MAC studio fix powder foundation. Das een poederfoundation in compact formaat. Qua werking vergelijkbaar met die Max Factor compact, alleen veel dekkender en in veel kleuren verkrijgbaar, die die kleur ook blijven na aanbrengenquote:Op zondag 4 november 2012 13:26 schreef kirsten. het volgende:
Misschien kan iemand me hier helpen. Ik ben op zoek naar een goede foundation. Ik gebruik van maxfactor de facefinity compact foundation (eerst nr 1 natural en toen nr 2 ivory), maar ik merk dat dit een beetje oranje uitslaat op mij de laatste tijdIk moet wel zeggen dat ik hem ipv in de winkel dit x goedkoop op de 3 oktobermarkt in Leiden heb gekocht waar ik een beetje spijt van heb.
Ik ben van mezelf ontzettend bleek, maar heb wel veel rode vlekken in m'n gezicht van jarenlang acne en gewoon uberhaupt een probleemhuid. Ik vind het zelf niet erg om bleek te zijn, zolang ik dan maar EGAAL bleek ben zegmaar. Gebruik wel blush van Bourjois, (nr 34 Rose D'or) waar ik wel blij mee ben (roze ipv bruine ondertoon geloof ik, op aanraden van een MAC makeup artist in de bijenkorf).
Nu is mijn vraag dus, heeft iemand een idee voor een beetje fijne foundation (liefste rond de 20-25 euro), die zeker niet teveel moeite kost om op te brengen? Ik heb er eentje van MAC die heel fijn is (créme , weet even niet meer hoe die heet) maar dat kost zo'n tijd om goed op te brengen en ik heb 's ochtends dankzij mijn moeite om uit bed te komen meestal maar 5 minuten voor make up en dergelijke. Poeder is dus wel een pre.
Whaaahh, nu wil ik hem nog meer!quote:Op zondag 4 november 2012 16:20 schreef Diconnected het volgende:
Voor de ladies met het Vice palette die wat inspiratie nodig hebben hier staan 5 looks: http://www.beautylab.nl/urban-decay-vice-eyelooks/
Ik vind ze allemaal zéér tofkan niet wachten tot ik hem woensdag heb
heel raar maar mijn papa koopt graag make up voor mij en mijn zusjequote:Op zondag 4 november 2012 19:34 schreef Finland. het volgende:
Ik zie mijn moeder de goedheiligman al naar de Sephora gaan. Kan niet goed komen. Daarnaast vind mijn goedheiligman make-up een beetje onzin, zeker met deze prijzen.
Oh wow, toffen ideeen idd!quote:Op zondag 4 november 2012 16:20 schreef Diconnected het volgende:
Voor de ladies met het Vice palette die wat inspiratie nodig hebben hier staan 5 looks: http://www.beautylab.nl/urban-decay-vice-eyelooks/
Ik vind ze allemaal zéér tofkan niet wachten tot ik hem woensdag heb
Daar heb ik ook wel een beetje last van ja.quote:Op zondag 4 november 2012 19:11 schreef heaven7 het volgende:
Wow wat een mooie oogschaduw!! Maar ik krijg het bij mezelf nooit zo mooiWeet gewoon niet hoe het moet?
Wil jouw papa mij adopteren zodat ik ook zijn dochter wordt?quote:Op zondag 4 november 2012 19:37 schreef rhubarbje het volgende:
[..]
heel raar maar mijn papa koopt graag make up voor mij en mijn zusje
daar kan dit prima bij dus
hij heeft zelfs een vaste winkel waar hij voor ons altijd heen gaat
hoeven we alleen online te checken wat we willen/even langs te gaan en dan doorgeven
Zeker mooiquote:Op zondag 4 november 2012 16:20 schreef Diconnected het volgende:
Voor de ladies met het Vice palette die wat inspiratie nodig hebben hier staan 5 looks: http://www.beautylab.nl/urban-decay-vice-eyelooks/
Ik vind ze allemaal zéér tofkan niet wachten tot ik hem woensdag heb
Make Up studio heeft hele fijne foundations en concealers. Inglot wil ik ook nog eens proberenquote:Op zondag 4 november 2012 22:18 schreef Debsterr het volgende:
Behalve Inglot komt trouwens ook Make Up Studio naar Eindhoven. Nu nog Sephora.
Inglot vind ik ook heel erg fijn iddquote:Op zondag 4 november 2012 22:42 schreef IJsdraakje het volgende:
Inglot oogschaduw.Hoog tijd dat ik daar weer eens mee ga spelen.
Ik heb er twee van vijf.quote:Op zondag 4 november 2012 23:16 schreef Diconnected het volgende:
[..]
Inglot vind ik ook heel erg fijn iddheb zelf zo'n 4 kleurtjes palette en ik gebruik heb wel 1-2x in de week. Maar grijp toch het meeste naar Urban Decay
Al heb ik gister wel een palette gepakt van NYX, ook goede oogschaduw en de pigmentatie is ook goed vind ik.
MUS wordt al bijna geopendquote:Op zondag 4 november 2012 22:18 schreef Debsterr het volgende:
Behalve Inglot komt trouwens ook Make Up Studio naar Eindhoven. Nu nog Sephora.
Zo'n ding is een vaste prijs en dan kan je zelf kiezen wat je erin pleurt.quote:Op zondag 4 november 2012 23:50 schreef BBQ-kip het volgende:
Worden er nog meer MUS-sen geopend?
En hoe werkt dat bij Inglot met die Freedom palettes in de winkel? Ik las iets over oogschaduw betalen en palette gratis erbij? Er zit er ook een in Zoetermeer las ik en daar kan ik morgen best eens langs vind ik
kosta?quote:Op zondag 4 november 2012 23:54 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Zo'n ding is een vaste prijs en dan kan je zelf kiezen wat je erin pleurt.Best hendig, nooit meh-kleurtjes.
Die van vijf was ¤30, die van tien ¤60. ¤6 per oogschaduw dus, goeie prijs want er zit best veul in zo'n pan.quote:
Hmmm, zit te denken over een 3 kleur, eyelinerkleurtje, ooglid en crease. Gewoon makkelijk en basic. Altijd handig om mee te nemen enzo. Da's dan prima te betalen welquote:Op zondag 4 november 2012 23:56 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Die van vijf was ¤30, die van tien ¤60. ¤6 per oogschaduw dus, goeie prijs want er zit best veul in zo'n pan.
Zeker.quote:Op zondag 4 november 2012 23:58 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
Hmmm, zit te denken over een 3 kleur, eyelinerkleurtje, ooglid en crease. Gewoon makkelijk en basic. Altijd handig om mee te nemen enzo. Da's dan prima te betalen wel
ik heb helaas echt ruim voldoende blush, maar oogpaletje zou wel hendig zijn.quote:Op maandag 5 november 2012 00:05 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Zeker.
Ik heb alleen de vijf en de tien gekocht, maar het lijkt me dat dat wel een redelijke indicatie is dan. Al zal het ondertussen wel iets duurder zijn dankzij btw enzulks, maar goed. Valt nog steeds mee. En je kan ook combinaties maken met blush enzo, misschien nog maar eens doen voor het ultieme reispalette.
Dat heb ik eigenlijk met oogschaduw, maar meh.quote:Op maandag 5 november 2012 00:10 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
ik heb helaas echt ruim voldoende blush, maar oogpaletje zou wel hendig zijn.
ja ik ook wel....quote:Op maandag 5 november 2012 00:12 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dat heb ik eigenlijk met oogschaduw, maar meh.Blush valt wel mee que hoeveelheid eigenlijk. Iets nieuws om te hoarden.
![]()
Ja daarom!! Maar voorlopig even niet, want na Vice, Man with the Golden Gun en Chanelding kan het wel weer even.quote:Op maandag 5 november 2012 00:13 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
ja ik ook wel....
Maar reispaletjes!
of op werk neer gooien in mijn locker met mini kwastje voor bijwerken als ik uit werk iets leuks ga doen
of of of, zo velen redenen te bedenken jonguh!
die Vice looks van beautylab zijn echt superleuk, maar toch koop ik 'm nietquote:Op maandag 5 november 2012 00:16 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ja daarom!! Maar voorlopig even niet, want na Vice, Man with the Golden Gun en Chanelding kan het wel weer even.
Ik ben er echt heel blij mee. Klooien met kleur.quote:Op maandag 5 november 2012 00:17 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
die Vice looks van beautylab zijn echt superleuk, maar toch koop ik 'm niet
Moet wel zeggen dat ik pas Naked 2 heb en eigenlijk voldoende spul, maar nog niks van Inglot, dus dat "mag" dan wel, ofzoiets... ofzo...![]()
![]()
ik heb daar door de weeks 's ochtends vroeg net even te weinig tijd voor en voor in het weekend heb ik al kleur zat.quote:Op maandag 5 november 2012 00:19 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik ben er echt heel blij mee. Klooien met kleur.
En dat "Ja, díe mag wel, want die heb ik nog niet" is best herkenbaar.
nieuwe grotere beautycase/kast kopen, opgelost, slotjequote:Op maandag 5 november 2012 00:19 schreef megamandy het volgende:
Mijn Vice past niet in mijn beautycaseOf ik moet dat ding opnieuw gaan indelen.
Mijn palettes liggen op m'n printer/scannergeval.quote:Op maandag 5 november 2012 00:19 schreef megamandy het volgende:
Mijn Vice past niet in mijn beautycaseOf ik moet dat ding opnieuw gaan indelen.
Ik zit overdag de hele dag thuis, tijd zat om te klooien.quote:Op maandag 5 november 2012 00:20 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
ik heb daar door de weeks 's ochtends vroeg net even te weinig tijd voor en voor in het weekend heb ik al kleur zat.
Maar tof issie wel ja
winterweer?quote:Op maandag 5 november 2012 00:21 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik zit overdag de hele dag thuis, tijd zat om te klooien.
Aangenomen dat m'n huid me straks weer lief vindt, that is.
Nah, weinig slaap en een beetje mishandeld.quote:
voorzichtig scrubben, smeren en lief doen vind je huid vast prettig inderdaadquote:Op maandag 5 november 2012 00:25 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Nah, weinig slaap en een beetje mishandeld.Met een beetje scrubben en goed smeren moet dat snel beter zijn. Hoop ik.
+1quote:Op maandag 5 november 2012 00:20 schreef BBQ-kip het volgende:
[..]
nieuwe grotere beautycase/kast kopen, opgelost, slotje
Herkenbaarquote:Op maandag 5 november 2012 08:11 schreef Stormqueen het volgende:
Ik heb mijn paletten en kwasten meestal als ware er zojuist een cosmeticabom ontploft over het bureau verspreid liggen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |