quote:De wereldkampioen boksen in het zwaargewicht, Wladimir Klitschko, staat op zaterdag 10 november voor een flinke uitdaging: voor het eerst in zijn carrière treft hij een langere tegenstander, die ook nog eens ongeslagen is, namelijk de reus Mariusz Wach. RTL 7 zendt deze wereldtitelstrijd live uit.
De uit de Oekraïne afkomstige Klitschko, wereldkampioen bij de WBA, IBF, IBF, WBO en Ring Magazine, meet 1,98 meter en won 58 van zijn 61 wedstrijden. 'Dr. Steelhammer' won goud op de Olympische Spelen in 1996 en is sinds 2000 wereldkampioen bij de profs. Maar alsof het duel met Wach nog niet moeilijk genoeg lijkt, overleed zijn trainer Emanuel Steward ook nog eens twee weken geleden op 68-jarige leeftijd en moet hij het dus sinds jaar en dag zonder zijn vertrouwde gezicht in zijn hoek doen.
Mariusz Wach, alias 'The Viking', won al zijn 27 partijen, waarvan 15 op KO. De Pool is 2,02 meter lang en woont en traint in de VS. Zijn bekendste tegenstander is Kevin McBride, die eerder Mike Tyson wist te verslaan.
Klitschko vs. Wach: Zaterdag 10 november, vanaf 22.45 uur bij RTL 7!
Ik heb nog net de nadagen van Tyson en Holyfield bewust meegemaakt, maar toen waren ze eigenlijk al op hun retour. In mijn herinneringen was het toen inderdaad allemaal wat epischer.quote:Op donderdag 8 november 2012 11:37 schreef Karina het volgende:
Ik ga wel weer kijken. Al ben ik het wel eens met Leatherface, vroeger was het in mijn herinnering spannender.
Ik kan me zelfs nog wel iets van Ali herinneren. Tyson sowieso. Bij Tyson moest je wel goed opletten, voor je het wist was de match afgelopen omdat hij er weer eentje KO sloegquote:Op donderdag 8 november 2012 11:38 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Ik heb nog net de nadagen van Tyson en Holyfield bewust meegemaakt. In mijn herinneringen was het toen inderdaad allemaal wat epischer.
Dat sowieso jaquote:Op donderdag 8 november 2012 11:46 schreef Winterman het volgende:
Dat lijkt maar zo. Episch was het ten tijde van Mohammed Ali en Joe Frazier.
Foreman ook nog. Rumble in the jungle. 'Ali Boembaiéé'quote:Op donderdag 8 november 2012 11:46 schreef Winterman het volgende:
Dat lijkt maar zo. Episch was het ten tijde van Mohammed Ali en Joe Frazier.
Ik denk niet dat een van beide nog verslagen gaat worden, ze zullen binnenkort stoppen en dan zullen boksers als anthony joshua en deontay wilder erom gaan strijden.quote:Op zaterdag 10 november 2012 12:36 schreef Sjeik_Telmachientje het volgende:
Wie kan Klitchko ueberhaupt verslaan? Kubrat Pulev misschien?
Joe, in die rolstoel.quote:Op zaterdag 10 november 2012 22:47 schreef Szura het volgende:
Die gast lijkt op dat personage uit American Dad.
Met z'n kin.
Lijkt net of ik Pi-Air hoor pratenquote:Op zaterdag 10 november 2012 22:52 schreef Specularium het volgende:
Ohjee, Arnold met zijn heerlijke accent.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |