ja opdrachten per mail etc.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:12 schreef anoniem242424 het volgende:
Hij heeft 4-5 maanden geleden gezegd dat hij open staat voor rollenspellen. Hoe benader je zoiets? We communiceren op het werk vaak per e-mail met elkaar, dus wellicht elkaar 'opgeilen' per e-mail??? En daar de storyline schrijven?
Of inderdaad zo'n pornootje opzetten van schoolmeisje en leraar ofzoiets en dat naspelen met eigen elementen erin.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:12 schreef anoniem242424 het volgende:
Hij heeft 4-5 maanden geleden gezegd dat hij open staat voor rollenspellen. Hoe benader je zoiets? We communiceren op het werk vaak per e-mail met elkaar, dus wellicht elkaar 'opgeilen' per e-mail??? En daar de storyline schrijven?
Als hij het 5 maanden geleden al heeft gezegd wel leuk te vinden vind ik jou ook wel een beetje initiatiefloos eigenlijkquote:Op vrijdag 9 november 2012 11:12 schreef anoniem242424 het volgende:
Hij heeft 4-5 maanden geleden gezegd dat hij open staat voor rollenspellen. Hoe benader je zoiets? We communiceren op het werk vaak per e-mail met elkaar, dus wellicht elkaar 'opgeilen' per e-mail??? En daar de storyline schrijven?
Oeh, hier zit potentie in (pun!).quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:13 schreef SweetTransvestite het volgende:
[..]
ja opdrachten per mail etc.
Ja, een dag later kwam er een ouder van hem met een hersenbloeding tussendoor, dus dat is toen naar de achtergrond verdwenen. Daar was geen animo meer voor op dat moment. Dus ik ga het opnieuw proberen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:16 schreef Lokasenna het volgende:
Als hij het 5 maanden geleden al heeft gezegd wel leuk te vinden vind ik jou ook wel een beetje initiatiefloos eigenlijk
ik denk dan eerder aan:quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:17 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Oeh, hier zit potentie in (pun!).
Laat 'm boodschappen doen die niets tot de verbeelding overlaten. Massage-olie, aardbeien, kaarsen, CD van Marvin Gaye...
Dat is wel een beetje heftig als het normaliter alleen afwerken op zijn missionaris isquote:Op vrijdag 9 november 2012 11:20 schreef SweetTransvestite het volgende:
[..]
ik denk dan eerder aan:
ball-gag, zweepjes, bondage tape etc
quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:17 schreef robdriessen het volgende:
[..]
Oeh, hier zit potentie in (pun!).
Laat 'm boodschappen doen die niets tot de verbeelding overlaten. Massage-olie, aardbeien, kaarsen, CD van Marvin Gaye...
maar wel meer in het straatje van ts i.p.v. aardbeien en marvin gayequote:Op vrijdag 9 november 2012 11:21 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Dat is wel een beetje heftig als het normaliter alleen afwerken op zijn missionaris is
Inderdaad beetje overkill. Tenzij je hem wel wil jagen.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:21 schreef Lokasenna het volgende:
[..]
Dat is wel een beetje heftig als het normaliter alleen afwerken op zijn missionaris is
Bloemetje erbij?quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:22 schreef Kreator het volgende:
[..]. Hoe groot kun je de turnoff maken.
Joah, en chocolaatjes, en dan een lekkere cocktail erbij en Sex and the City, zodat hij wat te kletsen heeft met zijn vriendinnen. Hahaha.quote:
Schat, als je zelf de behoeftes hebt begin dan met een verhaal zoals die jouw behoeftes vervult en wat zoveel mogelijk bij hem aansluit. Ideen zat maar denk toch dat je dit echt zelf moet verzinnenquote:Op vrijdag 9 november 2012 11:27 schreef anoniem242424 het volgende:
[..]
Joah, en chocolaatjes, en dan een lekkere cocktail erbij en Sex and the City, zodat hij wat te kletsen heeft met zijn vriendinnen. Hahaha.
Nee dus. Maar ik vind het voorstel wat betreft de boodschappen niet zo verkeerd, hetzij dan inderdaad met wat andere dingen. Hij moet vanavond overwerken en de winkels zijn dan dicht (met het oog op massageolie) dus ik zal zo zelf boodschappen gaan doen.
Iemand tips voor in de e-mail? Hoe begin je een semi-vanilla rollenspel, op wat voor manier?
Stuur hem een foto van je ongewassen poepgaatje.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:27 schreef anoniem242424 het volgende:
Iemand tips voor in de e-mail? Hoe begin je een semi-vanilla rollenspel, op wat voor manier?
Hij stuurde net een e-mail met het plan om een collega af te knallen met een shotgun. Ik denk dat ik eens in de rol van politieagentje ga kruipen vanavond.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:30 schreef piere het volgende:
Schat, als je zelf de behoeftes hebt begin dan met een verhaal zoals die jouw behoeftes vervult en wat zoveel mogelijk bij hem aansluit. Ideen zat maar denk toch dat je dit echt zelf moet verzinnen
Haal maar een leuk pakje danquote:Op vrijdag 9 november 2012 11:37 schreef anoniem242424 het volgende:
[..]
Hij stuurde net een e-mail met het plan om een collega af te knallen met een shotgun. Ik denk dat ik eens in de rol van politieagentje ga kruipen vanavond.
Maar dan ga jij hem domineren ipv andersom wat de bedoeling was?quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:40 schreef anoniem242424 het volgende:
Werkfrustraties - hij wil iemand afknallen met de shotgun. Ik werk samen met politie/justitie, dus met die logica heb ik hem net ter verantwoording geroepen via de e-mail.
We'll see. Het is in ieder geval iets anders dan normaal. Anything is better.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:42 schreef Nightwulf het volgende:
Maar dan ga jij hem domineren ipv andersom wat de bedoeling was?
Val die mens daar toch niet met lastig.quote:Op vrijdag 9 november 2012 11:43 schreef anoniem242424 het volgende:
[..]
We'll see. Het is in ieder geval iets anders dan normaal. Anything is better.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |