Nu als in vrij veel mensen willen lezen wat er aan de hand is, niet alleen omwonenden? Zo ongeveer half werkend nederland wil wel even lezen wat er aan de hand is bij gebrek aan tv of radio.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:55 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
Dat weet ik, maar als NU al de server eruitgaat en ze weinig info geven op de radio...
De laatste keren ging dat gruwelijk mis.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:56 schreef Psy-freak het volgende:
Dan heeft de overheid het beter bekeken, die zetten crisis.nl in bij een calamiteit.
Maar die zetten ze nooit in, geen problemen dus.
Dan hadden ze nu het luchtalarm moeten inschakelen.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:57 schreef Pheno het volgende:
[..]
Nu als in vrij veel mensen willen lezen wat er aan de hand is, niet alleen omwonenden? Zo ongeveer half werkend nederland wil wel even lezen wat er aan de hand is bij gebrek aan tv of radio.
Als er geen info is heeft eht weinig zin om dat steeds te herhalenmRamen en deuren gesloten houden en wachten tot de brandweer iets zinnigs kan zeggen, meer kunnen zij ook niet doen.
Dat bedoel ik.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
De laatste keren ging dat gruwelijk mis.
Blijkbaar niet nodig, dus zo'n grote ramp is het niet. Die keuze ligt ook niet bij Omroep Gelderlandquote:Op donderdag 8 november 2012 08:58 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
Dan hadden ze nu het luchtalarm moeten inschakelen.
Dat komt omdat internet niet stabiel genoeg is. As designed. Vandaar radio en tvquote:Op donderdag 8 november 2012 08:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
De laatste keren ging dat gruwelijk mis.
De politie adviseert ramen en deuren gesloten te houden.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:59 schreef Pheno het volgende:
[..]
Blijkbaar niet nodig, dus zo'n grote ramp is het niet. Die keuze ligt ook niet bij Omroep Gelderland
Ja, dus. Dat weet iedereen nu toch, dus ik zie het probleem niet. Het systeem werkt.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:00 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
De politie adviseert ramen en deuren gesloten te houden.
quote:Op donderdag 8 november 2012 09:00 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ja, dus. Dat weet iedereen nu toch, dus ik zie het probleem niet. Het systeem werkt.
Gelukkigquote:Op donderdag 8 november 2012 09:01 schreef Tamashii het volgende:
Geen gewonden of vermisten. Nu op nos journaal. Bron gemeente. En indd ramen en deuren dicht.
Bron?quote:Op donderdag 8 november 2012 09:07 schreef June. het volgende:
Ramen en deuren hoef je niet meer dicht te doen.
Klopt! Net een woordvoerder.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:07 schreef June. het volgende:
Ramen en deuren hoef je niet meer dicht te doen.
Oke duidelijk.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:07 schreef June. het volgende:
[..]
Politiewoordvoerder, net op het rtl nieuws.
8:31 quotenquote:Op donderdag 8 november 2012 09:07 schreef Psy-freak het volgende:
8.31 nog steeds advies op ramen en deuren gesloten te houden. Mensen kunnen wel naar buiten en aan het werk, laat de politie weten.
Ga anders ergens anders spelen.quote:
Normaal gaan de veiligheidskleppen open.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:09 schreef June. het volgende:
Maar goed, die stoom die eruit komt komt normaal uit die pijp. Behalve dan dat het gebouw deels aan gort is en de stoom nu uit dat gat komt, is het niet veel anders dan anders
Je gebruikt oude bronnen. Ik moest lachen.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:08 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
Ga anders ergens anders spelen.
8:31 belde, ze willen hun bericht terugquote:
Lees ook 's verder dan de tijd.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:11 schreef Pheno het volgende:
[..]
Je gebruikt oude bronnen. Ik moest lachen.
Die zijn nu toch ook open gegaan, heel normaal dus.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:10 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
Normaal gaan de veiligheidskleppen open.
nee, want het is al achterhaald. Lees eens de berichten om je post heenquote:Op donderdag 8 november 2012 09:11 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
Lees ook 's verder dan de tijd.
Op de radio, ja.quote:Op donderdag 8 november 2012 08:52 schreef StephanL het volgende:
Rampenzender moet het juist doen als er een ramp is. Dan is budget geen geldige reden om plat te liggen.
Nee, volgens gemeente en politie zijn er geen gewonden of vermisten.quote:
Dat schakelt zo over op een ander net. Ik weet hoe het allemaal reilt en zeilt.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:20 schreef Psy-freak het volgende:
Mensen die zich zorgen maken over de stroomvoorziening
Ik verwachtte dat iedereen dat wist. Niet dus.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:23 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Dat schakelt zo over op een ander net. Ik weet hoe het allemaal reilt en zeilt.
Dat niet, al weet ik niet hoe het zit met de stadsverwarming. Lent is aangesloten op andere ketels die her en der staan, maar misschien dat andere wijken middels Electrabel gaan.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:20 schreef Psy-freak het volgende:
Mensen die zich zorgen maken over de stroomvoorziening
Die denken tenminste nog zelfstandig naquote:Op donderdag 8 november 2012 09:20 schreef Psy-freak het volgende:
Mensen die zich zorgen maken over de stroomvoorziening
Nee, die mensen weten niet eens iets over de basis van het stroomnetwerk, laat staan een storingkje.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:26 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Die denken tenminste nog zelfstandig na![]()
En ja door zo'n hikup in het netwerk zou je een probleem gehad kunnen hebben, maar als de stroom was uitgevallen zou het allang gebeurd zijn.
Als Electrabel niet kan leveren dan kan het op een net van een andere leverancier verder.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:23 schreef Psy-freak het volgende:
[..]
Ik verwachtte dat iedereen dat wist. Niet dus.
Naja, ander net?![]()
No kidding!quote:Op donderdag 8 november 2012 09:28 schreef Daywalk3r het volgende:
[..]
Als Electrabel niet kan leveren dan kan het op een net van een andere leverancier verder.
quote:Op donderdag 8 november 2012 09:28 schreef xenobinol het volgende:
Zal wel weer een gevalletje achterstallig onderhoud zijn, is tegenwoordig heel normaal bij industriele installaties. Komt omdat volgens de pennenlikkers PREVENTIEF onderhoud een kostenpost is die ten koste gaat van hun bonussen.
Gevalletje de verantwoordelijke leidinggevenden rechtstreeks naar de gevangenis sturen voor het in gevaar brengen van mens, milieu, dier en de ECONOMIE.
Ooh.... en doe tevens even wat aan de belachelijk lage salarissen voor de mensen die deze troep in werkende conditie moeten houden.
En zo is het vertrouwde beeld "onder de rook van Nijmegen" nog in standquote:Op donderdag 8 november 2012 09:28 schreef remlof het volgende:
Weinig te zien, behalve dat de rook uit het dak komt ipv de schoorsteen.
Haha... maar zo gaat het er tegenwoordig gewoon aan toequote:
Welnee.... NL heeft zat reserve capaciteit, word pas een probleem als er meerdere centrales uit hun ketel klappen.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:28 schreef larry91 het volgende:
Een oom van mij werkt bij die Electrabel en was ten tijde van de explosie ook in het gebouw. Hij zei net dat het klonk alsof er een vliegtuig in het gebouw klapte. Binnen in het gebouw moet zo een beetje alles kapot zijn.
Dit zou volgens hem wel, als het te lang duurt, kunnen leiden tot problemen met het stroomnetwerk en de voorzieningen.
Daar krijg je zo'n spijt vanquote:Op donderdag 8 november 2012 09:30 schreef Caland het volgende:
Er ligt wel veel glaswol in de omgeving door de explosie, advies is om dat niet op te rapen (no shit).
Ja, overal, ook bij electrabel.quote:Op donderdag 8 november 2012 09:30 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Haha... maar zo gaat het er tegenwoordig gewoon aan toe
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |