Met de swiffer!quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:26 schreef Kreator het volgende:
"schatje? Zal ik jou vnavond eens even lekker kietelen met de duster? Als je dan moet lachen, ga ik door. Keihard. Dat is toch wel supergeile bdsm hè?"
Saaie lulquote:Op vrijdag 9 november 2012 11:42 schreef bojan het volgende:
Doe niet zo belachelijk, rollenspellen werken niet voor hem of voor mijzelf.
Gewoon neuken en klaar.
Waarom altijd zo'n dom gedoe?
Is niet saai, niet iedere mens is gelijk of heeft dezelfde behoeftesquote:
En wie zegt dat jouw vriendin dat leuk vindt?quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:53 schreef bojan het volgende:
[..]
Is niet saai, niet iedere mens is gelijk of heeft dezelfde behoeftes
Ik en mijn vriendin doen bijna altijd missionaris en soms eens doggy en nadat ik ben klaargekomen vinger ik haar klaar.
Dan zijn we allebei klaargekomen en duurt maar een zestal minuutjes. (al knuffelen we nog wel wat ervoor en erna meestal)
Ik denk dat TS haar vriend net zo over seks denkt als mij. Rollenspellen enzo is ook totaal niet aan mij besteed hoor. Dat gaat echt niet helpen.
6 minutenquote:Op vrijdag 9 november 2012 11:53 schreef bojan het volgende:
[..]
Is niet saai, niet iedere mens is gelijk of heeft dezelfde behoeftes
Ik en mijn vriendin doen bijna altijd missionaris en soms eens doggy en nadat ik ben klaargekomen vinger ik haar klaar.
Dan zijn we allebei klaargekomen en duurt maar een zestal minuutjes. (al knuffelen we nog wel wat ervoor en erna meestal)
Ik denk dat TS haar vriend net zo over seks denkt als mij. Rollenspellen enzo is ook totaal niet aan mij besteed hoor. Dat gaat echt niet helpen.
Dat hoop ik toch, ik hoor ze niet klagenquote:Op vrijdag 9 november 2012 11:53 schreef Luxuria het volgende:
[..]
En wie zegt dat jouw vriendin dat leuk vindt?
Dit lijkt mij ook de crux. Twee keer per dag, waar haal je de tijd en energie vandaan? Volgens mij zit hij daarom ook deels in een soort machinaal pompen modus. Al heb je een repertoire van 60 standjes + speeltjes + locaties, de spanning gaat er dan wel een beeeeetje af lijkt mij. Tis net als met pizza eten. Ik vind het heeeeerlijk en zeg weleens dat ik het elke dag wel zou kunnen. Maar als je t een week lang elke dag eet, ben je er wel klaar mee en maakt t niet uit of t met salami of shoarma is.quote:Op vrijdag 9 november 2012 10:47 schreef Lokasenna het volgende:
Misschien doen jullie het wel te vaak om het spannend te houden, misschien zou het leuker zijn als je hem de tijd geeft zin in je te krijgen.
Dat klinkt niet alsof ze juichend in vuur en vlam staat. Dat klinkt ueberhaupt niet alsof je er weleens een gesprek over hebt.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:55 schreef bojan het volgende:
[..]
Dat hoop ik toch, ik hoor ze niet klagen
Met een paar vriendin bij zichquote:Op vrijdag 9 november 2012 12:49 schreef SaxoPower het volgende:
Ga eens naakt op de bank liggen als hij binnenkomt
quote:
Overigens klinkt dit allemaal wel heel deprimerend van TSquote:Uit een onderzoek dat condoomfabrikant Durex in 1997 liet uitvoeren in vijftien landen[bron?], blijkt dat de grootste groep van de onderzochte koppels (twintig procent) gemiddeld 6 tot 10 minuten uittrekt voor een vrijpartij. Negentien procent vrijt 11 tot 15 minuten lang, en slechts dertien procent zegt langer dan 15 minuten te vrijen. Deze tijdsduur is zonder voorspel.
http://nl.wikipedia.org/wiki/Geslachtsgemeenschap
Ditquote:Op vrijdag 9 november 2012 10:03 schreef Kreator het volgende:
2x per dag seks en dan klagen dat het saai wordt.![]()
![]()
.
Dat dacht ik dus ook meteen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 10:03 schreef Kreator het volgende:
2x per dag seks en dan klagen dat het saai wordt.![]()
![]()
.
Fantastisch, een tamelijk prille relatie en nu al vervelende sleurseks. Volgens mij kun je beter een paar keer maand dampende seks hebben.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |