Nouja, mensen kunnen veranderen dus het is te proberen toch? Misschien vindt hij het wel enorm lekker als hij het eenmaal probeert en slaat ie los...quote:Op zondag 11 november 2012 16:52 schreef chef het volgende:
Lang gezocht, maar ladies & gentlemen, we've got him! De mannelijke zoutzak.
Zoals wel meer mensen hier opmerken zit het probleem van de vriend van TS niet in zijn ballen, maar in zijn hoofd. Echter ik lees vooral adviezen mbt sex. Ik denk echter dat het probleem psychologisch is. Als er passie/chemistry is, dan is zelfs missionaris het geilste wat er is op aarde.
Die vent is gewoon een ontiegelijk saaie drol. Bang voor alles wat anders of onbekend is en daarom volstrekt initiatiefloos. Dat is een karaktereigenschap en heeft in essentie niets met sex te maken. Het manifesteert zich bij TS alleen heel duidelijk 'in bed'.
Hoe dan ook, ik denk niet dat je van een saaie drol een passievolle daredevil kunt maken. Dus next die vent.
En vergeet die piemel van 28,5 cm niet!quote:Op maandag 12 november 2012 08:13 schreef Kreator het volgende:
Gelukkig zijn alle fokkers helden in bed, overal voor in en een luisterend oor..
30!quote:Op maandag 12 november 2012 08:16 schreef Luigi het volgende:
[..]
En vergeet die piemel van 28,5 cm niet!
Echt he, hoeveel PMs zou TS al hebben gehad van jochies die 10 keer per dag in hun reet geneukt willen worden met voorbind-dildo, in het kader van experimenteren ?quote:Op maandag 12 november 2012 08:13 schreef Kreator het volgende:
Gelukkig zijn alle fokkers helden in bed, overal voor in en een luisterend oor..
Het hangt ervan af lijkt me. Als hij niet goed durft en daarom elk experiment ontloopt dan kan hij best moed verzamelen en kan zijn gedrag veranderen. Maar als hij in zijn aard niet geneigd is tot uitproberen en 'speelsheid', dan vrees ik dat TS niet alleen opgescheept zit met een saaie minnaar, maar ook met een saaie vriend.quote:Op zondag 11 november 2012 17:18 schreef Godshand het volgende:
[..]
Nouja, mensen kunnen veranderen dus het is te proberen toch? Misschien vindt hij het wel enorm lekker als hij het eenmaal probeert en slaat ie los...
Je weet maar nooit
quote:Op maandag 12 november 2012 11:53 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Echt he, hoeveel PMs zou TS al hebben gehad van jochies die 10 keer per dag in hun reet geneukt willen worden met voorbind-dildo, in het kader van experimenteren ?
Dit is wel een typisch voorbeeld van kwantiteit versus kwaliteit, maar 3 orgasmes in de week terwijl je 2 keer per dag seks hebt is inderdaad vrij magertjes, dat red ik makkelijker in een seksbeurt.quote:Op vrijdag 9 november 2012 10:05 schreef anoniem242424 het volgende:
[..]
Tja, het spijt me om je te moeten vermelden dat wij allebei een bepaald (hoog) libido hebben. Ik weet dat dit regelmatig is en het landelijk gemiddelde omhoog haalt. Het zij zo. Wij houden van seks. Zolang we er verder niemand mee lastig vallen, lijkt me dat verder geen issue.
Onterecht dat deze post zo afgekraakt wordt.quote:Op vrijdag 9 november 2012 10:32 schreef LittleLady het volgende:
Pffffff je moest eens weten hoeveel mazzel je hebt, en als je niet constant ik ik ik ik ik ik ik ik ik zei zou hij misschien ook wat losser worden, maar het draait alleen om jou en het is gewoon een feit als je een man op zijn ego paait je veel meer voor elkaar krijgt.
Ik zou ook spontaan geen zin meer krijgen met constant een partner die ik ik ik ik ik ik roept.
Zelfs heb ik een partner gehad die eens per maand vooruit te schoppen was, jij doet het verdraaid 2 keer per dag,
Als iets niet werkt moet je het uitmaken, of je aanpassen maar niet als een vastgelopen LP de hele tijd ik ik ik ik ik brullen
Dát is ook een idee, hahaquote:
Wordt 'ie mini, als je geil bent half-stijf (niet stijf genoeg om hem erin te steken), en soms met vlagen ineens hard, maar kan hij zo na een paar minuten weer slap worden en kun je nog niet echt verder neukenquote:
Toch nog iets geleerd vandaag.quote:Op donderdag 15 november 2012 17:27 schreef Moira. het volgende:
[..]
Wordt 'ie mini, als je geil bent half-stijf (niet stijf genoeg om hem erin te steken), en soms met vlagen ineens hard, maar kan hij zo na een paar minuten weer slap worden en kun je nog niet echt verder neukenEn het is verschrikkelijk droog overal (ook bij de dame), en de kans dat je klaarkomt is vrij klein, dus kan erg frustrerend zijn
Maar als je strak staat vind je alles best (hoewel het stiekem toch wel irritant is dat het allemaal niet wil meewerken) en kun je alsnog heerlijk samen geilen
Spreek voor jezelf zeg.quote:Op donderdag 15 november 2012 17:27 schreef Moira. het volgende:
[..]
Wordt 'ie mini, als je geil bent half-stijf (niet stijf genoeg om hem erin te steken), en soms met vlagen ineens hard, maar kan hij zo na een paar minuten weer slap worden en kun je nog niet echt verder neukenEn het is verschrikkelijk droog overal (ook bij de dame), en de kans dat je klaarkomt is vrij klein, dus kan erg frustrerend zijn
Maar als je strak staat vind je alles best (hoewel het stiekem toch wel irritant is dat het allemaal niet wil meewerken) en kun je alsnog heerlijk samen geilen
Ik heb geen piemel, maar in 90% van de gevallen is dit de omschrijving van wat er met je muis gebeurt als je bepaalde drugs op hebt.quote:
I AM the 1%.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:35 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik heb geen piemel, maar in 90% van de gevallen is dit de omschrijving van wat er met je muis gebeurt als je bepaalde drugs op hebt.
Je hebt zeker ook een lul van 30 cm?quote:
Niet eens!quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:41 schreef Godshand het volgende:
[..]
Je hebt zeker ook een lul van 30 cm?
Die van mij kan ook gewoon stijf worden. De laatste keer was ie wel opgezwollen de volgende dag, dat vond ik een beetje eng.quote:Op vrijdag 16 november 2012 11:35 schreef Moira. het volgende:
[..]
Ik heb geen piemel, maar in 90% van de gevallen is dit de omschrijving van wat er met je muis gebeurt als je bepaalde drugs op hebt.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |