Werkt wel BP weg en pakt de game. Leuk hoor, deze twee mannen in de finalequote:Op zaterdag 5 januari 2013 18:08 schreef Tim86 het volgende:
Lange blessurebehandeling voor Davy net
Middenin de game op deuce ook nog..
Wedstrijd van de gemiste kansen voor Dimiquote:Op zondag 6 januari 2013 09:29 schreef Ambrosius het volgende:
Murray wint van Dimitrov in de finale van Brisbane.
Hoe heeft hij verlorenquote:Op zondag 6 januari 2013 14:23 schreef detennismaster het volgende:
De ervaring van Murary gaf de doorslag want Dimitrov speelde zeker niet slecht. Vooral tiebreak eerste set was jammer. (7-0)
Ja, idd,quote:
Die man is een 1 hit wonder vrees ikquote:Op maandag 7 januari 2013 10:16 schreef detennismaster het volgende:
Janowicz speelt echt verschrikkelijk slecht tegen Baker in Auckland. Baker domineert zwaar, het enige wat Jano in leven houdt is dat hij megaclutch is. Elke keer 0-30 of 15-40 kwam hij weer. Uiteindelijk won Baker de tweede in de tiebreak verdiend, maar ook ging het nog bijna mis na een dikke voorsprong.
Nu dus 1-1 in sets: 6-4 6-7 *0-0
Benieuwd of Jano wat beter gaat spelen in de derde set want dit is echt poep.
Edit: Break voor Baker. 0-1*
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |