16 november 2012 @ 12:02
Ahhh O+ O+

33e094a63798de89d85ae8593dfeb6eb.jpg
http://www.postcrossing.com/postcards/JP-335062
douche-eendjevrijdag 16 november 2012 @ 13:06
quote:
15s.gif Op vrijdag 16 november 2012 10:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Wat zou er eigenlijk gebeuren als je een adres trekt en je denkt "ja doei met je eindeloze eisenpakket, ik stuur niks :{w "?

Want er zitten best veel van dit soort dwingelandjes op PC heb ik het idee. Daar gaat de boel nogeens aan kapot, dit is natuurlijk absoluut niet de bedoeling :N
Ik stuur het goedkoopste flutkaartje dat ik heb daar naartoe :@ Ook voor mensen met een leeg profiel...
automatic_vrijdag 16 november 2012 @ 13:07
quote:
17s.gif Op vrijdag 16 november 2012 13:06 schreef douche-eendje het volgende:

[..]

Ik stuur het goedkoopste flutkaartje dat ik heb daar naartoe :@ Ook voor mensen met een leeg profiel...
Dat doe ik ook :D
SummerBreezevrijdag 16 november 2012 @ 13:30
quote:
15s.gif Op vrijdag 16 november 2012 10:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Wat zou er eigenlijk gebeuren als je een adres trekt en je denkt "ja doei met je eindeloze eisenpakket, ik stuur niks :{w "?

Want er zitten best veel van dit soort dwingelandjes op PC heb ik het idee. Daar gaat de boel nogeens aan kapot, dit is natuurlijk absoluut niet de bedoeling :N
Speciaal voor dat soort profielen heb ik een stapel iDrukkers liggen. Nieuwelingen (minder dan 5 ontvangen) met een leeg profiel krijgen overigens geen iDrukker maar een kaartje met iets typisch Nederlands. En dan zet ik wel achterop dat ik maar iets standaards stuur omdat hun profiel nog leeg was. En de tip om er profiel te vullen zodat mensen wat makkelijker iets passends kunnen sturen.
Dr_Flashvrijdag 16 november 2012 @ 13:33
quote:
17s.gif Op vrijdag 16 november 2012 13:06 schreef douche-eendje het volgende:

[..]

Ik stuur het goedkoopste flutkaartje dat ik heb daar naartoe :@ Ook voor mensen met een leeg profiel...
Ik heb niet veel in mijn profiel, wel iets natuurlijk. Maar verder ben ik overal blij mee hoor :)

Maar sommige, nee veel, mensen doen alsof je ze bepaalde kaarten niet MAG sturen, want dan zullen ze weleens effetjes o|O of zo. Dat soort volk ben ik vrij gauw klaar mee eigenlijk.

En wat dan? Dan stuur je ze een goedkoop goor rotkaartje, en registreren ze hem niet omdat het beneden hun stand is -O- Had je net zo goed die euro in je zak kunnen houden.
HaverMoutKoekjevrijdag 16 november 2012 @ 13:50
vind je het eigenlijk wel leuk, dat postcrossing flash? :D
douche-eendjevrijdag 16 november 2012 @ 13:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 13:50 schreef computergirl het volgende:
vind je het eigenlijk wel leuk, dat postcrossing flash? :D
Fles is een brombeer, moppersmurf of gewoon wat kritisch en verder heel lief :Y En ik kreeg de meest uitgebreide hurray op juist dat goedkope flutkaartje. Bleek haar eerste kaartje te zijn... oeps :P
Gebruik dan zo'n kaartje en schrijf dan op de voorkant nog wat dingen erbij over mij :)
meulen-%20nederland%20map%2020%20klein.jpg
Dr_Flashvrijdag 16 november 2012 @ 15:58
quote:
17s.gif Op vrijdag 16 november 2012 13:57 schreef douche-eendje het volgende:

[..]

Fles is een brombeer, moppersmurf of gewoon wat kritisch en verder heel lief :Y
Niet tegen iedereen hoor :P
Tijger6vrijdag 16 november 2012 @ 16:14
Deze ga ik volgen.
Dit wil ik ook wel doen. Al heb ik daar momenteel noch de tijd, noch de middelen voor.
Ondertussen blijf ik lekker meelurken en genieten van jullie schitterende kaartjes en verhalen.

Ik zag op de site dat er toch aardig wat Belgische postcrossers zijn.
Duiken deze vaak op in jullie ontvangen/verstuurde kaartjes?
Ik ben namelijk zelf Belgische.

Enals jullie goeie tips hebben waar ik in België kaartjes kan scoren, hoor ik het ook graag :-)
douche-eendjevrijdag 16 november 2012 @ 16:24
quote:
17s.gif Op vrijdag 16 november 2012 15:58 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Niet tegen iedereen hoor :P
Bedoel je dat laatste? :P
Dr_Flashvrijdag 16 november 2012 @ 16:48
quote:
12s.gif Op vrijdag 16 november 2012 16:24 schreef douche-eendje het volgende:

[..]

Bedoel je dat laatste? :P
Ja :D Mopperen doe ik wel op iedereen }:|
automatic_vrijdag 16 november 2012 @ 18:02
Ik heb tot nu toe 3 vd 124 naar België gestuurd en 2 ontvangen :)
Dr_Flashvrijdag 16 november 2012 @ 18:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 18:02 schreef automatic_ het volgende:
Ik heb tot nu toe 3 vd 124 naar België gestuurd en 2 ontvangen :)
Ik 0 uit 11 / 0 uit 12.

* Dr_Flash n00b is.
Happy_postcrossingvrijdag 16 november 2012 @ 19:54
Ik heb 1 keer een kaartje naar België gestuurd, nog niet ontvangen :)
Dus, er kunnen nog veel meer leden vanuit België komen!

Vandaag 3 kaartjes ontvangen. 1 swap uit Hongkong en 2 officials uit Frankrijk en Taiwan! Nice nice!
Guppyvrijdag 16 november 2012 @ 20:46
quote:
1s.gif Op donderdag 15 november 2012 22:12 schreef Ceviche het volgende:

[..]

Ach joh, die mensen heb je altijd, die voelen zich meteen aangevallen. Heb je nog wel een berichtje teruggestuurd dat diegene je waarschijnlijk verkeerd begrepen heeft?
Heb ik wel gedaan ja. Dat ik het zo absoluut niet bedoelde, en dat ik juist graag meer over haar had willen weten. Of dat nou via een sticker was, of geschreven, maakt mij niet uit. En dat ik echt wel begrip heb voor haar situatie, maar hoe kon ik dat weten door een postkaart waar niks op stond?

Nou ja, mevrouw voelt zich te goed om te reageren. Tja, dan niet he.
Jumvrijdag 16 november 2012 @ 20:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 20:46 schreef Guppyfriend het volgende:

[..]

Heb ik wel gedaan ja. Dat ik het zo absoluut niet bedoelde, en dat ik juist graag meer over haar had willen weten. Of dat nou via een sticker was, of geschreven, maakt mij niet uit. En dat ik echt wel begrip heb voor haar situatie, maar hoe kon ik dat weten door een postkaart waar niks op stond?

Nou ja, mevrouw voelt zich te goed om te reageren. Tja, dan niet he.
Zal wel aan d'r braintumor liggen ;-)
Guppyvrijdag 16 november 2012 @ 20:51
Ik denk het :D
Jumvrijdag 16 november 2012 @ 20:51
oooooeeeeee, nog 1 kaart op de deurmat en dan sta ik op 300 sent/300 ontvangen!
Cevichevrijdag 16 november 2012 @ 21:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 20:51 schreef Jum het volgende:

[..]

Zal wel aan d'r braintumor liggen ;-)
Ja, misschien krijg je nu wel weer een boze reactie dat ze een psychische stoornis heeft en daardoor zich snel aangevallen voelt :D
automatic_vrijdag 16 november 2012 @ 21:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 20:51 schreef Jum het volgende:
oooooeeeeee, nog 1 kaart op de deurmat en dan sta ik op 300 sent/300 ontvangen!
Ooo leuk!
Happy_postcrossingvrijdag 16 november 2012 @ 21:51
Jeumpie! Al 300! :)
Dr_Flashvrijdag 16 november 2012 @ 22:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 20:51 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik denk het :D
Stuur r nog even "Oh, and Robofles hates you :Y :W Biatch :6 "
Guppyvrijdag 16 november 2012 @ 22:14
quote:
10s.gif Op vrijdag 16 november 2012 22:13 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Stuur r nog even "Oh, and Robofles hates you :Y :W Biatch :6 "
_O-
Dr_Flashzaterdag 17 november 2012 @ 00:17
vind het wel een beetje schraal worden nu. Ik sta op 12 received en 11 sent, dus ontvangen zal ik voorlopig niks. Maar meer verzenden kan ik ook niet want alles is travelling en er wordt niks geregistreerd. Goddamn Hengelo is al anderhalve week onderweg. Verder nog Rusland en USA al 15 dagen, mag ook wel eens tijd worden, en nog eentje naar China al 40 dagen onderweg.

Van mijn 6 travelling kaartjes zijn er nu 5 die een ernstige miskraamverdenking hebben, en er is er nog 1 naar Duitsland onderweg, 3 dagen. Dat moet ook niet NOG een week duren of ik bloed helemaal dood zeg maar. Ben hier momenteel even zwaar niet zo blij over eigenlijk.
HaverMoutKoekjezaterdag 17 november 2012 @ 05:17
Rusland kan makkelijk 30+ dagen worden hoor. Hengelo is wel lang, is die persoon wel online geweest?
Guppyzaterdag 17 november 2012 @ 07:42
quote:
15s.gif Op zaterdag 17 november 2012 00:17 schreef Dr_Flash het volgende:
vind het wel een beetje schraal worden nu. Ik sta op 12 received en 11 sent, dus ontvangen zal ik voorlopig niks. Maar meer verzenden kan ik ook niet want alles is travelling en er wordt niks geregistreerd. Goddamn Hengelo is al anderhalve week onderweg. Verder nog Rusland en USA al 15 dagen, mag ook wel eens tijd worden, en nog eentje naar China al 40 dagen onderweg.

Van mijn 6 travelling kaartjes zijn er nu 5 die een ernstige miskraamverdenking hebben, en er is er nog 1 naar Duitsland onderweg, 3 dagen. Dat moet ook niet NOG een week duren of ik bloed helemaal dood zeg maar. Ben hier momenteel even zwaar niet zo blij over eigenlijk.
Komt wel goed :*

In het begin is het vooral geduld hebben, later gaat het sneller :)
Luthien87zaterdag 17 november 2012 @ 07:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 november 2012 16:14 schreef Tijger6 het volgende:
Deze ga ik volgen.
Dit wil ik ook wel doen. Al heb ik daar momenteel noch de tijd, noch de middelen voor.
Ondertussen blijf ik lekker meelurken en genieten van jullie schitterende kaartjes en verhalen.

Ik zag op de site dat er toch aardig wat Belgische postcrossers zijn.
Duiken deze vaak op in jullie ontvangen/verstuurde kaartjes?
Ik ben namelijk zelf Belgische.

Enals jullie goeie tips hebben waar ik in België kaartjes kan scoren, hoor ik het ook graag :-)
Ik vraag nu net weer een adres in België aan... :)
douche-eendjezaterdag 17 november 2012 @ 08:00
Kaartje naar Duitsland is na 5 dagen al aangekomen :o
Jumzaterdag 17 november 2012 @ 08:52
quote:
17s.gif Op zaterdag 17 november 2012 08:00 schreef douche-eendje het volgende:
Kaartje naar Duitsland is na 5 dagen al aangekomen :o
Kaartje naar Duitsland pas na 7 dagen verstuurd.....
Bomenverzamelingzaterdag 17 november 2012 @ 10:21
quote:
17s.gif Op zaterdag 17 november 2012 08:00 schreef douche-eendje het volgende:
Kaartje naar Duitsland is na 5 dagen al aangekomen :o
Dat is vrij normaal voor DE. Bij mij zijn er zelfs een paar na 2 dagen al geregistreerd.
Luthien87zaterdag 17 november 2012 @ 10:25
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 november 2012 10:21 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Dat is vrij normaal voor DE. Bij mij zijn er zelfs een paar na 2 dagen al geregistreerd.
Bij mij doen ze er altijd super lang over en zijn ze er vaak niet binnen een week. Bovendien staat Duitsland bovenaan mijn lijst met landen met expirede kaarten... :(
Cevichezaterdag 17 november 2012 @ 14:02
17 sent, 19 received en 3 travelling. Ik heb de laatste dagen/week niets meer verzonden maar gemiddeld krijg ik er nu 2 per dag xD Awkward moment: ik ben pas 30 dagen lid :D
Happy_postcrossingzaterdag 17 november 2012 @ 16:16
Leuk kaartje ontvangen uit Rusland, is 40 dagen onderweg geweest! :)
Herfstbladzaterdag 17 november 2012 @ 16:31
Duitsland is bij mij vaak ook best langzaam ja.

Kaartje naar Australie is ook aangekomen, ik heb er nu nog 1 die travelling is van de 11 :)
Jula123zaterdag 17 november 2012 @ 16:37
quote:
Lief! Ik heb hem gefaved. :)
automatic_zaterdag 17 november 2012 @ 17:32
quote:
15s.gif Op zaterdag 17 november 2012 00:17 schreef Dr_Flash het volgende:
vind het wel een beetje schraal worden nu. Ik sta op 12 received en 11 sent, dus ontvangen zal ik voorlopig niks. Maar meer verzenden kan ik ook niet want alles is travelling en er wordt niks geregistreerd. Goddamn Hengelo is al anderhalve week onderweg. Verder nog Rusland en USA al 15 dagen, mag ook wel eens tijd worden, en nog eentje naar China al 40 dagen onderweg.

Van mijn 6 travelling kaartjes zijn er nu 5 die een ernstige miskraamverdenking hebben, en er is er nog 1 naar Duitsland onderweg, 3 dagen. Dat moet ook niet NOG een week duren of ik bloed helemaal dood zeg maar. Ben hier momenteel even zwaar niet zo blij over eigenlijk.
Ik vind je wel een beetje een zeur :@
douche-eendjezaterdag 17 november 2012 @ 17:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 november 2012 10:21 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Dat is vrij normaal voor DE. Bij mij zijn er zelfs een paar na 2 dagen al geregistreerd.
Mijn vorige naar Duitsland deed er meer dan 2 weken over...
Jumzaterdag 17 november 2012 @ 17:34
Ben even aan het kijken waar ik leuke, niet te dure, Sinterklaaskaarten ga bestellen. Iemand nog tips?
soapiezaterdag 17 november 2012 @ 18:17
Ik heb er net 4 geschreven. Weet alleen niet meer waar ik ze vandaan heb.....
Luthien87zaterdag 17 november 2012 @ 19:46
Ik heb ze bij de Selexyz vandaan, en ik denk dat ze in deze tijd van het jaar die kaarten ook wel bij www.funnycard.nl hebben. Kosten wel 90 cent per stuk...
Happy_postcrossingzaterdag 17 november 2012 @ 20:05
YES! Mijn kaart naar Rusland is toch nog aangekomen, na 37 dagen! Had ik niet meer verwacht!
Guppyzaterdag 17 november 2012 @ 20:05
Rusland kan echt wel lang duren hoor, het verbaast mij echt niet
Happy_postcrossingzaterdag 17 november 2012 @ 20:08
Mijn andere Rusland kaarten zijn allemaal maximaal 22 dagen onderweg geweest, vandaar dat ik dit wel extreem vond :)
Guppyzaterdag 17 november 2012 @ 20:11
Bij mij de een na de ander die er zo lang over doet. Laatst nog één die er 71 dagen over gedaan had.

Ik ontving vandaag weer een kaartje met een varkentje erop "because you're profile says you like guinea pigs so much" :D O+
automatic_zaterdag 17 november 2012 @ 20:13
Ahhh schattig haha.
douche-eendjezaterdag 17 november 2012 @ 20:14
Geweldig gup :D

Ik ben benieuwd naar de reactie op een van mijn travelling kaartjes... Diegene heeft een kat en ik had een kaart met een muis erop :+ Voor de kat :P
Guppyzaterdag 17 november 2012 @ 20:14
Op die manier heb ik al meerdere varkentjes gekregen _O- maar die vind ik ook lief, dus ik zeg er niks van. En ik vind het sowieso helemaal lief dat ze speciaal iets uitzoeken uit m'n profiel, dus ik bedank altijd uitvoerig :D
douche-eendjezaterdag 17 november 2012 @ 20:32
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 november 2012 20:14 schreef Guppyfriend het volgende:
Op die manier heb ik al meerdere varkentjes gekregen _O- maar die vind ik ook lief, dus ik zeg er niks van. En ik vind het sowieso helemaal lief dat ze speciaal iets uitzoeken uit m'n profiel, dus ik bedank altijd uitvoerig :D
Nou ja, skinny cavia's zien er uit als miniatuur-varkens :P... Ik ben ook heel benieuwd of ik nog meer receptjes ga krijgen, ga morgen de eerste eens proberen :Y
16021988zaterdag 17 november 2012 @ 23:10
Ik heb mezelf vandaag ook aangemeld. Alsof ik nog niet genoeg hobbies heb... ;)

1x Taiwan, 2x DE, 2x Rusland.

Begint al goed want ik vind het leuk om kaarten te maken, maar heb er 1 doe alleen maar ansichtkaarten wilt.. Geen zelfgemaakte of seizoenskaarten, wel architectische kaarten. Maar dan weer niet in enveloppe. Hmm..

Is t gangbaar om zelf kaarten te maken, of gaat bij jullie die voorkeur echt uit naar pre-made kaarten ( en dus vrij standaard) ?

Maandag eerst maar weer eens postzegels kopen en op kaartenjacht... :)
SummerBreezezaterdag 17 november 2012 @ 23:15
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 november 2012 23:10 schreef 16021988 het volgende:
Ik heb mezelf vandaag ook aangemeld. Alsof ik nog niet genoeg hobbies heb... ;)

1x Taiwan, 2x DE, 2x Rusland.

Begint al goed want ik vind het leuk om kaarten te maken, maar heb er 1 doe alleen maar ansichtkaarten wilt.. Geen zelfgemaakte of seizoenskaarten, wel architectische kaarten. Maar dan weer niet in enveloppe. Hmm..

Is t gangbaar om zelf kaarten te maken, of gaat bij jullie die voorkeur echt uit naar pre-made kaarten ( en dus vrij standaard) ?

Maandag eerst maar weer eens postzegels kopen en op kaartenjacht... :)
De meeste postcrossers zitten meestal niet te wachten op zelfgemaakte kaarten. Helaas. Maar wel begrijpelijk. Als ze aangeven dat ze wel handgemaakte kaarten willen ontvangen krijgen ze vaak een hlf A4tje waar iets op gekrast is. Of ze zijn bang zoiets te krijgen.

Ik maak zelf ook graag kaarten, maar stuur die dan alleen naar mensen die echt in hun profiel hebben staan dat ze handmades waarderen.

Oh en welkom.

En nog iets, als je het vervelend vind om meerdere kaarten tegelijk onderweg te hebben naar hetzelfde land is er een optie om dat uit te sluiten.
16021988zaterdag 17 november 2012 @ 23:33
quote:
0s.gif Op zaterdag 17 november 2012 23:15 schreef SummerBreeze het volgende:

[..]

De meeste postcrossers zitten meestal niet te wachten op zelfgemaakte kaarten. Helaas. Maar wel begrijpelijk. Als ze aangeven dat ze wel handgemaakte kaarten willen ontvangen krijgen ze vaak een hlf A4tje waar iets op gekrast is. Of ze zijn bang zoiets te krijgen.

Ik maak zelf ook graag kaarten, maar stuur die dan alleen naar mensen die echt in hun profiel hebben staan dat ze handmades waarderen.

Oh en welkom.

En nog iets, als je het vervelend vind om meerdere kaarten tegelijk onderweg te hebben naar hetzelfde land is er een optie om dat uit te sluiten.
Hmm, dan haal ik ze wel weer eruit en koop ik deze week kaarten ervoor.. Wil wel dat men met een leuk gevoel de kaart bekijkt.. :)
Had eerst me op dat gebied wat meer moeten verdiepen dan! :(

Met t nieuwe salaris ook maar even bij pmk bestellen :) wat een uitvinding!
Dr_Flashzondag 18 november 2012 @ 00:13
quote:
11s.gif Op zaterdag 17 november 2012 17:32 schreef automatic_ het volgende:
Ik vind je wel een beetje een zeur :@
quote:
17s.gif Op vrijdag 16 november 2012 13:57 schreef douche-eendje het volgende:
Fles is een brombeer, moppersmurf of gewoon wat kritisch en verder heel lief :Y
Goed gezien dus :P
Dr_Flashzondag 18 november 2012 @ 01:48
Trolley's vallen in de smaak Gupps *O*

Ontvanger heeft m meteen gefavd :D
Guppyzondag 18 november 2012 @ 07:48
*O* voor de trolleys!! Ik moet er ook eens een sturen :Y
Happy_postcrossingzondag 18 november 2012 @ 09:41
Ja die is inderdaad echt leuk! :)
Luthien87zondag 18 november 2012 @ 10:19
quote:
14s.gif Op zondag 18 november 2012 01:48 schreef Dr_Flash het volgende:
Trolley's vallen in de smaak Gupps *O*

Ontvanger heeft m meteen gefavd :D
En nu mag je weer een kaartje sturen, Flash! :)
Dr_Flashzondag 18 november 2012 @ 11:54
quote:
0s.gif Op zondag 18 november 2012 10:19 schreef Luthien87 het volgende:

[..]

En nu mag je weer een kaartje sturen, Flash! :)
Jeuj *O*
Finland.zondag 18 november 2012 @ 12:25
Ik heb nog één kaartje traveling, naar Rusland. Die is nu 46 dagen onderweg. Over een week ofzo zal ik haar wel even mailen of ze het kaartje heeft ontvangen, want ze loopt heel echt achter met ontvangen kaarten (iets van 20).

Deze week wil ik weer een paar nieuwe kaartjes gaan versturen. Heb nog een aantal Europazegels liggen en voor de Wereldzegels kan ik gewoon twee Nederland-zegels plakken.
Dr_Flashzondag 18 november 2012 @ 13:01
en weer 6 uit 6 travelling. Weer naar Duitsland, dus dat houdt een beetje de druk op de ketel zeg maar :P
kawa4zondag 18 november 2012 @ 13:56
Bij mij zijn er nou 3 op weg naar russia 2 al 8. Dagen en 1 een dag of 3
En 1 kaart naar Indonesië.

Ach we wachten wel af.
Happy_postcrossingzondag 18 november 2012 @ 15:38
Kies je er bewust voor om naar hetzelfde land te sturen?
Ik heb gekozen in mijn profiel om naar verschillende landen te sturen, zodat in ieder geval de kaarten die onderweg zijn ergens anders heen gaan, en niet steeds naar dezelfde :)
Dr_Flashzondag 18 november 2012 @ 16:12
Ik denk dat, hoe groot het inmiddels ook is, PC toch nog een vrij eenzijdig gebeuren is. De grootste 10 landen zijn goed voor ruim 70 % van de users, en bijna 70 % van de kaarten. Als iedereen dan per se al zijn travelling kaarten naar verschillende landen onderweg wil hebben dan loopt het systeem vast aangezien er dan op een gegeven moment gewoon niet genoeg adressen meer beschikbaar zijn. Dus dat is een keuze van mij met het idee om de vaart erin te houden :)
RiesAmariszondag 18 november 2012 @ 18:27
Kreeg ik gister een kaart van een olifantje. Beetje apart is ie wel, haha:

http://www.postcrossing.com/postcards/RU-1321925

:D
SummerBreezezondag 18 november 2012 @ 19:15
Ik krijg net een maffe private message zeg.

quote:
Hi summer_breeze,

for a very long time, I have send you a postcard. Now I want to ask you why you have not send me a card back.

I look forward to hear from you.

Regards,
Jasmin

Ik heb haar maar even aangegeven dat Postcrossing niet zo werkt en dat ze de FAQ maar even moet gaan lezen.

Maf mens }:|
Guppyzondag 18 november 2012 @ 19:17
Lol, ik heb ook wel eens mensen die erom vragen, maar daar doe ik niet aan.
SummerBreezezondag 18 november 2012 @ 19:22
Vragen of ik het wil kan ik nog wel begrijpen, maar er van uit gaan en dan zo een vraag stellen vind ik gewoon dom.
Cevichezondag 18 november 2012 @ 19:47
quote:
0s.gif Op zondag 18 november 2012 19:15 schreef SummerBreeze het volgende:
Ik krijg net een maffe private message zeg.

[..]

Ik heb haar maar even aangegeven dat Postcrossing niet zo werkt en dat ze de FAQ maar even moet gaan lezen.

Maf mens }:|
:D
Happy_postcrossingzondag 18 november 2012 @ 22:27
Hihi, maf mens, die heeft zeker ook dr adres dan meegestuurd ofzo?
SummerBreezezondag 18 november 2012 @ 22:52
quote:
0s.gif Op zondag 18 november 2012 22:27 schreef Happy_postcrossing het volgende:
Hihi, maf mens, die heeft zeker ook dr adres dan meegestuurd ofzo?
Stond (onleesbaar klein) op de kaart gepriegeld ja.
automatic_maandag 19 november 2012 @ 13:09
Dit stond zaterdag bij ons in de krant;
http://www.cheapsending.nl/#!home/mainPage
SummerBreezemaandag 19 november 2012 @ 13:32
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 13:09 schreef automatic_ het volgende:
Dit stond zaterdag bij ons in de krant;
http://www.cheapsending.nl/#!home/mainPage
Die zijn fake! Is door postnl al meerdere keren voor gewaarschuwd.
automatic_maandag 19 november 2012 @ 14:49
Oo kijk. Merci! Haha
douche-eendjemaandag 19 november 2012 @ 14:58
Weer een kaartje binnen O+ Zo leuk, je postvakje opendoen en dan een mooie kaart vinden.
Happy_postcrossingmaandag 19 november 2012 @ 18:18
Vandaag weer een mega happy hurray! :)

En weer een nieuwe aangevraagd, en gaat naar Polen! De volgende ga ik morgen aanvragen denk ik :)
kawa4maandag 19 november 2012 @ 18:27
Mm eerste kaarten zijn 6 november geregistreerd,zit dus al bijna 2 weken te wachten tot ik eindelijk mm eerste kaartje hier in de bus krijg.
automatic_maandag 19 november 2012 @ 19:21
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 18:27 schreef kawa4 het volgende:
Mm eerste kaarten zijn 6 november geregistreerd,zit dus al bijna 2 weken te wachten tot ik eindelijk mm eerste kaartje hier in de bus krijg.
Mijn 1e kaartje kwam uit Rusland, dus dan moet je lang wachten :P
Jummaandag 19 november 2012 @ 19:57
Jeeeee. mijn 300ste kaart binnen!!!! http://www.postcrossing.com/postcards/DE-1722345

Nu dacht ik dus dat ik op 300/300 stond, maar dat blijkt ineens 301/300 te zijn terwijl ik geen nieuw adres heb aangevraagd. Vaaaaag!

Zit trouwens nog te wachten op een kaart naar Frankrijk, al 41 dagen onderweg en user al 28 dagen niet online.
Luthien87maandag 19 november 2012 @ 20:03
Hè hè, vandaag zit er eindelijk weer wat leven in de post. Kaartje in Wit-Rusland aangekomen (na negen dagen!) en zelf een kaart ontvangen uit Finland (met een Moomin!).

Leukleukleuk!
automatic_maandag 19 november 2012 @ 20:05
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 19:57 schreef Jum het volgende:
Jeeeee. mijn 300ste kaart binnen!!!! http://www.postcrossing.com/postcards/DE-1722345

Nu dacht ik dus dat ik op 300/300 stond, maar dat blijkt ineens 301/300 te zijn terwijl ik geen nieuw adres heb aangevraagd. Vaaaaag!

Zit trouwens nog te wachten op een kaart naar Frankrijk, al 41 dagen onderweg en user al 28 dagen niet online.
Mooi kaartje!!
Bomenverzamelingmaandag 19 november 2012 @ 20:13
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 19:57 schreef Jum het volgende:
Jeeeee. mijn 300ste kaart binnen!!!! http://www.postcrossing.com/postcards/DE-1722345

Nu dacht ik dus dat ik op 300/300 stond, maar dat blijkt ineens 301/300 te zijn terwijl ik geen nieuw adres heb aangevraagd. Vaaaaag!

Zit trouwens nog te wachten op een kaart naar Frankrijk, al 41 dagen onderweg en user al 28 dagen niet online.
Er is niet toevallig een expired kaart geregistreerd?
Jummaandag 19 november 2012 @ 20:16
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 20:13 schreef Bos81 het volgende:

[..]

Er is niet toevallig een expired kaart geregistreerd?
niet de afgelopen dagen
Sokkepokmaandag 19 november 2012 @ 20:58
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 19:57 schreef Jum het volgende:
Jeeeee. mijn 300ste kaart binnen!!!! http://www.postcrossing.com/postcards/DE-1722345

Nu dacht ik dus dat ik op 300/300 stond, maar dat blijkt ineens 301/300 te zijn terwijl ik geen nieuw adres heb aangevraagd. Vaaaaag!

Zit trouwens nog te wachten op een kaart naar Frankrijk, al 41 dagen onderweg en user al 28 dagen niet online.
Gefeliciteerd! :D Nog een mooie ook :)
Ik ga kijken of ik voor het einde van het jaar op 100 kan komen, ik sta nu op 72 ontvangen dus ik denk het eigenljik niet :P

Jammer trouwens dat die CheapSent postzegels niet echt zijn :P
Tijger6maandag 19 november 2012 @ 21:02
is het trouwens de bedoeling dat je alle ontvangen kaarten online post?
En hoe doen jullie dat dan?
Miniemmaandag 19 november 2012 @ 21:03
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 21:02 schreef Tijger6 het volgende:
is het trouwens de bedoeling dat je alle ontvangen kaarten online post?
En hoe doen jullie dat dan?
Online post?
automatic_maandag 19 november 2012 @ 21:04
Nee hoeft niet.
Je kunt een kaartje scannen en uploaden. Je doet dit om op het +je te klikken bij verzonden / ontvangen kaarten
Tijger6maandag 19 november 2012 @ 21:06
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 21:03 schreef Miniem het volgende:

[..]

Online post?
Ik bedoel of jullie alle ontvangen kaartjes op de postcrossing site online plaatsen, of enkel degene die leuk/opvallend/... zijn.

@automatic_ ; thanks!!
automatic_maandag 19 november 2012 @ 21:06
Ik doe het overigens wel, omdat ik het leuk vind om te kijken etc
Sokkepokmaandag 19 november 2012 @ 21:08
Ik doe ze wel allemaal, en de gene die ik extra leuk vind klik ik aan als 'Favorite'.
Als ik het met mensen over Postcrossing heb (op m'n werk en zo), vind ik het leuk om op deze manier te kunnen laten zien wat ik allemaal al heb gekregen en verstuurd. :)
automatic_maandag 19 november 2012 @ 21:13
Ik ga zo kaartjes schrijven voor Litouwen en Engeland :)
Sokkepokmaandag 19 november 2012 @ 21:15
Ik heb er eentje en die moet echt super ver weg!! :o Amsterdam.. :+
Ik woon zelf in Almere en werk in Amsterdam :P
16021988maandag 19 november 2012 @ 21:20
Ik heb vandaag mijn eerste 5 geschreven, en als ik morgen mn pmk bestelling binnen heb, gelijk op de post doen! :)

Leuke teksten verzinnen is nog best een kunst trouwens :p
Miniemmaandag 19 november 2012 @ 21:22
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 21:06 schreef Tijger6 het volgende:

[..]

Ik bedoel of jullie alle ontvangen kaartjes op de postcrossing site online plaatsen, of enkel degene die leuk/opvallend/... zijn.

@automatic_ ; thanks!!
Ik scan alle kaartjes in idd. en tag mijn favo's.
Sokkepokmaandag 19 november 2012 @ 21:22
Oeh, ik vandaag een kaart van een knappe Duitser gehad O+
http://www.postcrossing.com/user/freakinTom

Dit was de kaart trouwens:
a2f1a25ef7d97cd1f9853d305f80d729.jpg
douche-eendjemaandag 19 november 2012 @ 22:15
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 21:22 schreef Sokkepok het volgende:
Oeh, ik vandaag een kaart van een knappe Duitser gehad O+
http://www.postcrossing.com/user/freakinTom

Dit was de kaart trouwens:
[ afbeelding ]
Oeh, daar wil ik ook wel eens een kaartje mee uitwisselen :9 :P

Kreeg ik vandaag zelf een kaartje, is net een ander kaartje (USA) na 21 dagen onderweg geweest te zijn, aangekomen *O* Gelijk maar een nieuwe, deze mag ook weer naar de USA. Heb een leuk profiel getrokken, kaartje ook helemaal volgeschreven.
Cevichemaandag 19 november 2012 @ 23:50
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 21:15 schreef Sokkepok het volgende:
Ik heb er eentje en die moet echt super ver weg!! :o Amsterdam.. :+
Ik woon zelf in Almere en werk in Amsterdam :P
Dat zou ik dan op de kaart zetten, en geen postzegel er op doen maar lekker bezorgen :)

Overigens scan ik niets in, vind ik veel te veel werk. Ik ben echt een noob met computers.

Oeh, en een tijdje geleden had ik een kaart gestuurd naar Amerika, helemaal volgeschreven over Bassie en Adriaan, kreeg ik een hele leuke hurray van diegene dat hij/zij mijn kaart leuk vond om te lezen en dan ze graag een kaartje terug wilde sturen. Ik dacht bij mijzelf: dat doet ze vast niet, maar toch vandaag een leuk kaartje gekregen en de eerste zin: 'Thank you for the card with the lovely story about Bassie and Adriaan.'
:D :D :D ik ben helemaal gelukkig.
Luthien87dinsdag 20 november 2012 @ 07:17
quote:
0s.gif Op maandag 19 november 2012 21:22 schreef Sokkepok het volgende:
Oeh, ik vandaag een kaart van een knappe Duitser gehad O+
http://www.postcrossing.com/user/freakinTom

Dit was de kaart trouwens:
[ afbeelding ]
Oeh, en hij is ook nog van mijn leeftijd... :) Zou ik ook wel eens een kaartje mee willen uitwisselen, haha :)
Happy_postcrossingdinsdag 20 november 2012 @ 07:35
Een kaartje terug ontvangen is leuk!

Ik had vorige week ook iemand die zei een kaartje terug te willen sturen. Ze was van van Jazz, en ik had een kaartje van Miles Davis opgestuurd :)
douche-eendjedinsdag 20 november 2012 @ 08:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 november 2012 07:17 schreef Luthien87 het volgende:

[..]

Oeh, en hij is ook nog van mijn leeftijd... :) Zou ik ook wel eens een kaartje mee willen uitwisselen, haha :)
Ja, goed bouwjaar he... :P
automatic_dinsdag 20 november 2012 @ 10:49
Ik hoef geen kaartjes terug, want dan klopt mijn boek niet meer :@ :@ :@
SummerBreezedinsdag 20 november 2012 @ 13:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 november 2012 10:49 schreef automatic_ het volgende:
Ik hoef geen kaartjes terug, want dan klopt mijn boek niet meer :@ :@ :@
hoe bedoel je dat je boek dan niet meer klopt?

Ik ben trouwens al de hele dag aan het scannen. Door een hele stomme fout (map wissen omdat ik er van overtuigd was dat ik een backup op een van de externe HDDs had staan wat niet zo bleek te zijn) ben ik ALLE afbeeldingen van kaartjes kwijt. Gelukkig staat op een enkeling na elke verstuurde en ontvangen kaart op mijn postcardwall, dus die kan ik nog makkelijk terughalen, maar mijn voorraad van meer dan 375 verschillende kaarten mot ik weer helemaal opnieuw scannen, croppen, opslaan en administreren.
automatic_dinsdag 20 november 2012 @ 13:54
In mijn fotoboek staan Alle kaartjes met afstand etc haha.
automatic_dinsdag 20 november 2012 @ 13:55
En pff... Succes Summer, haha
SummerBreezedinsdag 20 november 2012 @ 14:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 november 2012 13:54 schreef automatic_ het volgende:
In mijn fotoboek staan Alle kaartjes met afstand etc haha.
dan kan die terug te ontvangen kaart daar toch ook gewoon bij? Of je houdt hem buiten het boek en plakt hem gewoon op de deur.
SummerBreezedinsdag 20 november 2012 @ 14:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 november 2012 13:55 schreef automatic_ het volgende:
En pff... Succes Summer, haha
thanks
automatic_dinsdag 20 november 2012 @ 14:35
quote:
0s.gif Op dinsdag 20 november 2012 14:03 schreef SummerBreeze het volgende:

[..]

dan kan die terug te ontvangen kaart daar toch ook gewoon bij? Of je houdt hem buiten het boek en plakt hem gewoon op de deur.
Ja, dat kan ook hoor :P Haha.
Happy_postcrossingdinsdag 20 november 2012 @ 15:57
Wauw! Net een prachtige kaart uit Japan gekregen van de Holocaust met een mooie uitleg erbij. Verder een kaart uit Portugal van iemand die erg blij is een kaart te mogen sturen naar een young and beautiful girl in Holland :lol:

Verder weer een kaartje aangevraagd en die gaat naar... Brazilië!
automatic_dinsdag 20 november 2012 @ 16:00
1189abccd9bfa60e4aff37e53c466ec3.jpg
http://www.postcrossing.com/postcards/PL-587198
Mollinedinsdag 20 november 2012 @ 16:22
quote:
Aaahhhh O+
Happy_postcrossingdinsdag 20 november 2012 @ 19:21
Super cute!! :)
Dr_Flashdinsdag 20 november 2012 @ 23:44
Ik krijg steeds weer hurrays van mensen dat ik denk "Wat heb ik jou ook weer gestuurd? :? "

Nog meer scanwerk :P
automatic_dinsdag 20 november 2012 @ 23:47
Als je een kaartje meteen upload, dan komt het kaartje er bij de hurray bij te staan :)
Dr_Flashdinsdag 20 november 2012 @ 23:54
Ik vind uploaden eigenlijk een taak van de ontvanger :Y
automatic_woensdag 21 november 2012 @ 00:06
Ik niet. Ik ben als ontvanger altijd heeeeel blij als diegene het kaartje erop heeft gezet.
Cevichewoensdag 21 november 2012 @ 01:16
quote:
0s.gif Op woensdag 21 november 2012 00:06 schreef automatic_ het volgende:
Ik niet. Ik ben als ontvanger altijd heeeeel blij als diegene het kaartje erop heeft gezet.
Ik ook, in die zin dat ik het net vind lijken alsof diegene dat voor mij speciaal heeft gedaan. Net alsof diegene het heel erg leuk vindt dat hij mij een kaartje mag sturen of dat hij mijn kaart heel bijzonder vond. Meestal hebben ze er superveel opstaan maar in combinatie met een lieve hurray en ze hebben er maar een paar geupload, dan voel ik me altijd wel heel speciaal :)

Maar ik ga zelf die moeite niet doen, ik vind het zelf niet zo leuk/handig om alle kaarten op die manier nog eens te bekijken.
automatic_woensdag 21 november 2012 @ 01:26
Haha. Je vindt het zelf wel leuk maar om het zelf te doen vind je het moeite. Dat vind ik een beetje gek :)
Cevichewoensdag 21 november 2012 @ 02:44
quote:
0s.gif Op woensdag 21 november 2012 01:26 schreef automatic_ het volgende:
Haha. Je vindt het zelf wel leuk maar om het zelf te doen vind je het moeite. Dat vind ik een beetje gek :)
Tja, als iemand de moeite heeft genomen heb ik altijd het idee dat diegene dat speciaal voor mij doet en dan voel ik me gevleid. Maar ik kijk het nooit terug, dat vind ik niet handig.

Laat ik het zo zeggen: ik vind het een nutteloze functie (al begrijp ik waarom mensen er gebruik van maken), maar als iemand een kaart upload die ik verzonden/ontvangen heb voel ik me toch even heel speciaal, wat niet echt de functie van het uploaden is.

Voorbeeld: ik haat auto's, ik begrijp dat mensen er gebruik van maken, maar ik heb geen rijbewijs en vind het onnodige dingen. Maar als iemand mij op komt halen rij ik wel mee :P
Guppywoensdag 21 november 2012 @ 06:28
Ik scan alles :) vind ik leuk staan op m'n wall :D
Dr_Flashwoensdag 21 november 2012 @ 07:41
quote:
0s.gif Op woensdag 21 november 2012 01:26 schreef automatic_ het volgende:
Haha. Je vindt het zelf wel leuk maar om het zelf te doen vind je het moeite. Dat vind ik een beetje gek :)
Gek? Lui, verwaand :P

quote:
0s.gif Op woensdag 21 november 2012 06:28 schreef Guppyfriend het volgende:
Ik scan alles :) vind ik leuk staan op m'n wall :D
Alles wat je verzendt ook? :D Dan staan er bij jou dus massa's dezelfde :X :D
Guppywoensdag 21 november 2012 @ 08:01
quote:
14s.gif Op woensdag 21 november 2012 07:41 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]

Alles wat je verzendt ook? :D Dan staan er bij jou dus massa's dezelfde :X :D
Wel een en ander hetzelfde, maar lang niet alleen maar ;) check m'n wall maar eens bij de send postcards
kawa4woensdag 21 november 2012 @ 08:09
Slovenië is ook aangekomen, *O*
en de volgende mag naar de Oekraïene :)
Dr_Flashwoensdag 21 november 2012 @ 08:12
Ik ga er ook weer 2 trekken. Als het weer Duitsland is dan ga ik wat aan dat ene vinkje doen :6 :D
Dr_Flashwoensdag 21 november 2012 @ 09:13
Weer Duitsland. Oh, dat vinkje stond al uit 8)7 :D
douche-eendjewoensdag 21 november 2012 @ 09:26
quote:
0s.gif Op woensdag 21 november 2012 00:06 schreef automatic_ het volgende:
Ik niet. Ik ben als ontvanger altijd heeeeel blij als diegene het kaartje erop heeft gezet.
ik upload ze zelf altijd ja :Y
Bomenverzamelingwoensdag 21 november 2012 @ 14:11
Deze lag net voor me klaar, ik denk dat deze gisteren is bezorgd

f370980717af5513efbc5aaf29e794a7.jpg

http://www.postcrossing.com/postcards/TH-120566

Met de postzegels die op de andere kant stonden erbij dus..
takkfyrirwoensdag 21 november 2012 @ 15:43
quote:
0s.gif Op woensdag 21 november 2012 14:11 schreef Bos81 het volgende:
Deze lag net voor me klaar, ik denk dat deze gisteren is bezorgd

[ afbeelding ]

http://www.postcrossing.com/postcards/TH-120566

Met de postzegels die op de andere kant stonden erbij dus..
Ik vind die postzegels echt heel erg mooi! :)
Dr_Flashwoensdag 21 november 2012 @ 15:44
Ik kan me voorstellen dat Bos er blij mee is ^O^ maar ik heb zelf een hekel aan honden.
douche-eendjewoensdag 21 november 2012 @ 17:50
2 kaartjes ontvangen *O* Uit Polen en Rusland, waarvan de laatste ook een recept op het kaartje heeft geschreven voor een vegetarische, russische soep. Die staat dus binnenkort hier op tafel :P
De dill&feta potato patties heb ik van het weekend gemaakt (kaartje uit USA met het recept :) ). En ow my, lekker! Hoop dat ik nog veel meer receptjes ga krijgen op deze manier :Y
Nu eerst even eten, vanavond maar de kaartjes registreren.
kawa4woensdag 21 november 2012 @ 18:17
Oekraïne net op de bus gedaan, heb er een verjaardags kaart naar toe gestuurd, madam is vandaag jarig.
douche-eendjewoensdag 21 november 2012 @ 18:21
Your mailbox
» Sent: 7 postcards
» Received: 6 postcards
» Traveling: 6 postcards out of 6
» Sent distance: 29,552 km (18,363 miles)
» Received distance: 14,058 km (8,735 miles)

Zo... Gaat lekker dus :D
Dr_Flashwoensdag 21 november 2012 @ 18:25
Your mailbox
» Sent: 16 postcards
» Received: 12 postcards
» Traveling: 7 postcards out of 7
» Sent distance: 34,303 km (21,315 miles)
» Received distance: 32,917 km (20,454 miles)

Ik ben ook weer een beetje vlotgetrokken *O*
kawa4woensdag 21 november 2012 @ 19:42
sent 4
En 0 recieved
10.000 km getraveld al
Bomenverzamelingwoensdag 21 november 2012 @ 20:15
» Sent: 207 postcards
» Received: 205 postcards
» Traveling: 7 postcards out of 13
» Sent distance: 765,845 km (475,874 miles)
» Received distance: 758,972 km (471,603 miles)
HaverMoutKoekjewoensdag 21 november 2012 @ 20:17
Your mailbox
» Sent: 36 postcards
» Received: 35 postcards
» Traveling: 1 postcard out of 9
» Sent distance: 97,350 km (60,490 miles)
» Received distance: 83,714 km (52,017 miles)
Luthien87woensdag 21 november 2012 @ 20:58
» Sent: 179 postcards
» Received: 167 postcards
» Traveling: 6 postcards out of 12
» Sent distance: 685,209 km (425,769 miles)
» Received distance: 593,165 km (368,576 miles)
SummerBreezewoensdag 21 november 2012 @ 22:14
quote:
» Sent: 67 postcards
» Received: 65 postcards
» Traveling: 6 postcards out of 10
» Sent distance: 244,163 km (151,716 miles)
» Received distance: 237,595 km (147,635 miles)
en mijn dochter

quote:
» Sent: 35 postcards
» Received: 35 postcards
» Traveling: 5 postcards out of 9
» Sent distance: 91,360 km (56,768 miles)
» Received distance: 141,644 km (88,014 miles)
Vandaag een aantal kaarten geregistreerd die al heel lang expired blijken te zijn. Kaarten lagen hier ook op de mat voordat de postbode überhaupt was geweest, dus ik vermoed dat die kaarten al een hele tijd bij één van de buren in huis hebben gelegen. Dit wordt aannemelijker als je weet dat de postbode afgelopen week een paar keer op zijn falie heeft gehad van enkele straatgenoten omdat ze wéér post van een ander in de bus hadden.
Dr_Flashwoensdag 21 november 2012 @ 22:19
Kan je dochter al een pen vasthouden eigenlijk? ;)
SummerBreezewoensdag 21 november 2012 @ 23:13
quote:
10s.gif Op woensdag 21 november 2012 22:19 schreef Dr_Flash het volgende:
Kan je dochter al een pen vasthouden eigenlijk? ;)
jazeker! Haar eerste echte tekening (die uit niet meer dan een aantal goedgemikte krassen) hangt al op de koelkast.

Maar voor kaartjes sturen is ze inderdaad nog te klein, daarom doe ik het namens haar. De kaarten die leuk genoeg zijn (dus eigenlijk alles behalve van die supertoeristische kaartjes) hangen in lijstjes op de grote muur aan haar kamer. Een soort mega-muursticker zeg maar.
Mascletawoensdag 21 november 2012 @ 23:44
wat grappig dit, Is dit echt een vrouwending of zijn er ook mannen te vinden op PC?
Dr_Flashwoensdag 21 november 2012 @ 23:47
quote:
0s.gif Op woensdag 21 november 2012 23:44 schreef Mascleta het volgende:
wat grappig dit, Is dit echt een vrouwending of zijn er ook mannen te vinden op PC?
Veel meer vrouwen inderdaad :Y)
Mascletadonderdag 22 november 2012 @ 00:03
account aangemaakt en ik mag een kaartje sturen richting een vrouw in Moskou. Morgen maar eens kaarten inkopen in de stad.
Jumdonderdag 22 november 2012 @ 07:21
Trek net een kaartje naar IJsland!!! (en ook nog eens naar een male user)
takkfyrirdonderdag 22 november 2012 @ 07:56
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 07:21 schreef Jum het volgende:
Trek net een kaartje naar IJsland!!! (en ook nog eens naar een male user)
IJsland O+ Daar heb ik dus nog nooit een kaart heen gestuurd! (en al 600 verstuurd) Wel een boel uit IJsland verstuurd. :P
Mascletadonderdag 22 november 2012 @ 10:18
Nog maar 2 adressen er bij gedaan. Mag naast die kaart naar een vrouw in Moskou ook een kaartje naar een Amerikaanse oma en een mannelijke voetbalfan in Duitsland sturen.

Vanmiddag maar eens de slag
Dr_Flashdonderdag 22 november 2012 @ 11:03
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 07:21 schreef Jum het volgende:
Trek net een kaartje naar IJsland!!! (en ook nog eens naar een male user)
Nou hop, daten jij :P
Mollinedonderdag 22 november 2012 @ 11:11
Gaan jullie nog een voorraadje postzegels bestellen dit jaar omdat ze volgend jaar weer duurder zijn?

En ik vroeg me af: heb hier een drietal velletjes prinsessenzegels en nog wat gratis zegels van de collectclub.
Plakken jullie ook de "gewone" Nederlandse zegels op de kaarten naar het buitenland?
2x gewone zegel is dan 1x wereld? En Europa, bijplakken?
automatic_donderdag 22 november 2012 @ 12:13
Ja, dat doe ik ook :)
En ga ook een beetje inslaan.
Dr_Flashdonderdag 22 november 2012 @ 13:30
ik heb wat europa- en wat wereldzegels. En een rol van 200 NL-zegels, net in gebruik. Daarvan gebruik ik er desnoods ook 2 voor Europa. Voorlopig heb ik wel even genoeg :)
kawa4donderdag 22 november 2012 @ 13:35
wat gaan die dingen volgend jaar kosten dan?
SummerBreezedonderdag 22 november 2012 @ 13:35
Over dat inslaan. Stel, je gebruikt 100 zegels per jaar. Je koopt er nu vast 20 voor volgens jaar omdat ze nu nog goedkoper zijn, dan koop je 120 zegels. Voordeel daarvan is dat je volgend jaar maar 80 zegels hoeft te kopen. Maar omdat per 1 jan 2014 de zegels duurder worden koop je maar vast 20 extra zegels omdat ze goedkoper zijn. In 2014 hoef je dan maar 80 zegels te kopen, plus weer de 20 extra voor 2015. Netto schiet je er niets mee op, je stelt alleen het moment waarop je duurdere zegels moet kopen een paar weken uit.
Heel droog bekeken koop je nog steeds elk jaar 100 postzegels van het dan geldende tarief.
Mollinedonderdag 22 november 2012 @ 13:43
Ja, je wordt er niet rijk van van dat inslaan. Maar als je zegels nodig hebt of je hebt ze bijna op, lijkt me dat je ze dan beter nu kunt bestellen. Maar je hebt gelijk, uiteindelijk zal het niet heel veel schelen in de kosten.

Lijkt me wel dat als je 2x Nederland plakt op post naar Europa, je wel duur uit bent in verhouding.
Dr_Flashdonderdag 22 november 2012 @ 13:52
quote:
18s.gif Op donderdag 22 november 2012 13:35 schreef kawa4 het volgende:
wat gaan die dingen volgend jaar kosten dan?
54 cent
16021988donderdag 22 november 2012 @ 13:54
Dat betekent dus ook dat de setjes van PMK niet meer goed zijn? :(
Mollinedonderdag 22 november 2012 @ 14:01
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 13:54 schreef 16021988 het volgende:
Dat betekent dus ook dat de setjes van PMK niet meer goed zijn? :(
Klopt, maar je kunt daar ook bijplakzegels bestellen.
Mollinedonderdag 22 november 2012 @ 14:10
Zag trouwens net bij de Bruna het Flow Winterboek liggen. Zag er leuk uit!

brieven & kaarten special
Beschrijving
Het winterboek bevat 196 pagina's met daarbij nog extra pagina's briefpapier, stickervellen, sluitzegels, een verjaardagskalender, ansichtkaarten en een adresboekje.


Er staat geloof ik ook nog een stuk over postcrossing in.

Misschien een Sinterklaastip? <O)

[ Bericht 3% gewijzigd door Molline op 22-11-2012 14:31:32 ]
16021988donderdag 22 november 2012 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 14:01 schreef Molline het volgende:

[..]

Klopt, maar je kunt daar ook bijplakzegels bestellen.
Hmm, moet maar gewoon nog veel post sturen deze 6 weken... ;-)
Mollinedonderdag 22 november 2012 @ 14:32
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 14:25 schreef 16021988 het volgende:

[..]

Hmm, moet maar gewoon nog veel post sturen deze 6 weken... ;-)
haha dat kan ook *)
isillavendeldonderdag 22 november 2012 @ 14:34
Ik snap het maar niet :P ik heb meer ontvangen dan verstuurd....

Sent 25
Received: 29...

En er is maar 1 onderweg en 1 verlopen.
Mollinedonderdag 22 november 2012 @ 14:48
Volgens mij gaan ze ervan uit dat je nog meer kaarten gaat versturen/adressen gaat aanvragen, dan wordt het vanzelf weer rechtgebreid.
Cevichedonderdag 22 november 2012 @ 15:03
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 14:48 schreef Molline het volgende:
Volgens mij gaan ze ervan uit dat je nog meer kaarten gaat versturen/adressen gaat aanvragen, dan wordt het vanzelf weer rechtgebreid.
Eergisteren stond ik op 17 verstuurd 19 ontvangen, gisteren zijn er toevallig 3 geregistreerd, en vandaag kreeg ik alweer een kaartje die de 16e verstuurd is. Dus nu klopt het weer precies :)
kirsten.donderdag 22 november 2012 @ 17:20
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 14:10 schreef Molline het volgende:
Zag trouwens net bij de Bruna het Flow Winterboek liggen. Zag er leuk uit!

brieven & kaarten special
Beschrijving
Het winterboek bevat 196 pagina's met daarbij nog extra pagina's briefpapier, stickervellen, sluitzegels, een verjaardagskalender, ansichtkaarten en een adresboekje.


Er staat geloof ik ook nog een stuk over postcrossing in.

Misschien een Sinterklaastip? <O)
ik heb hem al gehaald! Postcrossing staat er zijdelings in benoemd geloof ik, ik ben iig nog geen artikel erover tegen gekomen. De kaarten zijn wel heel leuk maar ik vind het erg beroerd eruit scheuren.. Zijn er helaas al meerdere gesneuveld... Zonde van de 12.50 die het boek kostte.
Mascletadonderdag 22 november 2012 @ 17:58
Nu ik toch om kaarten en postzegels ben geweest heb ik er nog maar twee adressen bijgenomen. Een 17-jarig meisje in Belarus en 23-jarige meid in Polen. gezellig :)
Finland.donderdag 22 november 2012 @ 18:42
quote:
5s.gif Op donderdag 22 november 2012 11:11 schreef Molline het volgende:
Gaan jullie nog een voorraadje postzegels bestellen dit jaar omdat ze volgend jaar weer duurder zijn?

En ik vroeg me af: heb hier een drietal velletjes prinsessenzegels en nog wat gratis zegels van de collectclub.
Plakken jullie ook de "gewone" Nederlandse zegels op de kaarten naar het buitenland?
2x gewone zegel is dan 1x wereld? En Europa, bijplakken?
Voor Europa doe ik het niet, maar naar wereld wel. Want dat scheelt maar vijf cent en ik heb echt takkeveel Nederland-zegels. En vaak zijn de Nederlandse zegels ook leuker, op de Wereld-zegels heb je alleen die boom.
janewaydonderdag 22 november 2012 @ 19:40
Ik koop mijn zegels bij postzegelsmetkorting.nl Dat werkt ook heel goed, Ik heb voor december nog 10 europa zegels en voor na januari al een setje met nieuwe waardes.
isillavendeldonderdag 22 november 2012 @ 21:24
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 14:48 schreef Molline het volgende:
Volgens mij gaan ze ervan uit dat je nog meer kaarten gaat versturen/adressen gaat aanvragen, dan wordt het vanzelf weer rechtgebreid.
Dacht ik ook, maar hij trekt maar niet recht.. Dan stuur ik weer wat maar krijg net zo veel terug dan weer...
16021988donderdag 22 november 2012 @ 22:13
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 14:32 schreef Molline het volgende:

[..]

haha dat kan ook *)
ja, of erachter komen dat je al nieuwe setjes hebt van pmk met 54cent ;)
Dr_Flashdonderdag 22 november 2012 @ 22:24
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 21:24 schreef isillavendel het volgende:

[..]

Dacht ik ook, maar hij trekt maar niet recht.. Dan stuur ik weer wat maar krijg net zo veel terug dan weer...
Ik sta nu 16-12 met alles travelling, dus ik verwacht wel eea nu :Y

Stond eerder al 10-12 trouwens. Het zal wel een beetje schommelen gewoon :)
automatic_donderdag 22 november 2012 @ 22:26
Ik heb helemaal niet meer gedacht aan de tarief verhoging toen ik bij PMK bestelde haha.
Dr_Flashdonderdag 22 november 2012 @ 22:27
Lekker boeiend ook :P Net of iemand de tijd neemt om van elke kaart met 4 postzegels uit te rekenen of er nou 2 cent te veel of 4 cent te weinig op zit _O-
Jitterbugdonderdag 22 november 2012 @ 22:33
Een nieuwe Postcrosser hier! Vandaag twee kaartjes in de bus uit Finland en de USA. Morgen weer vier nieuwe de deur uit. Nu al verslaafd! Ondertussen kijk ik hier even rond wat voor leuke kaartjes er binnenkomen :).
Cevichedonderdag 22 november 2012 @ 22:52
Ik heb zo'n doosje met meerdere, dezelfde kerstkaarten. Nu staan er op mijn postcard wall bij sent maar 9 kaarten en daarvan 3 dezelfde.
Hebben jullie dat ook?
Dr_Flashdonderdag 22 november 2012 @ 22:53
Dat doe je zelf? :D
Cevichedonderdag 22 november 2012 @ 23:27
quote:
10s.gif Op donderdag 22 november 2012 22:53 schreef Dr_Flash het volgende:
Dat doe je zelf? :D
Wat, uploaden? Nee, maar de ontvangers wel.

(Of was het niet tegen mij? :@)
Dr_Flashdonderdag 22 november 2012 @ 23:29
oh zo, let ik nooit zo op. Dan zal ik dat ook wel hebben, als ik er wat meer verzonden heb die ook echt geupload worden door de ontvanger :Y Let ik nooit zo op.
Cevichedonderdag 22 november 2012 @ 23:52
quote:
0s.gif Op donderdag 22 november 2012 23:29 schreef Dr_Flash het volgende:
oh zo, let ik nooit zo op. Dan zal ik dat ook wel hebben, als ik er wat meer verzonden heb die ook echt geupload worden door de ontvanger :Y Let ik nooit zo op.
Nou ja, als je zo'n doos koopt met 10 dezelfde en de helft doet het uploaden.. Het staat zo simpel op mijn wall :)
automatic_donderdag 22 november 2012 @ 23:55
Ik was gisteren in een boekenwinkel en daar lagen Dribbel kaarten die je gratis mocht meenemen O+
Sokkepokvrijdag 23 november 2012 @ 10:05
Ik heb wel wat extra postzegels bij Collectclub ingeslagen :P
Maar alleen voor Nederland en Europa, aangezien Wereldzegels hetzelfde tarief blijven.

Van links naar recht en boven naar beneden:
Gratis Seasons setje bij de bestelling (3 kaarten en 3 postzegels), 100 jaar Circus Herman Renz, Mooi Almere 2011, Da's toch een Kaart waard!, Visit Amsterdam (Europazegels) en Madurodam 60 jaar.

Postzegels.jpg
Dr_Flashvrijdag 23 november 2012 @ 10:16
ik heb die oranje stickers met een 1 erop. 200 op rol :') Zoutelozer kan niet :X
Sokkepokvrijdag 23 november 2012 @ 10:24
Die zijn inderdaad best saai :P
Ik lees net trouwens dat de Postcrossing postzegels nog tot het eind van dit jaar te bestellen zijn, daarna gaan ze er uit. :(
automatic_vrijdag 23 november 2012 @ 10:47
Wat zonde van die postcrossing zegels!! Zijn die nu duurder dan normale zegels?
Enne die visit Amsterdam Europa zegels zijn ook leuk! Ik gooi er straks ook even een bestelling uit :)
automatic_vrijdag 23 november 2012 @ 10:48
Hier is het rustig met kaartjes die aankomen bij zowel mij als andere mensen ;(
Sokkepokvrijdag 23 november 2012 @ 10:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 november 2012 10:47 schreef automatic_ het volgende:
Wat zonde van die postcrossing zegels!! Zijn die nu duurder dan normale zegels?
Enne die visit Amsterdam Europa zegels zijn ook leuk! Ik gooi er straks ook even een bestelling uit :)
Nee, je betaald de normale prijs :) 9,00 euro voor 5 Wereldzegels en 5 Europazegels.
automatic_vrijdag 23 november 2012 @ 10:55
Oke :) Zal eens kijken
Mascletavrijdag 23 november 2012 @ 15:43
Kan iemand mij uitleggen wat ik met de bijgeleverde priority stickers kan van PMK?
Sokkepokvrijdag 23 november 2012 @ 16:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 november 2012 15:43 schreef Mascleta het volgende:
Kan iemand mij uitleggen wat ik met de bijgeleverde priority stickers kan van PMK?
Die kun je op kaarten/pakketjes naar het buitenland er bij plakken zodat ze daar voorrang krijgen. Dat kost je verder niets :)
Mascletavrijdag 23 november 2012 @ 16:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 november 2012 16:08 schreef Sokkepok het volgende:

[..]

Die kun je op kaarten/pakketjes naar het buitenland er bij plakken zodat ze daar voorrang krijgen. Dat kost je verder niets :)
Thx, heb ze erbij geplakt. Werkt het echt? want dan haalt iedereen zo'n rol in huis en plakt het op zijn post.
Guppyvrijdag 23 november 2012 @ 16:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 november 2012 16:11 schreef Mascleta het volgende:

[..]

Thx, heb ze erbij geplakt. Werkt het echt? want dan haalt iedereen zo'n rol in huis en plakt het op zijn post.
Geldt alleen voor in het buitenland hè ;)
kawa4vrijdag 23 november 2012 @ 16:56
Eindelijk, mm eerste kaar is hier aan gekomen,
Van ene Sofia uit China.
12 dagen over gedaan.
Luthien87vrijdag 23 november 2012 @ 19:11
Heh heh, ik krijg post uit België, daar vallen zomaar een paar ansichtkaarten uit, en het heeft niets met Postcrossing te maken! :)

SPOILER
Ik heb een reis geboekt bij een Belgische organisatie en blijkbaar vonden ze het leuk om met de bevestiging wat ansichtkaarten mee te sturen...
Herfstbladvrijdag 23 november 2012 @ 19:32
Leuke zegels Sokkepok.! Ik heb ze ook bijna allemaal :)
Sokkepokvrijdag 23 november 2012 @ 19:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 november 2012 19:32 schreef Herfstblad het volgende:
Leuke zegels Sokkepok.! Ik heb ze ook bijna allemaal :)
Haha, ik moet mezelf elke keer zo inhouden wanneer ik bij Collectclub kijk :P
Luthien87vrijdag 23 november 2012 @ 19:36
Yeah... weer eens een nieuw land. Ik mag een kaartje sturen naar Slowakije!
Sokkepokvrijdag 23 november 2012 @ 19:50
Ik heb zojuist een kaartje naar Rusland getrokken. Deze gaat er heen:

e15602bfc74432b4bd5f13cd77c97217.jpg

Een heeeele oude van de HEMA ^^
Luthien87vrijdag 23 november 2012 @ 20:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 november 2012 19:50 schreef Sokkepok het volgende:
Ik heb zojuist een kaartje naar Rusland getrokken. Deze gaat er heen:

[ afbeelding ]

Een heeeele oude van de HEMA ^^
Toen Comic Sans nog hip was :P
Mollinevrijdag 23 november 2012 @ 20:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 23 november 2012 10:05 schreef Sokkepok het volgende:
Ik heb wel wat extra postzegels bij Collectclub ingeslagen :P
Maar alleen voor Nederland en Europa, aangezien Wereldzegels hetzelfde tarief blijven.

Van links naar recht en boven naar beneden:
Gratis Seasons setje bij de bestelling (3 kaarten en 3 postzegels), 100 jaar Circus Herman Renz, Mooi Almere 2011, Da's toch een Kaart waard!, Visit Amsterdam (Europazegels) en Madurodam 60 jaar.

[ afbeelding ]
Mooie verzameling! :Y Ik heb vandaag ook weer een kleine bestelling gedaan, al is het alleen maar voor de gratis season kaarten en zegels. Ook al vast een velletje kerstzegels meebesteld.

Wat stom trouwens dat ze die postcrossing zegels eruit gooien! }:|
Finland.vrijdag 23 november 2012 @ 20:49
Vandaag kreeg ik een Braziliaans kaartje. Uit Rusland.
Als ik meer dan twee woorden op dat kaartje kan tellen is het ook veel trouwens }:|
Finland.vrijdag 23 november 2012 @ 20:49
UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUND geschlossen!