Tsja, waarom blijven vrouwen bij soortgelijke mannen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:07 schreef Luxuria het volgende:
Zoiets hoor je wel vaker, ik snap echt niet waarom mannen bij zulke wijven blijven
Graag gedaan en mensen moeten niet zo zeuren.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:23 schreef ann4 het volgende:
Lief dank je
Heb een oude pc letters blijven soms hangen en door mijn tranen heen dit schrijven was even moeilijk
.Moest gewoon mij hart even luchten
wat zou helpen is wat zelfreflectie op alle gebiedenquote:Op vrijdag 9 november 2012 15:23 schreef ann4 het volgende:
Lief dank je
Heb een oude pc letters blijven soms hangen en door mijn tranen heen dit schrijven was even moeilijk
.Moest gewoon mij hart even luchten
Dat snap ik ook nietquote:Op vrijdag 9 november 2012 15:26 schreef CruellaDeVil het volgende:
[..]
Tsja, waarom blijven vrouwen bij soortgelijke mannen.
Ik vraag me af of die mensen überhaupt de bassischool afgemaakt hebben als een gebrek aan witregels, wat dubbele danwel ontbrekende letters en een misplaatste spatie hier en daar ze gelijk zo van kaart brengen dat de tekst onleesbaar voor ze wordt...quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:23 schreef ann4 het volgende:
Lief dank je
Heb een oude pc letters blijven soms hangen en door mijn tranen heen dit schrijven was even moeilijk
.Moest gewoon mij hart even luchten
klikt, dan quote je die post. Zo is het duidelijker op wie je precies reageert.
dank je wel wist ik nog nietquote:Op vrijdag 9 november 2012 15:34 schreef CruellaDeVil het volgende:
TS (jij dus ann4), als je met je muis in de rechter bovenhoek van een post gaat hangen en op [ afbeelding ] klikt, dan quote je die post. Zo is het duidelijker op wie je precies reageert.
wat zou helpen is wat zelfreflectie op alle gebieden Stom met huilen ??quote:
Nog een tip:quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:39 schreef ann4 het volgende:
[..]
wat zou helpen is wat zelfreflectie op alle gebieden Stom met huilen ??
heb je katjes gegeten of zo
klikt kan je die post bewerken.
Van kattig, gok ik.quote:
Zijn vader snap er ook helemaal niets van .quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:37 schreef Ti-boy het volgende:
Ann,
Wat is de rol van zijn vader? Heb je met hem erover gepraat en hoe denkt hij erover?
Probeert dat inderdaad te voorkomen. Zo manipulatief als ze is zal ze dat enkel aangrijpen om hem ervan te overtuigen dat jullie ze uit elkaar willen drijven en weet ik wat nog allemaal.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:45 schreef ann4 het volgende:
[..]
Zijn vader snap er ook helemaal niets van .
Ik bedoel maar neemt eerder vrij van zijn werk ,Neemt een gereedschap kist mee en komt er niet in.
Toen ik hem dit vertelde na het gebeuren klapte hij in
.Heeft geprobeerd of hij zijn zoon kon bellen maar deze naam gelukkig niet op en ik wilde niet dat hij iets boos zou inspreken en gevraagd of hij het even laat bezinken.
stop moest dat zijnquote:Op vrijdag 9 november 2012 15:33 schreef ann4 het volgende:
stom met huilen????
wat zou helpen is wat zelfreflectie op alle gebieden
Heb je katjes gegeten of zo
Dat ja. Of er is mentaal iets mis met haar, of het verhaal hierboven is veel te eenzijdig.quote:Op vrijdag 9 november 2012 14:08 schreef stbabylon het volgende:
Ik ben zeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer nieuwsgierig naar de schoondochter's kant van het verhaal. Ik denk dat dat een heleboel duidelijkheid zal scheppen voor ons.
Ik kan je natuurlijk ook alleen vertellen wat er is gebeurt vorige week en ja dat is eenzijdig.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:51 schreef Seven. het volgende:
Dat ja. Of er is mentaal iets mis met haar, of het verhaal hierboven is veel te eenzijdig.
quote:Hij "nee mama blijf", maar zij gilde dat ik een slechte moeder was en mijn zoon niet kon loslaten en dat ik kon dood vallen .
Rhubarbje, ik weet niet wat wat de heersende moraal is bij de jeugd (denk ik maar even voor het gemak), maar de situatie in de openingspost IS in mijn ogen nogal dramatisch. Dat zit hem niet in de reactie van mama, die uiteindelijk gewoon wegloopt.quote:Op vrijdag 9 november 2012 13:52 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
...
verder: je reageert nogal dramatisch
....
En nee wij zitten hier nu midden in had nooit gedacht dat dit konquote:Op vrijdag 9 november 2012 16:04 schreef drijfhout het volgende:
Uit de OP:
[..]
Ik ben weg gegaan om mijn zelf respect te bewaren ,niet om hem pijn te doen .
[..]
Rhubarbje, ik weet niet wat wat de heersende moraal is bij de jeugd (denk ik maar even voor het gemak), maar de situatie in de openingspost IS in mijn ogen nogal dramatisch. Dat zit hem niet in de reactie van mama, die uiteindelijk gewoon wegloopt.
Echt, moest een wijf zo tegen mijn mama praten (die ik helaas niet meer heb), dan zou ik de zojuist aangeschafte emmers witsels ter plekke legen, en samen met mijn moeder het pand verlaten om daar nooit meer terug te komen.
Onbegrijpelijk dat zoonlief dit laat gebeuren. Mama doet in dit verhaal precies wat ze kan, weglopen en afwachten. Dat siert haar. Natuurlijk kan de hele OP verzonnen of bij elkaar gelogen zijn, maar op basis van wat er staat is de zoon gewoon een ziel- en ruggegraatloze lamlul.
Ik zie haar hem al dwingen te vertellen waar hij heen gaat met wie en het hem vervolgens verbieden danwel meekomen om een scene te schoppen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 16:15 schreef Peter het volgende:
Nodig je zoon via sms dan uit om volgende week een hapje te komen eten. Eerst eens zonder haar? Wellicht kan hij aangeven waarom hij dit pikt..
Ik vind dat je juist reageert.quote:Op vrijdag 9 november 2012 16:11 schreef ann4 het volgende:
[..]
En nee wij zitten hier nu midden in had nooit gedacht dat dit kon
Dat komt nogal dreigend over!quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:56 schreef ann4 het volgende:
[..]
Ik kan je natuurlijk ook alleen vertellen wat er is gebeurt vorige week en ja dat is eenzijdig.
maar echt het komt als een verrassing voor ons voor mij.
Een voorbeeld eind oktober zat ze hier op de bank wel is waar met wat drank achter de kiezen en vertelde ze dat ze zo blij was dat ze nu eens( normalen) schoonouders had
Heb toen ook gezegd leer ons eerst maar eens kennen
Agreed. Jemig, zo laat je toch niemand tegen je mam praten?quote:Op vrijdag 9 november 2012 16:04 schreef drijfhout het volgende:
Uit de OP:
[..]
[..]
Echt, moest een wijf zo tegen mijn mama praten (die ik helaas niet meer heb), dan zou ik de zojuist aangeschafte emmers witsels ter plekke legen, en samen met mijn moeder het pand verlaten om daar nooit meer terug te komen.
Onbegrijpelijk dat zoonlief dit laat gebeuren.
Inderdaad.quote:Op vrijdag 9 november 2012 16:32 schreef Messina het volgende:
[..]
Agreed. Jemig, zo laat je toch niemand tegen je mam praten?
Dit dus. En veel s6. Lijkt me echt heftig niet op bezoek mogen bij je eigen kind.quote:Op vrijdag 9 november 2012 16:35 schreef VenenumVirginis het volgende:
[..]
Inderdaad.
En TS, je hebt naar mijn idee prima gehandeld tijdens de situatie. Nu jezelf er niet "midden in" plaatsen, maar erbuiten. Maak je zoon duidelijk dat hij altijd bij jullie terecht kan, en dan maar afwachten. Meer kun je niet doen, want alles wat je wel doet, zal zij waarschijnlijk tegen je gebruiken.

Dit.quote:Op vrijdag 9 november 2012 16:35 schreef VenenumVirginis het volgende:
[..]
Inderdaad.
En TS, je hebt naar mijn idee prima gehandeld tijdens de situatie. Nu jezelf er niet "midden in" plaatsen, maar erbuiten. Maak je zoon duidelijk dat hij altijd bij jullie terecht kan, en dan maar afwachten. Meer kun je niet doen, want alles wat je wel doet, zal zij waarschijnlijk tegen je gebruiken.
Dat was ook mijn gedachte toen ik de OP las. Het moet allemaal zoals zij het wil, dat is niet mijn definitie van samenwonen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 13:54 schreef Svlad_Cjelli het volgende:
Rustig afwachten.
Als hij klaar is met "haar" huurhuisje op te knappen, trapt ze hem er waarschijnlijk toch wel uit, dus nog niet zijn slaapkamertje omtoveren tot een brei-atelier.
Ik zou het hem gewoon vertellen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 15:30 schreef ann4 het volgende:
Onze andere zoon weet niet van mij wat is voorgevallen
Ik wil hem er niet mee belasten nog niet .
Volgens hem heeft hij 4 keer een poging gedaan om een afspraak te maken om even bij zijn broer zijn huis te komen kijken.
Maar steeds wordt de afspraak verzet.
Het enige wat hij woensdag tegen me zei dat hij dat raar vond omdat ze heel goed met elkaar omgaan
Ik heb maar gereageerd zo van hij zal wel erg druk zijn blijven proberen maar
Verder had hij hem ook niet meer gesproken na dat hij is gaan samen wonen .
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |