maakt niet uit toch, als ie iets anders heeft genomen is de situatie nog steeds hetzelfde.quote:Op zondag 4 november 2012 15:52 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Wie zegt dat het puur de alcohol was?
Ook al was het met xtc, oxzepam of wat dan ook. Dat doet er geen afbreuk aan dat hij nooit alleen had moeten worden gelaten.quote:Op zondag 4 november 2012 15:52 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Wie zegt dat het puur de alcohol was?
Studenten gaan niet naar 'school'. Daarnaast zou ik toch maar die sarcasme detector aanschaffen.quote:Op zondag 4 november 2012 15:52 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Wat is met jou? Jij beweert hier stellig dat mensen die naar school gaan geen vrienden hebben![]()
De vrienden die ik heb zitten inderdaad niet bij mij op school.
Eenzame tijd gehad als student ofzo?
Misschien is hij wel gedrogeerd?quote:Op zondag 4 november 2012 15:54 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
maakt niet uit toch, als ie iets anders heeft genomen is de situatie nog steeds hetzelfde.
gewoon zelf zorgen dat je niet overdrijft en je vrienden horen ook op je te letten
Tegen een boom aan knallen tijdens het skiën is geen pech. Dat is simpelweg over je grens heengaan en niemand in de buurt hebben die je tegenhoud. (ik val never nooit omdat ik niet van de babywei afga)quote:Op zondag 4 november 2012 15:51 schreef MPC60 het volgende:
[..]
In je eigen kots stikken is geen pech dat is teveel gezopen hebben en niemand om je heen hebben die dat onderkent en je daar tegen in bescherming neemt.
Wat mij betreft mogen degene die deze avond aanwezig waren in de sociëteit aansprakelijk gesteld worden.
Onzin. Na een feestje slaap ik ook wel eens alleen in bed. Het is echt niet zo dat iemand dan de hele nacht naast mij wakker hoeft te liggen.quote:Op zondag 4 november 2012 15:54 schreef MPC60 het volgende:
[..]
Ook al was het met xtc, oxzepam of wat dan ook. Dat doet er geen afbreuk aan dat hij nooit alleen had moeten worden gelaten.
ik hou het wel open dat ie meer heeft gehad, maar acht de kans wel zeer klein.quote:Op zondag 4 november 2012 15:56 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Misschien is hij wel gedrogeerd?
Allemaal meningen hier op basis van te weinig informatie..
maar dan ben je wel in een toestand dat je thuis weet te komen, dat was deze gast dus duidelijk nietquote:Op zondag 4 november 2012 15:57 schreef Ryon het volgende:
[..]
Onzin. Na een feestje slaap ik ook wel eens alleen in bed. Het is echt niet zo dat iemand dan de hele nacht naast mij wakker hoeft te liggen.
Ik noem het wel school.quote:Op zondag 4 november 2012 15:56 schreef Ryon het volgende:
[..]
Studenten gaan niet naar 'school'. Daarnaast zou ik toch maar die sarcasme detector aanschaffen.
Ik ga ook in Maastricht naar school, ken de studenten daar, ken de studentenvereniging en ben 3 dagen geleden nog op het adres geweest.quote:Op zondag 4 november 2012 15:58 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
ik hou het wel open dat ie meer heeft gehad, maar acht de kans wel zeer klein.
dat soort lui zijn over het algemeen redelijk braaf en zuipen vaak alleen.
en dan nog horen z'n vrienden door te hebben dat het niet goed gaat met hem
Je mag je hbo best school noemen. Alleen gaan studenten daar niet naar toe.quote:Op zondag 4 november 2012 15:59 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik noem het wel school.
Of moet ik zeggen als iemand vraagt wat ik ga doen komende week "Ik ga naar een particulaire onderwijsintelling waar ik de opleiding International Business volg"?![]()
ook niet verstandig blijkt maar weerquote:Op zondag 4 november 2012 16:02 schreef Smack10 het volgende:
[..]
Ik ga ook in Maastricht naar school, ken de studenten daar, ken de studentenvereniging en ben 3 dagen geleden nog op het adres geweest.
Deze lui zijn allesbehalve braaf
Waar gaan studenten dan naar toe?quote:Op zondag 4 november 2012 16:07 schreef Ryon het volgende:
[..]
Je mag je hbo best school noemen. Alleen gaan studenten daar niet naar toe.
Dat studenten geen vrienden hebben was sarcasme. Studenten hebben over het algemeen juist heel veel vrienden. Die maak je tijdens je studententijd namelijk heel snel.
Want het is de schuld van de kerstman?quote:Op zondag 4 november 2012 16:22 schreef CaptainCookie het volgende:
Wat een verzameling van verzuurde arbeiders is dit topic zeg, op een aantal mensen na dan. Vooral die mensen die dit 'eigen schuld' vinden. Bah.
Het is niemands schuld. Stikken in je eigen braaksel is geen standaard verschijnsel na veel drinken. Meerdere dagen per week drinken mensen op alleen die vereniging al ontzettend veel, en ik daag iedereen hier uit om een artikel te vinden van de vorige keer dat dit gebeurd is.quote:Op zondag 4 november 2012 16:44 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Want het is de schuld van de kerstman?
euh neequote:Op zondag 4 november 2012 13:56 schreef pleeborstel het volgende:
we zijn allemaal wel eens dronken geweest in onze studententijd.
als je zo zat wordt dat je niet eens meer thuis kan komen en in je eigen kots stikt dan heb je toch gewoon veel te veel gezopen?quote:Op zondag 4 november 2012 17:49 schreef CaptainCookie het volgende:
[..]
Het is niemands schuld. Stikken in je eigen braaksel is geen standaard verschijnsel na veel drinken. Meerdere dagen per week drinken mensen op alleen die vereniging al ontzettend veel, en ik daag iedereen hier uit om een artikel te vinden van de vorige keer dat dit gebeurd is.
Ook halen mensen er hier ineens 'comazuipen' bij. Niks in het artikel duidt hierop.
Als je zelf dronken bent is het bijzonder moeilijk om in te schatten of iemand anders te dronken is natuurlijk.quote:Op zondag 4 november 2012 17:58 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
als je zo zat wordt dat je niet eens meer thuis kan komen en in je eigen kots stikt dan heb je toch gewoon veel te veel gezopen?
en die vrienden van hem hadden hem prima in de gaten kunnen houden, of naar huis brengen waar mss wel iemand thuis was om op hem te letten.
mss zelfs wel naar de dokter kunnen brengen, je weet de staat waarin je hem achterlieten natuurlijk niet maar erg kwiek zal ie niet geweest zijn
het is in principe gewoon hun eigen schuld, ze zagen het natuurlijk niet aankomen maar het had met 2x nadenken zonder meer voorkomen kunnen worden.
oorzaak en gevolg, zo simpel is het.
en in dit geval staat oorzaak toch redelijk gelijk aan schuld of niet?
Ja maar, ja maar, dan had je zelf maar niet dronken moeten worden.quote:Op zondag 4 november 2012 18:03 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Als je zelf dronken bent is het bijzonder moeilijk om in te schatten of iemand anders te dronken is natuurlijk.
dat is ook al eerder gezegd, maar het is toch echt je eigen verantwoordelijkheid om te zorgen dat je thuiskomt.quote:Op zondag 4 november 2012 18:03 schreef egeltje1985 het volgende:
[..]
Als je zelf dronken bent is het bijzonder moeilijk om in te schatten of iemand anders te dronken is natuurlijk.
Het had net zo goed thuis kunnen gebeuren.quote:Op zondag 4 november 2012 18:05 schreef GrunnigsTrots het volgende:
[..]
dat is ook al eerder gezegd, maar het is toch echt je eigen verantwoordelijkheid om te zorgen dat je thuiskomt.
meeste mensen hebben daar een BOB voor maar in de hele groep 1tje aanwijzen die een keertje wat minder/niet drinkt om op te letten of te rijden is echt geen wereldramp hoor
maar dan was ie dus in een toestand geweest waarin ie thuis kon komen, dat was ie nu duidelijk nietquote:Op zondag 4 november 2012 18:06 schreef Xa1pt het volgende:
[..]
Het had net zo goed thuis kunnen gebeuren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |