Luilakquote:Op zondag 4 november 2012 17:04 schreef Renesite het volgende:
Dixons niet, andere winkels niet. Nergens de iPadmini in Groningen. iCenter was te ver lopen
Dixons voor Apple productenquote:Op zondag 4 november 2012 17:04 schreef Renesite het volgende:
Dixons niet, andere winkels niet. Nergens de iPadmini in Groningen. iCenter was te ver lopen
Had ik in Dokkum gisteren, overal gewone iPads maar nog nergens een Miniquote:Op zondag 4 november 2012 17:04 schreef Renesite het volgende:
Dixons niet, andere winkels niet. Nergens de iPadmini in Groningen. iCenter was te ver lopen
Absoluut die 5G halen, die is het prijsverschil meer dan waard!quote:Ik zit in een dubio. Ik wil mijn 5 jaar oude iPod touch vervangen met een nieuwe. De 4G is nu redelijk afgeprijsd. Is het verschil tussen 4G en 5G het prijsverschil waard?
Zal ik de 4G iPod Touch (32GB) voor 222 euro halen? Of de 5G iPod Touch (32GB) voor 300 euro?
Gisteren toevallig nog met een vriend gepraat, die had ook de iPhone 5. Zijn vrouw had echter de 4S en toen ik de schermen vergeleek was de 5 een stuk 'geeliger' dan de 4S... die laatste was gewoon echt wit.quote:Op zondag 4 november 2012 17:36 schreef gohan16 het volgende:
Als je toch voor de 32gb gaat, dan adviseer ik je sterk om de 5g te kopen. 5g is sneller(betaald Iphone 4S), veel mooier scherm(Iphone 5 scherm, qua kleur zoveel mooier dan de 4g) en camera is erg goed. Qua uiterlijk is de 5g imo ook mooier (vooral de zwarte). Dit is die 80 euro wel waard.
http://www.gottabemobile.com/2012/03/26/new-ipad-yellow/quote:Op zondag 4 november 2012 17:45 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Gisteren toevallig nog met een vriend gepraat, die had ook de iPhone 5. Zijn vrouw had echter de 4S en toen ik de schermen vergeleek was de 5 een stuk 'geeliger' dan de 4S... die laatste was gewoon echt wit.
Nu kwam het scherm van de 5 ook meer overeen met het AMOLED-scherm van mijn Galaxy Note, maar ik vroeg me toch af wat nu normaal is; een koud, wit scherm of meer zachter getint, 'geelig' scherm?
Dat wist ik, maar ik had er dus niet bij stilgestaan dat dat ook de oorzaak van de verkleuring kon zijnquote:Op zondag 4 november 2012 17:57 schreef Merkie het volgende:
[..]
http://www.gottabemobile.com/2012/03/26/new-ipad-yellow/
Zulke problemen doen zich voor bij elk Apple product.
quote:Op zondag 4 november 2012 14:28 schreef Khadgar het volgende:
[..]
Ja wij draaien dat permanent op onze HTPC (Mac Mini) zodat we op de iPads ook films kunnen kijken zonder converteren.
Het is iets anders dan AirVideo. Die kende ik al, toffe app.quote:Op zondag 4 november 2012 14:54 schreef Aether het volgende:
[..]
Misschien interessant: http://www.inmethod.com/air-video/index.html
Heb je een recente mac? (C2D of i3/5/7?)quote:Op zondag 4 november 2012 15:05 schreef GeeftJeEnergie het volgende:
[..]
Ja, werkt hakkelig als je bijvoorbeeld een game of film streamt, maar kan ook aan mij liggen
http://store.apple.com/nl(...)care-protection-planquote:Op zondag 4 november 2012 19:59 schreef iFok. het volgende:
!
AppleCare ('13) voor maar 170 euro, op de officiele Apple site!
http://store.apple.com/nl(...)care-protection-planquote:Op zondag 4 november 2012 20:05 schreef Pino112 het volgende:
[..]
http://store.apple.com/nl(...)care-protection-plan
249?
Ach, verrek. Nu ik student ben kan ik ook legaal korting pakken, nog niet aan gedacht. Het nut van AppleCare ontgaat me toch wel een beetje - het is zeer waarschijnlijk dat als mijn MacBook een defect heeft, dit zich wel binnen de eerste twee gebruiksjaren toont.quote:Op zondag 4 november 2012 20:06 schreef iFok. het volgende:
[..]
http://store.apple.com/nl(...)care-protection-plan
Education.
Ik heb helaas maar 1 jaar garantie. Volgens de wet is dit nu twee. Maar op mijn bon staat nog steeds 1 jaar en ik heb geen zin om een 'rechtzaak' te starten om zoiets.quote:Op zondag 4 november 2012 20:50 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Ach, verrek. Nu ik student ben kan ik ook legaal korting pakken, nog niet aan gedacht. Het nut van AppleCare ontgaat me toch wel een beetje - het is zeer waarschijnlijk dat als mijn MacBook een defect heeft, dit zich wel binnen de eerste twee gebruiksjaren toont.
Nu is het wel zo dat als er zich na twee jaar wél een defect voordoet, dit erg prijzig is (en dan is AppleCare wel handig).
Misschien dat ik volgend jaar rond maart toch wel AppleCare zal kopen, gewoon voor de zekerheid
Op mijn bon staat dat ook, maar hij is in april 2011 gekocht bij de MediaMarkt (dus na de officiële verklaring van Apple, mocht dit toch niet geldig zijn heb ik nog altijd de 2 jaar van MediaMarkt).quote:Op zondag 4 november 2012 20:53 schreef iFok. het volgende:
[..]
Ik heb helaas maar 1 jaar garantie. Volgens de wet is dit nu twee. Maar op mijn bon staat nog steeds 1 jaar en ik heb geen zin om een 'rechtzaak' te starten om zoiets.
Ik heb mijn Macbook nog zo'n anderhalve jaar nodig, dan zal ik hem verkopen. Dat betekent dat mijn Macbook dan nog een half jaar garantie heeft, en dat verkoopt natuurlijk makkelijker.
Dat laatste zeker, zo'n mankement kan heel veel kosten. en 170 is wel een heel groot verschil met 240 euroquote:Op zondag 4 november 2012 20:59 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Op mijn bon staat dat ook, maar hij is in april 2011 gekocht bij de MediaMarkt (dus na de officiële verklaring van Apple, mocht dit toch niet geldig zijn heb ik nog altijd de 2 jaar van MediaMarkt).
Ik ben van plan mijn MacBook toch wel te gebruiken zolang ik mijn opleiding doe (misschien wel langer, dat ligt eraan wat er tegen die tijd op de markt is. Sowieso wordt het wel weer een Apple, 2 jaar en 6 Macs verder ben ik daar wel vrij zeker van).
Ik sta er alleen niet op te wachten om in het derde jaar toch nog 150 à 850 euro op te hoesten voor één of ander debiel mankement, dus dan ben ik toch wel bereid om die 170 euro voor AppleCare te betalen - better safe than sorry, nietwaar?
Lijkt me logisch van wel. Ik heb via die weg nog nooit iets gekocht dus ik zou het je niet met volle zekerheid durven zeggen.quote:Op zondag 4 november 2012 21:16 schreef blow... het volgende:
Moet je aantonen dat je student gent als je dat koopt?
Kut. Groetjes, een nog net niet student als zijn garantie af isquote:Op zondag 4 november 2012 21:19 schreef J.Appleseed het volgende:
[..]
Lijkt me logisch van wel. Ik heb via die weg nog nooit iets gekocht dus ik zou het je niet met volle zekerheid durven zeggen.
Dat is kut. Ken je niemand die student is en dat voor je wil kopen? Lijkt me sterk dat ze na aankoop o.i.d. gaan controleren.quote:Op zondag 4 november 2012 21:20 schreef blow... het volgende:
[..]
Kut. Groetjes, een nog net niet student als zijn garantie af is
Oh, vreemd. Misschien doen ze controleren a.d.h.v. steekproeven dan?quote:Op zondag 4 november 2012 21:21 schreef iFok. het volgende:
Ik heb net gekocht + betaald, maar had niks nodig...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |